Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
laimammine
 
kiisu 03. märts 2017, kl 17.58
tere
äkki siin targemaid kes oskab vastata.
mehe eksnaine ja tema õde ning ema. konkreetselt solvavad mind moraalituks litsiks. tõestuseks on üksnes FB kirjad.
kas on võimalik kuidagi neid seaduse silmis karistada?
 
Kiisule 03. märts 2017, kl 18.13
Kuidas sul tegelikult moraaliga lood on?
 
kiisu 03. märts 2017, kl 18.40
mõlemad lahutasime.
ja hetkel mees laste juures ja naine liputab ta nina all pesus? kes on moraalitu? ja arvestades palju on kuulujutte tema kohta tulnud et teiste meestega ringi ajab. siis mina olen siiski ingel tema kõrval
 
aga mis sul sellest 03. märts 2017, kl 18.46
las need teised elavad nüüd oma elu. ja kui on kaebusi, ikka veebipoliteile teata. ilusti nimed ja meilide koopiad jne. nagu asjaajamine käib, ja pesus naisest ka lisa pilt.
 
kiisu 03. märts 2017, kl 18.54
a mida see veebipilitsei teeb? neile
 
maailmas 03. märts 2017, kl 18.55
Maailmas on kliimaprobleem, kasvab sõjaoht, pagulased möllavad, Türgi tahab Saksamaal Türgi kodanikele poliitilisi kihutuskõnelusi pidada, meie majandus on suluseisus ja poliitikutel on riigi juhtimise asemel teemaks kohalikud valimised, vanglast tahetakse välja lasta nii riigireetur Simm kui ka tuntud pedofiil, madalapalgalised ja pensionilised on hädas oma toimetulekuga, koduvägivald lokkab, töötud-õpihuvita noored täiskasvanud elavad vanemate rahakotil ega suvatsegi ühiskonna elust osa võtta, arstiabi saamine on probleem, kuid minister tegeleb alkoholipudelite kardina taha peitmisega, jne, jne.

Sina pead suureks probleemiks mingite latatarade juttu ja sooviksid neid seaduslikult karistada, selle asemel, et neid p.-punkti saata ja külmalt oma elu edasi elada. Mitte väljategemine on kõige suurem karistus neile.
 
kiisu 03. märts 2017, kl 19.00
ja tean kõiki neid probleeme...
ise ka nõmeduste vastane. aga hetkel... nu ajasid s... keema
nemad arvavad sellepeale et ei vastand samaga et kardan neid.
 
M 03. märts 2017, kl 19.14
Miks sina oma mehe eksi suguvõsa kardad? Pead end ehk ise halvemaks? Mõtle järele, miks nii tunned.
Aja selg sirgu! Nemad sinu elusse ju ei puutu. Las säutsuvad.
Kas su mees ei kaitse siis sind, kui ta su ise välja valis ja eelmise pere maha jättis?
Üsna loomulik, et mahajäetu ja tema sugulased uut naist mõrraks peavad, õpi sellega elama ja ära lase end morjendada.
Ja halda oma FB lehte paremini.
 
kiisu 03. märts 2017, kl 19.21
ei kardagi
ja kaitseb. aga ma pole plikake keda peab kaitsma.
kui nende poolt ähvardatakse kohtuga.. mix mina sedateha ei või? aga kõiepealt kas see üldse võimalik on ?
 
RR Wraith 03. märts 2017, kl 19.43
Hei Kiisuke,

Arvan samuti, et esmalt veebipol ja seejärel avaldus kohtusse.

Lihtne case - ainult, et sa pead ka mõned nö. "tõendid" enda jaoks varuma. Print scr of FB .. väike consl. advokaadi juures ja kohus koos kahjunõudega.

Selline olukord ei saa olla aktsepteeritav.

Ole tubli ja vapper !
 
jurist 03. märts 2017, kl 21.20
mis FB kirjad need on? pane paar kirja siia, vaatame üle, kas asi on ikka nii halb
 
:) 03. märts 2017, kl 22.25
kiisu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ei kardagi
> ja kaitseb. aga ma pole plikake ke
> da peab kaitsma.
> kui nende poolt ähvardatakse k
> ohtuga.. mix mina sedateha ei või? aga kõiepealt
> kas see üldse võimalik on ?

Äkki lihtsalt elaksid oma elu ja ei teeks nõmedustest väljagi? Tahad vaid kätte maksta? Mida see sulle annab?
Täitsa jaburus ju.
 
moraalitu lits 03. märts 2017, kl 22.56
Mina elan oma elu nii nagu paremaks pean ja oleks ka imelik kui eksmehe sugulased mulle hoosiannat laulaksid.
 
patage vägivald 03. märts 2017, kl 23.05
kuna tegemist ju vaimse vägivallaga, igal juhul teata veebipolitseisse.
FB s ju see koht ka, kuhu teade saata.
 
?? 04. märts 2017, kl 09.18
Oot, kuidas see veebipolitsei suguvõsa suhteid klaarib? Või pandi su FB lehel mingit laadi kuritegu toime? Laimati sind nimeliselt ja avalikult internetis?
 
jõmm 04. märts 2017, kl 21.33
Lisa feissbuuki pilt värskelt ostetud kurikast.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!