Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
avalik imetamine
 
kuku 26. märts 2002, kl 22.30
appi kui jaburat juttu siin ikka möned kirjutavad. Kui ikka laps peab ainult kolm tundi söögivahet mönikord enam ja vahest vähem, kes se nii tark siis on ja paikka paneb kuna on pikem ja kuna lyhem vahe. Ja töesti kui imetan tänaval, tullnud ette ka bussipeatuses;poes kus iganes ei lähe ma oma rinda teiste nina alla hööruma. Tite ninast on kyll. Ja miks just naised nii mörudalt räägivad avalikust imetamisest. Mehi ei paista se eriti segavat. Kas möni arvab et imetatakse last tänaval mehe vörgutamiseks??????
Kui ikka endale ei sobi avalik imetamine, pole vaja teisi hukka möista, kes sellega suurepäraselt ja ilma ennast,titte kui ka teisi häirimata suurepäraselt hakkama saavad. Mulle pole keegi tulnud kordagi ytlema midagi halvustavat, kuigi kolm last on rinnaga kus iganes toidetud.
 
Norija 27. märts 2002, kl 08.30
Tjah, see on tõesti huvitav... Miks just naisi häirib avalik imetamine?
 
kiira 27. märts 2002, kl 09.03
Sest naisena ilmselt samastad ja võrdled end teise naisega ning häiriv tundub see, mida ise ei teeks...
 
Miia 27. märts 2002, kl 09.06
Jha, looduses loomad ja tsiviliseerimatta suguharud ju kõik imetavad avalikult ja ajavad avalikult veel paljusid muidki asju. Mina hakkan nüüd küll avalikult tänaval edaspidi mensulappe vahetama, sest tutti sellega ma ju niikuinii ei näita ja mis selles siis imelikku on, et naistel igal kuul sellised päevad käivad?!
 
ada 27. märts 2002, kl 10.07
to Miia:/Mina hakkan nüüd küll avalikult tänaval edaspidi mensulappe vahetama,/- lase käia,kui sul rohkem mõistust pole kui paarikuisel imikul.

See pole ju võrreldavgi,pealegi sulle on selleks WC ehitatud .Mõni on ikka täitsa LOLL lihtsalt.:((
 
Miia 27. märts 2002, kl 10.24
Irw@ada! On asju, mida meie kultuuris lihtsalt ei tehta ja kõik!
 
eh 27. märts 2002, kl 10.40
Einoh, täitsa ägedaks läinud vaidlus. Umbes nagu kas võib avalikult 1)suudelda(kirglikult) 2)seksida 3)kabistada, ehk tegelda eelmänguga 4)pissida-kakada 5)niisama paljalt ringi tilbendada... Selle piiri tõmbamisega on ammuaegu hädas oldud. Lõpuks, eks see igaühe enda sisetunde küsimus ja kellele ei meeldi vaadata, vaadaku siis mujale.
 
sinilill 27. märts 2002, kl 10.41
ja kust oled sa selle v6tnud, et meie kultuuris nii ei tehta? See väide on veidi kohatu, sest kombed ja arusaamad muutuvad. Muidu oleks sa ikka veel kodus ja teeksid, mis mees käsib, hääletada ei saaks, vara ei omaks. Yldse, matsirahvas ju!

yhes6naga, kultuurinormid muutuvad. Oleks meil ka aeg hakata ennast normaalsete inimestena tundma, ka siis kui oled titega.
 
eh 27. märts 2002, kl 10.47
Just kuulsin raadiost, kuda kusagil väljamaal mingi mehe kaebas naaber kohtusse, et toimetab oma aias ihualasti. Kohtus mõisteti mees õigeks, seega selle kohtupretsedendi järgi võib küll paljalt ringi tilbendada.
 
Miia 27. märts 2002, kl 10.48
Eh-l õige küsimus: Kust läheb piir? Ok, eks muudame siis kultuurinorme ametlikult ja hakkame "elama normaalselt". Aga mis on normaalne? Emad titega tissi otsas Viru tänaval? Titte tegev armastajapaar autokapotil Vabaduse väljakul? Mis veel?
 
Nudist 27. märts 2002, kl 10.50
Ei saa aru, miks inimesed soojal ajal riideid kannavad. Miks peab mõnda kehaosa varjama ja teiste eest peitma?
 
?? 27. märts 2002, kl 11.31
Tundub, et mõned läheks pisitasa puu otsa tagasi - kõik, mis jumalast antud, ei vaja häbenemist. Aga areng ju kulgevatki spiraali mööda. Ei mäleta, et oleksin millalgi hädas olnud lapse imetamiseks kohta otsides; aga juba imikutega liikusime oma lastega igal pool. Ei tundnud endal ka kompleksi olevat, et vaja minna avalikku kohta imetama, aga ei julge.Irw
 
liisu 27. märts 2002, kl 12.52
Kuulge, pissijad-kakajad ja m....lappide vahetajad! Vaadake maale ja ikoone madonna lapsega ja olge ometi kuss. Kah asjad, mida omavahel võrrelda.
 
Sexy 27. märts 2002, kl 13.01
Ikoonid ja maalid on ilusad. Indias on Armastusetempli seinal 800 erinevat sexuaalelu stseeni. Ka sigitamine on kaunis ja püha toiming.
 
ehee 27. märts 2002, kl 13.35
kultuurinorm peaks siis ka see olema,e t naine koduses majapidamises askeldaks ja mees koduvälises

miskipärast jääb ringi vaadates (ka siin lugedes) tunne, et sellega ei ole sugugi mitte kõik nii veendunud, et varasemad mallid peaks jääma kehtima nii nagui nad olnud

grow up raffas
 
Normaalne 27. märts 2002, kl 13.39
Olen ka rinnalapsega tööl käinud. Kontoris rinda andnud. Leiab oma mugava nurga küll. Ja ei pea kogu ülakeha paljaks kraapima selleks. Ei kogenud küll kolleegide (enamik meeskolleegid) poolt mingit võõristust või kohmetust. Ilmselt oleneb, kuidas ise end tunned ja suhtud. Suurt osa asjadest on võimalik teha näoga, et kõige loomulikum ja sobivaim viis selle tegemiseks on JUST NII.
 
mari 27. märts 2002, kl 15.13
vastik vaadata, kuidas inimesed liialdavad ja oma mõtteviisi teistele peale suruvad ning võrdlevad asju, mida võrrelda ei saa. No kui mõni äsjasünnitanu end tõesti Madonnaks peab, siis las käia...
 
maari 27. märts 2002, kl 22.03
Aga (äsja)sünnitanu ongi madonna! Mitte see isehakanu, kes laulab ja ennast Madonnaks nimetab, vaid ehtne - madonna lapsega, nagu aastasadu on olnud...
 
eh 28. märts 2002, kl 06.16
Sellel, kes laulab, on piisavalt lapsi, et ennast Madonnaks nimetada
 
LaTetra 28. märts 2002, kl 10.30
Ma kirikupiltidel ja ikoonidel küll ühtegi imetavat madonnat pole kohanud!
 
maari 28. märts 2002, kl 11.22
LaTetra: ka ikoonidel on madonnal ikka laps süles ja minu repliik oli selle lause peale -No kui mõni äsjasünnitanu end tõesti Madonnaks peab, siis las käia.... Miks ei või üks äsjasünnitanu end madonnana tunda? Ja ka laulev Madonna võib seda teha, aga ta pole ainus (madonna), kellega end samastada:)
 
mari 28. märts 2002, kl 11.40
tähendab siis ikka on nii, et kõike, mida tunnen, lähen tänava peale ja rahva hulka näitama?? Ei kui mega ematunne peale tuleb, siis kohe kuulutan seda tervele maailmale?? Minu võrdlus Madonnaga tähendas seda, et lapsi on sündinud kogu aeg ja imetavaid naisi on ka juba sajandeid olnud ja end selle pärast eriliseks pidada või oma emadust avalikus kohas eksponeerida pole nagu põhjust.
 
maari 28. märts 2002, kl 16.05
Aga imetav ema ongi eriline ja ilus:) Ja mis puutub siia megaematunnete pealetulek? Ema kas oled või ei, mis mega, super või hüper? Ja imetamine on ikka esiti küll imiku kõhutühjuse vaigistamiseks, kui hädaolukord juhtub olema avalikus kohas no mis siis teha? Pigem las laps kisab või (et mitte mingil juhul oma emadust kuidagi eksponeerida ja sookaaslaste tundeid solvata)? Mõistlikum on ikka vaikselt see söömine ära toimetada.ei usu mina et keegi läheb nüüd juba ette planeerides tänavale või väljakule tissitama - vaadake mind, ma olen imetav ema! pigem on see ikka pisut ootamatult või asjaolude kokkusattumise või hädavajalikkuse sunnil tehtud. Ja mis puudutab avalikus kohas emaduse eksponeerimist - no see väljend on ju suisa jabur! kui vankriga tänaval jalutad, väikelapsega toimetad-jutustad, koolilaealist keelad, hoiad käest, et sõiduteele ei jookseks - see ju ka emadusega seotud? Kas ka eksponeerimine? Või veel hullem , rasedana tänaval jalutamine - suur kõht ju kõigilenäha, mis eksponeerid emadust?
 
eh 28. märts 2002, kl 16.08
Aga ongi võõtastav avalikus rannas rahvamassis vaadata viimaseid kuid rasedat bikiinides. Mõnda sellist nägin eelmisel suvel Pirital.
 
krokodill 28. märts 2002, kl 23.26
Tundub, et rahvast ei häiri mitte see, et laps sööb, vaid et sööb rinnast.Igaüks mõtleb enda rikutuse tasemel, öeldakse selle kohta. No ei anna emme titale rinda selleks, et saaks tissi liputada, vaid et tibu kõhu täis saaks. Vaadake asja sellest vaatevinklist, et laps sööb, mitte emme teeb striptiisi!
 
ehee 30. märts 2002, kl 13.02
eh:
kas viimaseid kuid rase peaks olema midagi häbiväärset???
siis kuumal suvepäeval peaksid S E L L I S E D hoopis kodus suletud kardinatega hämaras toas istuma???
 
mari 31. märts 2002, kl 00.13
peavadki mõnikord, sest viimast kuud rase naine ei talu kuumust kuigi hästi ja on nende enda tervisr huvides, et nad ei roni kuuma päikse kätte vedelema.
 
jenny 31. märts 2002, kl 23.02
no appi!! Muidugi on see normaalne.Ise elan Rootsis ja siin on see yli tavaline nähtus, kui möni naine väljas oma last rinnaga toidab, mitte keegi ei vaata imelikult.Eestlased on vist selles asjas maha jäänd ja aegunud kommetega.
 
teadja 01. aprill 2002, kl 12.03
mari
kui viimaseid kuid rase end tunneb suurepäraselt, mis pagana pärast ei võiks ta siis ka rannas olla
arumaeisaa
 
Krõps 01. aprill 2002, kl 17.34
to jenny Rootsist:
Teil seal olla ka tavaline nähtus, et kusagil autokapotil seksitakse kui kihu peale tuleb ja pole möödaminejate asi. Meil on jah siin veel nii palju arenguruumi...irw
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!