Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mitu partnerit
 
Timbulimbu 14. november 2010, kl 15.17
Ajendatuna ühest hiljutisest teemast siin - milline arv sekspartnereid siiani elu jooksul siis teie meelest oleks normaalne ja aktsepteeritav, kui naisterahvas on kahekümnendate lõpus ja alustas sugueluga näiteks 17 aastaselt?
 
Adolf 14. november 2010, kl 15.23
 
helesinine 14. november 2010, kl 15.34
Ma olen aru saanud, et mehed tahavad süütut naist, kes aga siiski oskaks igasugu trikke voodis teha.
 
lala 14. november 2010, kl 15.55
trikke on kõigeparem koos õppida ja proovida, on vaja julgust ja pealehakkamist, mitte kogemusi.
 
kõik 14. november 2010, kl 16.37
on suhteline.
nii palju, kui vajalik, nii vähe kui võimalik.
voodisse peaks minema siis, kui tekib mingi hingeline side, mitte aga siis, kui märjaks või kõvaks läheb.
 
carbonara 14. november 2010, kl 16.38
 
kõik 14. november 2010, kl 16.39
mis ei tähenda muidugi seda, et hingelise sideme kõrval märgumist ja kõvastumist ei peaks toimuma:))
(et ka iga aeglasema mõttejooksuga inimene aru saaks)
 
26 14. november 2010, kl 16.59
5 erinevat on olnud...
 
19 14. november 2010, kl 17.50
5 erinevat olnud
 
35n 14. november 2010, kl 18.06
1 abikaasa
 
m50 14. november 2010, kl 19.16
sadat pole täis saanud, aga kindlasti üle 50 erineva naisega voodis käidud. kes neid kõiki enam mäletabki.
 
% 14. november 2010, kl 19.24
Normaalne on see, mis mul on olnud, st 3. Tegelikult 1 oleks võinud olemata olla, aga nii läks. Ma ka ei usu, et mul neid juurde tuleb, ajan vanaga läbi.
 
hehehe28 14. november 2010, kl 20.04
eks ma saan nüüd l... ks tembeldatud, aga praegune mees on 12nes.
Miks nii palju? ee, parim selgitus vast sarvede maha jooksmine , sest suurem osa oli neist 22-24a vahel. Aga tänu neile tean täpselt mida ma tahan ja mida mitte seksis. Mingeid ime trikke ei oska, aga saamatu ka pole, see eest päris mitu meest olid ise saamatud. Minul on kama kui palju kellelgi partnereid on old, tähtis on , et süütu poleks:D
 
% 14. november 2010, kl 20.16
Iga partneriga seksides annad endast midagi ära ja nii teeb ka partner. Ma pean seda tükikest enda jaoks nii oluliseks, et jagan vaid väga valitutele ja igaühelt ka vastu ei võta. Võib ju küsida, kes mind üldse tahab. Selles polegi küsimus.
 
m27 14. november 2010, kl 20.41
naistel on lihtne ju, ujud joobase peaga kellegi külje alla mingil suvalisel peol, siis voodisse siruli maha ja jalad laiali või mida iganes ja ongi törtsuke tehtud ja linnuke kirjas. tüübid pärast seletavad, et panid mingit suvalist eite jälle. seepärast ongi suht rõve mõelda, kui mõnest preilist mingi sada seppa üle on käinud. jalutad neiuga tänaval näiteks ja siis satud vastamisi mingite tontidega, kes kõik on proovinud ja kogemusi hankinud sinu naisega haha. suht jube. ma ei tea eriti, mida see 'kogemus' seksis tähendab. mõni neiu vist üldse mõõdab sind läinud nädalavahetuse kepiahvi mõõdupuuga. et too tegi ikka nii ja mitte naa. ja siis kiljub kirehetkel, maitea, "Sa oled parim, Aiku!!!", kuigi su nimi on "Teet" näiteks hoopis. see ongi just sellise kogenud naisega kaasnev paanika. kutsud naist l*tsiks ja paned sellega tema teistele tüüpidele kah kaudselt matsu ära, kuigi tegelikult polegi asi vbl naise 'l*tsakuses', vaid mingis kiivuses ja armukadeduses.
 
n40 14. november 2010, kl 21.39
Ma küll näiteks kahetsen et enne abielu ei proovinud piisavalt palju erinevaid variante...ei teadnudki enne lahutust et seks võib nii hea olla...lihtsalt kahju raisatud aastatest
 
kki 15. november 2010, kl 09.57
 
nii on 15. november 2010, kl 12.28
Üks sõbranna on olnud kooselus pea 10a, ise ta 20dates. Enne seda meest oli aint üks mees tal. Ja kui oli 5a kooselu, siis hakkas petma.

Minu meelest peaks enne ikka nn. kogemusi olema. Oled 40 ja üle, aint ühe mehega/naisega old ja hakkad mõtlema........
 
muki 15. november 2010, kl 14.43
arvamusi on erinevaid... ise olen 31, sekspartnereid alates 19. eluaastast kokku 10, sh üks pikem kooselu. ei pea seda eriliselt suureks numbriks. aga oluliselt juurde ei kavatse ka kollektsioneerida kogemusi.
 
Busja 15. november 2010, kl 15.00
Autor on ebakindel tegelane. Kindlasti keegi haiglane isasloom avaldas talle survet, et on ebanormaalne, kuna kogemata on kaotanud süütuse enne abielu ning partnereid on olnud ka rohkem, kui üks. "Mehed aga peavad rohkelt naisi tarbima" jms. "Sina ole süütu ja oota mind kodus- köögis sooja hakklihakastmega ".

Kindlat valemit, tead selle aksepteeritavuse sildi jaoks ei ole.
Võin ausalt väita, et mul partnereid u 90olnud.
Olid siis olid ja muud ei midagi, vähemalt on mul meestest ja nende kompleksidest hea ülevaade.
 
ehh 15. november 2010, kl 15.11
pole sul midagi, isegi võimet armastada enam pole!
 
di. (n) 15. november 2010, kl 15.36
No 1-10 peaks ise vist nromaalseks. Aga miks see oluline on? Minu meelest ei tasu seda teemat üldse üles võtta.
Minu tutvusringkonnas tundub olevat umbes nii, et 20ndate keskpaiku on keskmisel üsna korralikul tüdrukul olnud 1-3 pikemat suhet (poiss-sõpra) ning 1-2 lühikest/juhusuhet.
 
Timbulimbu to busja 15. november 2010, kl 15.46
Oot mis.. ebakindel tegelane :))
Kust sa välja loed, et ma abielus olen või et mingi isasloom mulle survet avaldab? Ütlesin ju selgelt, et teema ajendatud ühest varasemast postitusest siin, kus keegi noormees oma naise mõnekümnest partnerist pisut hämmingus oli.
Esiteks ma pole nii idioot üleüldse, et ühelegi mehele oma skoori avaldan. Kui sina käid ringi ja kõigile lõhverdad oma 90-nest partnerist, siis ma ei imesta, et sa ainult avalduvaid kompekse reageeringuks saad :D
 
busja 15. november 2010, kl 17.13
Kuule, niisama sa sellist antifeministliku teemat ei püstitanud.
Kompleksid ikka, mis muud.
Näe nüüd nägid mind, kes on siinsest keskmikust (olen maganud vaid 1,37 mehega) erinev ja tunned end seeläbi normaalsena.
Tõesti you rock, aint kuskil nohikutest kodukanade paradiisis.
 
Timbulimbu 15. november 2010, kl 17.32
Easy tiger :) oled kindel, et sul 90 nikupartnerit on olnud, äkki ajasid sassi ja mõtlesid hoopis ajurakke.
Minu number pole mitte 1,37 ega ka mitte 13,7. Võibolla 23,7 hoopis :)

Kuna jutu järgi tundub sul vanust olevat 7-21, siis väike eelvaade sulle tulevikust. Ühel hetkel, kui kepi-isu ammendatud saab ja hakkad vaatama ringi sellise pilguga, et võiks kellegagi mingit tõsisemat suhet looma hakata, siis avastad oma õuduseks, et keegi sellist kaltsu ei taha, kuna Eesti pole ühtegi meest enam alles, kelle sõbraga või lausa mitmega sa hullanud poleks :)

Kompleksid pole mitte nendel, kes vähe on ringi aerlenud vaid pigem ikka sellel teisel äärmusel. Sa lihtsalt ei usu, et sa võiksid iialgi ühtegi meest võluda oma vestlusoskuse või kasvõi ilusate silmadega. Kuigi sinu juttu lugedes tundubki nii, et päästa pole enam midagi ja kindla peale minek ongi ainult jalad kahte lehte laiali.
 
statistik 15. november 2010, kl 17.58
Kui naine on 30 aastane ja alustas 17-selt, siis 50 erinevat meest on selline paras arv, sest see teeks 4 meest aasta kohta, mida pole üldse palju. 30-selt 100 partneri kanti ehk hakkab juba paljuks kiskuma. Kui 30 aastasel naisel on olnud 25 meest, siis on seda vähe, sest see teeb ainult 2 meest aastas.

Kuna mehed on kompleksides ja ebakindlad ning peavad isegi 25 partnerit paljuks 30 a. naisel, rääkimata 50-st, siis soovitan meestele öelda, et ta on 4-s. :)
 
ja-jah 15. november 2010, kl 18.04
see on tõesti paras arv, sellest jõuab juba nii mõnegi kogemuse saada.
 
Diana 35 a 15. november 2010, kl 19.06
Jutt täiesti asjakohane :D ütlen alati, et oled mu 5-es :D Kuigi ma pole eluski lugenud, paljude meestega ma maganud olen.


statistik kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kui naine on 30 aastane ja alustas 17-selt, siis
> 50 erinevat meest on selline paras arv, sest see
> teeks 4 meest aasta kohta, mida pole üldse palju.
> 30-selt 100 partneri kanti ehk hakkab juba paljuks
> kiskuma. Kui 30 aastasel naisel on olnud 25 meest,
> siis on seda vähe, sest see teeb ainult 2 meest
> aastas.
>
> Kuna mehed on kompleksides ja ebakindlad ning
> peavad isegi 25 partnerit paljuks 30 a. naisel,
> rääkimata 50-st, siis soovitan meestele öelda,
> et ta on 4-s. :)
 
järgmiseks statistikaks 15. november 2010, kl 21.40
hakkame lugema mittu junni kellegil on tulnud elu jooksul välja p-st
ikka loogika alusel et 1 istekord päevas ja keskmine kringel 3 jupis
seega mitu koma kokku teeb 30 aastaselt, 50 aastaselt ja sajaselt ??
tahaks väga teada, ja kirjeldage sinna vahele oma haisuemotsioone ka
teeb suht sama välja mis selle teema sisuks on senini olnud, jõudu ullikesed
 
max 16. november 2010, kl 01.16
busja kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuule, niisama sa sellist antifeministliku teemat
> ei püstitanud.
> Kompleksid ikka, mis muud.
> Näe nüüd nägid mind, kes on siinsest
> keskmikust (olen maganud vaid 1,37 mehega) erinev
> ja tunned end seeläbi normaalsena.
> Tõesti you rock, aint kuskil nohikutest
> kodukanade paradiisis.

Kas sa ise ka endale aru annad, et sinu postitused näitavad ilmselgelt hoopis seda, et sinul on tõsised kompleksid ?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!