Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Defineerime daami
 
alu 22. august 2012, kl 21.30
toores koduvein lõi kõhu laht või?
 
Anja-Nanja 22. august 2012, kl 21.44
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.02.2015 19.56.
 
kahekümpine 22. august 2012, kl 21.57
Päris huvitav sõnavara...
 
alu 22. august 2012, kl 22.08
muide, olen kyll jah oma vigadega-seega vigane. ja seda eriti põhjendamatult kõrge enesehinnanguga kretiinidele, kes igapäevaelus esindavad rõhutud ja sõnaõiguseta proletariaati.
seda ka veel et..dialoog ei ole arendav. katsu nyyd ise enda täislikkusega kuidagi toime tulla!
 
Anja-Nanja 22. august 2012, kl 22.11
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.02.2015 19.57.
 
kahekümpine 22. august 2012, kl 22.21
Ja mis suhtes ta täpsemalt sulle alla jääb, Anja-Nanja?
 
alu 22. august 2012, kl 22.52
keegi pole täiuslik ega ylivõimekas. tunnistan igal juhul oma allajäämist fekaalidega toimetamisel. ilmselge, et siin on elukutselisi, kellega pole mõtet võistlema hakata.
 
Anja-Nanja 25. august 2012, kl 17.52
-



Toimetatud 4 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.08.2012 10.41.
 
irw 26. august 2012, kl 08.42
anja on nagu ahv puuris, kes tähelepanu võitmiseks endale pihku s*tub ja möödakäijaid selle laadungiga tabada üritab.
 
primadonna 26. august 2012, kl 14.32
milleks ahvi solvata sellise võrdlusega? iga keskmine makaak on kindlasti märksa arenemisvõimelisem/vaimukam fekaali-anjast.
anjal endalgi hakkas piinlik oma viimase ruigamise pärast, mis kolmekordse toimetamise järel ikka nii neetult mannetu tundus. hoolikalt lisatud roppustest hoolimata.
lõpuks jäi järele vaid sügavamõtteline kriips- mis ehk siiski näitab mingit arengut?
 
to primadonna 26. august 2012, kl 15.39
Mis tähelepanu kerjamine?

Kirjutan oma muredest, mis on mind nii palju aastaid vaevanud ja mida ma kuidagi endast välja ei saa. Piinavad siiani ja teevad haiget.
Kirjutan, sest hingel valus, et selle naise suhtes nii naiivne ja usaldav olin.
 
Anja-Nanja 26. august 2012, kl 19.41
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 13.09.2012 11.31.
 
Anja-Nanja 26. august 2012, kl 19.48
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 13.09.2012 11.28.
 
kahekümpine 26. august 2012, kl 19.52
Anja muudkui mürgitab iseend oma kurjade sõnadega. See ütleb ainult sinu kohta midagi, rõve naine! Üritad kellelegi võõrale oma roppustega ära panna? Sul ei ole tegelikult aimugi, keda sa sõimad. Seega sõimad vaid iseennast.
 
Anja-Nanja 26. august 2012, kl 19.56
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.02.2015 19.58.
 
Anja-Nanja 26. august 2012, kl 20.38
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 17.51.
 
Täpitriin to Anja-Nanja 27. august 2012, kl 09.46
Kas see on naiselik vaist või teadmine, et primadonna on pussy uus alias? Ka minul oli see tunne, aga sel juhul on mul tast lihtsalt kahju, täitsa tõsiselt, ja kogu see suhtumine asetub õigele kohale.

Primadonna, ma ei kahetse sellest eluseigast minutit ka mitte, ma kordaks seda sinusuguse õrritamiseks veel ja veel, ja nähes sinu reageeringut, on mul su teisest poolest väga kahju, aga ju te täiendate üksteist suurepäraselt.
 
primadonna 27. august 2012, kl 20.21
fekaali-anjal ikka selle uriinipidamatusega mingi teema kogu aeg? kui sa oleks nii umbes 50 aastat noorem, aitaks ehk regulaarne tupelihaste trenn. aga nüüd vist juba hilja. see verbaalne pasapidamatus on tegelikult veelgi masendavam- 2298 seosetust sõimust koosnevat postitust. elutöö lausa...äkki peaks kogutud teoste peale mõtlema?

täpitriinu ka kepipuudusest katus sõitma hakanud? aga miskipärast tunned kaasa mulle ja mu mehele, et me õnnelikult mitu aastat koos elanud? ei tundu just eriti siiras:p
 
Täpitriin 28. august 2012, kl 09.39
Räägi mida soovid, aga nii mõnigi puzzletükk asetus oma loomulikule kohale.
Sinu õnnelikkus, reaalne või sõnades, mind kaasa tundma ei pane, pigem su suutmatus olla oma õnnelikkuse juures üle vähetähtsatest asjadest. Õnnelik inimene ei pea oma õnnelikkust korrutades tõestama, õnnelik inimene on eelkõige rahulolev, teda ei häiri Täpitriinu ilmumine nii nagu sind, ta vaataks minust lihtsalt mööda ega laseks häirida. Püüa järgmine kord paremini, ferrarike :)
 
Agnes 28. august 2012, kl 10.02
:)) Vahekokkuvõte teemale - daami enam ei defineerita ja keegi pole sellele tiitlile isegi ligilähedal.
Teemast on saanud küpses eas prouade isiklik arveteklaarimise ja ärapanemise koht ;) Olid ajad.... :)
 
to Agnes 28. august 2012, kl 10.27
Räägid sa endast?
Teema ammendub esimese saja juures, harva on pärast seda ka midagi asjalikku öeldud.
 
Agnes 28. august 2012, kl 10.39
to,
Ei räägi endast, ma pole siin 10 aastat olnud ja midagi isiklikku mul s i i n arutada ei ole :)
Eitea, kas see teema ikka on ennast ammendanud? ;)
 
to Agnes 28. august 2012, kl 10.42
küpses eas prouade?
Primadonna ja Täpitriin peaksid mõlemad alla 35 olema, kas sina oled küpses eas või alla 35 on küps iga?
 
Agnes 28. august 2012, kl 10.57
Tõesti või?!
Jutu järgi on nad elukogenud, paksust-vedelast läbi käinud naised, pigem noored vanainimesed, kui reipad ja rõõmsameelseld elujaatajad.
 
Täpitriin 28. august 2012, kl 11.18
Eks igaüks mängi siin rolli, mõni võimukat, omandihimulist ja samas ebakindluses naeruväärse domina oma, teine tujuka plikakese, kolmas igava iseteadliku tädikese oma, neljas peidab oma katki käristatud hinge vägisõnade taha. Mis toimub päriselt, teab vaid tuul. Mulle minu targutaja roll meeldib, ülimalt, sest nagu Anjagi oma testib see osavalt kaasrääkija suutlikkust olla üle ja näha veidi oma ninaotsast kaugemale.
Ahjaa, see vanus ..., oh, kui kerge on Agneseid ninapidi vedada, trammis sa istet mulle ei pakuks.
 
Agnes 28. august 2012, kl 11.35
Mmm...mismõttes ninapidi vedada? Millega vedasid? ;)
 
Täpitriin 28. august 2012, kl 11.46
Vastuküsimus, kuidas sa seda ise nimetaksid, kui alla 35-aastast küpses eas prouaks pead ja seda kõigest tema kõnestiili ja siinviibitud aja põhjal?
 
primadonna 28. august 2012, kl 12.02
täpitriin, kas vanal zapikal kriibib ikka veel hinge, et tuunitud lada mängimisega ei õnnestunudki ferrarile ära teha?;)
naljakas, et räägid "eluseikadest", kuigi minu ellu sa kuidagipidi pole kunagi kuulunud. ahjaa, sinu elu ju möödubki delfi foorumis...kuidas võisin selle pisiasja unustada.

Agnes, kas elukogemus ja "paksust-vedelast läbikäimine" välistab sinu meelest elurõõmu? minu meelest just vastupidi- alles teatud vanuses, kui juba tead, mida tahad ja oskad õigeid valikuid teha, tuleb see õige elumõnu. samuti teadmine, et parem ja põnevam osa elust on veel ees- unistuste realiseerimise aeg:)
mõnele ajudeta uruhiirele on muidugi õnne mõõdupuu, kas talle trammis istet pakutakse või mitte.
 
Agnes 28. august 2012, kl 12.11
Ah ma niisama vaid mulisen ju.
Ega ma kõigiga ka siin isiklikult tutvuda ei jõua ;) Pealegi naistega kisub alati mingiks kätshiks...meestega on kuidagi lihtsam :)
Nõus sinuga, primadonna.
 
myygam 28. august 2012, kl 13.19
tupetriinul ikkagi aastaid 35+ janiisee nelikympi juba aastakese pärast, võimis :-D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!