Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Oled kole, mine silme alt ära,koristajaks
 
eelmisele 23. veebruar 2017, kl 20.33
miks sakuidagi eriti lollkas oled igas tekstis? räägi sellest lähemalt.

misasis ee zcinny muidu nagu on?
sul isegi su vana vi...t ei vasta selle juba ammu.
 
vana lehm lesk saatis pildi sidile 23. veebruar 2017, kl 20.35
arvestades vana lesk lehma informeeritust, saatis tema ise sidile oma pildi viigipükstest?
sid ise ju rääkis sellest.

lehm Lesel võib sellest aastakäigust riideid ju vabalt alles olla.
 
Alu® 23. veebruar 2017, kl 21.15
Ah selline pilt on Sidil siis ka kus lehm on lihtsalt viigipükstes. Saan aru, kui muidu naised eriti meeste juurde pidama ei jää ja otsivad aina edasi, kuid sellise mehe juurde jääks vist iganaine pidama juba uudishimust, et milline pilt siis järgmiseks talle saadetakse:)
 
seda ta taga ulubki 23. veebruar 2017, kl 21.18
seda võimalust ju Vana lehm lesk taga ulubki, juba aastaid..
 
Alu® 23. veebruar 2017, kl 21.28
Ah et tahab Sidi juurde linna, tuppa sooja aga särasilm on ees?:)
 
ajaloolised faktid 23. veebruar 2017, kl 22.07
Alu® Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ah et tahab Sidi juurde linna, tuppa sooja aga sä
> rasilm on ees?:)

pakkjala makaak tahtis Sidi juurde sooja tuppa, aga jäeti ukse taha koos viigipükste ja lõualotiga. seniilsetel jälle kõik peas sassis nagu puder ja kapsad:)
 
alu-spüks 24. veebruar 2017, kl 00.10
Mul on väga ilusad lillelised trussikud. Ma olen väga seksikas mees. Tulge mind homme klubisse vaatama. Võtke pärakamakaak ka kaasa!
 
miks see vana lesk lehm sidile 24. veebruar 2017, kl 01.35
tahab nagu külla minna? sidil endal juba üks vana pärakasilm on, miks ta veel teist võiks vaja minna?
miks lehm lesel pakkjalad nüüd viigipükstega kaetud on?
 
imelik jah 24. veebruar 2017, kl 10.16
Miks eelmine pärakasilm Sidi särasilma ja Lese pärast keset ööd muretseb? Nagu mentaalsed sügelised ei lase magada- võõraste pärast, keda peab oma ainsateks sõpradeks? Kurb.
 
imelik jah 24. veebruar 2017, kl 11.23
Miks mina kõigi pärast muretsen? Eriti makaakide ja pärakasilmade pärast. Täitsa imelik. olen ju intelligentne naine, oskan võõrsõnu ja puha, aga ikka muretsen täiesti võõraste ja tundmatute asjade üle. On see pikemast rahuldmatusest ja vajadusest mehe järele äkki? Kõik kiheleb pakitseb ja otsib väljapääsu, aga ei meest ega lahendust paista kusagilt. Küpse naise suhtes nii ebaõiglane. Mis meestel viga on, et väljagi ei tehta? Naine parimais aastais oleks ideaalne kaaslane, teaks ja oskaks meest suunata, aga ei tunta huvi, pigem tegeletakse jumal teab millega aga mitte omavanuse naisega. Täitsa imelik, muretsema võtab.
 
Miks sa kurb oled 24. veebruar 2017, kl 11.26
Lehm lese mure ei anna rahu sulle
Eelmine
the
 
imelik jah 24. veebruar 2017, kl 12.01
Kurb olen sest intelligntne naine on tõrjutud. Sellepärast ka et olen veidike kole. Lott ja liiga suured rinnad ilusad eriti ei ole. Aga selle eest olen elukogenud ja tark!
 
Kus see lott asub 24. veebruar 2017, kl 12.09
Lehm lesk jutustab oma lotist
,aga kus see tal asub
 
imelik jah 24. veebruar 2017, kl 12.32
Naistele tekib vananedes lotte kõikjale, lõua alla, külgedele, kintsudele, isegi käsivartele. Kurb küll, aga mehi see ei eruta. Imelik samas, sest väline ilu polegi kõige tähtsam, Sid. arvas ka nii.
 
ära ole silmakirjalik 24. veebruar 2017, kl 17.50
samasugused lotid tekivad ka meestele, nii üle 40-ne kui trenni ei tee. ja õlut libistada..
aga pühadepuhuks võib need ju vabalt sini-must valgeks värvida.. lehm lesk aitaks rõõmuga lottis peenist ju kaunistada, kel vaja. andke aga teada lahkelt.
 
misasja 24. veebruar 2017, kl 18.02
mingi pekine eit söötis oma mehe nii rasva, et ka riistale tekkisid lotid? nii lolli juttu võib ajada naine, kes elusees pole seksi saanud...
 
eelmisele 24. veebruar 2017, kl 19.02
millal pakkjalgadega makaak enne seksi on saanud, naljamees? harjavarrega päraka poleerimine pole veel seks.IRW.
 
küll sa kirjutad ilusti 24. veebruar 2017, kl 19.17
küll sa eelmine kirjutad ilusti kaunis emakeeles.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!