Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
kodukoristajatest
 
hädas 28. jaanuar 2017, kl 19.02
Küsin, kas siin liigub kedagi, kellel käib kodus koristaja.
Kui palju maksate korra eest? Kui palju ruutmeetreid on koristada ja mida täpsemalt selle raha eest tehakse?
Kust koristaja tellisite (tutvuste kaudu, firmast?)?
soni 28. jaanuar 2017, kl 19.21
NETT ON JU VASTUSEID TÄIS:
http://kodupuhtus.ee/hoolduskoristus/
Hoolduskoristus on teenus, mille käigus sama koduabiline puhastab kodu kokkulepitud ajal ja tingimustel.

Peamised hoolduspuhastuses teostatavad tööd:
* vaipkatete puhastamine tolmuimejaga
* pehme mööbli kuivpuhastus
* horisontaalpindadelt tolmu võtmine (üldjuhul kuni 180cm kõrguselt)
* lülitite ja pistikupesade ümbruse puhastamine
* klaas- ja peegelpindade puhastamine v.a aknaklaasid
* köögi kapiuste ja vabade tasapindade puhastus, köögitehnika välispindade puhastamine (külmkapp, praeahju uksed, pliidi pealispind)
* prügikorvide tühjendamine ja puhastamine
* tualett- ja pesuruumide puhastamine

Teenuste loetelu pole lõplik, kuivõrd iga objekt on erinev. Ja kokkuleppeliselt, osutame teenust lähtuvalt Tellija soovidest ja vajadustest.
Teie soovidest lähtuvalt saame sõlmida lepingu, sest soov ja tulemus peavad olema üheselt mõistetavad mõlematele, nii Tellijale kui ka teenust osutavale firmale.
Teenuse Tellija hooleks jääks vaid võimaldada juurdepääs puhastust nõudvale objektile.

Hoolduskoristuse teenuse täpset hinda on ruutmeetrite järgi keeruline prognoosida, kuivõrd erinevused on suured.
Nii nagu inimesed on erinevad, on erinevad ka nende soovid ja nõudmised puhastusteenust pakkuvale firmale.
Märksõnaks oleks kohtumine ja Teie soovidega tutvumine ning abiks oleks kindlasti meie erialalise väljaõppe saanud puhastusteenindaja, kes aitaks meid oma professionaalsete teadmistega. Nõuandvat teenust pakume tasuta. Te ei pea muretsema. Teil on vajadus ja soov- meil on oskused ning valmidus Teid aidata.

Kodu suurus kuni 75 m2 alates 40 €
Kodu suurus kuni 150 m2 alates 60 €
Kodu suurus üle 150 m2 alates 75 €
 
tean, mida tunned 28. jaanuar 2017, kl 22.09
Raske on leida usaldusväärset ja eriti sellist, kes ilma näpuga näitamata saab aru, mida on vaja koristada.
 
eelmisele 28. jaanuar 2017, kl 23.24
ja naiivitar arvad, et keegi viitsib 40 eur eest kõik üle lakkuda, koristaja saab alla 10 eur kätte
 
mina tuleksin 29. jaanuar 2017, kl 00.28
jätke palun kontakt(tel.nr. või meil)
 
kats 05. veebruar 2017, kl 15.43
mul käib.
maksan 25€ korrast. koristab ca 3h.
leidsin tuttava kaudu (tema koduabilise sõbranna oli).
professionaal, st töötas tollal, kui tutvusime, riigiastuses koristajana (praegu on juba pensionil).
koostöö kestnud juba ligi 10a.
 
Jah 08. märts 2017, kl 22.02
Neid firma nimekirju oskab ka ise ogaüks netist leida ja lugeda, aga jama ju selles ongi et kõiki asju nimekirja ei pane mida vaja oleks teha- akna, ukse piitade pugastamine. Kontaktide puhastamine. Seintelt siit-sealt plekkide eemaldamine. Just pisiasjad mida ise koristades teed aga firmades käivad mi ngi eriteenuse alla ja mis lihtsalt meeldegi ei tule kohe ning siis käigi ja passi ja vea näpuga järge. Kellel seda lolli nimekirja vaja on?! Iga naisterahvas teab mis kodu koristamise alla käib. Just need tegemata jäänud pisiasjad ajavad närvi. Ja ei maksa sugugi 4oeur hea töö eest. Maksaksin ka 3x rohkem ( ja olen seda ka teinud..aga no ei saa need firmade töötajad pihta mida kodu koristamise all oodatakse) kord nädalas, aga mind on nii ära tüüdanud see näpuga järge ajamine. Mitte, et ma ilge iriseja oleksin, aga minu mõistus lihtsalt ei suuda aru saada, et mille jaoks on mul lihtsalt tolmu pühkimiseks mingit firmat vaja? Vaja on mul just pisiasjade pärast, mis on tähtsad aga väga aeganõudvad kui on suur elamine
 
jah 08. märts 2017, kl 22.04
sorry hooletusvigade pärast
Helve Tamm 09. märts 2017, kl 11.10
Aga vaata Pere 24- lapsehoidjad, kodukoristajad.
Mul tuttav käib koristamas aastaid , tööd jätkub, 10eu tund. Tal on kodude võtmed st. Usaldust, head tööd. Ja töökohad tulevadki nii, et sinuga ollakse rahul ja muudkui soovitad edasi oma tuttavale. Tänapäeva kiire elutempoga inimesed kasutavadki koristaja teenust, et korra nädalas korter või maja läikima lüüa ning ka pesu triikida. Hea töötaja tahab ka vastavat tasu. 4eu tunnipalgaga seda ei saa!
 
jah 09. märts 2017, kl 11.17
Aitäh hea soovituse eest Helve Tamm. Ei ole ise nende Eesti lehekülgedega kust otsida väga tuttav.
 
oleksin sobiv kandidaat 10. märts 2017, kl 19.29
palun jätke siia oma tel.nr.
 
70+ 11. märts 2017, kl 22.40
kirjuta mulle (kell 19;29) oha.kas@hot.ee
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!