Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Rasedana kohtingul - kas üldse mõeldav!?
 
mida 16. märts 2016, kl 20.07
täpselt selline film on olemas. seal muidugi mees ei jätnud naist maha ja lõpuks nad ka läbi keeruliste seikade abiellusid. raske oli naisel ja arusaamatus seisus oli mees.
naine rääkis ära, et nii ja jaa, sest alguil jä'i tõesti tunne, et naine kellegi teisega käima peale saanud ja nüüd mehele rasedana keelt kõrva ajamas.
oli kunstlik viljastamine.
kuigi need kunstlikud asjad pole õiged, kui aus olla. kui last ei saa, siis ei saa ja midagi ei juhtu. lihtsalt sulle pole antud emaks saada. miks sorkida kunstlikult mingi teadmata mehe seemnerakke endasse. uuuh, mina seda ei suudaks, liiga rõve ettevõtmine. väga omasooliste suhte moodi.
 
kahekümpine 16. märts 2016, kl 21.07
mõni tynnjalg siin ei suuda ikka kirjavigade kallal närimata jätta ja mõni ei suuda aru saada, et kunstliku viljastamise teel saadud laps on ka laps ja kindlasti armastatakse teda isegi rohkem kui soovimatu raseduse tõttu sündinud last.

teema autor - ma arvan, et kui mees on vähegi mõistlik, siis rasedus takistuseks olema ei saa. kindlasti räägi kõik ära nii nagu on, et tegu ei ole soovimatu raseduse või valesti valitud mehe uttutõmbamisega... kui mees aru ei saa, noh, ega siis pole kahju ka, et eemale hoiab :)
 
Marika 38 16. märts 2016, kl 21.22
Nüüd sai raske samm ette võetud ning mehele ausalt kõik ära räägitud. See ei olnudki nii raske kui vaimusilmas ette kujutasin. Mees kuulas rahulikul ilmel, ütles, et mõistab, kuid vajab mõtlemisaega.

Tööl, kus puutume tihedalt kokku, suhtleme nii nagu vanasti, väliselt poleks just kui midagi muutunud. Helistanud ta pärast pole, kuid ega meie suhtlus enne ka nii tihe polnud, et iga õhtu tunniseid telefonikõnesid peaks. Põhimõtteliselt hakkas endal pärast rääkimist kergem, kuid ausalt öeldes on ikka hinges näritud tunne. Tunne, et isikliku elu koha pealt oleks saatus karmilt nöökinud. Näis, mis edasi saab, minul ei jää vist muud üle, kui kannatlikult oodata ja proovida vahepeal mõtteid ka mujale suunata.
 
kahekümpine 16. märts 2016, kl 22.43
eks ideaalis oleks mees kohe naeratanud ja öelnud, et kõik on korras ja see ei sega. kahjuks on ta ka kõigest inimene ja vajab mõtlemisaega. isegi kui vastus tuleb eitav, siis palun ära lase sellel endale halvasti mõjuda, ta pole ju viimane mees maamuna peal :) õnn algab sinust enesest, kindlasti saab sinust tore ja mõistlik ema ning kui sa ise särad, siis paistab see sära ka kaugemale ja küll ka mõni tore mees seda märkab ja sellest osa tahab saada.

soovin sulle siiralt edu kõiges!
 
Autorile: 16. märts 2016, kl 23.01
Kui see mees pärast kõike seda hakkaks sinuga veel mingit liini ajama, siis tal ilmselgelt kruvid logisevad. Aga ega sina ju täie mõistusega meest enam ei saakski, mis sest, et ostsid 100 tuhande euro eest lapse ja pangaarvel on teine sama palju. Ei taha ükski normaalne mees võõrast väntsakat, ole või miljonär. Mõne vangist tulnud kodutu retsi võib-olla suudad ära rääkida.
 
kahekümpine 16. märts 2016, kl 23.20
kas pole ammu kürba saanud, et nii vihane? täiesti ajuvaba tekst sul ikka, ikka päris soe peab peast olema, et sellist ila suust välja ajada.

huvitav, kuidas mu kahe lapsega sõbranna täiesti normaalse mehe endale küll leidis, pole mingi rets ega kodutu, tal endal ka eelmisest kooselust üks laps ja nii nad siis rõõmsalt elavad kahe naise lapsega, ühe mehe lapsega ja ühe ühise lapsega suures majas ja lõbu on laialt.
 
kunstlikult seemendatud 16. märts 2016, kl 23.21
auu, miski on ikka vildakas, lehmi käib seemendaja süstlaga seemendamas, lambaid ja sigu ja kes teab, keda veel lojust.
aga et inimnaine tahab olla lehmaga võrdses seisus ja laseb end võõra spermaga tiinestada, no peab ikka hullus olema.

pole vaja end ära hoorata, suguhaigusi korjata, et ise ei suuda hiljem tiinestuda oma rikkis aparaadi tõttu.

või hakkab tõesti kaduma inimeseks olemise võime.
kõik olgu tehislik, kunstlik ja võõras.
oma oleks liiga lihtne, liiga labane ja matslik.

aga süstlaga tundmatu mehe spermat saada, selle eest kõvasti maksta, hormoone sisse süüa ehk ka, kes teab - vaat see on asi, mis vääriks tunnustamist, vääriks kirjutamist, vääriks austust - justkui nii v?
et ehk selline ongi rahamasina käimasaamisnipp, et alustame meeste mahatampimist, neisse mõttetustunde sissetagumist, et siis emased ropu raha eest viljastataks suure raha ja äri hüvanguks.
nagu tänane relvaäri, nagu ravimiäri, nagu vähiäri, nagu toiduäri ja üldse, ainult raha ja äri loeb..
tublid naised, aga püüdke saada spermat, millest vaid naisi saab. milleks neid mõttetuid mehi vaja. üks tõu-isane suudab tuhandeid munarakke eostada.
saategi oma ilma meesteta unelmate maailma, aga seejuures kuldse kunstm'nniga. nii vahva, eksole.
 
rääkisin kolmele mehele 16. märts 2016, kl 23.30
sai ka omal ajal räägitud rasedusest kolmele mehele, üks nuttis, selle oleks tegelt pidanudki võtma, üks läks ilmselgelt õnnetuna sel hetkel minema ja ühega abiellusin.
 
Autorile: 16. märts 2016, kl 23.40
kahekümpine
Minul on kõik kõige paremas korras, 27 aastat ühe ja sama mehega elanud, lapsed on meie enda omad, mitte küla pealt korjatud.
Ma lihtsalt ei mõista, kui perverssuseni võib tänapäeva elu veel areneda?! Kuskil Ida-Euroopa räpases urkas lasta endale raha eest laps idanema panna, määrida see esimesele ettetulevale kraesse, ja teha nägu, et issand, kui õnnelikud me nüüd oleme?! Süda läheb pahaks!
Sina arenda aga oma sõbrannaga ja tema meeste ja mehe sõbrannadega oma kärgperendust edasi, aga pea meeles, et sellises "peres" kasvanud lapsed ei õpi mitte kunagi perekonda hindama ja armastama ning neist ei tule mitte kunagi terveid tugevaid lapsevanemaid oma lastele.
 
oi 17. märts 2016, kl 13.15
Küll võib ikka mõni inimene olla õel ja elus kibestunud.
 
kahekümpine 17. märts 2016, kl 22.14
ära muretse, sinu mees paneb niikuinii kõrvalt, sellise fuuriaga ei suuda keegi pikalt koos olla :)

minu arust on enda "ideaalsuse" kellelegi nina alla hõõrumine kõige jubedam õelus, mida inimene toota võib. kõigil ei ole läinud elus nii hästi, kas siis nemad ei olegi väärt väärtuslikku elu? elu täis lapse naeru, armastust...

muide, sellised vihased inimesed saavad tavaliselt vähi, niiet katsu vähe lahkem olla. kas sa mõtled ka, mida teema autor võib tunda, kui sa teda nii räigelt sõimad? ma saan aru, kui ta oleks ise kellegi suunas midagi halvasti öelnud, siis ta tõesti oleks midagi taolist võib-olla ära teeninud, aga sina sõimad teda täiesti ilma põhjuseta praegu.
 
Autorile: 17. märts 2016, kl 23.10
22.14
Ma EI sõima ju, ma lihtsalt ütlesin oma arvamuse, et sellises "perekonnas" ei ole mitte ükski osapool õnnelik: mees, kes võib-olla haletsusest on nõus sellele naisele meheks olema; naine, kes isegi ei tea, mis nägu ta lapse isa on; rääkimata lapsest endast, kes ei saa kogu oma elu mitte iialgi oma isaga tuttavaks. Selline kooslus ei ole õnnelik! IGA inimene - kordan: absoluutselt IGA inimene, iga inimlaps tahab kasvada perekonnas, kus on tema oma isa ja ema, oma vend ja/või õde. Mitte keegi ei ole õnnelik, kui peab kasvama võõrasema /võõrasisa käe all, jagama oma tuba ja mänguasju VÕÕRA inimese võõra lapsega, tohtima OMA isaga /emaga kohtuda kord kuus, või üleüldse tegelema kogu oma elu isa või ema kindlakstegemise ja otsimisega. Kuidas saab selline inimene õnnelik olla?! Pidev olelusvõitlus teemal "minu lapsed" ja "sinu lapsed" - kuidas saab üks väike inimene sellise elu juures õnnelik olla?
Mina olen fuuria? Mina hoian oma perekonda, nii oma isa kui ema, kui oma meest ja lapsi. Mina ei hoora teiste meestega ringi ega käsi lastel neile "issi" öelda. Ja mina olen fuuria?
 
ehh 23.10le 17. märts 2016, kl 23.29
mõni võõrasisa/ võõrasema hoiab last/ lapsi mitu korda rohkem kui "päris" vanem.
fuuria oled jah. nimetada lambist võõrast inimest hooraks, kes ringi tõmbab ja kuskil urkas lapse idanema paneb? parajalt.
paras pervert oled sa ise oma väljamõeldud jamaga.
 
Autorile: 17. märts 2016, kl 23.36
Ma pole ju eitanudki, et võõrasisa võib teise mehe lapse omaks võtta, aga LAPS igatseb oma isa. Kas te ei vaata siis neid saateid, kus mööda ilma OMA isa taga otsitakse? Inimene elab 50-aastaseks ja ta pole terve elu rahu leidnud, kuni pole oma isa / õde / venda leidnud. Jube õnnelik elu tõesti!
 
eelmine 18. märts 2016, kl 02.51
kas sa ise oled see mahajäetud laps vä? kuidas sa muidu tead, kuidas see õnnetuks olemine käib?
perekonna moodustavad need inimesed, kes üksteist armastavad, hoolivad ja tegustevad koos. kus on kohustused, vastutus ja lugupidamine.
veresugulusega pole sel alatu üldse mingit pistmist.

Perekond on need inimesed, kelle me ise sinna arvame.
 
kahekümpine 18. märts 2016, kl 08.28
"See oleks ikka laussigadus sinu poolt!!! Aga võib-olla sa tõepoolest meeldidki sellele mehele, tõeliselt!? Mees unistab, loodab, igatseb... Ja siis äkki - jalaga näkku: ma ootan last!
Väga häbematu oled!"

"Kui see mees pärast kõike seda hakkaks sinuga veel mingit liini ajama, siis tal ilmselgelt kruvid logisevad. Aga ega sina ju täie mõistusega meest enam ei saakski, mis sest, et ostsid 100 tuhande euro eest lapse ja pangaarvel on teine sama palju. Ei taha ükski normaalne mees võõrast väntsakat, ole või miljonär. Mõne vangist tulnud kodutu retsi võib-olla suudad ära rääkida."


"Ma lihtsalt ei mõista, kui perverssuseni võib tänapäeva elu veel areneda?! Kuskil Ida-Euroopa räpases urkas lasta endale raha eest laps idanema panna, määrida see esimesele ettetulevale kraesse, ja teha nägu, et issand, kui õnnelikud me nüüd oleme?! Süda läheb pahaks!"

"Mina ei hoora teiste meestega ringi ega käsi lastel neile "issi" öelda. Ja mina olen fuuria?"

ja veel üks pärl: "pole vaja end ära hoorata, suguhaigusi korjata, et ise ei suuda hiljem tiinestuda oma rikkis aparaadi tõttu."

KAS PÖÖNINGUL ON KÕIK KORRAS IKKA?
 
kahekümpine 18. märts 2016, kl 08.31
tahaks kohe reaalselt sinuga kohtuda, vaadata otsa sellisele inimesele, kelle suust sellised sõnad tulevad. arvesta sellega, et karma on ikka paras mõrd küll!
 
Autorile: 18. märts 2016, kl 08.46
See ei ole minu oma, ära pane mulle võõraid sõnu suhu, see klassifitseerub laimu alla, mina pole kunagi kedagi sõimanud, ma ei oskagi sõimata, ma pole elu sees teisele inimesele ropusti öelnud, et sa teaksid!

""ja veel üks pärl: "pole vaja end ära hoorata, suguhaigusi korjata, et ise ei suuda hiljem tiinestuda oma rikkis aparaadi tõttu.""
 
Autorile: 18. märts 2016, kl 09.02
Enesekiitus on mulle äärmiselt vastumeelt, aga kui sa tõesti tahad, eks ma siis ületan ennast: ma pole kunagi kellesti halba isegi mitte MÕELNUD, ma tean, et kõik tuleb elus ringiga tagasi, juba ainuüksi enda naha päästmise nimel olen teiste vastu hea, mulle MEELDIB hea olla, endal on ju parem elada, kui teised naudivad minu juuresolekut. Ma olen sõna otseses mõttes maailmaparandaja, kes soovib ainult head, kes vihkab sõdu, kes tahaks, et kogu maailma inimesed elaksid rahus ja armastuses. See ei ole "fassaad", ma tegelikult mõtlengi seda, ma ei taha vägivalda, ma ei taha lõhkisi perekondi, ma soovin, et igal lapsel oleks ema ja isa, Aafrikast Kamtshatkani ja Austraaliast Gröönimaani. Ma ei ole usklik, aga ma olen jumalakartlik. Kui halba soovin või mõtlen, saan selle endale tagasi. Mul on elus väga hästi läinud, pole suuri õnnetusi ega tapvaid haigusi olnud, seda tänu sellele, et minu karma on puhas, minus ei ole viha ega vihkamist. Aga ilmselgelt oled veel liiga noor, et sellest aru saada. Kuigi mina järgisin juba 20-selt seda joont, et kui midagi teha, siis ainult head, halba pole mõtet teha.

No nii, ise tahtsid, ma olen viisakas inimene ja vastasin.
 
ehh 18. märts 2016, kl 13.00
kas sa, Autorile, oled kahestunud isiksus või?
või mõistame me erinevalt jumalakartlikkust, empaatiat, siirust ning headust.
ja karma jutt- no oeh kohe selle peale!
 
Njaaaaaaa 18. märts 2016, kl 16.21
see on siin mõningaid "viisakaid ja häid" komme lugedes ilmselt see näide, et just heade kavatsustega ääristatksegi põrgutee.
 
kahekümpine 18. märts 2016, kl 18.00
muide, see oli ainuke lause, mis ei olnud sinu oma. kas see vähendab neid ülejäänud sõimamisi? kas sa arvad, et ekraanilt lugedes ei tee sõnad kellelegi haiget? loe uuesti siis neid lauseid ja tule uuesti väitma, et sa ei taha kellelegi halba:

"See oleks ikka laussigadus sinu poolt!!! Aga võib-olla sa tõepoolest meeldidki sellele mehele, tõeliselt!? Mees unistab, loodab, igatseb... Ja siis äkki - jalaga näkku: ma ootan last!
Väga häbematu oled!"

"Kui see mees pärast kõike seda hakkaks sinuga veel mingit liini ajama, siis tal ilmselgelt kruvid logisevad. Aga ega sina ju täie mõistusega meest enam ei saakski, mis sest, et ostsid 100 tuhande euro eest lapse ja pangaarvel on teine sama palju. Ei taha ükski normaalne mees võõrast väntsakat, ole või miljonär. Mõne vangist tulnud kodutu retsi võib-olla suudad ära rääkida."


"Ma lihtsalt ei mõista, kui perverssuseni võib tänapäeva elu veel areneda?! Kuskil Ida-Euroopa räpases urkas lasta endale raha eest laps idanema panna, määrida see esimesele ettetulevale kraesse, ja teha nägu, et issand, kui õnnelikud me nüüd oleme?! Süda läheb pahaks!"

"Mina ei hoora teiste meestega ringi ega käsi lastel neile "issi" öelda. Ja mina olen fuuria?"

KUIDAS LÄHEB ÜLEMINE TEKST SELLEGA KOKKU:

"Mul on elus väga hästi läinud, pole suuri õnnetusi ega tapvaid haigusi olnud, seda tänu sellele, et minu karma on puhas, minus ei ole viha ega vihkamist. Aga ilmselgelt oled veel liiga noor, et sellest aru saada. Kuigi mina järgisin juba 20-selt seda joont, et kui midagi teha, siis ainult head, halba pole mõtet teha."

ära teeskle siin mingit inglit, seest oled sa ikka mäda. see naisterahvas ei teinud sulle mitte midagi halba ega ka kellelegi teisele, aga sina sõimad. vaata, mutt, minu ja sinu vahe ongi see, et mina teen sõnadega liiga ainult nendele, kes mulle või kellelegi teisele midagi halba on teinud või öelnud. sina aga oled lausa nii halb inimene, et sõimad põhjuseta. oma võltsvagadus hoia kirikukaaslastele vms.
 
well 18. märts 2016, kl 19.16
Tuleb välja, et foorumites käib päris haigeid inimesi...
Teemaalgataja tundub intelligentne, ja arvata on, et tema poolt kirjeldatud meeskodanik on enam-vähem sama kõrge intelligentsiga. Seega on oodata sealt tarka ja läbimõeldud otsust. Nagu mees ütles - ta mõtleb järele! Tark inimene ei purskagi kohe välja, mis sülg suhu toob. Las ta siis mõtleb rahulikult, ja olgu ta otsus, milline tahes, järelikult on see selline, mida ta kõige õigemaks peab, ja seda peab siis naisterahvast ka aktsepteerima. Ja usun, et kui teil ka suhtest midagi välja ei tule, siis sõpradeks suudate ikkagi jääda - asi seegi!. Ühesõnaga, ära üle mõtle, ära närvitse, kõik mis tehtud, on tehtud, kõik kaardid on laual. Ja kõik, mis juhtub, on millekski hea :) Edu sulle!
 
ajast aega 18. märts 2016, kl 23.22
loen neid komme ja ütleksin sõnakese omaltki poolt.

kui täiesti aus olla, siis ongi need vaid erinevate inimeste arvamused ja tõtt on neis kõigis.
mitte midagi pole kuskil valesti. isegi neis kommides mitte, mida siin väga kõvasti hukka mõistetakse.
ainus kommija ja see on "kahekümpine" on ilmselt noorusest liiga isekas veel. kuigi jah, ka temal on õigus, sest ajastu määrab inimese olemuse, määrab prioriteedid, suhtumised, käitumisnormid, moraali ja eetika. nii on.

"Autorile:" kommid on siirad ja tõsiselt LAST arvestavad, ja arvestavad lapsega nimelt läbi armastuse just, mitte ei kalkuleeri külmalt.
siin on veel kommijaid, kes ütlevad vägagi õigesti, kuigi otse ja ausalt. aga ausus miskipärast ei meeldi, meeldib rohkem takka kiitmine, silma ees hea näo tegemine....aga see, mida päriselt mõeldakse seejuures, see nagu ei huvitagi.

mina nt olen armastuse usku ja pean ausust, moraali ja eetikat ülimaiks omadusteks.
mulle ei sobiks iial kärgpered, naise kuskilt muretsetud laps ja selle kellelegi teisele pähe määrimine. kahjuks kasutavad naised seda liiga palju ja miinustavad oma sellise tegevusega kõiki naisi üldiselt. loomulikult mõistavad siis "määritud" SÜÜTUD naised taolise tegevuse hukka ja on kurjad nende "määrijate" peale. loogiline ka.
see on sama, kui öelda, et kõik varastavad. no ei varasta kõik.
see on sama, kui öelda, et kõik mehed panevad kõrvalt. vaat ikka ei pane küll KÕIK kõrvalt.

mida tervem, tugevam ja armastavam on PEREKOND, seda parem on ühiskond, seda tugevam on riik. perekond on nagu rakk ja rakkude kogum moodustab tervikorganismi, seega riigi, ühiskonna ja lõpuks kogu maapealse inimkogukonna toimimise.
kui rakud, st perekonnad, on haiged, toimivad vildakalt või lagunevad hoopis, siis kogu organism on haige.
haigest rakust võib alata vähk, mis hävitab lõpuks kogu organismi, mis viib surmani, hukuni.

inimene on ometigi osake loodusest ja loodusel on OMAD, inimeste tahtest olenematud, seadused. väga terved ja ajale vastu pidavad seadused, mis tiksuvad väga loogilises rütmis ja on kestnud nii ajast aega.

miks inimene mässab looduse, seega iseenda vastu, selle üle tasuks mõtiskleda.
hoidke armastust, sest ainus tõelisus ongi vaid armastus. kõik muu pole mitte midagi, on lihtsalt kujutelm, on illusioon.
 
Taaniel Tina 18. märts 2016, kl 23.32
Tee või tina aga see viimane ja kirjutaja "Autorile:" on samad inimesed.
;)
 
ära tee tina 18. märts 2016, kl 23.41
aga see viimane ja "Autorile:" ei ole üks ja seesama.
lihtsalt usu, et taoliselt mõtlevaid inimesi on peale nende kahe veel ja veel. ainult kõik ei tule siia kirjutama ja lugema.
 
jkl 19. märts 2016, kl 00.00
kahekümpine
16. märts 2016, kl 21.07
mõni tynnjalg siin ei suuda ikka kirjavigade kallal närimata jätta

No sul, kullake, ikka muid probleeme-hädasid veel peale kirjaoskamatuse..... Sõimlema oled aga kange - eks igaüks tee ikka seda, mida oskab.
 
Taaniel Tina 19. märts 2016, kl 00.16
See, et kommijad sarnaselt mõelda võivad, seda ikka. Aga see, et ka sarnaselt kirjutada, jajaa. ;)
 
taanielile 19. märts 2016, kl 00.35
tead sa armas hingeke, ära pinguta, sul pole võimeid, no ei ole....liiga puusse paned. kui sarnaselt mõeldakse, siis eriti erinevalt ei saa ka kirjutada.
kui sul on külm, siis kirjutad, et on külm. või kirjutad, et oih, kui palav.
kui mul on külm, siis kirjutan ka, et on külm.

nüansis on küsimus ja aususes ja tunnetes ja arusaamas...püüa sellele pihta saada ja siis kirjuta, kes, kus, mis...eks. soovin head.
 
Taaniel Tina 19. märts 2016, kl 01.14
Laughing out loud!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!