Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Korteri vabastamine uuele
 
Mampsel 19. oktoober 2020, kl 19.57
Kui asjaõiguslepingus on paika pandud krt vabastamise viimane kuupäev 20.08.21,siis kui lahkun varem, kas pean nende kuude eest ka veel maksma kommunaale, kui enam ei ela. Näiteks kui vabastan juba juunis, siis kas juuli aug tuleb veel maksta, arvan et lahkumise päevaga on kõik, esitan kü veenäidu ja tehakse arve jooksva kuu lõpu seisuga.
eid_152172ad250f36 20. oktoober 2020, kl 13.31
Seda loe ka ikka lepingust, ei me tea, mis seal kirjas on ennetähtaegse lõpetamise kohta. Kui juunis krt vabastad ja juulis seal juba uus elanik sees, siis miks peaksid sina tema eest tasuma juuli ja augusti kommunaale?
Maaks 06. november 2020, kl 16.19
Kui korteri uuele omanikule (müügi korral) üle annad, siis vormistad üleandmise-vastuvõtmise akti, kuhu paned kuupäeva ja kõikide näidikute näidud. Aktis olevast kuupäevast tagasi on sinu, ja edasi tema kulud. Mõlemad kirjutavad alla.
NB Juulis saabuval arvel kajastuvad reeglina Juunikuu tarbimised.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!