Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
mis on sinu käekotis?
 
ridikül 21. oktoober 2010, kl 13.55
mis on tavaliselt sul käekotis?
 
koogel-moogel 21. oktoober 2010, kl 14.21
Prillitoos, rahakott, pastakas. Sõtlub päevast.
 
vares 21. oktoober 2010, kl 15.01
tavaliselt liigun seljakotiga, seal on rahakott, kosm.kott, kätekreem ja näokreem, kamm, pakk AA-patareisid rattalampidele (vihkan, kui poole sõidu pealt miski lamp järsku ära "vajub"), paar juuksekummi, pastakas, kindlasti pakk plaastreid ja valuvaigisteid (kipun ennast äestama päris tihti), pussnuga, sigaretid + tsäks ja lagritsa pastillid.
 
heldur 21. oktoober 2010, kl 16.30
Daami ridikülis PEAB olema 3 kohustulikku asja:
* öösärk
* hambahari
* veinipudeli avaja
 
gwendolyn 21. oktoober 2010, kl 16.53
pastakas, rahakott, mobiil, pabertaskurätikud, hügieeniline huulepulk, pakk nätsu ja vahel ka hunnik vanu tšekke :)
 
yeiii, põnev! 21. oktoober 2010, kl 17.29
Minu käekotis on enamasti rahakott, võtmed, mobiil, huulepalsam või läige, lauvärvid, ripsmetušš, pastakas, aspirin, päikseprillid, küünelakk, minikäärid, juuksekummid, kindad, desinfitseerimisgeel, energia või suuvärskendus dropsid, tubakas, tampoonid, kurgusprei, küüneviil, kõrvatropid ning mõned ehted.
 
A 22. oktoober 2010, kl 01.48
rahakott, hästi palju võtmeid, hüg.huulepulk, telefon, väike kamm ja patsikumm, närimiskumm. põnev teema
 
Epp 22. oktoober 2010, kl 22.06
Tundub et terve mu elu, see kott on alati müstiliselt raske.
 
Hull 22. oktoober 2010, kl 22.22
Tööl käies kasutan tavaliselt vana läppari kotti, mis sisaldab: rahkott, võtmed, telefon, uksekaart, mälupulk, pliiatsid, taskurätik, prillid, kamm, 1 patsikumm tagavaraks, vihmavari. Siis veel hiigelsuur patakas pooleolevaid artikleid ja slovaki keele õpik.
 
Lobiseja 23. oktoober 2010, kl 00.07
Kui lähen tööle: trennikottis on arvuti, paber+pliiatsid, mälupulgad jne. Treenistuff on alati kaasas: jalanõud, riided, veepudel, meigid, juustetooted.... Kokku kaaluvad umbes 20 kg.
Kõige tähtsaimad: võtmed, sünkroniseerritud iPhone, suitsud, huulepulk, rahakott, kamm, puuder, mälupulk.
 
B-75 23. oktoober 2010, kl 09.58
Epu vastus oli tore.:)
minu käekotis on: rahakott, autovõtmed, kaks pakki pabertaskurätte, neli kammi, väike pudel asepti, mõned vatipadjad, nuuskpiiritus, paar kilekotti alatiste poekäikude tarbeks ja külmemal ajal tahvel šokolaadi või siis mõned šokolaadikommid.
 
N 24. oktoober 2010, kl 15.34
Käekotis ja taskutes on:
hügieeniline huulepulk, telefon, taskurätid, vähemalt 1 tamooon, mp3 mängija, küüneviil, kamm+peegel, rahakott, võtmed, valuvaigisti, tubakas + keeramisvahendid, välgumihkel, üldjuhul ka pillid, plaastrid, pudelivesi, eclipse pastillid.

Olenevalt päevast veel läpakas, toit tööle, kooliasjad jne, aga esmane nimekiri suhteliselt tavapärane.
 
Styg 24. oktoober 2010, kl 17.30
kalendermärkmik (täidab mu aju funktsiooni), telefon, rahakott, kaarditasku, iPod, fotokas, kamm, paar patsikummi, paar soengupulka, valuvaigistid, taskurätid, näts, võtmed, autodokumendid.
 
Cristina 24. oktoober 2010, kl 23.49
Minu käekotis on tavaliselt:
Rahakott
Mobiil
taskurätipakk
marlboro ja tsäks
Kosmeetikakott /huulepulk, puudritoos, kulmupliiats, silmapliiats, põseruuž, silmaümbruse niisutaja/
Ibuprofen 400mg
juuksehari
juuksekumme paar tükki
tampoonid
kondoomid
pastakas
kalendermärkmik
pakk sukkpükse või sukki
paar puhtaid stringe või aluspükse
hambahari
deodorant
võtmed
 
a 26. oktoober 2010, kl 23.34
Kõigele eelloetule lisaks on mu kotis pisike heegeldatud loomake, mille sõbranna mulle 27 aastat tagasi meisterdas.
 
Ann 27. oktoober 2010, kl 13.01
Rahakott, kamm, pastakas, märkmik.
 
HiHi 27. oktoober 2010, kl 13.19
Pidevalt kõrvatropid kaasas :D
 
ppp 27. oktoober 2010, kl 13.42
Ei midagi põrutavat, plaaster sai kah otsa.
 
Uskumatu 27. oktoober 2010, kl 13.45
Küll, kui suur see kott mõnel olema peab :D:D
Mul lisaks tavalisele vajalikule kraamile ka näiteks 2 mänguautot ja mälupulgad.
 
? 27. oktoober 2010, kl 14.37
kõrvatropid, pussnoad, mänguasjad.... mida te nendega teete?
 
mari 27. oktoober 2010, kl 15.25
Tavaliselt on mul kotis: rahakott, autodokumendid, võtmed, autovõti, nätsupakk, kindad, id-kaardilugeja, pastakas, hügieeniline huulepulk, mobiil, itouch, kõrvaklapid, kalkulaator, laadija, vihik, kittel, salvrätikud, digikas.
 
ppp 27. oktoober 2010, kl 17.12
A mul moblas kõik olemas: märkmik, kalender, taskulamp, stopper, internet, fotokas, raadio, stopper, jne jne, lisaks vajan: juuksehari, kosmeetikakotike, üks tampoon, üks kondoom, üks Ibumax, plaaster, hambaniit, võtmed. Enesekaitsevahendeid asendab aju ja treenitud vorm.
 
ppp 27. oktoober 2010, kl 17.20
näedsa, stopper jäi kolmandat korda täitsa mainimata :D
 
iriseja 27. oktoober 2010, kl 21.17
väline kõvaketas, läpp ja laadija... no ja rahkott, võtmed...jne
 
j 27. oktoober 2010, kl 21.33
juudas mõni elab või rändab käekotiga, see vist pole see väike, vaid selline mahukas jms.
(üli)kooli ajal ikka vihik(ud)/kaustikud salvapakk, huulepalsam, pastakas, mp3, isiklik märkmik/päevik, vahel mõni komm/näts , võtmed.
kunagi rännates enne maale minekut käekotti mahtus väike läpakas, kooliasjad, mõned riided jms.
üldjuhul kui nüüd linnas rändamist, siis aitab moblakotti panna kaela, id-kaart, pangakaart, mobla + mp3 ühes..salva tasku, võtmed jms ja aitab kah, käekott jääb koju. hoopis riidekott kaasas ostu jaoks.
mõne kirjelduse järgi tundub, et mõni on selline peoloom ja vaba ja vallaline, et kaitsevahendid ja elamised iga poisi juurde kaasas:P:D
 
pollyanna 27. oktoober 2010, kl 22.02
Korduvkasututav poekott, käte desinfitseerija, korgitser, ravimid, kondoom, tampoon, püksikaitsed, hambaniit, tikud (ei suitseta), niidid+nõel, väiksed käärid, pintsetid, juuksekummid+klambrid, paar vatipulka, paar hambaorki, väike viktorinox nuga, küüneviil, kätekreem, mitut sorti närimiskummi, veepudel (0,75l)...märkmik, rahakott, telefon ja võtmed.
 
its 28. oktoober 2010, kl 21.48
mu vanasse käekotti mahtus lisaks veel 1 šampus ja 1 konjak.
 
ml 28. oktoober 2010, kl 22.13
vihmavari, paar kilekotti toidupoes käimiseks, rahakott,paar alukaid, hüg.side, fotokas, pastaksa, pabertaskurätikuid,väike kõrvaklappidega raadio, valuvaigisti, vahest ka kosmeetikakott, vahel ka üks pakk närimiskummi.
 
Sannu991 31. oktoober 2010, kl 22.27
Rahakott, kõrvaklapid, võtmed, hügieeniline huulepulk, silmapliiats, põsepuna, paar juuksekummi ja -nalli, paar pastakat ja koolipäevadel on vihikud, märkmik, kalkulaator.
Salataskus on veel igaksjuhuks natuke sularaha, paar tampooni ja nätsu :)
 
iu 01. november 2010, kl 00.51
enamuse siin suitsetajad? huvitav, minu tuttavatest suitseb enam vaid mõni üksik,kõik on kas mittesuitsetajad olnudki või maha jätnud. imelik. endal käekotis küll vähe:

rahakott
tampoonid
kamm
autodokumendid
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!