Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Murelik tütar hädas isa alkoholismiga
 
Kurjajuur viin 16. märts 2017, kl 03.54
Kuidas aidata isa kes on enese arvates kõik kaotanud ja leiab lahendust juues ? Hiljuti kaotas töö jäi aastaid tagasi oma naisest ilma aga kõik millest ilma jàànud on tänu joomisele. Nüüdseks elades koos temaga on ka mul endal närvid läbi olen isegi mõelnud et lahkuda kodust ja jätta kõik siia maha .olen 22 aastane ja miks pole veel oma elu peale làinud ongikartus see et ta tunneks end veel üksildasemana.kas keegi on puutunud äkki sama olikorraga kokku ja oskaks nõu anda kirjutan siia sest äkki on kellegil mõtteid või sarnaseid kokkupuuteid.andke nõu mida teha .
 
kui sina isa tahad aidata 16. märts 2017, kl 07.09
Kurjajuur viin Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas aidata isa kes on enese arvates kõik kaotan
> ud ja leiab lahendust juues ? Hiljuti kaotas töö j
> äi aastaid tagasi oma naisest ilma aga kõik milles
> t ilma jàànud on tänu joomisele. Nüüdseks elades k
> oos temaga on ka mul endal närvid läbi olen isegi
> mõelnud et lahkuda kodust ja jätta kõik siia maha
> .olen 22 aastane ja miks pole veel oma elu peale l
> àinud ongikartus see et ta tunneks end veel üksild
> asemana.kas keegi on puutunud äkki sama olikorraga
> kokku ja oskaks nõu anda kirjutan siia sest äkki
> on kellegil mõtteid või sarnaseid kokkupuuteid.and
> ke nõu mida teha .
SIIS --mine Tartu Raja tn, haigla
abi ISALE otsima--RÄÄKIDA TULEB OTSE ISA PROBLEEMIST ARSTIGA :: SEAL Haiglas olevat
veel võimalik Inimest KUIDAGI päästa :::
SIIS alles peaksid ISAGA rääkima ! ! ! siis
KUI ISA ON AHASTUSES JA JOONUD IKKA KOLM PÄEVA JÄRJEST! ! ! ___KUI ISAL ON VÄGA PAHA OLLA ---- VOT SIIS TULEB KA SINUGA HAIGLA KAASA .... PROOVIDA TULEB ,,
KUI ISA ELADA VEEL TAHAB)?
2, NII KAUA KUI ON PURJUS!
POLE VÕIMALIK KÜLL ~TEDA AIDATA ;;
AGA SIIS KÜLL ---KUI PALUB
JUBA MEES ISE ABI :: ET AIDAKE NÜÜD ELULE TAGASI !
 
debiilikule 16. märts 2017, kl 07.20
sulle on 1000 korda kirjutatud, et suured tähed tähendavad karjumist.

debiilik ära karju!
 
kullerkupp 16. märts 2017, kl 08.09
ega sul sinna suurt midagi teha pole. seepärast, et asi pole ju ainult alkoholismis. alkoholi liigne tarvitamine on tegelikult põgenemine mingite tema sisemiste lahendamist vajavate probleemide eest. kui ta sellesse ei ole nõus süvenema ning selles osas abi otsima/vastu võtma, siis on kõik teiste poolsed püüdlused asjatud. saad vaid ta mõistvalt ära kuulata, mis teda vaevab
Agne Tamm 16. märts 2017, kl 08.44
Saada maale talusse tööle!
 
Kord 16. märts 2017, kl 09.34
Joomahaigus on harva ravitav. On ehk variant tõepoolest, et keegi kättpidi arstide vahet veab. Teine võimalus on, et inimene võtab ennast kokku, kui tervis on läbi ja lõpetab joomise.

Soovitaks kindlasti oma elu eraldi elama hakata. Elu ongi üksildane, lähedased ja sõbrad on pigem meie soovunelm.
 
kurb tõde 16. märts 2017, kl 09.51
Ei vana inimest enam paranda. Eriti veel siis, kui ta ise paraneda ei taha.
Jäta meelde: isa on täiskasvanu ja sina ei vastuta tema eest. kui tahab end surnuks juua, siis ei saa mitte keegi seda takistada.
Sina mine ja ela oma elu. Kui isa tunneb end üksikuna, siis jätku joomine ja elagu ka normaalset elu.
 
eks 16. märts 2017, kl 14.18
Võid elada joodikuga koos ja tema elu. Teda ei sega ega muuda see ilmselt kuidagi. Pigem saab sinust kaassõltlane ja joodikule õigustuste otsija, nagu ka tuhanded naised/lapsed (enamasti kahjuks naised) enne sind.
Oma elu sul siis ilmselt nii pea olema ei saa. Kui üldse. Joodikuga elamine tapab vaikselt iga normaalse inimese närvisüsteemi ja tervise.
Aga ega inimesed enamasti enne ei usu, kui kõüik jama omal nahal läbi proovivad.
Kui joodik ei taha, siis keegi teine teda muutuma sundida ei saa. Mingid muud muinasjutud ei toimi.
 
tõsine soovitus 17. märts 2017, kl 21.27
22aastane on piisavalt vana, et hakata omaette elama ja majandama.
kao sealt, enne kui see must auk sind igaveseks endasse imeb
 
huvitav 18. märts 2017, kl 08.06
Miks sa arvad, et isa end üksildasena tunneb, kui sa ära lähed? Pigem oled hetkel seal lihtsalt ühele joodikule majahoidja.
 
322 18. märts 2017, kl 17.50
Su isa hävitab hetkel kõik head mälestused, ning annab sulle halba eeskuju meestest. Sa ei tohiks ennast ohvriks tuua, ja sellise inimesega koos elada. Depressiivse inimese päästmine vajab suurt elukogemust, mida sul veel ei ole.
Helve Tamm 19. märts 2017, kl 10.40
Kas sa oled isale ainuke laps? Kas sul ei ole vanaema või lähedasi, kes sulle appi tuleks? Mul lapselapsed sinu vanused ja ma iial ei laseks neil joodikust isaga koos elada. Mine ära ja ära riku oma elu. Kui täiskasvanud mees tahab oma elu maha juua, siis sina ei saa teda aidata. Pole mõtet haletseda ja oma närve rikkuda, ausalt!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!