Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kiiksuga probleem
 
naine 10. märts 2002, kl 15.43
mul selline voodialane mure-mehele õudsalt meeldib, kui naine kannab sukki,seksi ajaks neid ka ilmselt ära ei võta, noh sellised erootilised fantaasiad ja puha... ma saan ju aru, et ta tahaks mind ka sukkades näha, aga vot mul on sellised koledad kompleksid seoses oma kehaga, kinnitan küll endale , et see on tobe, kuid siiski... ma olen rohkem selline ümarapoolne(60kg) ja tselluliiti on ikka ka parasjagu(lahti ei saa sest kuidagi), nii et ma parema meelega ei tahaks, et mees mu mitte just eriti ilusaid jalgu liiga lähedalt uurima hakkas seoses nende sukkadega. huvitav , kas teistel naistel on ka selliseid kiiksuga probleeme?
 
cameleon 10. märts 2002, kl 15.53
tead, mul oli ka nii, stringe kartsin kanda ja sukki ka, a minu kogemus näitab, et mees ei vaata nii kriitiliselt ja näeb pigem seda seksikat muljet,nii et ei tasu põdeda. Aga samas on kindel see, et sa pead ka ise uskuma, et sa niimoodi seksikalt mõjud! sest sellise enesekindluse puudumise korral ei suuda sa ju ka meest veenda, et sa seksikas oled- kui proovid end peita ja varjata
 
Vello 10. märts 2002, kl 16.10
Muidugi see olek loeb. Mul on ilus naine, aga kui ta on külmkapp, siis ta pole seksikas. Ise vahin teinekord jämedate kintsudega naisi, sest nad käituvad seksikalt ja see pole tähtis kas nad on ilusad või mitte, aga nad seksikad ja ma tunnen seda oma alakõhus.
Su mees ju teab milline sa oled.
 
relax 10. märts 2002, kl 16.10
pikali voodis ei ripu tagumik ja ei võdise ka jalad, niiet kui seelik seljast võetud, siis visku kohe voodile.
pealegi 60kg pole küll mingi pekikaal, kui sa just 140 cm pikk ei ole..
 
naine 10. märts 2002, kl 16.16
no ega mul kuskil midagi ei ripu küll, sest käin ikka trennis ja üritan normaalselt süüa, aga vot ennast mind häirib mu keha juures üht-teist ja siis ma koguaeg juurdlen, et äkki mees ka leiab, et mu keha ikka ei ole piisavalt tasemel
 
Tigr 10. märts 2002, kl 16.24
no eks paljudel naistel on oma kehaga seoses komplekse (ja ma ei ütle ju, et kõigil)...minul samamoodi....kõige lihtsam oma murest lahti saada on mehega sellest rääkida, siis näed kui vähe tema Su tselluliiti märkab, ja kui ta on Sul veel tõeliselt oskuslik mees, siis ta teeb Sulle ruttu selgeks, et oled tema meelest lausa täisulik ning väike tsellu ei paista tema jaoks küll mitte kusagilt välja. talle just meeldibki, et Sa ei ole miski modellimõõtu kondiklibu, vaid pehme ja armas ja ümar....

ehkki...peab tunnistama, et minu kompleksid ei ole tselluliidiga seotud...paraku...:(
 
naine 10. märts 2002, kl 16.29
aga ma arvan, et kui ma seda probleemi oma mehega arutama hakkan, siis ta ju ei ütle mulle, et kuule jah, su keha jätab soovida-ikka üritaks ta mingi ümmarguse jutu formuleerida
 
cameleon 10. märts 2002, kl 16.36
a ósta endale sukad ja kanna neid lihtsalt harjumise mõttes algul ainult enda jaoks, leiad ehk, et polegi halb variant!
 
relax 10. märts 2002, kl 16.40
aga sa võta suuremat sorti peegel ja proovi end nö parimas valguses paika panna, muuseas, tsellu on kõige nähtamatum päevavalguses või punakas-roosakas valguses, valgus ja varjud mängivad suurt rolli, leia enda meelest sobiv valgus ja ära põe nii hirmsasti, naisi (filmitähti ja modelle) on ennegi maha jäetud ning tsellu pole sugugi otsustav faktor, pigem madal enesehinnang ja selle peegeldamine mehele.
 
Tigr 10. märts 2002, kl 16.43
naine: ma arvan, et tema ei pea Su keha koledaks, sest Sina oled ju see, kes endas kompleksi põeb, tema jaoks oled Sa ilmselt niigi igati armas....

ja ära hakka üldse mõtlema, et küllap ta siis valetaks Sulle midagi, pole need mehed nii head sõnasepad midagi...ta lihtsalt armastab Sind ja tema jaoks oled Sa kõige-kõige...mõtle parem niimoodi.

ja kujuta ette ta üllatust kui üks õhtu ilmudki magamistoa uksele, seljas maailma kõige ahvatlevam sekspesu, sukad ja muu juurdearvatud....kas tõesti mõtled, et ta sekundiks ka mõtleb, et Sul kusagil tagakintsu peal tsellu kobrutab???

ära muretse...tõesõna..
 
mess 10. märts 2002, kl 16.44
Esiteks, lase mehel osta talle endale meelepärased sukad, teiseks, enamikule meestele meeldib end tunda mitte keppkõhnade vaid pigem pehmete reite vahel. Edu!
 
naine 10. märts 2002, kl 16.46
see sukkadega harjumise värk võtaks ikka ilmselt suht kaua aega, pole nagu 5 aastat seelikutki kandnud....eh, eks ma mõtle selle peale
 
cameleon 10. märts 2002, kl 16.50
mina ka ei kanna seelikut, a sukki võib kanda ka pükste all ju! ja mina harjusin juba yhe päevaga, ausõna, see ei ole üldse hull ega jube, usun, et see hakkab sulle eneselegi meeldima. See ju mõjub jube positiivselt kui mees sind tohutu seksika leiab olevat! parim rohi igasat kompleksidest yle saamiseks
 
Pipa 10. märts 2002, kl 19.34
Mees, kelle fetišš on sukad, hm, see on mehelik mees, tollele meeldivad naiselikud naised st mitte mingid luuviiulid..
 
Maali 10. märts 2002, kl 21.52
aga mina tunnene ennast vabalt mehe seltsis. tundsin ennast ka siis vabalt kui olin 10 kilo raskem kui praegu, sest kallis mees lihtsalt pani mu suukese lukku kui hädaldama hakkasin ja sain siukese komplimentide voo kaela ja nii iga päev kuni saavutasin enesekindluse ja nii jäingi oma kehaga ka ise rahule. hmm, äkki sellepärast need kilokesedki kadusid kuna enam ei mõelnud nii pingeliselt oma tsellule ja pekile.
Edu sulle
 
vip 11. märts 2002, kl 01.06
nu aga siis on muidugi võimalus veel sellised sukkpüksid mis kõik sissetõmbavad,ic
kuigi ei tea kas siis hing ka sisse jääb
 
Feliks 11. märts 2002, kl 07.57
...jälle see naiste väärarvamus, et mees kepib tema keha aga mitte temaga! Kui kepibki kehaga..siis on see suur tunne otsas ja ei pääst asukad ega ka teised fetishid.
 
vovik 11. märts 2002, kl 08.17
Feliks: ..., et oma mees... tahtsid sa ilmselt ütelda.
 
Feliks 11. märts 2002, kl 08.19
Vovik: oma mees ikka....
 
emma 11. märts 2002, kl 09.18
no siis on minu mees ka kiiksuga- talle meeldivad ka sukad. Ja kui kuskil poes sukki näeb, tahab kohe osta aga mulle ei meeldi eriti.
 
Muidumeez 11. märts 2002, kl 09.38
Voh, see on hea. Ümarapoolne...60 kilo ...
Appi kui tobe
 
Tigr 11. märts 2002, kl 09.47
Ma ei saa üldse aru, millest siin jutt käib...tselluliit ja sukad..

olge õnnelikud, et te mehed teile üldse käe külge panevad, minu meest ei erutanud ma ei pesus ega ka ilma...arvate, et see on hea ja enesetunnet tõstev kogemus?
 
vip 11. märts 2002, kl 09.55
emma, aga mis seal sellist mitte meeldivat siiski on?
 
Lilly 11. märts 2002, kl 09.58
võiks ju harjutada sukkadega käimist ja seelikuga, aga kui on külm...
 
to Muidumeez 11. märts 2002, kl 09.58
??? Mida Sa öelda tahad? Seda, et on tobe, kui naised oma keha või kilode pärast muretsevad? Meeste teene suures osas...
 
tolerant 11. märts 2002, kl 10.00
to naine: kehakaal ja tselluliit ei puutu nüüd küll ajasasse ja parem katsu ennast ja oma suhtumist endasse muuta. Kui mees sooviks sukki ning seda soovi Sulle avaldab, siis järelikult tahab ta Sind. Vastasel korral oleks ta kuskil mujal oma sukasoovi ja teiste soovidega:)
Muutma peaksid ennast aga mitte seetõttu, et mees seda soovib, vaid seetõttu, et see annab Sulle endale palju juurde.
Seks on osa elust, osa naudingust, osa lõbust, osa fantaasiast ning osa armastusest ning osa veel kümnetest muudest ilmingutest. Miks siis ennast piirata ja vaos hoida ning kütkeis istuda?
Hakka kuksilt otsast peale ning leiad varsti, et "mäng" tasub end kuhjaga ära.
Ja tselluliit kaob seejuures iseenesest :)
 
kass 11. märts 2002, kl 10.06
oma kompleksidest tuleb lahti saada, siis on kõik ok. ja kui 60 kilo on ümarapoolne-tule taevas appi! kas siis KÕIK naisterahvad peavad välja nägema nagu hernekepid?!? mina arvan, et kui su mees sinuga ( ja sinu jalgadega) juba elama on hakanud ja sinuga voodisse tahab minna, siis ei huvita teda sugugi, palju sa kaalud või kas kusagilt lotendab või mitte. pseudoprobleemidega suhte (ja iseenese) kurnamine ei vii küll kusagile.
 
piloot 11. märts 2002, kl 10.10
Kui sulle mees juba ütleb, et mida ta sinult tahab ja sa pole ise sellest aru saanud...siis on värk selline,et sul pole aega kaua mõelda...kui tahad tast lahti saada,siis ära pane ta soovi tähele!Kui ei,siis tegutse nii,nagu ta soovib...kui see on sulle vastumeelt,siis oled vale inimesega kokku saanud!Tegelt on asi nii,et kui arvad,et see on kiiksuga probleem...siis sorri,oled ise kiiksuga.Olen veendunud,et sellised probleemid on väga tähtsad ja olulised...kui neid ei lahendata,siis üldjuhul jalutatakse sinna, kus see probleem on lahendatud...ja nad on seal õnnelikud surmani(tean omast käest,sest olen suht kaua elanud,hi-hi!)
 
elevant 11. märts 2002, kl 10.23
minu meelest on need silikooniga sukad tuhutu palju mugavamad, kui sukkpüksid. kusjuures kel tupeseenega probleeme, peaks ka kasulikud olema.

minu keha on ka pisut vormist väljas, aga ma lohutan end sellega, et ega mehe oma ka täiuslik pole. ja mis ôigus on tal minult täiust eeldada, kui ta ise seda pole ???

minuarust naised tähtsustavad oma väljanägemist üle.
 
sipsu 11. märts 2002, kl 10.39
Ma lähen hüppan aknast alla...dziiz...60kg ülekaaluline, muidugi, kui sa oled meeter pikk...aga kui sa oled vägemalt 165 cm, siis see ju täitsa normaalne, muidugi vähem on parem....
Ma kah, siin paar kilo juurde võtnud ja kaalun 60 kg....mul läks tuju kohe ära....;(((
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!