Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Sapine BELLA
 
marimutt 15. november 2001, kl 01.17
no selles osas, mis siin seksinäljas pubekate kohta öeldud oli, on küll kõik jumala õige minuarust. ma ei saa aru, miks läheb kari naisi hulluks selle peale, kui leidub keegi, kes asju natuke tervamalt välja ütleb?? oma tolerantsuse ja leebusega ei maksa päris napakaks ka minna. lõppkokkuvõttes on ikkagi nii, et tolereeritakse ainult seda, kes vaid teistele takka kiita taipab. kõige lihtsam on teisi vaimuhaigeks ja ei tea kelleks veel sõimata, minuarust see, kes teise kohta sedasi ütleb, peaks natuke paar korda sisse hingama ja maha rahunema.
 
kai 15. november 2001, kl 08.57
Igaühel on õigus oma arvamusele, nii ka marimuttil ja kutsu bellal. Aga viis, kuidas see peni kõike välja ütleb, näitab tema lamedst, harimatust ja vaimupuuet. Sellest ka kogu see vaen tema vastu.
 
yx_vaine 15. november 2001, kl 08.58
tead marimutt ega siin paljud ei räägigi sellest et sesukohad ei võiks olla sellised nagu bella neid esitab kuid inimestesse suhtumine on tal äärmiselt üleolev - kas sa selle ka kiidad heaks?

näide

eile ilmus tervisemurede rubriiki naine, kes soovis jagada oma muret arvatavasti ja teiste samasolukorras olnud naiste nõu ja abi saada
kes pöördub võimaluse korral kiirelt seda rubriiki üle vaatame et ehk on kellelgi mõni hea nõuanne juba kirja pandud või hoopis keegi oma samalaadsetest muredest kirjutanud - seegi vahel lohutuseks et sa pole oma selliste muredega ilmas üksi

mis pagana õigusega leiab üks ennastäis inimene, et on vaja inetu ja solvava etteastega lagedale tulla?

soovitus oli ka sinna jurde lisatud kuid äärmiselt sapisel moel - sellist nähvamist taluksin mina vaid ühel oma väga eakalt ja elukogenud tädilt aga 35 (või kui palju bellal seda vanust nüüd oligi)aasta ringis jumala võõralt inimeselt inetusi kuulda(lugeda) nüüd tean edaspidi et selle nimelisi kommentaare ei hakka lugemagi

ilmeka näitena lisan siia siis noorele emale Bella kirjutatud soojad soovtised

Bella kirjutab
ega igaüks ei saagi sale olla ja saledaks jääda, punnita palju tahad. Ja ega igaüks ei saa ka mehe pilke nautida. Kas meheke pole lödiseva peki ja punnis punuga enam rahul? Tore on, eks hakka võimlema ja mine kaalujälgijatesse! Tere tulemast kanakarja.

lisan veel et ei vaevu rohkem ses osas vaidlema - nagu vanarahvas ütleb - küürakat parandab vaid haud
 
ema 15. november 2001, kl 09.04
Seksinäljas puberteedieas tütarlapsed???????? Vaevalt küll!!!!!
Erialainimeste hinnangul kompenseerib teismeline tütarlaps oma kodus rahuldamata helluse ja turvalisusevajadust suhtes noormehega ja sageli jõutakse seksini ainult hirmust, et "poiss jätab mu maha". Minu arvates on selle tagamaad suhteliselt segased noortele neidudele endile. Ja muidugi, kõiksugused seksi ülistavad reklaamid, seriaalid jms misiganes annavad asjale hoogu. Seks on popp!!!!! Aga kas te ei leia, et see on ikkagi ALGSELT TÄISKASVANUTE KUJUNDATUD klishee??????
 
kerli 15. november 2001, kl 12.53
Bella - mulle ka üldiselt selline üldlevinud ninnu-nännutamine ei meeldi ja vahel paneb ikka tõsiselt pead vangutama ja mõtlema... Aga sel juhul ma ei kommenteeri. Sest ma ei ole kindel, et minu elus ei või ette tulla juhuseid kus ma ise samasugune või samas olukorras ei ole.
Mina olen ka kogenud, et mõnikord võib mõni karm sõna rohkem jõudu anda kui kaasanutmine. Aga siis peab nõuanne olema asjalik ja kasulik. Oleks vist rohkem sallivust üksteise suhtes vaja. Kõik inimesed ei pea olema sarnased...
Võtaks nüüd mõne uue teema.
 
Tova 15. november 2001, kl 13.58
Psühhiaater - ma arvan, et Sul pole õigus. Bella valdab õigekirja - tüüp, mida Sina kirjeldad, üldiselt mitte.
Aga jah. Ebainimlikust naiste nännutamisest on Bellakene küll kaldunud vastasäärmusesse - sama ebameeldivasse "räägin=oksendan".
Ja üldse, hakkan vist oma mütsi sööma, kui Bella pole mees. Või siis vähemalt habemega :-)
Aga - nagu ütleb vanarahvas - "sa pole mingi bella, kui sinust ei räägita" :-)
 
Linalakk 15. november 2001, kl 15.43
Arvan samuti!Bella EI SAA naine olla!Pean teiste kommentaare 6igeks!V6ibolla kirjutad,Bella,mis sind tegelikult vaevab ja akki oled hoopis Benno?
 
EHEE 17. november 2001, kl 15.47
Hoopis ONU Bella!
 
Mammamiia 23. november 2001, kl 19.29
onu bella ei ole sapine mees. lihtsalt üks krutskimees. kuid tegelikult siiski südamlik ja haritud.
 
Feliks 17. detsember 2001, kl 17.18
Aga mulle hakkab Bella järjest enam meeldima....arvas, ütles...vast pigem sitasti..aga mõtles targalt.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!