Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
jõlukingid mehe lastele?
 
suhte alguses 16. detsember 2011, kl 15.10
en tutvunud lahutatud mehega, kellel on eelmisest abielust 2 last.
Lapsi olen näinud vaid paar korda põgusalt, nendega pikemat aega koos viibinud pole. Mehega veel koos ei ela, kuid mees on aegajalt viibinud nn. mul külas.
Mehe emaga olen tuttav ja suhtleme juba seetõttu kuna oleme töökaaslased.

Nüüd aga küsis mehe ema, et kas mul on juba lastele kingid ostetud. Tema olevat kuulnud, et lapsed lubatakse, tuuakse koolivaheajaks nüüd ka isa juurde kuna isal nüüd uus naine ja korralik kodu olemas ja on kes laste eest hoolitseks.
Seni, peale lahku minekut eiole lapsed kogu see 4 aastat kordagiisa ja vanaema juurde saanud.

No ei,
me ei ela ju veel kooski ja ma pole ka kindel, kas üldse soovin pikemat ja tõsisemat suhet selle mehega.

Ütlesin seda ka mehe emale, et pole ju veel miski kindel, et ja kas me üldse kokku sobimegi ja jääme. Ja et ma ei ole plaaninud osta mingeid kinke lastele keda ma ei tunne.
Pealegi oli mul plaanis minna oma vanemate koju ja veeta jõulud, aastavahetus koos oma vanemate ja oma õdede ja nende peredega.

Sain aru, et lapsi ei lubata mehe ema- siis laste vanaema juurde, küll aga toodavat nad meelsasti siia isa ja ta uue naise juurde.

No ei saa aru, kas teie saate?
 
njahh 16. detsember 2011, kl 15.23
 
Irw 16. detsember 2011, kl 15.26
Mina küll saan. Mehe ex-il on hirmus valu lastevaba aega saada, pealegi tahaks nn uue naise ära näha (laste kommentaare kuulda), aga miskipärast ämmale ja eksmehele käru keeramise eesmärgil lapsi neile ei ole andnud.
Mehe emast muidugi väga veider küsida, kas sinul on kingid ostetud. Oma pojalt või iseendalt peaks ta seda küsima. Mina oleksingi niimoodi vastu küsinud. Ja mina küll ei hakkaks oma lähedastega koos olemise asemel mingeid võõraid lapsi kantseldama. Kas sain õigesti aru, et lapsed plaanitakse veel koguni sinu koju pühadeks saata, kuna arvatakse, et mees elab sinu juures?
 
eksitus ehk? 16. detsember 2011, kl 15.26
Vastuseks niipalju, et ei saa mina ka aru. Ma ei tea ühtegi sellist eksnaist, kes meelsasti oma lapsed eksmehe uue naise juurde saadaks.

Ma arvan, et su boyfriendi ema ajas midagi sassi või sai millestki valesti aru....
 
ka inimene 16. detsember 2011, kl 15.34
ex naine ju ka ainult inimene, miks ta ei või tahata ka kord vaba aega saada? Nüüd ju võimalus olemas, ikka peab ära kasutama, kuni uus naine veel uuema vastu vahetatkase. ja ki nke pole ju ka liiga palju kunagi, pealegi neid toob ju Jõuluvana. pole oluline, kes need kinni maksab st uus naine võib ka seda vabalt teha.
 
kats 16. detsember 2011, kl 16.22
Suhte alguses ei kingiks midagi. Milleks, see jätab pugemise mulje. Mees kinkigu ja toimetagu. Isegi kokkusaamisi ei pea õigeks võõraste lastega, kui ta ei teagi veel, kas klapite või ei.
 
suhte alguses 16. detsember 2011, kl 16.45
Mehe exnaine ei ole üksinda, ta on abielus ja tal on uue abikaasaga samuti 2 last.

Ma jah ei olnud seda kunagi üldse mõelnud, et peaksin neile mehe lastele kinke tegema neid endid teadmata ja tundmata.

Muidugi mehe ema on närvis, et ma ei taha lapsi enda juurde- kuid kui võtna lapsed siis eeldab ju see, et peaksin võtma ka nende isa kuid selles ei ole ma väga kindel, et seda sooviksin.

Samas mehe ema nagu surub peale, et mees ja lapsed ja tema tuleks ka appi toitu tegema ja ehk veel mõned sugulased.
Pidevalt käib see teema, et te sobite nii hästi ja muudkui kiidetakse

see teeb ettevaatlikuks kõige suhtes.
 
veider 16. detsember 2011, kl 16.57
kas mees elab muidu ema juures? kui jah, siis tundub, et otsib pojale uut kantseldajat ...
 
kk 16. detsember 2011, kl 18.19
No aga ehk siis kirik keset küla: veeda jõululaupäev ja esimene püha oma sugulastega ja teisel pühal kutsu mees koos lastega näiteks lõunale. Ja kehtesta ennast julgemalt, mingit (isehakanud) ämma ei pea te mitte asjasse segama.
 
mhh 16. detsember 2011, kl 18.39
ma ei näeks probleemi. tore, kui tunnustatakse/tunnistatakse.
kunagi ei ole hilja hakata isal külas käima.
 
suhte alguses 16. detsember 2011, kl 18.56
ei mees ei ela ema juures, elab oma ühetoalises korteris.
Miskipärast on mul tunne, et mehe ema jah püüab oma poega minuga paari saada/panna.

Ja ei ma pole valmis,kohe kindlasti ei kutsu ma meest ja tema lapsi lõunale,
esiteks ei hakka ma eesti teisest servast seepärast tagasi tulema, mul nimelt puhkust saada ja olen uue aastani vaba.
teiseks ei pea õigeks et kui on nt mingi tutvus siis kohe tulevad lapsed mängu.

Samas mehe ema kaudu se einfo liigub ja tema jutu järgi tahabki mehe ex just ka seda aega vabaks kui mul puhkus.
mehe ema loomulikult tahab lapsi näha ja nagu solvus, kui ütlesin, et ma plaanisin ära sõita.
Ja miskil põhjusel häirib mind see lause, et kui lapsed minu juurde ei saa tulla siis neid ei lubatagi, et lastele on ikka vaja et naine nende eest hoolitseks...
 
njahh 16. detsember 2011, kl 19.00
kk, võinuks ju lugeda, et teemataja plaanis hoopiski pikemaks eemale sõita. Kas nüüd peab suvalise mehe ja tema laste pärast tagasi tulema neile ja lisks veel isehakanud ämmale jõululõunat tegema?
Ütles ju, et mehega midagi kindlat pole ja ilmselt polegi, kui nii pikalt oli plaan eemal viibida.

Las veedavad jõule sel aastal veel isekeskis.
 
see 16. detsember 2011, kl 20.32
kõik tundub kuidagi nii tobe.. ja eriti veel mehe ema su jutu järgi. kuidas mees suhtub, kas tahab lapsi enda juurde ja on valmis nendaga toimetama või ootab sinult teenindust?
 
ang 16. detsember 2011, kl 20.49
"Samas mehe ema kaudu se einfo liigub ja tema jutu järgi tahabki mehe ex just ka seda aega vabaks kui mul puhkus."

Pole sinu probleem ja ära vaeva oma pead. Nende pere, ise jagagu. Enam ei saa naisterahvas niimoodi kohtingulgi käia, et "mehe" eksid-lapsed-emad selga ei sõida? Ma mõtleks ülihoolikalt, kas sellise mehega, kellega selline pagas kaasas käib ja kes ise seda ilmselt siis enesestmõistetavaks peab, tasub jamada.

Ma teeks ülikurja häält, kui mingi suvalise kavaleri ema kukuks oma peret ja sugulasi minu koju tassima. "Samas mehe ema nagu surub peale, et mees ja lapsed ja tema tuleks ka appi toitu tegema ja ehk veel mõned sugulased." Mitte ema enda juurde, mitte mehe koju, SINU KOJU. Haiged inimesed.
 
naine 16. detsember 2011, kl 21.46
kui sulle mees meeldib,siis arvesta ka lastega.tundub,et oled kooner.
 
njahh 16. detsember 2011, kl 22.48
no kust otsast ta kooner on? Naine, sa ei saa ikka üldse asja olemusele pihta. Kas tõesti peab inimesele, kellega ilmselt pole kuigi kaua paar oldud, vedama tema koju oma lapsed ja ema? Seda enam, kui tollel on omad plaanid.
Häda ongi selles, et teemataja on mehe emaga tuttavad ja töökaaslased. Seetõttu võtab emme ka omale suuremad õigused ja tunneb end vabalt. Kui seda poleks, oleks distants suurem ja mehe ema ei julgeks niimoodi sind ära kasutada.

Sõida julgesti koju, veeda oma lähedastega pühad ja ära mõtle süütundega sellele mehele, tema lastele ja emmele. Ära lase endaga manipuleerida. Ühtlasi kasuta aega järelemõtlemiseks, kas see mees koos oma minevikuga on ikka see, mida sina suhtelt ootad. Kas kujutad ette oma tulevikku sellisena, kus eksnaine oma lastega võib sulle igal ajal sisse sõita ning ämm seda omakasu eesmärgil soosib.
Ilmselt oled veel suht noor naine. Arvan, et võiksid otsida elukaaslast nende meeste hulgast, kel sellist minevikku ei ole.
 
killu 16. detsember 2011, kl 23.59
soe soovitus, hoia distantsi.. ei mingeid lapsi, ämmasid või ex-naisi. Ikka tasa ja targu ja nii nagu sulle sobib. Pärast tagasikäiku on jube raske teha :)Minul oli ka alguses umbes nii, et "vana elu" trügis vägisi sisse... Aga külla kutsutakse, mitte ei sajata sisse ja loomulikult võivad lapsed külas käia, aga külaskäigud kooskõlastatakse eelnevalt ka sinuga.
 
prrovikivi 17. detsember 2011, kl 00.01
kas ise oleksid nõus selle mehega ja mehe lastega oma vanemate ette astuma: et tutvustan teile parimat, mis minusugusele turult üle jäi?
Kui vastus on ei, siis üle sexisuhte seda suhet ära arendagi, kuni parema leiad.
 
ang 17. detsember 2011, kl 01.28
to killu: "loomulikult võivad lapsed külas käia, aga külaskäigud kooskõlastatakse eelnevalt ka sinuga."

Vaidleks vastu - miks see loomulik on, et meesterahva lapsed tema naistuttaval, kes mehega koos ei ela, külas käivad?
 
tuulepesa 17. detsember 2011, kl 12.32
Küllap ikka sellepärast, et see meesterahva ex on pisut vanem ja elukogenum ja teab, et noor naisterahvas teeb kõik, et aga mehele meele järgi olla. Nii ta üritabki lastele tasuta lapsehoidjat leida.
Oled tubli naine, kui juba alguses julged ei öelda ja sellisele pressingule vastu seista.
 
killu 17. detsember 2011, kl 12.46
to ang
Pidasin silmas siiski perioodi kui juba koos elatakse :)
 
eks 17. detsember 2011, kl 17.22
Milleks keerutada, et " ei tea, kas suhe kindel" jne. Kõige lihtsam ja ka tõesem oleks ju olnud öelda, et lähed jõuludeks oma vanemate juurde.
 
ange 17. detsember 2011, kl 20.03
Kas ei oleks siiski mõistlikum mingit raamatut lugeda,kasvõi kudumist õppida,
selle asemel, et siia nii ebausutavat lugu kribada?
 
aeliita 17. detsember 2011, kl 20.22
Olen ka aru saanud, et Perekond on selline foorum, kuhu võib lihtsalt haigeid fantaasiaid kirjutada. Mitte tegelikke pere-probleeme.
 
www 17. detsember 2011, kl 20.27
Kas mees üldse tahab teiega "plaani pidada" või on mehe emal geniaalne idee enda saamatu poeg teile hooldada anda? Kas mees on ikka asjalik ja normaalne või ema najal siiani elanud? Mõelge hoolega järele,et kas sellise pesakonnaga tasub üldse tegemist teha,eriti kui teie olete siiani vallaline naine olnud. Kui vana te olete? Loodetavasti on paremad aja veel ees. Muidugi igaüks otsustab ise,kuidas käituda,kuid lugedes kirjapandut, tundub küll,et probleeme on suhte alguse kohta rohkem kui vaja. Mõelge kõigepealt endale ja siis alles teise naise laste ja mehe ema jt.võõraste inimeste peale.Edu ja kindlat meelt!
 
Kahetsen pattu 17. detsember 2011, kl 20.43
Oeh, no kirjuta siis ikka edasi, kuni ikka jätkub uskujaid, et lugu on tõesti elust võetud. Järelikult on rumalaid inimesi rohkem kui ma arvasin. Aga kuhu nad ikka kaoksid? Nad selliste hale-naiivsete lugude najal ju üles kasvavadki.
 
ang to killu 18. detsember 2011, kl 08.07
"Pidasin silmas siiski perioodi kui juba koos elatakse :)"

Kuidas see siis teemasse puutub, teemaalgataja ju elab üksi ja omaette? :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!