Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
Kes helistas?
 
Miisu 26. detsember 2002, kl 21.18
Kas on võimalik teha kindlaks telefoninumbri järgi selle omanikku? Vastupidi küll saab, aga..? Tahaks lihtsalt teada, kes see salapärane inimene on, kes mulle jõulutervituse saatis..
 
Sleepy Jaguar 27. detsember 2002, kl 10.34
Mul sama olukord eelmine aasta.Imekaunis jõulutervitus salajaselt austajalt ja number all võõras.Proovisin küll erinevatest kanalitest välja uurida numbri omanikku,kuid vastus ikka sama- ei saa ainult numbri järgi.Kui mõne nipi välja mõtled,siis kirjuta mulle kahh.
 
tips 27. detsember 2002, kl 10.56
Võtke neti.ee-st eraisikid ja telefoninumbrid.. sealt päris mitu saiti tuleb kust ka numbri järgi saab inimest otsida.. kui just number salastatud pole:O9
 
black 27. detsember 2002, kl 12.03
Helista sellel numbril, dziisös
 
mia 27. detsember 2002, kl 12.16
Kas mobiili numbri järgi saab ka omanikku otsida?Olen proovinud ei saa, ainult lauatelef.saab numbri järgi.Kui keegi teab, kuidas mobla numbri järgi saab, palun teada anda.Mul on hoopis sellne asi, et keegi halva pärast helistab juba pikemat aega koju meile ja painab isegi öösel, kui mobla on sisse jäänud ja lauatelefonil hääl peale.Selle isiku tahaks küll vahele võtta.
 
miisu 27. detsember 2002, kl 13.56
to black - juba helistasin tagasi varjatud numbriga, aga häälest ära ei tundnud. võis olla ka valeühendus, kuid salamisi tahaks loota, et mõni vana kallim ehk..

to mia - mulle ka helistati mobiilile südaöösel pidevalt. Selgitasin välja, et number on lääne-virumaalt. Ta pani telefoni koguaeg roppusi, hääle järgi tundus nagu mingi 70-aastane joodik oleks olnud. Mu mees siis helistas talle ise tagasi ja küsis, et mida on? mis nimi? kui vana? Aga tema kõnest oli raske aru saada, igatahes jätkas ta helistamist.Siis otsustasin, et niikui helistab, katkestan kohe kõne ära, nii ma ka tegin, ta üritas kolm korda järjest väikeste vahedega helistada(vaeseke vist ei taibanud, et mul näitab numbrit ka)kuni lõpuks loobus. Nüüd on juba pool aastat rahu tast olnud, ilmselt leidis uue ohvri...
 
Mia 27. detsember 2002, kl 18.05
Rääkisin ka mehele sellest, seda enam, et mehe mobla ju helisebki öösel.Mees ütles, et mul on telefonifoobia ja keeldus sel´` teemal rääkimast, aga teinekord tuli öösiti koguni sõnumeid. Nüüd mõtlen juba hirmuga, et see ongi mehele - ja mõni naine hoopis, kes minu häält kuuldes toru ära paneb.Ja kui asi nii, teada tahan kindlasti ja mõni number mul on.
 
black 27. detsember 2002, kl 19.58
Kui keegi ahistab, siis tee politseile avaldus. Kui pole mõni simpel, saavad teada.
 
Thekla 27. detsember 2002, kl 20.50
aga... võib ju ka nii olla (kui saabub salapärane sõnum tundmatult nr.-lt), et keegi on selle (numbri ) lihtsalt sassi ajanud.
ei tahtnud küll kellegi lootusi purustada, ega proosaliseks muutuda ;)
mul lihtsalt juhtus 1x nii.
 
m 03. jaanuar 2003, kl 20.20
mina saatsin kogemata vale numbrile sõnumi :(
 
kkk 06. jaanuar 2003, kl 01.42
Kui palju mul on olnud selliseid võõraid sõnumisaatjaid ja helistajaid, kuid pole miskit parata, nende isikut on võimatu kindlaks teha:((
 
Nikita 10. september 2015, kl 15.13
www.keshelistas.ee
 
number 20. september 2015, kl 19.34
Kuidas tel. tülitajatest lahti saada:
Alguses proovi tülitaja number ära blokkida (juhul kui näitab numbrit). Või lihtsalt tema kõnet vältida. Kui numbrit ei näita siis ära selliseid kõnesi üldse vastu võta. Üks õige inimene ei karda oma numbrit näidata. Kuskil kella kümnest lükka telefon välja, sest peale kümmet öösel ja enne kella kaheksat hommikul ei ole sobilik helistamisega kedagi häirida.
Kui miski ei aita, vaheta number ära ning edaspidi ole selle levitamisega ettevaatlik.
Viimane tõhus meetod on nädalakese käia ise tülitajale pinda. Helista nii kaua, kuni ta tel. aku tühjaks saab.
 
Kodanik 20. august 2017, kl 22.20
Numbri võib ka facebooki otsingusse sisestada.
Helistamiseks on mul nuppudega telefon. Panin kül musta listi aga ikka võtab telefon numbrinäiduta kõnesid vastu. Kuu aja jooksul juba kolmas kõne. Keegi ei räägi, täielik vaikus nagu polekski teisel pool kedagi. Järgmine kord lõpetan kõne ära vaatab mis siis saab. Siis mingid 59 algusega numbrid on hakanud helistama. Need ma pakun on mingid müüjad.
 
terekevad 21. märts 2018, kl 19.45
Kes helistab, telefon 6150017? Ei tutvusta ennast. Kui ùtled, et ei soovi midagi tellida ja panrd toru hargile, siis mòne aja pàrast helistab uuesti. Kui ùtled poole kòne pealt, et tànan tàhelepanu eest, siis kùsib, et miks jne. Naljanuber! Kùll mònel jàtkub ikka jultumust....
Maaks 22. märts 2018, kl 09.08
Et kui kõne juba vastu võtad, siis millest helistaja edaspidi räägib? Kas ilmast?
Soovimatu kõne saab alati vastu võtta ja siis telefoni lauale panna, las helistajal raha jookseb. Pakun et pärast 3. korda tüütab teda ära.
 
Uurija 28. märts 2018, kl 14.19
Mu lapsele ka helistati täna numbril 6150017. Uurime kohe välja, kes helistas.
 
ABC 28. märts 2018, kl 15.30
Samuti helistab mullegi keegi numbrilt 6150017. Päevasel ajal lauatelefonile, mitmes päev järjest. E-mailile ilmub vastamata kõnede teavitus, sealt on näha.
 
Endla12345 04. aprill 2018, kl 15.00
mulle ka eile helistati viimatimainitud numbrilt. hakati rääkima mingist mündikogudest vms. lõpetasin kõne, et pole aega rääkida. täna on paar korda tagasi helistanud, pole vastu võtnud.
 
Isik 11. aprill 2018, kl 13.33
Helistati ka numbrilt 6150017, tegu tõesti mündi müüjatega. Taheti maha müüa mingit EV100 teemalist hõbetatud münti.
 
Nipitiri 02. august 2018, kl 13.48
Mulle helistati ja pakuti vitamiine.
 
Minni 21. august 2018, kl 13.03
Mullr hrlistati ka täna, aga mitte keegi ei rääkinud ja pani toru ära. Telefoni nr oli 6150017. See on ebanormaalne.
 
Kat 05. september 2018, kl 10.23
Mulle samuti sellelt nr helistatud, hea, et googeldasin enne tagasihelistamist:)
 
sama nr 04. detsember 2018, kl 17.11
tel 6150017 - tutvustati kui mündiklubi
 
Dmm 29. jaanuar 2019, kl 13.46
Mulle helistab samuti 6150017 mina olen ploki peale pannud aga ma näen et sisse on helistatud siiski. Päevasmitu korda.
 
Dmitri 03. märts 2019, kl 07.12
Mulle helistati ja terve kõne koosnes peeretamise häältest.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!