Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Rasedana kohtingul - kas üldse mõeldav!?
 
Üksi 04. aprill 2016, kl 15.49
naine,51-le: sinu jutust tuleb välja, et oluline on lapsega mängimine, aga tõelise töö tegija (ema), kes tegi söögid, koristas, käis tööl, on vähem väärtuslik. Väga pealiskaudne suhtumine. Selle järgi on üksikvanemate peres ikkagi see parem pool pühapäevaissi, kes lapsega keskustes ja kelgutamas käib, aga ema, kes kogu süsteemi üleval hoiab, on teisejärguline. Väga kurb, sest ema on ju just see, kes hinge tagant viimse energiaraasu ära annab, et lastel hea oleks.

Naised on kalgiks tehtud olmemuredega! Jah, mis sel pühapäevapapal siis tulla - talle antakse ju ette puhas laps mängimiseks!
 
saan aru 04. aprill 2016, kl 16.20
naised on naiste vastu väga väga kalgid, ülemõistuse mõistmatud, samamoodi iseenda vastu.
meest küll sõimatakse, aga mehele antakse andeks kergemini kui teisele naisele.

ei ole õige, et isa tähtsustatakse üle.
need kaks, ema ja isa, on võrdselt olulised lapse jaoks, tema kasvamises.
aga naised vahel aina korrutavad oma lastele, et isa on ikka tubli ja õige ja armas, isa ja isa, samas ise rabades kui hull, saamata mehelt ainsatki hellust, ei ühtki kiidusõna, ei kildugi lastele nähtavat armastuseraasu.
mis arvamus neis lastes oma ema vastu tekkida saab sel juhul?
loomulikult pole ema neile ei keegi tulevikus ja teda saab oma elu kiivakiskumistes aina ja aina süüdistada kõigis oma hädades, teda võib lausa hüljata, sest milleks selline ema, keda isegi isa ei tunnustanud rohkem, kui kodutööde tegemiseks sobilikku.
kust peaks laps teadma, et ema süda neid armastab, neile head vaid soovib, kui isa seda pole neile näidanud ega rääkinud..

see ei kehti vaid kooselavate perede kohta, see kehtib kõigi suhete puhul, kus on lapsed omavahel saadud.

lahkuminek ei pea paistma lapsele must valge, kus üks on süüdi ja teine mitte. lapsed ju ometi saadi ühiselt koos, parimate lootustega...ainult elul on vahel hoopis teised plaanid, mis ei pea alati kõigi osapoolte jaoks kõige meeldivamad olema.

samas needsamad lapsed, kui nad ei suuda ega taha mõista, miks nende peades on halvad mõtted ema või olgu, ka isa vastu, toovad sama mustri omaenese ellu ja omaenda lastesse.
see on nähtamatu muster, mis pole teadlik küll, aga see toimib nähtamatult ja kandub põlvest põlve edasi, see on olemas.
kui ei taha, et su oma lapsed kunagi su vastu häälestuvad, siis ära räägi ega tunne oma vanemate üle kohut ega süüdista neid. parem püüa neid mõista. küll siis su oma lapsed sulle samaga vastavad kunagi, kui seda kõige enam vajad.
keegi meist pole nii halb, et teda mõista ega hoida ei saaks.
pealegi on igal asjal põhjused, neist tulebki lähtuda ja need lahendada, et saaks rahuliku südamega edasi minna.
minevikku muuta ei saa, küll aga tulevikku paremaks.
 
pidage meeles 05. aprill 2016, kl 14.21
Kärgpere ei ole normaalne nähtus!

Teie aeg on läbi, saite oma võimaluse.
 
simpel 05. aprill 2016, kl 20.27
Rase kohtugu raseduse autoriga, mitte ärgu otsigu sponsoreid.
 
eelmisele 05. aprill 2016, kl 22.14
Kas sa ei saanud aru, et antud juhul on raseduse "autoriks" anonüümne spermadoonor?!
 
seda enam 05. aprill 2016, kl 23.47
seega, rasedus lõi pähe. kui siiani polnud üksi mees sobiv, isegi rasedus pidi kellegi anonüümest spermast tulema, siis nüüd naiselik olemus ja kõhus kasvav laps panevad tahtma meest ja nüüd sobib pisikegi tõmme, peaasi, et keegi oleks.
tore ju, korraga kaks kärbest kohe.
mu arust veidi egoistlik.
aga kes teab, äkki elu õppetund sihuke, võta sa kinni.
vähemalt oska hinnata ja hoida seda meest, kui ta su ellu tuleb.
 
andmed on kartoteegis olemas 06. aprill 2016, kl 12.54
Anonüümset spermadoonorit ei ole olemas. See on võimalik ainult ööklubis täiesti võõraga seksides. Isegi siis on võimalus teda hiljem ära tunda.

Väga isekas naisterahvas, kes varastab oma lapselt isa tundmise võimaluse, nüüd otsib rumalat sponsorit.
 
Hehee 06. aprill 2016, kl 16.25
Aga räägitakse, et lapsed ei tule siia maailma üldse niisama. Mõned nn. korralikud paarid proovivad aastaid ja kümneid, aga laps ei sünni mitte. Nüüd aga, palun väga, naine mõtles, otsustas ja laps ka tulekul. Kui uskuda hingetarkust, mis meie maisest maailmast ja reaalsusest ülevam, siis ise see laps ka seega valis, et just see ema, just sellised tingimused, selline elu.
Kõik on millekski vajalik ja kõik millekski ka hea.
Kes teab, kuis läheb aga soovin sinnakanti kõvasti rõõmsat ja paremat emale-lapsele ja ehk ka tulevasele isale.
Osatajad, parastajad, süüdistajad ja niisama sapikotid aga piuksugu edasi. Eks ole neilgi oma õppetunnid õppida. :)
 
eelmisele 06. aprill 2016, kl 17.56
tarvita vähem narkootikume. täiesti kindel, et oled kärgpere pooldaja.
 
Hehee 06. aprill 2016, kl 18.05
eelmisele.
Tarvitan palju tahan. :DD
Olen küll jah, perede pooldaja ja lastepooldaja ja emade pooldaja. Ja tänu olgu taevastele, et leidub veel naisi, kes sünnitada tahavad meie kiuslikus ning aina vananevas ühiskonnas. :P
 
mode 06. aprill 2016, kl 18.45
mida ma siis räägin aina, et seksida on vaja, seksida ja seksida ja mida suurema röökimise ja röhkimise saatel, seda enam võib lapsuke tulla. tänapäeval on nii jah.

vanasti käis seks teki all. nahistati asi vaikselt ära ja lapsi muudkui sündis ja sündis. siis olid inimesed ka vaguramad, polnd sihukest kisa ja kära ja muud müra ja lapsed tulid vaikuse peale vaikselt ja kohe tahtsid tulla siia ilusasse vaiksesse maailma.

nüüd peab röökima häääästi kõvasti, sest ega lapsed muidu leiagi teed oma õige emme juurde, muu müra lämmatab emme hüüded ära, vat sedasi..
ikka kisage hästi kõvasti, küll lapsi siis tuleb ja seksige igal võimalikult juhul.
 
uued tulijad 06. aprill 2016, kl 19.32
Hehee Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> eelmisele.
> Tarvitan palju tahan. :DD
> Olen
> küll jah, perede pooldaja ja lastepooldaja ja emad
> e pooldaja. Ja tänu olgu taevastele, et leidub vee
> l naisi, kes sünnitada tahavad meie kiuslikus ning
> aina vananevas ühiskonnas. :P

Seksi kärgpereisaga ja looda uusi issisid, kärgpere on su elu ja lootus tulevikule.
 
Hehee 06. aprill 2016, kl 20.45
No missa nüüd sisised? :D Mul oma pere ja mees ja lapsed ja neil oma pered. Kuid see kõik ei keela mul rõõmustamast ühe inimese pärast, kes emaks saamas. :P
 
räägime 07. aprill 2016, kl 00.17
sul on peremees, kus on laste bioloogilised isad
 
kana 08. aprill 2016, kl 08.17
kuna sa oled arvestanud, et soovid just nüüd last ja oled nõus teda üksi kasvatama, võta asja rahulikult.
minge mehega kohvile ja rääkige elust ja inimestest. muuhulgas räägi talle ka oma elust ja otustest.
kui see mees on just see õige, jääb ta sinuga. mingi mitte oma lapsi kartev tegelane ei ole ilmselt sulle peale asja ilmsiks tulekut enam atraktiivne ja teema langeb iseenesest ära.
 
rasedatena uusi mehi otsimas 08. aprill 2016, kl 09.43
Miks räägitakse, kas mees on naisele õige? Vastupidiselt, mees peaks vaatama kas naine on mõistuse juures ning kuidas on tema kõhuisaga?
 
peaks 08. aprill 2016, kl 11.36
miski on nihkes meie suhtumistes ja väärtushinnangutes.
võiks ja ehk peakski olema nii, et mees valib naist OMA lastele emaks.
mis loeb üks seksitibi, kes emana on alaväärne.
sellega võtaks mees vastutuse pere eest, laste eest, naise eest,sest tema otsustab, valides oma lastele ema, seega oleks mees vastutav loodava edasise pere käekäigu ees. samas nainegi oleks õnnelikum, sest ta teaks, et teda taheti, teda peeti väärtuseks ja teda usaldati uusi elusid kasvatama.

aga olla mehele vaid seksiobjekt, ise ennast ka vaid väärtustada atraktiivse sekskuse tasandil, no mis see väärtus siin. seksid seni, kuni sind susksutada tahetakse, ja siis heidetakse nurka, kui kulunud asja. leitakse uus, noorem objekt ja kordub sama.
keegi ei vastuta millegi eest, sest seks määrab kogu elu. isegi lapsed jäävad sellest "olulisest" ringist väljapoole.
 
misassja? 08. aprill 2016, kl 13.37
Sa, muti, ikka peksad täiega segast. See viimane siis.
Mees valib, mees vastutab, mees määrab - mingi keskaeg sul seal või? Vaata aasta numbrit kalendrist ja saa aru, et naine on end juba rohkem kui sajand tagasi objekti staatusest välja võidelnud, et olla vaid miski valitud sünnitus- või staatusejublakas kellegi mehe lastele.
Einohh, ikka tõesti. Kadunud patriarhaadi taganutjad ja iseseisvate naiste alavääristajad. Olla õnnelik, et naine ikka välja valiti??? No ajaks nutma, kui nii naljakas poleks. :D
 
peaks 08. aprill 2016, kl 14.00
sa ka aru ei saa millestki.
mida need tublid naised siis undavad siin igas teemas, et mees ei vastuta, mees ei tee ja mees ei too.

kui mees vastutaks, siis ta vastutaks ja siis poleks vaja unnata, et mees ei hooli lastest, mees ei anna raha ja uiai, mina vaene õnnetu, aga ometi nii tubli.

naine ongi tubli, aga naine ei pea endale vastu töötama ja ise oma jalgealust õõnsaks kaapima, et pärast augus ulguda.

kui poisslaps kasvatada vastutama juba varasest east alates ja rõhuasetus panna tema mehelikkusele, mis loomulikult pole vaid erinevate naiste seljas kargamine, siis see mees oleks täna mees, mitte naiste poolt ärasolgitud sootu toss.
 
2016 08. aprill 2016, kl 16.01
Naistel ongi skisofreeniline mõtteviis. Ühelt poolt tahaks käituda maskuliinselt, olla aktiivne põhiotsustaja ning lubada endale väga palju vabadusi. Teiselt poolt tahab naine olla passiivne, väga kõrge enesehinnanguga mileedi, kes jalg üle põlve istudes valiks mehi ja annaks neile suva järgi korvi.

Kahte asja ei saa, ole naine või kui ei suuda, muutu transseksuaaliks. teie kasvatatavad poisslapsed kasvavad lilladeks nohikuteks, kes värvivad huuli ning käivad salaja üksteisele taha panemas.

Otsustage ära, kas olete normaalsed naised või te pole seda. Kahjuks üsna paljud naised on juba otsuse teinud, nad ei taha naised olla, naiste rõivaste kandmine ei tee veel naiseks.
 
Kuule, viimane 08. aprill 2016, kl 16.39
Sa otsusta ka ära, kas oled vingus ninaga õelusest pakitsev mõrd või mõni muu elukas. Sinu senine pasavärvi maskeering ei lähe siiski ka kohe mitte.
 
naine 08. aprill 2016, kl 16.42
vabandust, lugesin ainult teemaalgataja postitust - ja neid ülejäänuid mitte, sp vabandan kui vastus kordub.

suhte aluseks on ausus. st igaljuhul tuleb kohe rääkida millises olukorras oled. kui mees on sinu jaoks - siis asi edeneb ja kui ei -siis ehmub ära. aga ehmuks ta 100% siis kui rasedust salatsetaks ja ühel hetkel, kui rasedus paistab juba välja - siis tekib lisaks ka veel usaldamatuse probleem. seega, mingisugust muud lahendit ei ole kui ausalt olukord selgitada ja ka seda, miks spermadoonori abi kasutati.

ja kuna tegemist on mõistliku/iseseisva naisega - kes igaljuhul saab iseendaga hakkama, siis karta ei ole midagi!
 
sootu toss 08. aprill 2016, kl 17.57
Õige, mu ema on süüdi, et mu elus on vaid mehed ja needki samasugused tossid nagu ma ise.

Emaga suhted lõpetatud, sest ei andesta talle, et minust meest ei kasvatanud.
 
transud 09. aprill 2016, kl 19.14
Sootu naise rasedus toodab uusi sootuid inimesi.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!