Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
Kas teid huvitab uue kaaslase eelmise suhte lõppemise põhjus
 
Uustuul 06. jaanuar 2017, kl 10.36
Kas uurite uue kaaslase käest,miks ta eelmine suhe nurjus ja teete sellest mingeid järeldusi või ei huvita see üldse? Kas on mingit vahet, kas uus kaaslane lõpetas vana suhte või jäeti ta maha?
 
vanapaks 06. jaanuar 2017, kl 10.45
see on ainult ühe poole antud kontrollimatu versioon, aga tõde on alati midagi muud.
Näiteks minu eksmees (nimetagem teda nii) räägib kõigile oma uutele "pruutidele", et mina leidsin endale uue ja noorema ja rikkama mehe ja viskasin tema välja.
Tegelikult- koos me ei elanudki, lõpetasin lähema läbikäimise temaga, sest mees oli laiskvorst-töötu, valetaja ja liiderlik. Mingit uut meest mul polnud ja pole siiani, ei taha ka. Ma pole perekonnainimene.
 
ei oõe naiivne 06. jaanuar 2017, kl 11.07
Küsid ja usud, et vastused on puhas kuld? Kui tahad uurida, siis see variant on küll kõige vähem usutavam.
 
ikka 06. jaanuar 2017, kl 13.18
küsin, sest minu meelest ütleb see, kuidas ja mida inimene oma eelmis(t)est suhtest või suhetest räägib, päris palju. oluline polegi mitte see mida täpselt räägitakse, vaid just kuidas seda tehakse :)
selle järgi saab ka hinnata, kas inimene on oma eelmisest suhtest üle saanud ja natuke aimu ka sellest, mis juhtub siis, kui meie suhe peaks purunema.

* minu eksmees, kes ise aastaid lahutust vältis (unustas kohale tulla, ajas päevad sassi,"haigestus" jne.), kuigi olime juba aastaid lahus, rääkis kõikidele oma uutele pruutidele, et mina keeldun talle lahutust andmast :)
lõpuks ei jäänudki mul muud üle, kui raisata niigi töösse uppuva kohtu aega, kuigi oleks võinud piirduda kahe käiguga perekonnaseisuametisse. midagi jagada meil polnud, ei ühiseid lapsi, ei raha ega kinnisvara.
 
elu lugu 06. jaanuar 2017, kl 17.20
Põhiline põhjus ,mida mehed välja toovad, et tema ex tahtis raha ja oli ainult raha peal väljas...Ok, kui kuuled seda ühe mehe suust aga kui seda räägivad juba mitu kohtamisekaaslast järjest ja juba enne kohtamisi räägivad ja kirjutavad nagu ühest suust, siis pneb mõtlema...oli neil kõigil üks naine või on nad kõik lihtsalt lorud valetajad.Mehed, ärge valetage ex i kohta, niikuinii on põhiline põhjus mehe truudusetus, mehe mittehoolimine ja laste ripakile jätmine. Ja see kokku annabki mehele öelda, et naine tahtis vaid raha. Kui sa mees oma lastest ei hoolinud, siis kuidas saad uue naise lastest hoolida, kes on võõrad sulle?!!!Üksikemad olge ettevaatlikud niisuguste meeste suhtes, ärge looge suhet nendega ega tassige neid oma laste nähes koju.
 
Russki Rasmer 06. jaanuar 2017, kl 17.53
Valelikud l-tsid olete. Loomulikult tahate muudkui raha ja raha ja raha. Pole kunagi kuulnud naistest, kes oma meestele kõik välja teinud, majad, autod, riided, reisid, söögid, asjad jne! Ikka on need naised, kes "eeldavad" iseenesest justkui, et mees peab ise talle kõik andma. Kui aga kepi aeg, siis naine vaatab selle järgi, mis ta on saanud või mida mitte, selle järgi siis tegutseb! Ahnus on teie soo ühine nimetaja ja selle eest te põlete põrgus!
 
viimasele 06. jaanuar 2017, kl 20.02
Nii koleda ja madala haridusega meest ei taha küll keegi, vägivald kõlab su jutust pealekauba. Õudne.
 
Ei küsiks 06. jaanuar 2017, kl 20.27
Uudishimu oleks, kuid mõistus ütleb, et e-ei ole hea mõte!
 
väärin muud 06. jaanuar 2017, kl 21.25
toomas h liiv (meola) sai ka naise, kes oli nõus lausa vanglas abielluma vms.
isegi oma poja vägistamisele kalli mehekese poolt vaatas see naine läbi sõrmede, andis pedofiilile oma perenime.
seega - kõik naised saavad, mida väärivad. sest olgem ausad - naised valivad, keda juurde lasevad.
 
alu näide 07. jaanuar 2017, kl 00.51
siin tutvuja alu ei saa ju ühtegi naist, sest naised ju valivad.
 
miks lõppes suhe? 07. jaanuar 2017, kl 10.29
Siin ju vastused teada, aastate vältel ühesugused: eelmine naine oli viimane mõrd, ei hoolinud seksist, nõudis ainult raha, oli üleüldse tundekülm ja poolearuline, lapsegi tegi vägisi ja koos elati ainult lapse pärast....kas jäi midagi traditsioonilist nimetamata?
 
Valelikud 08. jaanuar 2017, kl 15.51
Tulebki kõike uurida, suhtelõpetajad valetavad asju enda kasuks ning tõde tuleb tuttavate kaudu välja.

Ükski naine ei taha rääkida enda läbisõidust ega tehtud abortidest.
 
tuleb jah uurida 09. jaanuar 2017, kl 01.27
tukebki kõike uurida, suhtelõpetjada valetavad asju enda kasuks ning tõde tulebki tuttavate jaudu välja. Ükski mees ei taha rääkida, mitu naist ta rasestanud on ja mitme abordi jaoks raha andnud.
 
huvitav 09. jaanuar 2017, kl 23.32
Kas mõni naine tahab rääkida, kui palju kordi ta end kooma on joonud ja palja pepuga kuskil ööklubi peldikus ärganud on ja apteeki SOS pilli ostma tormanud?
 
Мaniila 12. jaanuar 2017, kl 23.21
Mina räägin küll kõik ausalt ära, et olen teinud 3 aborti ja 15 meest on minust üle käinud.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!