Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Koduabi
On keegi tellinud aknad ARUTECH-ist?
 
AAAAA 01. aprill 2022, kl 23.33
Arutechiga oli negatiivne kokkupuude seoses akna tellimisega, millel oli furnituuri viga. Nimelt on neil selline kaval lisaraha teenimise võimalus lepingu punkti alusel, mille kohaselt on "reguleerimine" peale paigaldust 3 kuud tasuta(muidu peaks garantii olema 7 aastat). Nelja kuu möödudes tuli vigase akne probleem sissepuhuva tuule osas ilmsiks. Firmal on äärmuslikult kehv suhtlemine kliendiga ning sisulist abi sealt loota ei ole. Nimelt olin sunnitud neilt ostama lisateenusena akna reguleerimise, mis - nagu nad juba telefonis mitu korda raiusid- garantii alla ei lähe.
Äärmiselt passiivagressiivne ja mitte-abivalmis suhtumine kleindi.
Juriidilised konksud lepingus, millega tahavad nad endale õigust jätte. Nagu ka eelnevalt (nt see artikkel https://parnu.postimees.ee/2128193/arutech-ei-ole-usaldusvaarne illustreerib) on nad nii mõnekski pingutuseks valmis, et mitte mingil juhul kleindile mitte vastu tulla tema hädas - mis on minu meelest irratsionaalne ja mainelekahjulik tegevus.
Kvalideedi proobleemid on neil ka paiglduses - nagu ka eelmainitud kiilude probleem; teiseks on paigalduse käigus kruvid murdunud, mis on lihtsalt vasaraga lamedaks taotud; ülekeeratud kruvipeadest ei tasu rääkidagi.

Ei soovita tegemist teha Arutech firmaga.
 
Jyri Evert 15. juuli 2023, kl 20.27
Ei ole hullemat akna firmat ! Tellimus läks üle nädalaid,mõõdud valed,üks aken puudu,uksed elavad siiamaani.tegin 100%ettemaksu ja kedagi ei huvita pärast oma viga tunnistada ja lihtsalt lastakse üle! Kuna olen ehitus firma ja langesin sama moodi nende alede lõksu,et saada odavamalt,aga saad pärast topelt maksta. Rämps firma mis täna,soovitan kaarega mööda minna
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!