Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
ohh,seda meest
 
Kelly 08. veebruar 2014, kl 15.27
mõtleb ,et saab minust nii lihtsalt vabaneda aga see ei lähe läbi ja arvab kindlasti.Nii loll ma pole ,kulla mees.Sulle jääb suurem koorem kanda ,kui see kõik juhtuma peaks.
 
vaata aga vaata 08. veebruar 2014, kl 18.06
Kelly
ega sa juhuslikult mingi perverdist ahistaja pole?
sinusuguste suhtes on minu teada olemas seaduses vastav pargrahv.
ole õnnelik, kui su mees on rahulik inimene. tean juhtumit, kus jälitatav mees oma ahistaja ning selle ema maha lasi.
naine oma emaga tegid pidevalt mehele psühhoterrorit, et teda abielluma sundida.
 
õde 09. veebruar 2014, kl 08.43
Või et "abielluma sundimine" ajas mehe kohe nii hulluks, et lasi 2 inimest maha. Pole sellisest loost midagi kuulnud, ei tea, kas mõni linnalegend või?

Aga Kelly (vm aliasega) on siin sarnaseid teemasid varemgi teinud ja korduvalt. Tavaliselt kaasnevad sellega ka lubadused laps mehe kasvatada jätta.
 
sosssepp 09. veebruar 2014, kl 08.48
Ja mis siis selles halba oleks, kui laps isa kasvatada jääks. Poisse peaksidki isad kasvatama, õpetaksid nendele autot putitama ja naela seina lööma... ehk tuleks see põlvkond poisse natuke normaalsem kui emade kasvatatud.
 
väga õige 09. veebruar 2014, kl 09.14
sel juhul hoiaks ehk isegi uue põlvkonna homode juurdekasvu ära.Ometi üks õige kommentaar.
 
kulla õde 09. veebruar 2014, kl 09.14
ja sul õigus aga enne veel lasen neil veidi kannatada.
 
vaata aga vaata 09. veebruar 2014, kl 14.11
õde
mis, sa oled ka üks neist naistest, kes sunnib meest endaga abielluma?
ja kas arvad, et sina peaksid olema kohe KÕIKIDEST lugudest kuulnud?
mees peaks nüüd varsti vanglast välja saama. ta lasi need naised maha muide kohtusaalis - idavirus juhtus see lugu.
mehel oli selle naisega laps, maksis korralikult elatist jne. kuid naisele ja ta emale elatisest üksi ei piisanud. nemad soovisid ikkagi korralikult abielu. mehel oli aga teine perekond, nii et ta ei saanud olla abielus kahe naisega korraga. naine koos oma emaga jälitasid meest tööl, tänaval ta autot märgates hüppasid näiteks autole ette jne. ja nii see asi siis lõppeski. tüübi närvid ei pidanud lõpuks vastu ja..
 
vaata aga vaata 09. veebruar 2014, kl 14.14
väga õige
oot, kas homondus ja üksikemandus on kuidagi seotud sinu arust?
mõtlesin just praegu viie homo peale, keda mina isiklikult tean. kõik on tulnud nö tervetest isadega peredest.
 
jah aga 09. veebruar 2014, kl 14.37
kas need isad olid lihtsalt eostajad või siis tüeliselt isad ja mehelikkuse eeskujuks?
 
vaata aga vaata 09. veebruar 2014, kl 15.17
jah aga
vot mina nende peredes ei elanud, nii et "tõelisest" mehelikkuse eeskujust ei tea midagi. aga tean, et olid korralikud tavalised perekonnad, teistest lastest on sirgunud tavainimesed. ühes peres vanemad napsitasid, teises oli eeskujulik tööinimene (aukirjad ja diplomid), kolmandas peres isa suri, kui lapsed olid 20ndates, jne.
sa loe ikka selle hälbe põhjustest. hälve tekib juba looteas, kui seal kromosoomid, või ma ei tea mis valesti jagunevad (pole arst ja ei viitsi sinu jaoks siin googeldama hakata) ning teiseks - põhjus võib olla psüühiline - seksuaalne ärakasutamine näiteks.

ja ei tasu siin hakata norima midagi eostamise ja tõelise isa-kasvataja kallal. võin sulle tuua tohutult näiteid, kus isadega peredest on sirgunud pätid, kaabakad, homod ja vastupidi.
töötan koolis, nii et näiteid küllaga.
poiss on omasooihar juba murdeeas ja märgid avalduvad juba varemgi. lihtsalt on nii ja teha pole midagi. mingi isa olemasolu või puudumine ei avalda siin mingit rolli. tüdrukute orientatsioonist on tavaliselt raskem aru saada.
nii et ükskikemade ahistamise võiksid lõpetada.
 
mis siis ikka 09. veebruar 2014, kl 15.35
naiste enda valik olla üksikema.Mina seda ei kavatse ja pigem elaksin täiesti üksi ,ilma lapseta.Paraku lapsed rikuvad elu ära ja sinna pole midagi parata.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!