Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kas öelda mehele otse mida arvan või pigem mitte?
 
XXX 11. september 2016, kl 23.52
Nimelt jutt siis uuest noormehest enda elus. Oleme kohtunud 5 korda ja ka jõudnud seksini, kuid eks olen teadnud algusest saati, et eks ma pole ainuke tema elus. Küsisin siis otse, sain ka sellele kinnitust. Kuid mind häirib see, et ei suuda olla üks paljudest. Kas peaksin talle seda ilusti ütlema, et ei soovi nii jätkata? Tean ka et ta uue suhtega kiirustada ei soovi. Ei tea ka, kaua selline asi võiks kesta .
Tegu on lõvi tähtkujust mehega, ei tea kuidas nad suhtuvad minu otsekohesusse ja aususesse? Või tõmban endale kohe vee peale?
 
:) 12. september 2016, kl 00.21
Mis vee peale tõmbamine, kui sa ise ei taha ju olla üks paljudest? Sa ikka käitu nii, nagu sulle meeldib, mitte ära lase end kasutada nii, kuidas poisile hea on. Ise elad ju oma elu, mitte tema sinu oma.
Mis temas siis nii toredat on, et soovidki olla üks paljudest?
 
suguhaigused 12. september 2016, kl 00.22
kui suguhaigusi ei karda, lase edasi. ikka rohkem kui mitte midagi...talv ka tulemas.
 
seks 12. september 2016, kl 01.10
Jah, hea seksi nimel, miks mitte. Aga siis ei peaks sind ka häirima üks paljudest olemine. Seda parem seks, mida kogenum mees.
 
tripperino 12. september 2016, kl 07.42
kui sind häirib, ent sellele vaatamata nõustud, siis mis suhe see on?
müüd ennast odavalt, sex ei anna mõnutunnet, vaid tekitab hiljem su hinge šita maitse. kannatamine ja kahetsemine ühe isase teenimise nimel - mida helli.
 
norsatus 12. september 2016, kl 09.55
huvitav, kuhu on kadunud tänapäeval eneseväärikus? ilusa naise tõstetud kulm ja sirge selg? ehk see, mille järgi mehepojad nõrkemiseni jooksid, nii et ilusal uhkel naisel massiliselt valida oli.
kas tänapäeval polegi enam väärikaid, eneseteadvaid ja ilusaid naisi? järel ainult ilusad?
siis ma saan teematajast aru, tema lõvi otsib tikutulega kedagi, kellele ise jahti pidada ehk keda jahtida tasuks. litse, ka ilusaid litse, on niigi kõik kohad paksult täis.
 
to norsatus 12. september 2016, kl 10.37
litse, on niigi kõik kohad paksult täis.....Kas liigud tihti punaste laternate tänaval?

Teemaalgatajale- ütle talle ilusti Head aega!
 
Kah lits 12. september 2016, kl 10.51
tripperino Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> kui sind häirib, ent sellele vaatamata nõustud, si
> is mis suhe see on?
> müüd ennast odavalt, sex ei
> anna mõnutunnet, vaid tekitab hiljem su hinge šit
> a maitse. kannatamine ja kahetsemine ühe isase tee
> nimise nimel - mida helli.

Mida see seks siis andma peaks kui mitte mõnutunnet ka? Ma ei näe pigem sellisel fuckbuddyl mõtet kellega seksides mõnu ka ei saa :D no ja see kui sita tunde hinge jätab oleneb ikka naisest. Ei ole vaja neid hingehaavasid igale ühele külge toppida, mul pole neid küll olnud kuigi teie kategooria järgi kuulun ka litside hulka .
No on alles moraalijüngrid siin välja tulnud. Et naise eneseväärikus.
 
norsatus 12. september 2016, kl 17.54
ei liigu tihti, aga olen liikunud.
kuid sina, totutaja, panid kaks eri asja ühte lausesse, ehk litsi ja prosti, sellest järeldan, et sina pole kordagi punaste laternate alla sattunud. milleks siis küsida minu liikumistrajektoori sagedust? kas sõna eneseväärikus läks samuti hinge nagu teiselegi litsile?
 
suhte algus 12. september 2016, kl 19.20
suhtest võiks rääkima hakata, kui tutvus on kestnud nii 6 kuud.
siis tehakse valikuid kellegi kasuks.
enne niisama tutvus ja ringikäimine. see, kas sa voodisse hüppad, on sinu risk.
ei usu, et see poissi rohkem soks, kuna ta pruugib ka muid auke. mis see sinu oma siis nii teistmoodi oleks?
 
irw to norsatus 12. september 2016, kl 23.09
Kus on sinu eneseväärikus et näed igal pool litse? Mina liigun ikka sellistes kohtades, kus keegi silti kaelas ei kanna.
 
midagi pole teha 15. september 2016, kl 13.11
Oled üks litsike.
 
Mees 15. oktoober 2016, kl 15.55
Kui ma otsiks elukaaslast, siis ma kurameeriks naisega, kes ei annaks mulle ennast kaks aastat "kätte".

Aga kui ma tahaks lihtsalt seksi, siis ma muidugi helistaks sulle.

Loodan, et said mõttest aru.
 
irw 15. oktoober 2016, kl 21.16
norsatus on ilmselt endine prost, kes arvab, et raha eest anda on normaalne töölkäimine, aga niisama anda, on moraalitu tegevus..
 
valus 17. oktoober 2016, kl 17.02
oi jeerum, kuidas naised ei saa aru, et mehe jaoks on seks lihtsalt asja lahendamine. naine, jah enda arvates kaasaegne ja külmalt kalkuleerivb, nagu ta olla ihkab, arvab, et mida siin asja ohkida, muudkui kepi ja tunne mõnu ja oled õigel rajal.
võid ju nii tunda ja uskuda ja rahulgi olla, aga kunagi kaugemas tulevikus, tunned, et oled lihtsalt kerge abivahend meestele olnud. siis tunned, et oledki lörtsitud lits, millest alles hiljem aru said.
energeetiline kaos on enda kehas pidevalt võõraid vastu võtta.
naine on mehe jaoks energeetiline andja, just nii - andja-. mida siis mehed niisama küsivad, et kas annad seksi, kas annad ennast jm.
aint ennast kildhaaval aina anda ja anda...nooo, mis lõpuks sinust üldse järel on sel juhul?
lihtsalt üks tühi ja väsinud ...., keda pole kellelegi enam vaja, sest noored andjad on energiast tulvil, mida sest äralörtsutatud tühjast kestast ikka enam saada ongi. kogu elumissioon, anda ja anda, ongi ühtäkki läbi...

kole lõpp, kas pole, ja kas selle nimel tasus sündidagi, kas kogu elamisevaev tasus end ära sellise lõpu nimel?!
 
Elukogenu 22. oktoober 2016, kl 12.08
Kurb sulle tõtt öelda, aga see mees ei muutu sinu suhtes. Ongi ainult 2 võimalust: kas leppida sellise suhtumisega või jätta mees sinnapaika ja otsida uus. Ta ei hakka sulle mitte kunagi enamat pakkuma. Kui teda etteheidete ja soovidega ära ei tüüta, siis selline mees mängib sinuga veel kaua. Seni kuni leiab omale naise, kellesse tõsiselt suhtub ja keda teiste suhete tõttu kaotada ei taha.
 
vaatleja 24. november 2016, kl 08.54
Mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui ma otsiks elukaaslast, siis ma kurameeriks nai
> sega, kes ei annaks mulle ennast kaks aastat "kätt
> e".
>
> Aga kui ma tahaks lihtsalt seksi, siis
> ma muidugi helistaks sulle.
>
> Loodan, et sai
> d mõttest aru.

Sedasi saab kirjutada vaid kahepalgeline mees, kes ei austa üldse naissugu ega iseennast. Mees, kes naist vaid seksi eesmärgil on valmis ära kasutama, pole väärt ka endast lugupidavat naist.

Tobe on lugeda aastaid, millal on õige aeg end kätte anda või kätte saada. Suhted ongi erinevad, mitte nagu konveierilt tulnud - valikus vaid mustad või valged.

Ja mees... edaspidi kui tahad lihtsalt torusid tühjaks, end maandada jne., siis võta kena kogus õli ja tegele enesega ise. Mitte ära kasuta teis inimest kumminukuna.

Muide, inimesed seksivad vahel ka lihtsalt soovist nautida ja selleks, et oma hellust jagada. Seks pole patt.
 
Esopus Spitzenburg 24. november 2016, kl 12.35
nojahh..elukaaslaseks otsitakse naine, kes ei anna ennast kaks aastat kätte ja siis koos elades kurdetakse, et naine ei anna:D Miks te arvate, et kui ta kaks aastat sind kuival hoiab, et siis kooselus samamoodi ei jätka?
 
naine 28. detsember 2016, kl 01.41
Seks on mõnus ja pole mõtet sellest ilma jättes iseennast ja mehi karistada. Mina ise naudin head seksi hea partneriga küll iga kell.
Seksist loobumisel, piiramisel ei võida keegi. Seks ei ole patt ega häbiasi, vaid puhas rõõm ja nauding, tegelikult loomulike vajaduste rahuldamine. Oluline on küll, kellele anda, kellele mitte. See on vaat et kõige olulisem, sest seks on intiimne, isiklik toiming. Loomulikult ei tasu ennast jagada mitte igasugustele, seega, naised, valige hoolega. Enda kogemustest võin öelda, et see on täielikult isikliku tunnetuse küsimus, kellega ja millal minna voodisse. Reeglit siin ei kehti. Mul endal on suhteid, mis paari päeva järel on kulgenud voodisse ja on väga ilusad mälestused ja osa suhteid, kus noormeest ei lasknud ligigi, kuigi teine igati viks ja viisakas ja nii jäigi. Naine valib, midagi pole teha, mitte mees, nagu nad on harjunud arvama. Ise jätan oma mehele ikka selle tunde, et tema otsustab ;)
 
eluvend 29. detsember 2016, kl 11.09
vanati pidid naisele baaris vähemalt välja tegema, nüüd teevad naised välja ja võtavad mehe rajalt maha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!