Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
elektrihinnast
 
aurika 02. detsember 2019, kl 10.17
ee pakub mulle uut lepingud hinnaga päeva 6,56 senti ja öösel 5,42 senti. kas ma saan õigesti aru, et see on suht kallis lõbu? elektrihind.ee lehel võrdluseid otsides vaatan, et isegi kui 95% on võimalik elektrihinda odavamaks saada ... kas see vastab tõele? minu aastatarbimine on umbes 2600 kilowatti nii öine kui päevane kokku.
Maaks 02. detsember 2019, kl 13.19
Vaatasid valesti, 95% ei ole päris kindlasti võimalik! (see elektrihind.ee kalkulaator ei näita õieti kui tegu börsipakettidega, sest võtab arvesse ainult müüja marginaali)
Ilmselt vaatasid börsihinnaga paketti kusagil, nendes see 0,xxx on number mis müüja liidab otsa (tema kasum) börsihinnale.
Kõige soodsam on praegu Imatra Elekter "Täpne Elektrihind.ee erihind" kus otsa keevitatakse ainult 0,18senti kWh kohta.
EDIT: ülevaade börsihinna muutusest viimase aasta jookul
https://imatraelekter.ee/elektrimuuk/nord-pool-s...
Või varasematel aegadel https://www.nordpoolgroup.com/Market-data1...Toimetatud 1 kord(a). Viimati Maaks 02.12.2019 13.29.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!