Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Ei saa naistest aru
 
m35 30. oktoober 2011, kl 22.38
Teemaalgataja "mure" tuleb üksjagu tuttav ette, vaid selle vahega, et mina olin kauges verinooruses koguni nii "rüütellik", et isegi ei maganud nende naistega, kes ennast pakkusid. Ei tahtnud nö ära narrida. Ego oli ikka majasuurune;)

Kipun nõustuma sellega, mida Birx välja pakkus. Arvan ka, et naiste silmis tundub teemaalgataja pehmem, nö püsisuhte materjal, kes miskipärast üritab küünilist vändagängsterit mängida. Tõelisele kepivennale ei hakata mingi suhtejutuga peale käima. Perspektiivi ära taltsutada niikuinii ei ole, milleks siis inimest tüüdata.

Kahjuks on vist võimalik, et inimene tunneb ennast teistsugusena, kui ta teiste jaoks on. Hingelt vinge alfaisane, väliselt pehmik. Muidugi võib nii segadusi tekkida.
 
haa-haa 31. oktoober 2011, kl 02.25
Birx + 2 viimast on siin asja olemuse väga ilusasti ja mõistetavalt lahti seletanud. abiks ehk isegi teemaalgatajale kui ta eneseanalüüsivõime sellise "raju" elu tagajärjel väga kannatada pole saanud
 
m35-ga nõus 31. oktoober 2011, kl 02.57
Mulle ka kunagi üks nn. kepivend jättis mulje, et tahab suhet. Olin imestunud, et hakkas hiljem tõrjuma.
Selgus, et ta tõrjub teisi naispartnereid samamoodi.
Samas tõelise kepivenna puhul mul poleks selliseid mõtteid pähe tulnudki.
Aga see on ka tõsi, et klammerduvad meeleheitel, inetud naised. Mu mitte-ilus sõbranna lausa haakus iga voodipartneri külge ja lootis tõsimeeli, et hakkavad KOHE koos elama.
 
to Birx 31. oktoober 2011, kl 03.19
Sa oled ikka taibu. Mul oligi nii, et partner ütles, et on naisest lahus ja mulle TUNDUS,ET TA VAJAB NAIST JA ET TA NII ÜKSIK.
Olin täesti hämmeldunud, kui ta väga vihaseks sai, kui julgesin teda hiljem tülitada.
Selgus, et ka tema tahab pidevalt uusi partnereid.
Nii et alguses jäigi täiesti vale mulje.
 
lo 31. oktoober 2011, kl 03.34
to m35-ga nõus
millal kepivennad silt rinnas ringi käima on hakanud? või tunnistas ise oma hobi üles? ja paistab, et mitte ainult koledaid kollidest sõbrannasid ei tõrjuta
 
üks mees 31. oktoober 2011, kl 14.33
Minu versioon on selline.

Klassikaline kepivend on ehitajast siilikaga laiaõlgne kapp. Selline primitiivne tegelane, kus peenis juhib meest ja ega kupli all eriti midagi ei ole. Primitiivne mõttemaailm, primitiivne jutt.

Teksti järgi on aga autori puhul tegemist üle keskmise intellektiga tegelasega, primitiivne kindlasti ei ole. See annabki naistele valesignaali, sest nad on harjunud, et targad mehed on tavaliselt need mökud, kes jooksevad naistel lilledega sabas ja kasvatavad kepivendade lapsi. Või vähemalt on sellised mehed suhtematerjal, keda annab vormida ja allutada oma tahtele.

Autorile soovitan tulevikus naistega rääkida lihtlausetega ja jätta mulje, et ollakse tavaline kepivend, kellel kupli all midagi eriti ei ole. :)

Riietuse, käekella ja auto peaks ka üle vaatama. Kui ikka on stiilne riietus, millest paistab välja, et on selle alla raha käidud, kallis käekell ja auto, siis see lööb kohe naistel peas tulukese põlema, et edukas ja stiilne mees ning selline oleks pikaajaliseks suhteks hea. Kes ei tahaks endale heal majanduslikul järjel meest? Eriti veel sellist, kellel on välimust-šarmi piisavalt, et naiste käest probleemideta keppi saada. Seega jätta TAG Heuer või Omega koju kappi ja panna käe peale Seiko. Pole üldsegi see teema, kuid mainin ära, et Seiko ja Citizen on väga head margid ja pole ka odavama otsa jama. Fossilid, Timexid, Bulovad jms kõige odavama otsa jura ei kõlba kanda, kuna käekell pole mingi sokipaar, see on üks väheseid ehteid, mida mees saab tänapäeval kanda. Seikol ja Citizenil on pikk ja väärikas ajalugu. Ma mõtlesin kunagi, et naised ei tea käekelladest mitte midagi, kuid elu õpetas, et TAG Heuer'i kandmine omab "suhetele" tähtsus. Aga mul savi, minult kullakaevajad midagi välja ei kaeva, kuid oma kepi saan neilt ikkagi kätte. :)

Keegi eespool mainis midagi sellist, et kuidas saab üheöösuhtes tekkida naisepoolset klammerdumist. Oma kogemuse järgi selliselt, et ehk on seks väga hea ja naine tore, ning mees soovib ka edaspidi mõnikord SEKSIDA. Ja siis ongi nii, et lepitakse kokku küll, et lihtsalt kohustustevaba kepp ja kõik, kuid...

Kindlasti on tugev koht ka sellel, et naised mõtlevad, et just nemad on need, kes meest muudavad. Trofeemees kodus pole ju paha, hea sõbrannade ees kekutada. Selline projekt on naistele väga huvitav ja hingele omamoodi rahuldust pakkuv, sest pakub emotsioone.

Ma ei kirjutanud seda täiesti teoreetiliselt, vaid paljuski enda kogemustest.

Seda veel, et ka ilusad naised võivad mehel järel joosta. Kuigi sellel isikul on õigus, kes ütles, et mitte eriti atraktiivsed naised klammerduvad rohkem.

Häda ongi selles, et need klubide kõige ilusamad naised on tähelepanu keskpunktis ja hoiavad oma staatust. Seega kui kindlalt keppi tahta, tuleks vaadata selline tavaline kobe keskmine, jätta need tähelepanu keskpunktis olevad kuningannad kõrvale. Kobedate keskmistega liiguvad asjad palju kiiremini ja nad pole nii õhku täis. Aga klammerduvad ka kiiremini, kui klubides 10 punkti süsteemis 10-punkti naised.

Naiste klammerdumine on täiesti teema ja mure. Ma olen vaba mees, kuid olen loobunud naisi oma elamisse toomast. Kas naise juurde või hotelli. Mul on isegi 2 telefoni. Üks on päris elu - töö, sõprade ja avalikkuse jaoks - teine on naiste ehk kepimaailma jaoks. Nalja on sellega saanud ikka omajagu, sest mida naised arvavad, kui mehel on kaks telefoni ja pole kergesti kättesaadav isegi telefoni teel? :)))

Huvitav teema.
 
to üks mees 31. oktoober 2011, kl 16.00
Kas su sõpradel on juhtumeid, et naine hakkab hiljem ukse taga või kodu juures luuramas käima?
Ise küll ei julge nii käituda.
Aga just koledad naised mõtlevad nii, et kui tahtis minuga voodisse minna, siis järelikult ikka väga tahab mind ja kooselu on loogiline jätk. Nende naiste jaoks on juba ühekordne seks mehe SIIRAS soov kooselu alustada.
Tean naist, kes peale igat üheöösuhet hakkas plaane pidama, kus nad nüüd koos elama hakkavad.
 
to üks mees 31. oktoober 2011, kl 16.11
Kas seksid alati kondoomiga?
Kas mõni naine on teinud ettepaneku ilma kondoomita teha?
Naised on ju kavalad.
 
ehh 31. oktoober 2011, kl 17.34
naistele meeldivad nö pahad poisid ja sina kuulud pahade poiste hulka. muud saladust siin polegi.
ka naistes on see jahi instinkt, nagu meestel. mida ei saa, seda tahaks rohkem ja kui oled saand, siis enam ei tahagi. võta teine hoiak, ära ole sellise hoiakuga, et ei taha,ei tule mitte kunagi jne...tõmba läbi ja nägemist. keegi küsib midagi,ütle,et kepid läbi ja on unustatud teema.ära jaga oma nr ega küsi tema oma, ei avalda mingeid andmeid endast. ju siis ise mingil hetkel annad ka neile lootust. kuidas nad saavad sulle pinda käia kui sa neile enda kohta mingit infi ei anna?
 
mh 31. oktoober 2011, kl 18.15
üks mees
31. oktoober 2011, kl 14.33

Kuidagi ärpleva jutuga oled, kas kõik ikka nii roosiline on? tekkis selline pisike küsimus.
 
to mh 31. oktoober 2011, kl 18.41
Mis ta ikka nii väga äpleb.
Kirjutas ju, et vaatab keskmise välimusega meeleheitel naisi.
Kui naine paaniliselt otsib suhet, siis teatud meestest kohe haaratakse kinni.
 
n 31. oktoober 2011, kl 18.50
Vabad ja vallalised naised, kes kauaks üksi jäetud, otsivadki vaba ja vallalist meest, lootes sellega suhtesse astuda-kõik on ju õige, mille pärast siin niipalju targutada. See, et sa oled vaba ja vallaline, aga soovid selliseks jääda, siis ära saada valesid signaale, mis partnerinäljas naisi su peale saadab. Ikka ainult ise saab endale käki keerata.
Ma tõesti ei näinud mingit probleemi, kui seda, et meest ründavad hordide kaupa rahuldamata suhtenäljas õnnetud naisolevused.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!