Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Mehel tunded kadunud
 
just! 17. jaanuar 2011, kl 16.38
eelmisel õigus. Mõni mees on piisavalt äpu et enne ei julgegi vana suhet lõpetada, kuni pole päris kindel, et uus naiska raudselt küps on meest oma tiiva alla võtma.
Sellistel slikerdajatel meestel peab suhe ikka non-stop käima. Nagu sokivahetus.

Kui tunded kadunud siis mingu kuhu hing ihkab. Kui on uus eit olemas-mingu tundku siis seal edasi. Kui mees niipalju täiskasvanu ei oska olla, et ka ilma ülevoolavate tunneteta oma naisega edasi elada o s k a b ja suudab, siis jääbki selline lehtsabast mees mööda naisi jooksma. Mida rutem ta unustad, seda parem sulle.
 
kt-le 01. aprill 2011, kl 08.16
 
Liiy 19. aprill 2011, kl 17.58
Tere!

Kirjutan siia esimest korda, lugesin teie muresid ja nägin, et ei ole ainuke, kelle süda on murtud. Nimelt teatas minu poiss, et tema tunded minu vastu on muutunud ja tal on uus. Uus, kelle vastu tunded tärganud. Kuid minule ei vaevunudki seda ütlemast. Sain ise tuttavatelt teada ja siis tahtsin tema versiooni kuulda. Tahtsin ta lihtsalt ära kuulata. Olen alati mõistev olnud, kuid seda ma ei mõista, miks tunnistas ta oma suhet mulle nii hilja ja alles siis kui peale käisin. Tema suhe oli kestnud juba 1,5 nädalat. Ma tõepoolest lootsin, et tähendan talle natukenegi rohkemat. Olen pettunud ja südames on meeletu valu. Kui on keegi veel, kellel sama tunne südames, siis võite mulle kirjutada, ehk saame Tartus ühendada omad mured ja üksteisele toeks olla.
 
kahevahel 19. aprill 2011, kl 18.34
Uus objekt, nagu juba mainiti.
 
Miski vend 20. aprill 2011, kl 08.52
*To: Lily*

"kuid seda ma ei mõista, miks tunnistas ta oma suhet mulle nii hilja ja alles siis kui peale käisin. Tema suhe oli kestnud juba 1,5 nädalat"


Aga kas teie tõsine suhe oli siiani olnud ikka vägapikk, noh nii kuuaega lausa tuli täis vääää?
 
ae 20. aprill 2011, kl 13.05
On selline ütlemine, et kui "tunded kaovad" , siis pole tegelikult tõelist armastust olnudki. On lihtsalt armumine olnud aga see läheb kõigil ajaga üle. Kui armumisest ei kasva sügavamat tunnet nimega ARMASTUS, siis ongi jutt "tunded kadunud".
Seega-ärge ajage armumist(liblikad kõhus, ilge kirg ja seksikihu) segamini armastusega!
 
anna 49 20. aprill 2011, kl 15.03
kirvega saab uuesti ellu äratada, daah ja mb eksole
 
m45 to anna 49 20. aprill 2011, kl 20.57
aga räägi palun kuidas see kirvega elluäratamine käib?
kes need daah ja mb on?
onju, eksju?
 
on/ei ole/on 20. aprill 2011, kl 21.42
Minul siis ka selline kogemus olemas, endine mees rääkis mingi aeg, et tema ei tea enam mis tunneb ja muutus üldse selliseks hoolimatuks jne. Absoluutselt kindel olen, et vahtis ringi. Sai mindud lahku, elab uue kaaslasega koos ja nüüd tunded tagasi minu vastu?! Nüüd siis räägib järgmisele sama loo.

Üks mis mina sellest õppisin on see, et mulle ei meeldi hüpiknukk-inimesed ja ise ma seda ei ole õnneks. Pikaaegses suhtes ma teist ei peta.
 
triin 21. aprill 2011, kl 13.20
rääkis ka mulle mees seda juttu...
ütlesin, et noojah...
vägisi ei saa ju ka kedagi kinni hoida ja lasin tal minna.
Olin õnnetu, nagu halvatud, aga ma olen uhke tüdruk! Lõin pea püsti ja ütlesin - fakit!
Suhtlesin aktiivselt teistega, igal hommikul võtsin ekstra aega, et ennast üles vuntsida nagu viimsepäeva laupäev oleks käes:)
Elan niisamagi suht aktiivset elu, elasin topelt! Ei jäänud kuskile nurka nutma ja konutama. Käisin ja tegin endast pilte - enda jaoks pigem, et oma heast välimusest enesekindlust ammutada (naine ju) tänu FB kontole nägi neid ka mees ja ei läinudki palju aega, kui üks päev võeti minugaü hendust ja nuteti, et igatsetakse mu järele ja minust paremat pole!

Selleks hetkeks olin ma aga leidnud juba kedagi, kelle suhtes olid kõik need oma mehega olnud omavahelised probleemid olematud! Kõik, mis meie vahel lonkas oli selle teise mehega paigas juba ENNE, kui me midagi teha jõudsime. ma pole ka eile sündinud, et päris pimesi võõrale inimesele kuldset kuud selga mõelda:)

Aga ühesõnaga lõpptulemus oli see, et oma mees hirmsasti palus ja anus ja nuttis ja kirjutas mulle luuletusi ja lõpuks andsin alla. Olime uuesti koos nii umbes 3 kuud ja kõik oli ilus, kui hakkas kõik jälle sama vana radapidi...
Nüüd algatasin lahkumineku mina...
See ei mahtunud mehele pähe ja nüüd ta muudkui tilpneb minu juures ja nagu tahab ära minna ja nagu ei taha ka ja ausaltöeldes ma käitun temaga suht julmalt.
Põhimõtteliselt on meil seks-suhe seniks, kuni midagi paremat leiame.
Varsti pole mingeid tundeid enam alles peale kahetsuse ja mõningase kibestumise, et miks ma ometi oma kallist aega sellise inimese peale olen raisanud.

Tõsi. On hetki, kus on vaja enda sisse vaadata ja mõtlemisaega võtta, aga tegelikult on nii, et kui asi on ÕIGE, siis ei ole siin midagi mõtelda! Asjad kas töötavad ja pead suhtes asju klapitama minimaalselt või käib algusest peale klapitamine ja lihtsam on leida inimene, kellega oleks kõik paigas juba algusest peale!
Olge UHKEMAD, naised!
Ärge laske ennast alla ja laske meestel oma elu dikteerida
 
missasealoled triin 26. aprill 2011, kl 09.20
kuhu ripakil nahatükid panid?
 
Ingel 30. mai 2018, kl 21.45
Tere kõik naised. Elu on üks suur kerris. Et pidasin koos mehega enda sünnipäeva. Mille ta kinkis mulle pärnu spas. Kus oli ta töeline mees. Armastas mund jäägitult. Rääkis tulevikus. Kuidas ta meeletult mind armastab. Ja nädal hiljem pühapäeva öhtu veel ütles et armastab ja hoolib minust väga. Alati kallistas meelitad lähenes. Ja mis siis oli esmaspäeva hommikul ärgates lausus köik on läbi. Ta ei tea mida ta mu vastu tunneb. Nüüd sellest möödas kuu ja suhtleme tere ja heataega ja tuleb väga hilja koju. Väga hilja. Mu süda löhkeb iga kord kui teda koju tulles näen. Ta ei pööra mulle tähelepanu ainult laste juures on vana armas mees tagasi ja on köik. Kyidas oma mehe südant vallutada ja küsida mis hinges toimub.
Agne Tamm 30. mai 2018, kl 22.56
Seks klapib? Kuni uus rasedaks jääb!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!