Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Pettunud oma mehes..
 
Utopist 14. juuni 2015, kl 21.38
Mina olen reaalselt selline inimene, kes ei tea, palju tal kuskil taskus või rahakoti vahel raha on. Nagu tõsiselt.
Võin leida sügisel jopetaskust eelmise hooaja rahanutsaka täitsa vabalt.
 
Utopistile 16. juuni 2015, kl 00.38
Inimesed, kes tülitsevad KÜMNE euro pärast, ei leia jopetaskust sajaliste pakki....
 
mina 16. juuni 2015, kl 08.14
iga pada on oma kaant väärt. miks peaks suitsetama, kui iga sendi veeretamine on oluline? ja milleks selline veider kooselu?
 
juta 02. juuli 2015, kl 02.13
Isver nagu minu elust, ainult, et mul suitsule ja kohvile ei kulu, aga eks mul ole muid pahesid. Minu arust on su mees mölakas, nagu minugi oma. Pidevalt on tal raha otsas, kui midagi osta on vaja, aga pane oma asjadele kulutama siis on raha olemas. Ja last ära tõesti tee, sest see jääb sinu finantseerida -mul juba kogemus. Isegi ,kui mähkmeid vaja osta siis kiunub, et temal on vähe, aga minul peab jätkuma.
 
Johh 03. juuli 2015, kl 09.28
Vastik mees sul. Paremat ei leidnud v? Ta tahab ilmselt, et sa rohkema saamiseks teda rohkem kummardaksid ja tema ees lömitaksid. Muidugi suitsetamise vajadust ma ei mõista samuti.
 
Mari 12. juuli 2015, kl 10.00
Tänan kõiki,kes siin sõna võtsid. Ma ei andnud mehele 3 nädalat kätte ja probleem lahenes aga kuidas, seda arvake juba ise. Tervitab teemaalgataja Mari.
 
lohutaja 12. juuli 2015, kl 10.09
Mari, kas jälle tänaval? No pole hullu, küllap mõni mööduja su haledast südsmest taas üles korjab. Neid pompsikuid liigub soojal ajal usinasti ringi.
 
Mari 12. juuli 2015, kl 13.25
Mina olen tänava kohvikus ja arvutis ja uurin netist, et kas siit võib näkata uue mehega?
 
Jüri 12. juuli 2015, kl 14.08
Ma olen siin!
 
Mari 14. juuli 2015, kl 13.52
Ka mina olen siin, toodu.
 
jajaa 17. november 2015, kl 13.04
Ära nuhi teise järel ja võimalus haiget saada on oluliselt väiksem (ära loe ta e-maili, ära nuhi ta telefonis ja nagu nüüd näha - loomulikult ära sori teise rahakotis). Lase teisel ka elada. Küllap siis hakkab ka rohkem hindama ja jagama.
 
Iris 22. november 2015, kl 19.41
Mari Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Täna pettusin oma mehes nii palju, et lausa valus on...

---

Mina arvan, et sinu puhul on lahenduseks teine naine. Päriselt ka. Sulle ei sobi mehed ja peaksid kaaluma suhet teise naisega.
 
Ku 06. jaanuar 2018, kl 04.33
Minul oli mees, kes elas aastaid minu kulul... Kui tööd tegi küsis poeletis minult pool arvest...ise kahmis poest kõike, mina vaatasin hindu ka. Kassas maksin poole...

Poes tuttavaid kohata oli tal häbi...äkki näevad , et mind rotib :) baaris maksis minu eest, kodus küsis tagasi. (Kui ei julgenud küsida, võttis muul moel - palus tankida, pärast teatas, et tema maksis baaris...). Kui taipasin, et pesuehtne rott, hakkasin samuti käituma...tõmbasin julmalt samamoodi üle (inetu, tean..aga savi).

Kui rahatuks jäi nuias mult kõik, mis suutis. (Jahh, tean isegi, et loll olen...ei ole samas ei esimene ega ka viimane).

Teise naisega läks meie tuttava sünnipäevale, mul ju tööpäev ei lõppenud õigel kellaajal... (sebis ise tegelt varem minema...), see suhe kestis neil aastaid. Naeris, kui küsisin ja uurisin - õigemini irvitas ja alavääristas mind. Nuhkisin arvutist kirjad lõpuks välja ja siis saabus vaikus. Õigustan nuhkimist, kui ei saa muud moodi.

See mees ei saanud ei teist, ega mind. Meie lugu lõppes väg inetult. J a ise olen sellest loost siiani katki ja ühtegi meest ei taha näha.

Loo moraal...10 euro pärast tüli on pisiasi. Räägi õhtul rahulikult ära ja tõesti pange kulud ritta kui raske on. Kindlasti leiate kokkuhoiukohti ja saate rõõmsalt koos jätkata. Pea-asi, et kokkulepped peavad ja tahe on olemas.
 
Ku 06. jaanuar 2018, kl 04.39
Sellepeale, et seksi ei anna...pole ma ka varem tulnud. Aga täna laseksin juba kõik käiku. Kui mees ei viitsi-ei saa, siis mida mul pakkuda.

Omal kogemus, et kui mees saab söögi ja seksi, siis aina mugavamaks ja rahulolevamaks muutub. Ja läheb ka vaikselt aina kukemaks oma rahulolust...

Täna kaovad need kaks kohe, kui tal nahhaalsust tekib minuga muul moel halvasti käituda. Ärgu unistagu ühti, et naine majas ja olgu olla.

Kui mees pole kodus mees, siis pole ka naine naine. Kasigu siis paremat otsima ja vaadaku kelle oma kümnekaga püüab. Fakt on see, et niikuinii makstakse paljud asjad pooleks ja mehed ei ole kellegi hoolitsejad enam ammu. Naised teenivad ja plekivad mille iganes eest lõpuks. Oleks vägagi mõttekas kulyd ritta panna...ja vaadata reaalsele pildile otsa.
 
PUUDEGA ja üksi ka jääb ellu;;; 01. veebruar 2018, kl 12.22
Autorile Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Suits pole küll asi, mida peab poest ostma. Õpi ma
> jandamine selgeks. Vaja on endal kelder täis teha
> ja mitte kõik poest osta. Kui on palk väike siis e
> i saa autoga sõita. Sõidame ringi ja veel mees süü
> di. Peaksite minema perenõustaja juurde. Puudega i
> nimene peab väikse rahaga hakkama saama ja sinu pe
> re ei saa?
> Alusta enne endast!
ALUSTA JAH ---JUST ISE --OMA ELU KORRALDAMIST
 
AGA IKKA--GI OMA MEES 01. veebruar 2018, kl 12.25
Iris Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mari Kirjutas:
> --------------------------------
> -----------------------
> Täna pettusin oma mehes
> nii palju, et lausa valus on...
>
> ---MA ARVAN ,,ET MEEST ON SINULE ROHKEM VAJA.
>
> > Mina arvan, et sinu puhul on lahenduseks teine n
> aine. Päriselt ka. Sulle ei sobi mehed ja peaksid
> kaaluma suhet teise naisega.
see MEES ON VIST ÜKS OHMU ----ET ÜLDSE
SINU VINGUMIST VÄLJA KANNATAB
MARI :::KISA KÕRI
VAHETA PLAATI JA VÕTA ENNAST ISE KOKKU ::
 
oota lillike .-34 02. veebruar 2018, kl 07.22
lillike34 Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Võta omale välismaal tööl käiv mees, pole bensupaa
> gi ning sulaga probleemi..ja seksi tahab kah ainul
> t iga kahe nädala tagant.
EGA ---need mehed siia EESTI KÜLL ei kipu :::
Enne ---kui see Tõpra kari on laiali künka otsast aetud ::?
Ja OMA RIIGI ÜKSKORD --EUROOPA KÄEST TAGASI VÕITLEME
JA NEED MURJAMID JA PUGEJAD --PUURI AJAME
 
mees 15. oktoober 2018, kl 16.59
mina omal ajal ise ei teadnudki , palju ma palka sain, sest minu pangaarve koodikaart oli naise käes... Eks kord aastas palgavestlusel kirjutasin küll uuele summale alla, aga ega see meeles seisnud. Pealegi veel preemiad olid muutuv suurus niikuinii.

aga ega see ei tähenda, et ma oma naisest hoolinud oleks....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!