Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Defineerime daami
 
kass oled 11. august 2012, kl 22.24
ma võin selle ära teha, saad rahulduse kätte:P
 
Leena 11. august 2012, kl 22.25
Kahekümpine, iga inimene kahtleb ja on ka kindel endas. Sõltub aegadest, meeleoludest, üleelamistest ja paljust muustki. See kuulub arenemise juurde. Kui vaid enesekidel olla, kuhu siis veel areneda? Samas, kui enesekidluse (seesmise) hetki üldse pole, on natuke nirusti. Ma ei usu, et sina selline oled.
Alu, metssigade põhjal on vist päris keeruline naisi tundma õppida?
 
kahekümpine 11. august 2012, kl 22.32
Leena, 10 punkti sulle metssigade eest, HAHAAA :D

Seesmise enesekindluse hetki on küll ja veel, kuid eks igal inimesel on mõned kummitavad probleemid, millega ta rahul ei ole. Eks vast probleemituid inimesi polegi...
 
Leena 11. august 2012, kl 22.34
Head ööd!
 
mammi 11. august 2012, kl 22.36
tüürin sinna, et mõni teie toodud daaminäide sel juhul ei kvalifitseeru daamina.
 
alu 11. august 2012, kl 22.38
lõvisid tegelikult polegi olemas. ja inimene pole ka looduse kuningas, ehkki mõni väidab nii. loodus ise ongi kuningas.

kahekympine, mulle sa isegi ei näi lõvina. kas pole mitte armas samas?
 
kahekümpine 11. august 2012, kl 22.39
Elus juhtub palju asju, kes oled sina kedagi kritiseerima mõne apsaka põhjal? Keegi pole väitnud, et daamiks kvalifitseeruv naine ei tohi iial libastuda.
 
kahekümpine 11. august 2012, kl 22.41
alu, sa oled vist nii vana päss, et ei saa aru lühendist irl. Ma räägin reaalselt meeleelunditega minuga kokku puutuvatest inimestest. Ma pole väitnud, et ma kuskil anonüümses foorumis lõvina kellelegi näin.
 
alu 11. august 2012, kl 22.43
Leena,

head ööd. ei pea ju tervet lypsikarja pidama, et liitrit piima saada. naiste jutus ongi tõde niipalju, et kui sellest veerandit uskuda, siis ka sellest saab veel kolmveerandiga tynga.

aga eks ma õpi, ärge pange pahaks/olge kadedad sigade peale:)
 
alu 11. august 2012, kl 22.46
irl. isamaa ja rahva liit? in real life-ega ometi? vana päss jah. aga siin saab ikka aru kyll, kes poliitikuna lõvi on. ja kes yldse poliitik on:)
 
kahekümpine 11. august 2012, kl 23.55
Ma väga ei usu, et sa aru saad, kes on kes... Sa ei saa isegi sulaselgest tekstist vahepeal aru :)
 
alu 12. august 2012, kl 00.09
"Väliselt olen ma jubedalt kõva mutt ja seda igaühe arvates, kellega ma irl kokku puutun. Tegelikult sisimas pidevalt kahtlen ja olen ebakindel... Mis see minust teeb?"

ära väga usu jah. paistad loomulikum välja:)

ja et ma vana päss olen-siis olen ikka kokku puutunud naistega, kes näpud pysti iseteadvalt ja väljendusrikkalt maailma paika panevad. et see maailm neid endid siis sellest päästma hakkaks:)
 
Pedro 12. august 2012, kl 00.45
LUGER

8.klassi tüdrukud.
Tõeline daam peab olema ilus , keskmist kasvu,moekas rõivastuses, kuid peab ole-ma ka maitsekas riietumisel, ilusa soen-guga, puhas ja elegantne.Daam peab viisakalt ja korralikult käituma. Näiteks : ei naera nagu hobune, käib lühikesel sammul, käitub kaaslastega korralikult. On naiselik, hea südamega ja tark.
8.klassi poisid.
Välimuselt on tõeline daam ilusa näo ja kehavormidega, käib hästi riides. Näiteks kannab miniseelikut, on meigitud. Käitumismaneerid peaksid olema korralikud. Näiteks ei eputa ega ole põikpäine, võtab tõelise härrasmehe palveid kuulda.
9.klassi tüdrukud.
Tõelisel daamil on kõrge eneseuhkus, paneb ennast alati austama, kuid on lah-ke ja abivalmis.Välimus peab daamil olema ilus, kindlasti puhas ja üldpilt peab olema täiuslik. Daam ei tohi suitsetada! ,käituda lapsikult ja jahtida poisse ainult raha või mingi muu halva asja pärast. Samuti on ta tark ja oskab hästi suhelda.Tõelise daami kohta on ka üks konkreetne näide toodud. Nimelt romaani "Tuulest viidud" peategelase Scarleti ema näitel.
9.klassi poisid.
Tõeline daam on kena välimusega- kena nägu, rinnakas, maitsekas riietus, puhas ja elegantne.Ta on intelligentne, viisakas, naiselik.Ta ei tohi olla mingi pipar , vaid peab olema seltskondlik daam. On oma poisile truu ja oskab hinnata mehe tun-deid. Daam peab olema tark.
10.klassi tüdrukud.
Tõelisel daamil on õhtukleit seljas ja ilus soeng. Ta käitub viisakalt, kombekalt ja tagasihoidlikult. Näiteks ei karju üle kooli. Samuti peab ta olema nutikas, aus, hea-südamlik ja abivalmis. Oli ka selline arva-mus, et tõeline daam võib poisile igal ajal kõrvakiilu virutada, ilma et vastu saaks.
10.klassi poisid.
Välimus ei tohi olla tõelisel daamil inetu.
Daam peab olema ilus, hästi riides käima, korras soenguga, ei tohi liiga palju värvi-da. Ta ei suitseta ega joo. On hea iseloomuga-aus, arukas, viisakas, mitte olema pirtsakas ja uhke.Daami olek on suursugune ja graatsiline.Ta peab lugu teistest ja eelkõige iseendast ning teab, mida elult soovib. Arvati ka, et daam peab olema vabameelne.
11.klassi tüdrukud.
Tõeline daam on käitumiselt viisakas, kombekas. Näiteks ei räägi rumalusi ega lobise kogu aeg. Ei joo ega suitseta.Daam hoolitsab oma välimuse eest. Samuti on ta ilus ja naiselik, sõbralik ja meeldiv inimene.
11.klassi poisid.
Tõeline daam on oma välimuselt ilus, käi-tub viisakalt ja intelligentselt. On hea südamega ja suhtub ellu positiivselt. Üks arvas, et daam peab olema kondine, näost sinine ja ilma juusteta.
12.klassi tüdrukud.
Välimuselt on tõeline daam eelkõige pu-has, riietub ja värvib ennast maitsekalt, ei paku üle, käitub viisakalt ja kombekalt.
Näiteks ei eputa noormeeste ees. On hea südamega, siiras ja abivalmis. Ei joo ega suitseta.
12.klassi poisid.
Tõeline daam on keskmise kehaehitusega, viisakate riietega ning on puhas ja kammitud .Ta on naiselik, käitub väärikalt ja taktitundeliselt, on siiras ja sõbralik. Arvati ka, et daam peab olema suur, kaaluma 85 kg, kandilise siseehitusega.
Lõpetuseks lisan mõiste daam tähenduse: hea käitumise ja maitsega intelligentne naine ka naine üldse varem aadlinaise tiitel.
 
kahekümpine 12. august 2012, kl 01.35
Et tagantjärgi on hea targutada, aluke? Sa ei ole mind irl näinud, seega vähem möla ja rohkem villa :)
 
primadonna 12. august 2012, kl 12.28
kahekümpine juba mehele saanud? alles olid ju hullud nutulaulud meestepuudusest? küll ikka eluke muutub kosmilise kiirusega:p
kahekümpine, kas ropendamine korvab kuidagi sisemist ebakindlust? kui nii, siis ehk peaksid räige ropendamisega ka IRL enesekindlust juurde ammutama? lisaks neile loomahäältele, mida sa avalikus kohas teed:D
 
kiko 12. august 2012, kl 13.03
kogu see "daam" teema on kuidagi ajaloolise h6nguga valjend.Jaab sinna guvernantide ja teenijate aega...
 
kahekümpine 12. august 2012, kl 13.41
primadonna, ma olen koguaeg mehel olnud, võid nüüd omaette hirnuda ja kasvõi pead vastu seina peksta, et issand mis reetur vms, kui see sind rahuldab.

Olen ebakindel, mitte oma eluga rahul ja kompleksides, kuid küsimus on, mis saab primadonna sellisest parastamisest ja mölisemisest? Et tunned ennast kohe paremini kui teisel sitasti läheb ja parastada saad? :)

Ropendamise kohta on mul ilmselt teistsugune arvamus kui enamikul. Mina hoopis ei saa nendest inimestest aru, kes iga ropu sõna peale võpatavad ja "issssssand kui koleeeee". Minu arust on mõni mahlane ropp sõna tihti elus täitsa oma kohal. Nummikate meelehärmiks muidugi :)
 
primadonna 12. august 2012, kl 14.01
kahekümpine, sinu meestepuuduse teemad olid ajendatud siis suurest mehelolemisest? sry, ma vahel pika taibuga:D
kus seda parastamist nägid? aga see vist õige küll, et kui ikka terve elu "sitasti läheb", siis võiks natuke liigutama hakata selle nimel, et paremini läheks (liigutamise all ei pea silmas foorumis mölisemist ja virisemist).

võib-olla need "sitad, persed ja peerud" sinu sõnavõttudes sobivad tõesti daamilikkuse teemasse nagu dildo vanatüdruku kapisahtlisse. hästi mahlane, eks ole. võpatama just ei pane, aga ropendajale kaasa tundma küll, et ei suuda vaimuvaene inimloom teistmoodi oma verbaalset lurri vürtsitada.
 
kahekümpine 12. august 2012, kl 14.49
Meestepuuduse teemad olid ajendatud mehe lapsikust käitumisest, kuid nagu ma aru saan, siis inimene areneb ikka iga päevaga. Pole mõtet kaevuda mu armusuhetesse, ma ei saa neist isegi aru :D

Ega ma ei ootagi, et rafineeritud inimesed saaksid minusugusest vaba- ja avameelsest inimesest aru, see oleks liiga suur ootus. Minu sitad, persed ja peerud on MINU sitad, persed ja peerud... I you know what I mean. Kui sind need ärritavad, siis on see sinu enda probleem, mitte minu. Kui nüüd arvad, et ma käin ärikohtumisel peer hambavahel, siis eksid.

Kusjuures, ma ise ei arva, et mu otsekohene ja vulgaarne kõneviis mul midagi korvaks. Minu jaoks on need "vürtsid" naljakad ja ka inimeste reaktsioon naljakas, mida kõike lõbu nimel, eks? :)
 
kahekümpine 12. august 2012, kl 14.50
Mina vürtsitan nii, pole sinu asi siin midagi õigeks pidada. Ja pealegi on need vaid sõnad, mille inimesed on tabuks teinud. Ma saaks siis veel aru kui ma kedagi mõne lause ajal lööks, siis oleks küll p.erse majas :)
 
kahekümbisele 12. august 2012, kl 14.59
Siin saab inimese kohta järelduse teha vaid ta sõnavara järgi, sa võid ju rääkida kui viisakas sa muidu oled, aga võõrale jääb otsustamiseks ainult see must-valge leht ning siit paistab vaid labane pugev ja harimatu kompleksihunnik.
 
kahekümpine 12. august 2012, kl 15.02
Kui tundub, siis tundub. Kusjuures mind on alati huvitanud ja kergelt ärritanud inimesed, kes ei suuda laiemalt mõelda, teevad järeldusi mõne üksiku fakti põhjal. Mis neid ajendab? Kas saavad mingi rahulduse teisele "ära panemisest"? Näed, on ikka labane ja harimatu :D IRW
 
Meil 12. august 2012, kl 15.31
Eestis ei olegi daame,sest siin pole ajaloolist eliiti ega aadlit.
Naised on kõik töötanud ja leiba teeninud,see on ju daamile lubamatu.
 
primadonna 12. august 2012, kl 17.02
kahekümpine, sa vist ei saanud aru, et su ropendamine äratab pigem kaastunnet kui ärritab. vaba- ja avameelsusega see ka kuidagi ei seostu. või on sinu meelest kuskil lasnamäe bussis lällavad olendid ka hästi vabameelsed oma jopptvoimattidest ja huidest koosnevate mahlakate lühilausetega?
kahjuks tuleb sinu puhul nõustuda ühe eelmise kommenteerijaga: "siit paistab vaid labane pugev ja harimatu kompleksihunnik".

tõepoolest, siin suheldes on sinu sõnavara su ainus visiitkaart. kui selle oma "vürtsikate peerude ja persetega" ise ära kaunistad, võib ju lõbu laialt olla...aga ainult sinul endal. ropendamine ei kaunista ühtki naist ja normaalsed mehed peletab samuti eemale. seega ära imesta kui satud ainult labaste jobukakkude otsa:p


kahekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eg
> a ma ei ootagi, et rafineeritud inimesed saaksid m
> inusugusest vaba- ja avameelsest inimesest aru, se
> e oleks liiga suur ootus. Minu sitad, persed ja pe
> erud on MINU sitad, persed ja peerud... I you know
> what I mean. Kui sind need ärritavad, siis on see
> sinu enda probleem, mitte minu. Kui nüüd arvad, e
> t ma käin ärikohtumisel peer hambavahel, siis eksi
> d.
 
Siiiii 12. august 2012, kl 17.10
Ropendamine on naljakas või? Labane pigem. Päris võikalt mõjuvad noored imeilusad naised oma plääditamisega.
 
kahekümpine 12. august 2012, kl 17.16
primadonna, kui sa võrdled mind roppusi sidesõnadena kasutavate tatikatega lasnamäe bussis, siis... Siis polegi midagi :D Lase aga käia, keegi ei keela :)
 
primadonna 12. august 2012, kl 17.23
kui mõtlemisvõime on alla 10-aastase lapse tasemel, siis teatud tingimustel (vanemate eeskuju, olematu kodune kasvatus) võib ehk ropendamine tõesti naljakas tunduda. aga et täiskasvanud naine seostab roppusi vabameelsusega....? no more comments.

kahekümpine, aga mille poolest sa siis neist tatikatest erined? kui keeleline erinevus välja arvata.
 
kahekümpine 12. august 2012, kl 17.25
Ma ei hakka siin millegagi niikuinii vehkima, sulle võib vabalt sinu arvamus jääda, üldse ei pane pahaks. Ma lihtsalt ei näe sellel esinemisel ja kelkimisel mõtet. Võid nüüd rõõmustades kilgata, et näe kahekümpisel said argumendid otsa ja annab alla. Las siis olla nii :)
 
Anja-Nanja 12. august 2012, kl 19.40
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 14.21.
 
Anja-Nanja 12. august 2012, kl 19.42
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 24.07.2014 14.22.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!