Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Naised vs Mehed vaenujalal.
 
Legends 29. oktoober 2011, kl 14.58
Mul on üks suur miks?

1) Miks ei saa mehed ja naised oma vahel läbi?
2) Miks te kirute üksteist, et kõik mehed on sead ja joodikud ning naise koht on voodis ja köögis või kõik naised on litsid?
3) Mis toimub inimesed, miks kujutatakse ette et mehed ja naised on nii müstiliselt erinevad kui nad seda tegelikult ei ole?
4) Miks nõutakse võrdõiguslikust kui riik ei kohtle ja ise ei lasta ennast võrdselt kohelda?
5) Miks arvatakse et kui naine on naisega siis on see in, aga mees mehega out?
6) miks peab olema alati mees see kes teeb naisele ukse lahti, maksab restoranis, teeb abielu ettepaneku?
6) Miks on naine alati see, kes peab kodu koristama, lapsi kasvatama,pesu pesema?
7) Miks te kohtlete oma mehi/naisi ise enda ja teiste suhtes nii ebavõrdselt?

Minu arvamus selline, mehed ja naised ei saa oma vahel läbi tänu kunagisele kasvatusele, kus kuuldi ja õpetati taunima teist sugu poolt ja kuuldi kuidas peaks üks või teine sugupool käituma. Kunagi puudus inimestel inteligentsus tase ja tõesti võis üks sugu teise üle tomineerida, aga praegusel sajandil??? ja meil pole ikka mõistust et aru saada et me kõik oleme inimesed ja individuaalselt erinevad, ei ole nii et aind naine võib olla õrn või ainult mees võib olla karm on erandeid ja respekt neiele, et nad julgevad olla teistsugused. Kõik mida me oleme ja teeme saab alguse meie mõttetest ja on mõistuses kinni. Kuna inimestele on alati sisestatud ühte ja seda sama jama, et nii peabki olema ja kõik.
Aga tegelikult on kurb tõdeda, et inimeste ajud on nii läbi loputatud, see vimm ja viha kasvab suureks koos meiega, ent ometigi oleme koos ja leiame endale partneird, kellega elu nautida, samas kirudes neti avarustes või sõprade/sõbrannade juures teist. Arvestage kui te kirute ja solvate naisi/mehi siis te ka solvate oma vanemaid/vanavanemaid, vendasi/õdesi, lapsi/sugulasi. On see siis normaalne? Minu rvamus on, et ei.

Tean et ma saan palju kriitikat ja te võtate seda huumoriga, aga minu meelest oleks see asi mille üle tuleks meil kõigil sügavalt järgi mõelda. Loodus on loonud mehe ja naise selleks et nad saaksid olla koos ja suudaks oma liigis järglasi luua, aga mitte selleks et nad oleks oma vahel vaenu jalal ja vihkamistest tulvil. Kõik see mis praegu toimub on inimeste oma saavutatud ebavõrdsus ja vihkamine, aga kas 21 sajand ei oleks mitte õigeaeg hakkata selliset lollusest loobuma, on õhku täis mehepoegi ja ülbeid tibisi, kes naervad ja kujutavad ette et see on möga mida ajan.
Aga mõelge sellele, et kui teil sünnivad lapsed kas tahaksite et nad kohtlekisd teist sugu samamoodi, kas tahate et nad hakkaksid teisse suhtuma sama moodi? Me ei saa valida kellena ja miks me siia sünnime, kui sa oled sündinud sellena kellena oled, siis kahjuks tuleb leppida sellega, aga see ei anna sulle õigust solvata teist sugupoolt ja öelda miks sina temast parem oled, sest sa ei ole seda kindlasti. Jh mehe ja naise mõtted ei saa liikuda täiesti sama moodi, meie füüsikalise ja keemilise eripärasuse pärast juba, aga tegelikuses ei ole siiski need kaks sugu nii erinevad midagi kui välja on kujunenud, see on inimeste enda loodud maailm võimu võitluses, ikka tahetakse ennast teisest paremaks teha, mis on täiesti suur lollus. Minu arvamus on see, et inimesi tuleks kohelda võrdselt ei saa ühele teha eelistusi tema soo pärast. olgu tegu siis millega tahes, lapse kasvatusega, koristamisega, abielu ette panekuga või sõjaväega, kõikdes neis asjades toimub kahe sugupoole võimu võitlus ja ropp diskrimineerimine, kas ei oleks aeg lõpetada see nali, sest ei ole üks sugu teisest parem ja kellelgi ei ole õigus halvustada/solvata või ära kasutada seda olemust mis sugu sa või teine isik on. Kõike ei saa teha 100% võrdsusega, aga meil on see protsent täiesti miinustes paraku. Nii riigiti kui ka juba liigiti eelistatakse ja tehakse erandeid ühele või teisele soole, see paneb meie aju vääralt mõtlema nagu asjad peakski nii käima, aga ei pea. Ka mehel on kohustus last kasvatada ja kodu koristada. Ka naine peaks olema suuteline hoolitsema pere eest ja kaitsma oma riiki. Ükskõik kus otsast vaadata milliste analüüside tagajäriel uurida, tuleb välja kurb tõsi asi, et kogu kahe sugupoole vaenu jalal olemine on tingitud inimeste enda poolt ja vastavalt sellele, miks ühel on eelised mingis asjas teise üle. See näitab selgelt seda et nii naised kui mehed tahaksid rohkem õigust ja vabadust ja võrdsust selles mis/kes nad on. Kuna aga nii inimesti, kui riiklikul tasandil alandatakse, nõutakse, soovitakse ja lubatakse, teha meestel naistel erinevaid asju, siis hakkavadki inimesed mõtlema ja ette kujutama ning vihkama teist sugu ja ennast üles kiitma, kuna neil ei ole selliseid võimalus nagu nende kaas kodanikel/partneritel.

Inimmõistus on ikka nii kergelt mõjutatav ja muidu targad ja inteligentsed inimesed isegi on lõksus selles mütoloogilises mullis ja kui keegi julgeb midagi arvata või teha teist moodi siis on kohe tema friik ja värdjas, kuigi tegelikuses kõik mida ta tahab ongi ju võrdne kohtlemine ja soov saada samasi õigusi teise sooga.
Mina igaljuhul olen kohelnud ja jään kohtlema erineva soo inimesi võrdselt. Ma ei tee kellelegi erandit sellepärast et ta on mees või naine. Muidugi mõista ei ole vaja ropuks muutuda ja loodus seaduseid ei tohiks murda, seega seksuaalsus ja orientatsioon mis on paiak pandud looduse poolt peaks jääma selleks mis ta sul on. Seda ma ei pea päris õigeks et mees mehega või naine naisega, kuna see pole looduse poolt nii määratletud. Aga kindlasti ei ole loodus ette kirjutanud mingeid seadusi või kohustusi erinevatel inimestel kodu koristuse lapse kasvatuse tööl käigu osas, see kõik on inimeste endi ära solgitud loogika, tahtes olles teisest üle.

Aga mida arvate teie??
 
ma arvan 29. oktoober 2011, kl 15.33
Et loodus on ikka küll naisele liiga teinud, panns ta õlule topeltvastutuse - enda ja järglaste eest. Mujal looduses on siis mehed pandud võitlema emaste eest, et neil säiliks õigus soo jätkamise osas, emased saavad omad kaerad kätte järglasi kasvatades - paljud emased hukkuvad siis ja nõrkade emaste lapsed ei kasva suureks ja tugevaks, vaid hukkuvad.

Aga inimesed on oma lollakate seadustega kõik ära rikkunud. Mehed võivad teha, mida tahavad. Naistel on looduslikust eripärast tingitud topeltvastutus. Siis tulevad veel sotstöötajad oma perversse "isal-on-õigus-lapsega-kohtuda-millal-tahab" ininaga. Inin stiilis, et "isal-on kohustus-oma peret ülal-pidada" unustatakse seejuures demagoogiliselt ära.

No ja sellest tekibki viha ja vastandamine. Eelkõige saab kogu jama alguse meeste vastutusvõimetusest.

Kuid sellega, et kõik saab alguse kasvatusest, olen 100% nõus. Eestis ja kogu Ida-Euroopas on ikka niivõrd ajuloputatud põlvkond mehi peale kasvanud, et neist ei saagi midagi tahta. Neid saab ainult põlata ja haletseda. Mille eest nad peavad muidugi tänama oma madala IQ-ga emasid.
 
ehh 29. oktoober 2011, kl 16.58
palju möla vähe villa!
tegelikult polnud sellist meeste ja naiste vastasseisu, kui seda veel internetis ja meedias ei õhutatud,
kui kellelegi tehakse liiga ja tal ei lubata ennast kaitsta siis ta vastab samaga, kui kedagi päevast päeva sõimatakse, siis ta vastab samaga.
kui kõik jagatakse kahte leeri, mitte inimesteks, siis nii ongi, sõda on sõda ja mingit usaldust teise soo vastu olla ei saa.
mul võib olla katsklasest korralik mees, kuid kõik suhtuvad tasse ikka kui joodikust diivanikaunistusse, mul võib olla korralik ja hea naine, kuid üldistav suhtumine on selline, et ta ootab ainult hetke millal nuga selga lüüa.
see kõik mõjub ja me juba alateadlikult ei saa usaldata ühtki vastassugupoole esindajat.
 
Legends 29. oktoober 2011, kl 17.03
Minu arvan, et see on midagi erlist, et naistele on antud võimalus enda sees kasvatada last ja sünnitada, see võibolla raske valulik ja ka ohtlik, aga sellist õnne ei saa mehed kunagi nautida.
Kui rääkida inimestest, siis ei ole sellist asja, et laps kuulub emale, on mees kes on selle lapse teinud ja ka temal on sama suur kohustus teda kasvatada kui emal, paraku meie seadused on sellised, et meestele on antud väga väike osa et saada oma last kasvatada, suurem osa lapse kasvatus õigusest ja sellega kaasnevatest soodustustes on tehtud naiste kasuks, see võtab ka meestelt ära huvi last ise kasvatada. Paraku on ka palju selliseid kes käituvad väga hooletult selles osas, aga seal on ka omad agad miks nii käitutakse.

Ja kindlasti võin öelda sulle, et ei ole ikka küll nii et mehed võivad teha mida tahavad, kui vaadata kuidas asjad toimivad siis meeste kohustused on elus tehtud palju karmimaks kui naiste kohustused, mis on absurd tegelikusses.
Kui naiste topelt vastutus seisneb selles, et nad peavad sünnitama ja lapsi kasvatada siis toonitan veel korra, et lapse kasvatus on asi mida peavad tegema 2 inimest koos, paljud ei mõtle aga hoolikalt läbi lapse saamist ja sealt tulebki haiget saamine ja üksi jäämine, ei suudeta võtta vastutust lapse kasvatuses.
Kui isa on lapsest ise loobunud, sama moodi ka ema, siis ma olen nõus pole tal vaja ka seda õigust, et last vaatamas käija kui laps seda ise ei soovi. Aga paraku palju on ka naisi kes ise ei lase isasid laste juurde ja nõuavad lapse hooldust just endale ja kuna seadustest tulenevalt on naistel suuremad õigused lapse kasvatuseks, siis tihti ükski isa ei tahagi võidelda lapse kasvatus õiguse eest, kuna lõpp kokkuvõttes saab ta veel suuremalt kaela kui vaja,
Meestevastutus võime?? Hmm... Olen nõus, et palju on mehi kes ei taha võtta vastutust, aga sellekohapealt ei näe ma et naised targemad oleks. Aga ei saa panna mehe õlule seda, et mees peab peret ülal pidama, ka naine peab suutma peret ülal pidada.
Võin sulle öelda, et vahest on mul tõesti tunne, et on häbi olla mees, vaadates kuidas mehed käituvad, joovad laaberdavad, vägivallatsevad ja ropendavad, aga võin öelda, et palju vägivalda nooremehe sisse toob ka sõjavägi, sest seal õpetatakse neid külmavereliselt tappma ja tundetud olema. Kahjuks on see kurb tõsiasi. Ja kindlasti ei tee sõjavägi mehest meest. Mees kasvab meheks sama moodi nagu naine naiseks ka ilma selleta, kõige tähtsam sealjuures on ise olla hakkaja, kindlasti pole seda muidugi ülebe ja vägivaldse käitumisega ning pudelisse piiluvad mehed. Paraku erand kinnitab reeglit ja ka naised käituvad jubedalt teatud asjade suhtes, mis omakorda paneks mõtlema kui ma naine oleks, et kas ma ikka tahaks olla naine.
Aga jh kahjuks ei saa me oma sugu valida ja peame elama sellena kellena elame, aga kurat ma ei saa aru kas seda peab tegema siis üksteist vihates. Omad head ja vead on meil kõigil küljes,
 
Legends 29. oktoober 2011, kl 17.05
kle ehh, väga arukalt öeldud, ausalt öeldes olen sinuga vähemalt 99% nõus, aga võiks ju proovida usaldada, alustades oma mehest või naisest :)
 
yo legends 29. oktoober 2011, kl 17.15
kle, käi õige p...se, mõttetu kitsa silmaringiga intrigant!
 
legends 29. oktoober 2011, kl 17.37
Jah, seda ma ju just räägingi, et inimesed on kitsa silmaringiga ja endast kaugemale ei näe. Palju õnne oled esimene inimene kelle tundeid ma puudutasin.
 
njahh 29. oktoober 2011, kl 17.54
pikk jutt, s*t jutt. Ei viitsinud su heietusi lõpuni läbi lugeda. Aga siiski sulle üks väike soovitus: kui sa ei tea võõrsõnu ja seda, kuidas on nende kirjapilt, siis ära parem neid kasuta. Üritad hullu filosoofiat ja analüüsi panna, kuid kui inimene kasutab seejuures "tomineerima" ja muid taolisi väljendeid, siis kaob igasugune tõsiseltvõetavus ära.

Meestevastutus võime - mis asi see küll olema peaks?

Edaspidi katsu oma mõte vähe lühemalt ja kompaktsemalt kirja panna.
 
noojahhhh 29. oktoober 2011, kl 18.04
"naistele on antud võimalus enda sees kasvatada last ja sünnitada, see võibolla raske valulik ja ka ohtlik, aga sellist õnne ei saa mehed kunagi nautida."

Kuhu ma alla pean kirjutama, et see "õnn" mõnele mehele üle anda ja ise vaid ülejäänut nautida, sündimisest alates?
 
legends 29. oktoober 2011, kl 18.04
Tänan soovituse eest, ma arvan et paljud ei viitsi lugeda. Võõrsõnu tean ma piisavalt, aga teine küsimus on kirjapilt. Kui ei suuda tõsiselt võtta tõsist mõtet siis on kahju muidugi. Meeste vastutus võime mitte ei peaks olema vaid ongi sama mis naiste vastutus võime, küsimärgiga? Seda küll lühemalt võiks tõesti aga seekord kukkus sedasi välja.
 
legends 29. oktoober 2011, kl 18.07
nojahhh, sa võid alla kirjutada kuhu tahad ega see mehi paraku sünnitama ei pane. Ja pealegi ei ole sünnitamine tänapäeval kellegile mingi kohustus, see et sul on võimalus sünnitada ei tähenda, et sa ilmtingimata pead seda tegema, kui see on vastuvõetamatu siis kasuta teisi võimalusi kui soovid ikka last, või jäta see eluetapp vahele üldse.
 
legend 29. oktoober 2011, kl 18.14
Olen tipiilik aga panen sükavalt tiipi siin. Aka milles küsimus tipiilikul on ka õikus tiipi panna. Aka te ei tohi mu kohta tipiilik üölda te peate mind austama sest mis erinevus on tipiiliku ja tavalise inimese vahel? Ainult väike IQ erinevus on.

Aka mul on nii hea meel et mõni ika vihastas ka. Tipiilik tahhap ju ka tähelebanu saata ja nüt ma olen nii õnnelik!:))))))))))
 
njahh 29. oktoober 2011, kl 18.23
meeste/naiste vastutusvõime on see sõnaühend :)))

Kui ei tea sõnade kirjapilti, siis kontrolli ometi üle, google on abiks. Ise teen nii, kui mõne sõna juures kahtlema hakkan. Praegu tundub küll nii olema, nagu legend kirjutas.
 
Legends 29. oktoober 2011, kl 18.40
Nõme huumor näitab tõesti teie IQ taset, võin südamerahuga teile öelda et olen läbinud rahvusvahelise IQ-testi ja oman ka vastavat šertifikaati, millel tulemuseks on 117. Üldnäitajad on sellised et 90-110 arvestatkse tavainimese IQ-ks 13% inimikonnast jääb standartite vahele 110-139 ja noh edasi pole mõtet rääkida, sest arvatavasti teie IQ tase ei küündi 90 lähedalegi. Muideks alla selle olevate inimeste IQ on madala inteligentsus tasemega, see on siis 80-89 ja alla 70 jääv tulemus kuulub: nõrgamõistuslikele, idiootidele ja imbetsillidele, ei ole vaja eriti palju mõelda et aru saada kuhu siin mõned kuuluvad. Võite arvata mida tahate aga arvan et olen siin nii mõnestki IQ tunduvalt parem ja ka oma elus hakkama saamisega, pole mul ühtegi võlga, ei käi ma nutmas kellegi õlal, et abi saada ja oman korraliku 2 toalist korterit, autot ja piisavalt head töökohta, et elus ära elada. Kõik selle olen saavutanud ise enda jõul. Siin esitasin lihtsalt oma arvamust, kahjuks nagu eesti inimesed on külmaverelised ja nõdrameelsed, ei jõua ka point teile kohale. Tihti tuleb mõelda milleks üldse vaevata pead kaasmaalste peale kui neil puudub mõistus, sestap olen ka õnnelik, et ei pea elama eestis. Häbi hakkaks lihtsalt.
 
noojahhhh 29. oktoober 2011, kl 18.45
Ma läbisin suisa uurimuse raames rahvusvahelise IQ testi ja tulemuseks on 143, mis me selle teadmisega siis nüüd peale hakkame? Oskame kuubi pinnalaotust peas teistpidi pöörata ja tolku on sellest kuipalju? Ehk siis, IQ testi tulemused ja terve talupojamõistus on kaks ise asja, ja kui seda teist ei ole, pole sellest esimesest abi mitte mingisugust. :D
 
legend 29. oktoober 2011, kl 18.48
Tipiilikutel peap ka õikus olema kirjutata nii naku tipiilik tahhap! Kõike lahetam sõna on "šertifikaat"! Ma ise leiutasin selle! Aka te olette Eestis kõik impetsillit, itiootit ja nõrkamõistuslikut! Teil pole IQt eka mittaki! Te pole testi ka teinut minatekkintesti ja sain nii hea tulemuse! Ma olen nii tupli tipiilik et mul on iseki 2 doaline korter! Te seal Eestis ellatte kuutites ma tean küll. Mul akkas täitsa äppi eestlaste bärast nüt. Ma ise ei olle eestlane ma ollen tipiilik. 2 doalise korterika.
 
legends 29. oktoober 2011, kl 18.52
Talupoja mõistus on mul tõesti, Olen käinud ka kõrgkoolis jh paraku jäi teine kursus pooleni, aga on siiski kavas veel lõpetada see. ja 143 ikka on jh. sa tead et nii suur summa on 1,5 inimestest, oled sa näinud milline on tegelik rahvusvaheline IQ test üldse, see et ma kirjutan vigadega on jh jama, aga kahjuks on inimesed erinevad, kõigil omad vead. aga ok ma ei hakka teiega vaidlema ja ei lange nii madalale kui siinsed kommeteerjad. lähen teen parem midagi eluks kasuliku.
 
legend 29. oktoober 2011, kl 19.00
Ma ollen nii tupli tipiilik et ma käisin isseki 1,5 aastat kõrkkoolis siismaläksin soome ja kükitasin paar aastat ühhikakoikkupeal ja nütmulon 2 doaline korter eestis. mul on nii äbbi nüt eestlane olla ma olen barem tipiilik soomes ja kirjutan vahhel telhvi naistelhte et te ollette itiootit nõrkamõistuslikut ja impetsillit. Mina olen tipiilik sellebärast te tipiilikut olla ei saa sest ma olen ju teist barem ja ei lassku teieka sammalle tassemele.

Ja mis siis et ma vikateka kirjutan ma olen lihtsalt errinev inimene. natuke errinev. tipiilik.
 
njahh 29. oktoober 2011, kl 19.57
vaata, ma ei oska sind küll kuidagi düsgraafikute sekka arvata, sest sa ei tee oma kirjas düsgraafiale iseloomulikke vigu. Vead on sul enamasti reeglites ja võõrsõnade õigekirjas - seega ei saa kuidagi väita, et su IQ väga kõrge oleks. Sama näitab ka sinu kodukootud ja maavillane filosoofia.
Kangesti tundub, et oled üks tavaline Soome koristaja, kes üritab siin tähelepanu saavutada. Teine võimalus on, et sinu psüühikaga pole kõik korras ning luulutad siin endast seda, mis sa olla tahaksid.
Kujutad ette, mul on terve maja, lisaks ostsin tuttuue auto ja töökoht on ka olemas. Ülikool on suisa 2 korda lõpetatud ja mitte algtasemel. Olen end ise omal jõul üles töötanud. Kas see teeb mind siis nüüd kuidagi eriliseks ja teistest paremaks?
Nojah, IQ testi pole teinud ja rahvusvahelist "šertifikaati" ei oma, kuid keegi pole iial ka kahelnud minu vaimsetes võimetes :)
 
to legends 29. oktoober 2011, kl 20.20
Naised tuleks jah saata metsa tööle puid langetama,kraavi kaevama,autot ja muud tehnikat remontima,peret oma tööga ülal pidama.
Mees istub imikuga kodus,kuni naine 12 tundi metsa langetades tööd rabab või autosid remondib.
Sest naised ja mehed ei ole ju erinevad.
 
to ma arvan 29. oktoober 2011, kl 20.28
Vabandan,mu kirjutis kell 20.20 oli adresseeritud mitte to legends, vaid to ma arvan
 
to legends 17.03 29. oktoober 2011, kl 20.40
Olen naine ja sinuga väga nõus.
Naised ajavad taga seksikaid ilueedisid,et nendega lapsi teha.Tihti kavalalt salaja. Ja siis vinguvad,et mees ei hooli lapsest.Laps oli ju ainult selle naise huvi ja kaval plaan.
Tehku naised lapsi tublide korralike meestega,siis ei oleks probleeme. Aga ei,lihtne mees ju naistele ei kõlba.
Pealegi kari naisi ajab taga ühte ja sama ilueedit.Teised mehed naistele ei kõlba,kes oleksid head isad ja truud mehed.
Aga naised ju truud ja korralikku meest ei taha.
 
ma arvan 29. oktoober 2011, kl 20.54
Vat seda ma ju kirjutasingi, et mehed ei pea peret üleval ega ei vastuta. Sellest see vastuseis ju algabki. Aga metsameestega ma siin debatti ei pea - mõttetu.
 
naine43 29. oktoober 2011, kl 20.56
See naiste vingumine mul ka ammu üle visanud.
Ka vene ajal käis vingumine meeste kallal. Panin tähele,et siis vinguti hästi PEHME loomuga meeste kallal,kes ei söandanud midagi vastu öelda.
Mu isa oli näiteks väga malbe iseloomuga,tema kallal oli naistel hea lihtne vinguda. Isa ju ei öelnud midagi vastu.
Olin siis laps ja mulle läks see küll väga hinge.
Mul väga hea isa.
To njahh---Paari kirjavea pärast norida pole vaja.Näen tihti,et tehakse kirjavigu.Vahel häirib,aga norima küll ei hakka.
Lisan veel,et vene mees küll enda kallal norida ei lase,paneb kohe litaka.
 
to ma arvan 29. oktoober 2011, kl 20.59
Aga naised ei taha ju selliseid mehi,kes peret ülal peavad. Lapsi sellistega naised ei tee,sest naised ei erutu nende peale.
Küll tublisid mehi,aga ei kõlba naistele,sest keemaiat ei teki.
 
to ma arvan 29. oktoober 2011, kl 21.00
 
njahh 29. oktoober 2011, kl 22.53
vat kui inimene teeb paar kirjaviga tavalises postituses, siis ma ka ei hakka norima. Kui aga inimene üritab suisa analüüsivat esseed kirjutada, siis hakkavad kirjavead ikka väga silma. Ei irise kunagi näpukate pärast, kuid kui tehakse nii räigeid vigu, siis ajab harja punaseks küll.

Mis teemasse puutub, siis ainus koht, kus mehed-naised vaenujalal on, on delfi naistekas. Igapäevaelus ma sellist ärapanemist ei kohta, ja tore ongi.
 
to njahh naine43 29. oktoober 2011, kl 23.07
Olen ka igapäevaelus küll naiste vingumist kuulnud. Just tossikeste meeste kallal vingutakse,kes vastu ei hakka.
Korralikke mehi jälle kasutatakse ära ja kui naine oma tahtmist ei saa,hakkab jonnima.
Tegelikult pehme loomuga mees käib naistele närvidele.
Muudkui raha nõuavad naised selliste meeste käest ja muidu ka kiusavad seda malbet meest.
Siis saab mees veel sõimata,et ei anna piisavalt raha või ei tee koheselt seda,mida naine tahab.Siis hakkab naine lausa mehe hinge närima.
Aga vene mees nii endaga käituda ei lase.Ja ega naised ei julge ka vene mehe kallal tänitada.
 
njahh 30. oktoober 2011, kl 00.04
üks asi on vingumine, teine suisa räige sõim ja halvustamine, mida siin kohtab.
Ja ausalt öeldes, ajab ikka närvi küll, kui mees miskit otsustada ei suuda ja kõik ette-taha laseb ära teha. Otsustusvõime peaks mehel ikka olemas olema, olgu muuga, kuis on. Kui naine peab olema peres otsustaja, tegija ja vastutaja, siis milleks seda meest üldse tarvis on? Olen ühe sellisega elus kokku puutunud ja meie teed läksid peagi lahku. Parem olgu selline mees olemata.
 
alu 30. oktoober 2011, kl 00.22
naiste peamine erinevus on, et nad pole mehed, ehkki nad vähemalt osa aega ilgelt tahakse seda olla.

head ööd!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!