Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Arutele naistele kelle mehed on jahimehed!
 
ang 29. mai 2015, kl 23.12
Mes algusest peale jahimees olnud, aga nüüd ei sobi? Aru ma ei saa, miks sa ennast normaalseks naiseks nimetad, kui endale nii sobimatu mehega üldse pere mängima hakkasid? Mis seal normaalset on? Kui tahad kodust meest, siis leia endale selline ja ela temaga (kui sina muidugi talle sobid).

Vinguda selle kallal, miks sina talle tähtsam pole? Samal põhjusel, miks mulle kurk ei maitse - LIHTSALT ON NII.
 
normaalne naine 01. juuni 2015, kl 16.15
Vb jäi mulje, et olen, noor, rumal blond tüdruk kes kiigutab jalga ja elab mehel seljas. Mul on oma firma, olen sellele pühendanud 10a. Mul on vinge hobi, elatan end ise. Ei oli kuivik kes mehele ei anna või kes ei hoolitse enda eest. Miks ma olen tema kõrval, sest kui see jahihaigus kõrvale jätta on meil super. Mida ma soovin. Ma soovin, et ta suudaks näha maailma, et tal oleks sõpru, kasvõi üks kes suudaks rääkida ka muul teemal kui jaht. Ma soovin et mu meest huvitaksid inimesed, sündmused kodu, mina lapsed.....elu!!! Kui ta oleks kasvõi poole oma energiast pannud elu peale, mis ta paneb jahti oleks ta vist juba minister:) päevast päeva vaid kõned jahimeestele, jahifoorumid jne. Metsas ilma tema teadmata ei murdu vist oks ka. Nendel jahisõpradel paljudel polegi peret või kui on naine siis ega see väga kuskil suud lahti tee, isegi seltskonna mõttes mitte. Ma polegi soovinud et jaht kui hobi ei sobi, palun väga. Mulle ei sobi jaht kui elu, kui õhk kui söök ja see kui hing karjub. Inimene võiks suuta ka päris elust rõõmu tunda. Eks ma ise saan ikka üksi ka hakkama, ajast on kahju. Ja kahju et sellest ei räägita kui sõltuvusest, mõnedel juhtudel.
 
ang 01. juuni 2015, kl 17.33
Miks tingimata noor ja blond?
Sa paned ritta oma soovid mehe huvidest ja sõpradest ja eesmärkidest, aga sellest sa ilmselt aru ei saa, et tema on rahul sellega, mis tal on, jaht ongi tema soov.
Misasi teil nii superkorras saab olla, kui sulle mehe põhiolemus ei meeldi?
 
ang 01. juuni 2015, kl 18.09
Kui jäi mulje, et oled noor, siis ehk seetõttu, et meesterahvas on vaid 27. Kui tohib küsida, siis kui suur teie vanusevahe on ka?

Peaaegu kõigest võib sõltuvus kujuneda, alkoholist, hobidest, aga mida seal rääkida? Ka alkohoolikut ei saa kõrvalseisja muuta. Samamoodi sinu meest ei saa muuta keegi peale tema enese ja selleks, et muutuda, peaks ta seda soovima. Aga ta ei soovi, ta on eluga rahul.
 
normaalne naine 02. juuni 2015, kl 00.30
Inimese põhiolemus alkohoolik, põhiolemus jahimees.... inimese põhiolemus!? Inimese põhiolemus tapja, õõvastav. Kas ma pean arvama et tapmises seisneb tema õnn?
 
 
normaalne naine 02. juuni 2015, kl 00.41
Eks ma ikka olen ära läinud, aind et sellist palumust anumist nutmist jälitamist ma ei kannata välja. Siis küll on et mul pole kedagi midagi. Mul kahju temast ka.
 
ang 02. juuni 2015, kl 03.08
Haletsusest oled inimesega, kelle sisemus sulle sugugi ei sobi? vaata oma enesehinnang üle, naine, muidu raiskad vaid aega. Või on sul põhjus tunda, et sa sellist elu oledki väärt (pea meeles, ikka, et teda sina muuta ei saa)?
 
Ülla-ülla 02. juuni 2015, kl 17.58
Sõltlasega EI SAA koos peret mängida.
Pole oluline, kas tegemist on mängusõltlase, joodiku, narkomaani või sellise sinu padujahimehega.

Kui sa nüüd tõtt rääkisid, siis see ei ole tal ammu enam mingi hobi, see on täielik sõltuvus. Eluviis.
Ja sind tal küll sinna vaja pole.
Nii et tee silmad lahti ja lase jalga, oled talle ülearune.
Mida varem jalga lased, seda rutem uue ja parema mehe leiad, ära raiska oma aega ilmaasjata mõttetustele.

P.S. tunnen mitut jahimeest ja nende naisi - kuid need ei veeda kogu vaba aega metsas, käiakse vaid üksikutel nädalavahetusel. Nii et jaht on hobi seisuses. Muul ajal tegeldakse perega. Paistavad olevat enam-vähem õnnelikud abielud.
Sinu jutu järgi on sinu mehel karmim variant - sõltuvus. Sellest ravi ei ole, läheb ainult hullemaks. Niipalju, kui tean mingit liiki sõltlasi (põhiliselt arvuti- ja alkoholi-) ja nende abikaasasid, on abielud lõppenud varakult ja lapsed kasvanud isata (ühel juhul emata).
 
ohjaaa 02. juuni 2015, kl 19.45
Mina tean kalamehi, kes igal võimalusel kalale lähevad, ka see näib sõltuvusena.
Aga kuna ma tunnen neid päris hästi, siis tean, et tegelikult on see nende võimalus kodust minema saada, sest nad ei tunne ennast kodus hästi. Neil on naine, kes on kodu muutnud enda koduks ja mehe jätnud mitte külalise, vaid mingi ebamäärase isendi staatusse.
 
* 08. juuni 2015, kl 14.24
Tean mitut jahimeest. Jaht on prioriteet nr 1, kuid suudavad siiski minna ka kodustega kompromissile vajadusel. Ja neile meeldibki rääkida jahist ja kõigest sellega seonduvast.
 
mari 23. juuni 2015, kl 01.05
jaht`võrdub naistejaht
 
ndaiufgasiud 28. juuni 2015, kl 11.41
Kui teemaalgataja peab ennast normaalseks ja meest ebanormaalseks, siis tuleb lihtsalt otsida mees, kes oleks su meelest sama normaalne, kui sa ise. Võiks juba ükskord naised aru saada, et mehi ümberkasvatada pole mõtet. Pole vaja astuda suhtesse mehega lootes, et suudad teda muuta. Teemalagataja soovib mehele igasugu asju, mis on ju iseenesest toredad, aga see, et sina neid asju tahad ei tähenda, et mees ka neid tahtma peab.
Minu mees on autopede. Pruute ja sõbrannasid on tal omajagu olnud, aga autod on olnud juba oma 25 aastat. Seega tulebki mul leppida sellega, et esikohal on autod ja siis kusagil seal olen mina ka, noh, ma loodan, et vähemalt esiviisikus:) Ma ei oska praegu öelda, kas see mind kunagi häirima hakkab...praegu ei häiri, ongi hea, et ta seal garaazis istub, saan mina ka omaette omi asju nokitseda. Raha teenimine on tal ka niikuinii autodega seotud. Ja võin kindel olla, et õhtuti arvutis ei vahi võõraid naisi, vaid paljaste autode pilte:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!