Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Perekond
mida kinkida 11 aastasele
 
Liina 12. aprill 2004, kl 22.09
Tere!
Mul selline mure, paari päeva pärast on onutütrel 11 sünnipäev aga ei oska talle midagi kinkida. Nukkudest on ta vist juba välja kasvanud ja meigi asjade jaoks vist liiga noor. Soovitage midagi palun, see oleks palju abiks!
Tänud
 
viisard 13. aprill 2004, kl 00.10
Tean, et selleealised tüdrukud on väga huvitatud kõiksugustest juuksekaunistustest (klambrid, kummid jms) ning kindlasti ka sellistest lapselikest ehteasjadest. Muidugi ka mõni raamat ei teeks paha, poes ehk osatakse paremini soovitada.
 
t 13. aprill 2004, kl 07.19
ehk meeldiks talle mõni plaat või raamat või riide-ese, näiteks mõni ilus T-särk:))
 
nuustik 13. aprill 2004, kl 09.34
ehk sobiks sellises vanuses preilile ka mõne salongi kinkekaart. nt maniküür vms..aga ehted sobivad kindlasti (eriti väärismetallist) või paar piletit kuhugi ihaldatud kontserdile või kinno.
 
kats 13. aprill 2004, kl 09.56
Mõne poe kinkekaart oleks hea, Seppälä näiteks, tüdruk saab ise meelepärase hilbu valida.
 
nupsu 13. aprill 2004, kl 11.37
11 aastane ja meiki veel ei tarvita mul kodus 3 aastane kes mukib ennast iga päev mis sellel11 aastasel siis viga on ikka juba noor neiu
 
j 13. aprill 2004, kl 14.27
Mina vihkasin noorena kui mulle riideid kingiti. See tundus nii mõtetu, et jube... Sest riideid ostsid vanemad mulle nagunii, tahtsin, et külalised kingiks midagi, mida vanemad ehk ei ostaks, või mida ma oma taskuraha eest ei raatsinud osta...

Mingi poe, näiteks Kaubamaja kinkekaart on väga hea mõte. Juukseklõbinad on ka hea mõte. Samuti meeldivad selles vanuses tüdrukutele igasugused karude ja muude loomadega võtmehoidjad (pehme loomaga siis).
 
siiske 13. aprill 2004, kl 14.30
:)Kindlasti tarvitavad enamus 11 aastaseid vähemal või suuremal määral juba meiki.
Mida siis kinkida? Kui vana sa ise oled 15-16-18?
Mida sa ise sünnipäevaks sooviksid saada?
Mõned soovtused!
Sukkpüksid, sokid, küünelakk, huuleläige( kindlasti läheb peale), deodorant( 11 aastased ka juba higistavad), peapael, suured kõrvarõngad( kui tal on augud), top, lõhn- midagi noortepärast, juuksehooldusvahendid( zelee, sätendav lakk), sätedav kehalakk. Tegelikult oleneb palju ka tüdrukust endast- võib-olla ta armastab lugeda- kingi raamat! Ja muidugi on alati teretulnud kinkekaardid, nagu kats ja nuustik ka juba soovitasid. Ja kinkekaardid ei maksa alati 500 EEK-i vaid on ka 100 EEK-iseid!
 
. 13. aprill 2004, kl 16.23
viimasel ajal ei vaeva ka üldse enam pead, kui vaja kinki osta, ostan kinkekaardi ja kogu lugu, muidu võib poes hulluks minna, kui avastad, et tegelt pole mitte midagi meeldivat võtta, jätan selle mure sünnipäevalapse kaela...
 
pliks 14. aprill 2004, kl 11.26
Need 11 aastsed nii maiad poisse vahtima - ikka ilus poisslaps kuluks ära.12-sed juba sünnitavad.
 
n 14. aprill 2004, kl 16.54
Midagi mis seoœtub Vanilla Ninja,Nexusega.
 
Sisalik 15. aprill 2004, kl 14.13
*Näiteks võiksid kinkida talle varvassokid või mis moodi neid nimetataksegi.
*Väikse roosa käekoti.
*Novaluxis on müügil igasugu pudipadi...kujukesed,pildiraamid,peeglid,oli ka yks ilus roosa elevandi rahakassa jne.
*Mõne ilusa heledamat tooni kyynelaki, kui meiki ei taha veel kinkida.
*Väga ilusaid märkmike on myygil...
 
Sirts 15. aprill 2004, kl 17.49
Kingi talle Kevadhiti plaat, usu, kõik 11 aastased tüdrukud kuulavad seda...
 
to nupsu 16. aprill 2004, kl 20.54
ja su kolme aastane on jumala ilus ja normaalne sinu meelest või?anna endale abi,krt
 
to nupsu 16. aprill 2004, kl 20.54
ja su kolme aastane on jumala ilus ja normaalne sinu meelest või?anna endale abi,krt
 
nipsakas 04. juuni 2013, kl 16.34
Mul on täitsa sama lugu palun soovitage midagi tal on igasugused ehekesed olemas ja särgid jmv.Aga tahab endale tahvelarvutit, ma lihtsalt ei suuda otsustada.Kas rulluisud sobiksid?Need jäid talle väikeseks aga me pole veel vaatama jõudnud. :/
 
meikar 04. juuni 2013, kl 16.51
tegelikult võiks 11 aastase puhul ise esmalt suhelda kosmeetikuga, et kas ta olek shuvitatud noorele neiule kosmeetikavõtete tutvustamisest. - kõik kahjuks pole

ja sis lihtsalt kingid lapsele selle külastuse, käite kahekesi
 
Esimene meigikoolitus tema sünnipäeval 08. juuni 2013, kl 11.06
Miks mitte, koos esimese, tema eale sobiva meigiga.
 
ma 08. juuni 2013, kl 11.32
arvan ikkagi et 11 on meikimiseks vara siiski
 
uuri enne 08. juuni 2013, kl 22.30
Millised hobid tal on või mida ta fännab, siis fänniasju ehk.
 
hm 09. juuni 2013, kl 08.47
üldiselt kingin oma sugulastele raha. labane küll, aga laps ise saab valida, mida ta sellega teeb - läheb kinno või kogub. Nagu siit teemast - osade arvates on 3.a. meikimine OK, osade jaoks on 11.a. jaoks vara. Lapsed on erinevad - sõbranna 12.a. tüdruk on selline piff, et anna otsad - meik, riide on väga hm- väljakutsuvad , õe 11.a. tüdruk on suur spordifänn ja saadaks mu kuu peale tükkis meigikarbiga.
 
meikimisest 09. juuni 2013, kl 15.41
no 11 a onjust iga kus hakkavad probleemid tekkima punnidega jms üldse, aga soovitan kosmeetikult küsid aarvamust
 
Krevetisalat 18. november 2013, kl 20.31
Kas Monster High meeldib? Õlakott näiteks http://monsterhigh.ee/olakott-monster-high-ii.html
 
miks mitte 19. november 2013, kl 09.35
Miks siis mitte tahvelarvutit kinkida? Soodsama variandi saad juba kätte odavamalt, kui rulluisud.
 
Hea kink 19. november 2013, kl 09.45
kingi ehtepoe kinkekart siis ise teab mida ostab selle eest
 
Kaisa 26. november 2013, kl 11.57
Mõne poe kinkekaart on kõige mõtekam, aga üldiselt tasuks lähtuda lapse huvialadest.
 
vanaema 26. november 2013, kl 16.12
Minu 11.-aastane on Seppäla hull. Viimati valis riided välja ja kassas sai täringut veeretada, sai 20% alla. Seal on neile väga ilusad pesud(ise valigu) Kingi kinkekaart ja las ise valib.
 
ketsuu 30. juuni 2014, kl 20.32
Mul on ka üks küsimus 3 nädala päradt saan 11 aga eo tea m dünnipäebaks tahta palun aidake!
 
hüva nõu 01. juuli 2014, kl 18.05
Kui ei tea, mida tahta ehk kõik on olemas, soovi kosmoselaeva ja reisi Kuule.
 
Irvv 13. oktoober 2015, kl 17.42
Hahahahah fail hüva nõu
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!