Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
EMAD AIDAKE!!!!
 
lilleke16 21. mai 2006, kl 14.11
lugu selline et ema hakkas uue mehega koos elama ja koos mehega kolis meile ka mehe tütar eelmisest naisest.täiesti normaalne pliks on käime koos shoppamas,pidudel ja landime kutte.aga meil on väike saladus.nimelt me elame ühes toas ja paar kuud tagasi otsustasime õhtul voodid kokku lükata et oleks parem lobiseda.lobisesime seal ja siis hakkasime niisama kõdistama ja möllama ja siis äkki lebasime seal mina peal ja tema all.ja ma suudlesin teda,ta ei hakanud vastu üldse.ja siis läksime magama kaisus.paar päeva hiljem lükkasime voodid jälle ööseks kokku ja ta pani teleka tv1000 peale kust tuli erootikat(mina olen 16 tema 17)vaatasime ja seal seda seal olid kaks nais rahuldasid üksteist siis nägin et ta hakkas ennast ka näppima,ja otsustasin seda tema eest teha...ja läksime kuni lõpuni välja tegime üks teisele keelekat ja ühele väoksele deodorandi pudeölile panime kondoomi peale ja kasutasime seda vibrana.umbes kuuaega tegime seda kõike iga öö.
aga nüüd paar nädalat tagasi astus ema hommikul meie tuppa sisse ja nägi meid alasti üksteise embuses(tavaliselt lükkasime peale seksi voodid laiali)ega me teeme nüüd ka aga oleme eriti ettevaatlikud.meil on muidu ka koos sitaks lõbus olla ja oleme öelnud ka et armastame teineteist.ja mina tõesti armastan teda ja arvan et tema mind ka.

nüüd on kodus hirmus olla,ema ei räägi minuga ega ka kasuõega.

mida teha kuidas käituda???
 
haldjas 21. mai 2006, kl 14.20
Minge koos ema juurde ja paluge rahulikku vestlust või pöörduge kolmekesi psühholoogi poole. See asi on vaja lahti räälida!
 
hmm 21. mai 2006, kl 14.22
Võtke asi videosse, niimoodi lugedes ei oska ma nõu anda..
 
lilleke16 21. mai 2006, kl 14.26
to haldjas:aga me oleme juba proovinud kõike...ta lihtsalt ei tee meie jutust välja...vahib aknast välja ja on vait...või teeb vaikides oma toimetusi edasi...kasuisaga nad ikka räägivad omavahel ja viskavad naljagi...aga meile ei vaata ta otsagi = ( ma ükskord lausa hakkasin nutma täiega ja põlvitasin ta ees palusin...et räägime...ei midagi...vaikus...
 
no on lasteaed 21. mai 2006, kl 14.44
Mõnedel on sati vaatamisest pea soojaks läinud. Kirjuta oma fantaasiad "saladuste" lehele.- Neil sellised asjad sobivad. "maaja" ajakiri vist pole enam elus. Muidu võiks sinna ka saata. Kohendavad natuke stiili ja saad vell 10 korda kuulsamaks.
 
lilleke16 21. mai 2006, kl 14.46
to:no on lasteaed

see ei ole fantaasia....tõsine mure on = (
 
on olnud juhust 21. mai 2006, kl 14.54
kui see fantaasia ei ole, nagu sa seletad siin, siis ema on ilmselt šokis, et tema kullakallis tütar lesbi on. ehk aeg annab arutust, ja kunagi ta lepib selle teadmisega. kui ta lesbisid, homosid ei aktsepteeri, ootab lihtsalt millal suureks saad, välja kolid.
 
ema 21. mai 2006, kl 14.58
mina mitte kunagi elus ei tahaks kordagi teada, et mul on olnud tütar. sinu juttu lugedes ei tunduks sellisest perekonnast loobumine isegi raske mitte. räägin seda täiesti tõsiselt. nii tugevad need ema ja lapse sidemed iga inimese jaoks ikka ka ei ole, et peab oma lähikonnas kõike taluma. vedas sul emaga, et ta ilmselt ainult enesetappu plaanitseb
 
haldjas 21. mai 2006, kl 15.08
Palun pöörduge ise kahekesi psühholoogi poole. Tallinnas on olemas ka Kriisiabi. Kui vajad, annan telefoninumbri. Asi on vaja ära lahendada.
 
t. 21. mai 2006, kl 15.18
aga kas te isaga ei saaks sellest rääkida? mis tema arvaks? võibolla kui ta asjast paremini aru saaks siis rahustaks ema ka maha?
 
ka ema 21. mai 2006, kl 15.18
selles vanuses, kus teie olete, EI OLE seksuaalne suunitlus täielikult välja kujunenud ja homoseksuaalsust tuleb ette. see ei ole ebanoormaalne, võib kujuneda nii ja teisiti. ja parata ei oleks sinna midagi kui eelistus kujuneks naistele, smamoodi pole parata kui eelistus kujuneks meestele.
pakun, et see on teil lapsik kiindumine, enamus noorukeid tegeleb sel ajal iseendaga:)). teil ka see nagu rohkem armumine iseendasse, kuigi võimaluse tõttu tegelete üksteisega.
nii areneb seksuaalsus.
ema kardab ja häbeneb, ei oska olla. sellest tõrjumine. seksuaalsuse arengust ei tea ta midagi ilmselt või teab nii vähe, et kardab. kahjuks.
 
hmm 21. mai 2006, kl 15.18
KUI see oleks tõsi, siis oleks plik sillas ja kepik oma "uut õde" nii, et kintsud sinised ja tal oleks täiega savi, kas ema räägib või ei. Pigem rõõmustab, et mutt ei mölise. See pole üldse 16-17 aastase tekst. See on haige perverdi vanapoisi iba.
 
onu uudu 21. mai 2006, kl 15.25
Mina ei usu ka seda "õe" juttu. Pigem on tegu kasuiasaga , kes jäi naisele vahele tema tütrega vanainimese asju ajades. Nüüd hirm nahas, et naine annab kohtusse.
Kui juhuslikult see tüdruk ongi 16-17 kellega emale vahele jäädi on mehel õnn,sest teda ei saa krim. vastutusele võtta. Naine aga loomulikult viskab välja tütre, mitte mehe. Mees vaeseke peab hakkama kahe koha vahet käima ja võib noorest armukesest ilma jääda.
 
MUIG 21. mai 2006, kl 15.33
jummala liba jutt ja kui ka pole ja mõistmist vaja, siis http://www.meaculpa.ee/ abiks - see seal lesbisait, saate ehk sõbrannasid juurde.
Kuradi homod, ikka on neil tähelepanu vaja, püsige omas nurgas, kui tahte, aru ei saa, miks kerjatakse tähelepanu heterode saidilt?

* no emana, kui oleks oma last sedapidi magamas näinud, no ja siis? Enesetapust on asi kaugel, ega kui inimesel on kiiks juurde tulnud, mis see aitaks? Mingi soodumus peab ikka siis olema ju, kui noormehed sellist kirge ei ärata, kui vastassooline. Kahju muidugi:S
 
lilleke16 21. mai 2006, kl 15.41
palun see kriisiabi number siis...käisime muidu noortenõuandlas liivalaia tänava polikliinikus aga seal muudkui korrutati et peate rääkima ja rääkima...no mida ma räägin kui ta mulle otsagi ei vaata...
ennem seda vahelejäämist olid meie suhted normaalsed,suuri tülisid polnud...minu pärisisa on surnud...kasuisa saab asjast aru ja toetab meid kuidas saab aga ema ei võta teda kah jutule kui mina ja mus teemaks oleme = (
mul on tõsiselt hea ja mõistev ema olnud alati aga nüüd...ta nagu ei ole kurb ka...ega vihane lihtsalt tuim = (
me muidu musiga mõtlesime et lähme ema õe juurde elama sest tema ka teab meie olukorda ja on nõus aitama...aga ma tahaks ikkagi emaga ka ju suhelda....lihtsalt minema kolimine ei aita ju midagi = (
mul mõistus jumala otsas kuidas ema küll rääkima saada ...ma tahaks et ta kasvõi karjuks ja sõimaks minuga see oleks ka parem kui see vaikus = (
 
ema 21. mai 2006, kl 15.45
püha mooses, võta oma mus siis ja tee emale teene, et haihtud ta elust ja silma alt. mis piinad ja kiusad inimest veel:( issver, kui tobe teema. nii loll ei või ometi olla!
 
lilleke16 21. mai 2006, kl 15.51
kuidas ma loll olen kui ma oma ema armastan ja tahan et ta mind mõistab ja et saaksin suhelda temaga normilt.
kas kõik emad on tõesti nii kalgid ja külmad????????????
 
ema 21. mai 2006, kl 15.59
sa näed olukorda enda mätta otsast. see on sinule südamerahustuseks kasulik emaga läbi saada. sinu ema, üllatus, üllatus on kah inimene. tütre lesbilisuse aktsepteerimine võib olla vägagi valus teema. inimene on shokis, ta peab kõike, mida ta elus on väärtustanud ja ilusaks pidanud, ümber hindama. see on hetero lapsevanema tipp-ebaõnnestumise ja luuserluse hetk elus, kui selgub mingi selline kibe tõde oma väga - ja veelkord väga kalli inimesega lähikonnast. mina usun, et mina isiklikult ei saaks vist sellega elus kunagi hakkama, võibolla sinu ema saab. ma tunnen talle täiega kaasa
 
haldjas 21. mai 2006, kl 16.04
Kriisiabi 6314300
Pärnu mnt.9



Mob.56567626(Kaie Palmet)
 
Ja jah 21. mai 2006, kl 16.31
eks pead oma armastuse nimel ema ohverdama. kas sa muidu nagu poistega maganud oled? või on see sul esimene mus?
 
dingo to lilleke16 21. mai 2006, kl 16.48
Sinul on õigus oma arvamusele, valikutele ja käitumisele. Ära siis unusta, et sinu emal ka.
 
n 21. mai 2006, kl 17.02
ok, proovisite kasuõega asja ära, aga nüüd lõpetage ära. Peluge endid panna eraldi tubadesse magama ja leia endal kähku mõni kutt, kelle seltsis emale vahele jääda. Siis ema rahuneb maha. Paregu on ta muidugi masenduses ja hullult pettunud, et peab teie pärast oma mehest lahku minema.
 
lilleke16 21. mai 2006, kl 18.01
olen maganud kahe kutiga ,kokku kolmel korral...viimane jäledus on seks mehega...ausalt öökima ajab...
ma saan emast ju aru ka...tean et ka tema on inimene...aga inimlikkust ma temalt ju palungi...et ta võtaks mind ka kui inimest mitte nagu tooli või lauda mis eksisteerib aga millega pole vaja suhelda ega rääkida.
armastuse nimel ema ohverdama?teesklema kedagi kes ma ei ole?
milleks?
te siin kõik arvate et oma nooruse tõttu ei tea ma tuhkagi ja kujutan ette endale asju...kuna mu isa kolm aastat suri siis sain ma väga varakult täiskasvanuks...tegin vigu õppisin nendest...nutsime emaga kaelakuti kui isa suri...kui mind purjus peaga politseiga koju toodi või kui oma kutist lahku läksin...
aitasin emal ja ka endal kaotusest üle saada ja nüüd pean selle kõik uuesti läbi elama...täpselt sama valus ja tühi tunne on kui siis mil isa suri..mus ja kasuisa ja tädi küll toetavad mind igati aga ...miks ta peab olema nii kalk ja külm.....
ma hakkan igakord nutma kui näen kuidas ta minu sisenedes(või musi)vait jääb ja morniks muutub või kui toas või koridoris kokku juhtudes minust eemale tõmbub nagu oleksin katku haige...
nuux
 
ehk siis 21. mai 2006, kl 18.16
võimalik, et ema pole sinu isa kaotusest üle saanud. võimalik, et kolm aastat peale isa surma leidnud uue mehe, tahtis taastada sulle ja endale seda, mis isa surmaga kadus - peret. võimalik, et lootus tärkaski, kasuisa majja tulekuga. norm peres ju ikka mees, naine, lapsed. sinu lesbisuhe sinna alla ei käi kahjuks.
 
eh musi 21. mai 2006, kl 18.56
Aga ema ei peagi sellega leppima.
Tema ootab, et sa oleks normaalne, aga seks mehega on sulle liiga jäle
Sina ootad, et ta aksepteeriks sinu eelistusi aga tema jaoks on see liiga jäle.
Miks ema peab kõiges sind mõistma ja toetama ja sina pole nõus isegi tema ehmatust ja segadust aksepteerima?? Miks? Ära ole nii egositlik ja uuri kriisiabist kuidas oma emalt esmalt andeks paluda ja siis talle aega ja ruumi anda. Tal seljas nühkides (nagu oma musil) tekitad temas veelsuuremat eemaletõmbumist.
 
lilleke 16 21. mai 2006, kl 19.12
ma ei nühi tal seljas...esimesed nädal aega peale seda kui vahele jäime ei julgenud me ise ka temaga rääkida ega silma alla sattuda...siis kuuendal päeval vist läksin ja selgitasin talle miks ja kuidas ja et me ei taha sellega halba midagi et me lihtsalt hoolime üksteisest nii väga ja et meil kerliga on hea koos olla ja et ma olen terviklikum kerliga koos jne...palusin vabandust et tegime seda tema kodus ja et ma ei rääkinud sellest talle jne....
 
taraa!!!!!!!!!! 21. mai 2006, kl 19.23
Tee emale ettepanek Kerli isa minema saata ja hoopis emale Kerli ema kohale toimetada. Saaksite ehk siis kõik ühele lainepikkusele.
 
pakun 21. mai 2006, kl 20.05
Just! Kui su ema oleks peale isa surma naise majja toonud ja sa oleksid kaks naist voodist avastanud? Mis tundega sa praegu teda vaataksid? Pane ennast tema olukorda, ära ole enesekeskne. Tal on šokk, aga sina ei tea veel midagi, üks limpsija, kes sul praegu kodus võtta on, ei jää sinuga igavesti, selle peale võin mürki võtta.
 
kylts 21. mai 2006, kl 20.38
Lilleke 16

Ema on segaduses ja sellises olukorras ei ole tal võtta raamatut, kus kirjas, kuidas olla ja mida teha, mis õige ja mis on vale.

Rääkida on muidugi vaja, kui see aga ei õnnestu, ehk püüad rahulikult maha istuda ja ilusa,siira, selgitava kirja talle kirjutada, kuhu siis panedki kõik oma mõtted, tunded, mured ritta ja samas ka lootuse, et seejärel ka sellest temaga edasi rääkida saaks. Kiri jääb ju muidu ühepoolseks.
Ja peale kirja jäta aega talle järele mõtlemiseks, ära oota liig kiiret reageeringut.

Ei usu, et ta on külm või kalk, pigem totaalses segaduses.
 
lilleke16 21. mai 2006, kl 20.48
kylts...aitäh sulle...miks ma küll ise kirja peale ei tulnud = )
hakkangi kohe kirjutama...ja ta lemmik soksi ostan talle ka poetan koos kirjaga padjale = )

suur aitäh!!!

eks annan teada mis sai või ei saanus suur tänu kõigile kes vastasid ja nõustasid = )))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!