Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kas Delfi peegeldab keskmise eestlase olemust?
 
lilleline lehm 26. jaanuar 2011, kl 13.27
Mis teie arvate?
Kas Delfi põhjal võib keskmisest eestlasest mingi kuvandi luua?
Tegelikult ju päris hirmsa inimese (naise) saaks siit kokku, kui arvestades neid sadu inetusi, mida siin päevast päeva loobitakse. Asjalike arutelusid on kaduvväike osa ju. Rohkem domineerib mingi ärapanemissoov.
Kui ma midagi analoogset mulle tundmatu rahva kohta loeks, saaksin vist küll mingi üldpildi. Polegi oluline, kas negatiivse või positiivse, aga mingi "nägu" joonistuks küll.
Mida teie arvate?
 
n30 26. jaanuar 2011, kl 13.44
Arvan küll nii...kuigi usun et teatud inimtüübid ei käi delfi naistekas, seega jääksid nemad sellest "keskmise" arvestusest välja, seega pole tegu päris keskmisega :)

Ma arvan keskmine on natuke parem :)
 
mnjah 26. jaanuar 2011, kl 13.51
Mingis mõttes küll, see näitab seda, milliseks muutub keskmine eestlane, kui ta saab oma näota arvamust avaldada.
 
brrr 26. jaanuar 2011, kl 13.52
perekonna all käivad küll tüüpilised teise eesti kaltsnaised. loe ja imesta, et selliseid inimesi olemas on. irl mina selliseid ei tunne ja päris põnev on nende hingeelu proovida mõista.
feministi nurgakeses on enamasti mingid tibid, kes otsivad vastuseid elulistele küsimustele a la, kas meestele meeldivad pikad juuksed ja kuidas aru saada, et ta mind armastab jms blablabala.
halvas kogemuses on sapipritsid. üks pritsib ees ja teised lasevad järgi.
kaaluklubis on täiesti masendavad tegelased, kes vastavalt aastaaegadele tahavad saledaks saada - jõuluks saledaks, jaanipäevaks saledaks, lihavõteteks saledaks jne. tundub, et need salenejad on seal ükssama seltskond, kes ei mõista, mida tähendab sport ja tervislik toitumine vaid ootavad mingit imet, mis neid peksit vabastaks.
teki all liiguvad perverdid, aga mõnikord on päris asjalikud teemad.
alissandra 26. jaanuar 2011, kl 14.00
brrr on ehe näide keskmisest eestlasest, kelle rahvustoiduks on teine eestlane.:P
 
eksole 26. jaanuar 2011, kl 14.04
Delfi peegeldab ikka keskmise siin kommentaare kirjutava inimese palet. Paljud käivad, loevad, mühatavad ja lähevad oma teed. Nende arvamusega "nägu" ei jää näha.

Ja kui reaalsus on selline, siis lihtsalt on, tuleb loobuda arvamusest, kes keskmine eestlane on ilus, tark, osav, töökas, laia silmaringiga ja mida kõike veel.
 
Alvin 26. jaanuar 2011, kl 14.05
Ma 100% nõus alissandraga ehk brrr on tüüpiline keskmine eestlane, kes arvab ise ennast kusagil üle keskmise klassis olevat :P
 
brrr 26. jaanuar 2011, kl 14.05
tänud! ma olen tavaelus nii küülniline ja irooniline, et isegi mu kass ei suuda minuga koos elada, sest mul on pidevalt teise eestlase nälg peal. peaasi, et kõht täis oleks.
 
täna pillun vaimukusi ma 26. jaanuar 2011, kl 14.20
mina eestlast ei söö, sest eestlane on kohe eriliselt labase maitsega.
alissandra 26. jaanuar 2011, kl 14.22
:))))) vähemalt huumorisoonega on keskmisel eestlasel kõik korras.
 
n30 26. jaanuar 2011, kl 15.14
to 14.05

:DDD
 
alu 26. jaanuar 2011, kl 15.28
arvan, et vähemalt naisteka põhjal saab kyll ettekujutuse kõige ahvatlevamast ja vastupandamatumast naisest. keskmiselt on nad keskeas ja kaalus.
 
- 26. jaanuar 2011, kl 15.44
alu, sina tead naistest rohkem, kui naised ise, seda oleme korduvalt kogenud. aga üsna ilmekas pilt on jäänud ka neist "meestest", kes naistelehel eitedega võidu jutustamas käivad. "mehed" jutumärkides tähendus mõtle ise välja.
 
redQuark 26. jaanuar 2011, kl 16.35
Loodan, et mitte. See õelus on kohati uskumatu.

Säh sulle suhkur, jahu ja maasikavaht...;)
 
k 26. jaanuar 2011, kl 22.34
on jah, aga millest on tehtud väikesed poisid?
 
maria31 27. jaanuar 2011, kl 01.08
Usun siiralt, et keskmine eestlane siiski ei kirjuta "neiju, lapsi hojjda, meeldib tööl käija, mõtetu" jne. :)
 
Oligarh 27. jaanuar 2011, kl 02.48
Delfis käib eestlaste koorekiht
 
Aike 27. jaanuar 2011, kl 07.12
Olen teema algatajaga täiesti nõus kui naine paneb oma nimeks delfid lilleline lehm ei imesta ma küll mitte millegi üle.
Esiteks algab nimi millise tähega???
Kui inimene ei austa ennast siis vabandust aga on asi suht koht lootusetu.

Ehe näida lausest, teise silmas pindu näeb aga oma silmas palkki vata mitte ei näe.

Teema algataja on ise kahjuks see kellaest ta kirjutab.
Minule subjektiivselt meeldivad eestlased kas või ainult austusest oma maa vastu ei ole ma kindel et, ma käituksin teisiti kui oleksin nende teiste asemel.

Muide soovitan sul käia teistes välismaa foorumites nii umbed pool aastat ühes näiteks ja sa tuled tagasi täpselt sama lauluga. Mis inimesed seal küll elavad? Muide seal ei ole neid lollakaid eestlasi nii palju. Seal totaalselt segaverelised välimus üks, keel teine ja rahvus märgituna kolmas.
 
naermiseks 27. jaanuar 2011, kl 09.13
kaaluklubis, ilu, tervise, perekonnafoorumis kirjutatut saab ainult naljanurgaga samastada. ma ei taha uskuda et leidub neid kes selle järgi endale midagi ostavad, enda eest hoolitsevad, elu seavad.
 
Pets 27. jaanuar 2011, kl 09.30
Peeglike, peeglike ...
Igaüks tahab näidata, et on tip-top-hüper-kullast-tegija aga selle innukuse tulemus on rohkem nagu välja venitatud püksikumm (ilma tagavarudeta). Kõik tiritakse mõtlematult äärmustest-äärmusteni edasi ja tagasi, midagi ei suudeta pingul hoida, et püksid jalas oleksid. Hägisedes, siis joostakse samal ajal üksteisega võidu.
 
io 27. jaanuar 2011, kl 09.42
kindlasti ei peegelda.
siin on ikka suhteliselt teatud plbaline seltskond.
näiteks võib siit aru saada, et pea kõik naised on üksikud, sest mehed lähevad minema.
kui ma aga oma tutvusringkonnas ringi vaatan, siis enamik abielusid jäävadki püsima, need aga kes lahutavad lahutavad ka järgmistest.
 
redQuark 27. jaanuar 2011, kl 09.53
to Aike Kirjutas:

> Muide soovitan sul käia teistes välismaa
> foorumites nii umbed pool aastat ühes näiteks ja
> sa tuled tagasi täpselt sama lauluga. Mis
> inimesed seal küll elavad?

Olen olnud, inimesed on teistsugused, suhtumine on teistsugune. Muidugi oleneb riigist.
 
aikele 27. jaanuar 2011, kl 10.02
mitte midagi sellist sa seal ei leia.
 
Hähähähh 27. jaanuar 2011, kl 10.31
Otse loomulikult peegeldab.
Täpselt sama moodi peegeldab, nagu Tallinna keskmine palk Eesti üldist keskmist palka.
 
- 27. jaanuar 2011, kl 10.39
Aike - kas sa üldse MÕTTELE said pihta? oma tädilikud manitsused jäta oma lastele, siin arutatakse praegu mnuud kui suuri-väikseid algustähti või kasutajanimesid.
minu meelest on sõnapaar "lilleline lehm" igati armas ja naljakas. seega arvan, et teema autoril on (oli) hea tuju ja paras "vaim" peal. veel edasi fantaseeride arvan, et tore inimene.
sinu tänitamine jätab sust küll miski vana kuiviku mulje.
 
to - 27. jaanuar 2011, kl 10.48
See näitabki keskmist, sinu arvates on lilleline lehm igati vahva leid, Aike arvates nõme maitsevääratus ja iseloomustab autorit kui hipilikku nisakandjat, sellist halvas mõttes arutut maaema. On sinu ja on tema arvamus, arvamuste paljususest sünnib keskmine.
 
to to to 27. jaanuar 2011, kl 11.03
Aike parandab siin teisi, aga ta võiks nüüd oma kirjaviad ;) kah üle vaadata!
 
Aike 27. jaanuar 2011, kl 14.12
Tänan Sind to to to. ilma irooniata. Loodan et, said rahulduse. Minule jõudis see kohale küll.
 
- 27. jaanuar 2011, kl 15.42
mida peaks siis igasugustest "mähh"´idest ja totutajatest arvama? mu meelest see kasutajanimi on rohkem selleks, et üldse midagi edasi saaks öelda (ajalehtedes mõnedes saab kommida ilma "nimeta") või peegeldab inimese hetkeemotsiooni.
üksikud tähed, kriipsud, täpid ja numbrid on vaid "sissesaamiseks", ma leian. ma enda puhul olen küll nii möelnud. kui ma tahaks enda isikut siin haipida, siis kirjutaksin ju ees ja perekonnanime, meiliadre ja ehk ka tel.numbri.
 
to - 27. jaanuar 2011, kl 16.06
on sul midagi öelda ka keskmise eestlase kohta muidu või?

vaevalt, et su isiku haipimine midagi enamat sest kriipsust oleks..
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!