Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kas see on vägivald?
 
* 21. jaanuar 2020, kl 08.07
Kas see on vägivald?

Mees väänas sõrmi. Õige vähe jäi puudu, et nelja sõrme luud oleks murdunud. Laps (teismeline) tuli vahele ja tõmbas mehe eemale.

Veidi hiljem ronis mees naisele voodis otsa ja hakkas naist rusikatega näkku taguma. Löök tabas kulmupiirkonda. Kuna naine sai osaliselt käe ette, siis otseselt sinikat ei tulnud, kuid kulm oli mitu päeva valus. Rohkem mees lüüa ei jõudnud, kuna laps jõudis jälle vahele. Tõmbas meest kätest nii, et sellel olid järgmisel päeval sinikad käsivartel.

Tagantjärele mees tunnistab, et tegi seda kõike, kuid leiab, et see ei ole vägivald, kuna naisel jäid ju sõrmeluud terveks ning ühtegi sinikat näol ette näidata ei ole. Küll aga on hoopis tema ohver ja tema kallal on naine vägivallatsenud, sest tema käsivartel on näpujäljed (mis tekkisid siis, kui laps tõmbas isa ema otsast ära).

Mida arvate mehe sellisest loogikast?
 
küsimus 21. jaanuar 2020, kl 09.56
Mida arvame sellisest naisest, kes taolise mehe valis? Ja veel esitab küsimusi, et kas on vägivald!
 
Mina ... 23. jaanuar 2020, kl 18.28
... arvan, et see naine on juba lootusetult palju klohmida saanud. Siin aitab ainult eutanaasia.
 
Kiku 06. veebruar 2020, kl 11.39
Kui oli valus, siis järelikult oli ju vägivald. Ega sa ise tema rusikate otsa ei jooksnud ju. Vahel on asjad ikka must-valged mitte 50 eri tooni hallid.
 
Mul kogemus 13. veebruar 2020, kl 21.41
Elan veel eksmehe ja lapse juures ja kogemus selline , et mees saab oma lapse endale , sest ei kavatsegi mingi kahe tüübi pärast kannatada. Elu ilma väikeste ja suurte meesteta palju parem. Vägivallast nii palju , et emotsionaalne kordades hullem , kui eelpool kommentaarides mainitud. Miks naised üldse tahavad meestega koos olla ja elada ja ka oma lastega , kes meessoost.Üksi nii kuradima hea!!!
 
andke abi 21. veebruar 2020, kl 22.43
masendav, et teemaalgataja ei suuda olla inimene ja võtta vastutus oma lapse heaolu eest.
sa oled kaaskurjategija, mitte lolli mängiv pooletoobine, kes siin foorumis küsimisi püstitab justkui - olen eilane ja antke nõuuu!
laps tuleks teilt mõlemalt ära võtta, lastekodus oleks tal parem oluelu kui teiesuguste vanemdebiilide juures.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!