Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks ma nii tegin?:(
 
loll 14. veebruar 2011, kl 19.07
Meessõber tahtis sõbrapäeva tähistada. Et tuleb mulle siis külla(ei ela veel koos). Küsisin kas teen kooki, vastas et kui tahan. Ma siis tegin, otsin kingi, mukksin end üles ka veel. Ja tema tuli, kaks kätt taskus. Lootsin vähemalt lilleõiekestki. Küsisin siis kas lilli ei toonudki? Ta vastu: mäletasin küll, aga kiire oli siia tulekuga. Et kohe läheb ja ostab siit poest. Ma enam ei tahtnud, ei lubanud minna ka. Ja nagu veel vähe, tegin sellest jube suure probleemi. Nüüd siin kurvalt istudes mõtlen, et olen ikka täisidioot. Teisel niigi halb et ei toonud, näost oli näha ja ma teen veel halvemaks.:S Palus andeks ka veel, et ei toonud. Aga ma ei and alguses ja olin kui kurat ise. (ei karjunud, aga selgitasin miks naised lilli tahavad ja kui kerge see on, et kuidas siis võib nii lihtsa asja unustada) Tunne täpselt selline, et tapsin osa me armastusest külmavereliselt.:S
 
aus 14. veebruar 2011, kl 19.48
oled jah loll.
 
tark tegu 14. veebruar 2011, kl 19.51
ära põe, sina olid aus ja ütlesid välja, mis sind häiris. mees on mats, tulla sellisel päeval külla käed taskus. nüüd saadki näha, kas mees on asjast õieti aru saanud ja on edaspidi sinu vastu tähelepanelikum. Pooldan ise ka ausust ja ütlen rahulikult välja, kui miski häirib, elementaarsest viisakusest võiks ikka ainu olla mitte käituda nagu mühkam. Kõike kaunist :))
 
a 14. veebruar 2011, kl 19.56
ma olin ka vanasti selline, kes reageeris maltsale viisakalt ;) st et tegin nägu nagu et oleks õnnelik, kui keegi tõi mulle surnud lilli.

nüüd reageerin asjadele, mis loevad - kui mees on su kõrval su haiguse ajal, aitab sind siis, kui sul on vaja abi reaalselt, mitte ei tassi sulle mingit maltsa ja ei kingi sekspesu ja šampat, mida tegelt ise naudib ja suures osas ära joob su eest..
 
loll 14. veebruar 2011, kl 20.05
Nojh, ta ütles küll, et parem kui ma ütlen välja ja olen aus-aga ma tean et läksin sellega liiale.
Ma olen üli harva haige ja siis ei taha ma kedagi enda kõrvale. Ja lilled pole malts.
 
rulla 14. veebruar 2011, kl 20.18
Kes toob maltsa see istub ka haigevoodil. Kes ei hooli see ei hooli milleski, ei tee välja sünnipäeval ega istu haigevoodil.

Kibestunud eided ainult nimetavad lilli maltsaks. Mats oled, mitte naine.

Aga sina autor tegid kõik õigesti. Õige mees nii ei käitu. Teil ju polnud kella pealt kokku lepitud, mis kell ta su juures olema peab.
 
a 14. veebruar 2011, kl 20.27
lilled on elusad ja kasvavad metsas, põllul, peenral.
surnud lilled on malts, lillelaibad, mis kõdunevad vaasis, jooksevad oma rohelisest verest tühjaks seal, lasevad veel häguseks oma verest haisema minna, nagu kõdunevad laibad ikka.
ilmselt pole sa kunagi tõeliselt haige olnudki, kui arvad, et haige inimene ei vaja hoolt ja hoolitsust.
 
naine 14. veebruar 2011, kl 20.40
Lill on naisterahvale niipalju rohkem kui lihtsalt lill (maltsast ma ei räägigi).
 
naisterahvas elik inime 14. veebruar 2011, kl 20.46
inimene on inimene. lill on lill. surnud lill on surnud.
mõni inimene ei reageeri surnud lillele ahvivaimustusega. samahästi kingi sellisele ajaleht,mis on roosaks värvitud vms
las vaimustub
 
mina 14. veebruar 2011, kl 20.50
Mulle meeldib lilli saada ka lõikelilli, mis mõne meelest võib malts olla, kuigi see "malts" peab hoolega valitud olema.
Miks sa nii tegid, ei tea, eks sa ise tead paremini, kuigi end sinu olukorda pannes saan sinust ka aru, sest sina pingutasid mehe pärast ja tema tuleb suinu juurde kaks kätt taskus.
 
Mats 14. veebruar 2011, kl 21.06
Ma pole kunagi kellelegi ühtegi lille kinkinud, ei oskakski seda teha. Kurb, kas pole:).
 
Matsi-le 14. veebruar 2011, kl 21.10
lille on kõige lihtsam ja odavam asi kinkida.
sellega saab mõne tibi silmis andeks ka kõige hullemad teod, mida iial võiks keegi teha..
sest nad on filmis näinud, et see loeb - kingi lill, siis oledki prints ja tuleb sulle anduda ;)
 
jama 14. veebruar 2011, kl 21.24
ära kunagi kahetse seda , mida sa esimese emotsiooni ajel teed! Sest see on alati kõige õigem! Mees oli mats lihtsalt.
 
g 14. veebruar 2011, kl 21.28
imelik jah, et mehed ei ole veel ära tabanud, et lillede kinkimine on kõige lihtsam ja odavam viis naisele meele järele olla, ootusi täita. enamikele siiski meeldib lilli saada (mitte küll kõigile). ja neid oodatakse. kui vaid mehed teaks, kui lihtne see on...
 
jama-le 14. veebruar 2011, kl 21.32
et ei toonud sulle lilli mingi x päev on põhjus, miks armastatud inimene lihtslat pikalt saata?


kusjuures see teemaalgataja mingi nn tähistamine ei ole ka suurt arusaadav. no tegi koogi (ISE PAKKUS; TOBU) ja siis. tähistamise all nad ilmselt on enne mõelnud keppi vms või äkki oleks mees pakkunud midagi muud, kui see naine poleks kohe oma kooki väljakäinud.
 
eh 14. veebruar 2011, kl 21.37
rullal on omalt kohalt õigus - reeglina see, kes toob lilli, peab sind meeles hoiab ja aitab sind ka siis kui seda tõesti vaja.
ja kes ei pea sind tähtpäevadel meeles unustab su ammugi siis kui väga abi vajad...


kellele lilled meeldivad ja kellele mitte - see on iseteema.
oluline on meelespidamine, mitte see mille abil seda teha.


teemaalgataja,
pole hullu, teinekord oled targem ja tänu tänasele on ehk see mees ka targem :)
ära vaata asja nii mustades toonides, mõtle parem mis sa sellest juhtumist kasu said, mida sa sellest õppisid :)
 
ehehh 14. veebruar 2011, kl 21.41
väga paljud inimesed elavad välisele hiilgusele. mõned ei ela. hoia pigem nende mõnede kampa..
 
heh 14. veebruar 2011, kl 21.48
imelik, et alati näidatakse elu must-valgena - on need, kes elavad välisele hiilgusele (meeldib, kui mees kingib lilli, on väga pealiskaudsed ja nõmedad), ja need, kes hindavad sügavamaid väärtusi ja ei hinda välist (st lillede kinkimist). aga kas üks välistab teise? ja kas see, et mees lilli ei kingi, tähendab automaatselt, et ta on üks ütlemata tõsise sisemaailmaga ja sügav inimene, kes näitab oma hoolimist teistmoodi? ma usun, et rohkem on neid, kes kingivad lilli JA näitavad hoolimist ka teisiti.
 
naisinime 14. veebruar 2011, kl 21.52
oleneb ka sellest, kellele seda asja tuuakse ette. kui olen naine, kes ei väärtusta lilli (omg, kui jubeeee monsturmmm ma olen) siis ilmselt ma ei vääri sellist peaaegu et sügavamaima sisemaailmaga gaymeest, kes väljendab ennast alati lillede ja lindudega.
kas pole.
tore onn.
 
vääriti mõistmine 14. veebruar 2011, kl 21.58
Geyd vb ei kingi üldse lilli, see viimane on väga väär arusaam mehest, kes lilli kingib.
 
irw 14. veebruar 2011, kl 22.02
kes on geyd? kes ei kingi lilli? äkki valgustad, oh yoda?
 
Aike 14. veebruar 2011, kl 22.04
No nii kiiret, on ainult bussile mis viib Sinuni ja kui sa tal tõesti meeles olid siis oleks ta enne juba need lilled ostnud.
Tal oli kiire Sinu juurde vaid ühel põhjusel, mida ma siin välja kirjutama ei hakka. Vaevalt ta su koogi peale kohale tormas.
Tubli olid tegelikult ja mitte üks teps loll nagu sa ennast nimetad. Tema oli loll läks lihtsamat teed kujutas, et on ka ilma millekita midagi väärt.
Tubli näitasid talle koha kätte, nüüd aga las tuleb juba korralike lillede ja karbiga tagasi. Kui ei tule? Siis oligi õige aeg lahkuda siis ei olnud see armastus vaid Sinu poolne armastus mida julmalt ära kasutati.
 
vääriti mõistmine 14. veebruar 2011, kl 22.10
Geymehed ja liilled, tõesti kokkusobiv fenomen peaks ütlema?
 
Zizz 14. veebruar 2011, kl 22.39
Ma arvan ka et oma emotsiooni siiski varjata pole mõtet.Kui sulle ikka väga hinge läks see siis olgu see ka arusaadav mehele.Kuidas siis muidu teab teine mida hindad ja soovid,vaevalt et istute maha ja räägite läbi stsenaariumi aasta lõikes :)
Selle liiale minemise võid selgitada oma vabandusega ja piisab,vähemasti jääb mehele meelde et mõnel päeval aastas võiks lill näpu otsas olla ju :)
 
onju 14. veebruar 2011, kl 22.43
ja oska põhjendada mehele, miks sul on vaja lille saada.
ma ilmselt ei oskaks, aga ilmselt sa oskad - sest ollivuudi fimides on nii ja ma tahan kaaa
 
n 14. veebruar 2011, kl 22.55
Külla ei minda kunagi tühjade kätega, mees helistab, et tuleb sulle külla ja sina pead täiega teda poputama, kardan, et pigem on tegu mehega, kes Ilmselgelt on mees täielik egomaniakk või naiste kulul elaja, ja sellisest tuleb eemale hoida, väga hea, et enneaegu ära tabasid, kellega on tegu.
 
toto to 14. veebruar 2011, kl 22.58
onju, kas tõesti peab selliseid asju põhjendama, mina pole pidanud midagi kunagi põhjendama, kui kingib siis kingib, kui mitte, siis mitte.
 
viisakasss 14. veebruar 2011, kl 23.00
tõsi on, et külla ei minda tühjade kätega
 
muig 14. veebruar 2011, kl 23.02
Teemaautor on nii kibestunud, et laseb iga erineva nime all oma krokot välja, kas sellel sõbrapäeval jäeti ilma?
Lohutus, ära põe sellepärast, ma pole ka ühtegi kaarti saanud, vaatasin oma postkasti ja polnudki.
 
mh 14. veebruar 2011, kl 23.05
Kui te veel koos ei ela, siis tead, kui koos elama hakkate jääb seda tähelepanu aina vähemaks ja rutiin tuleb külla, siis sa enam kooki ei küpseta.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!