Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kui oluline on naistele mehe palk?
 
to mees38 27. detsember 2011, kl 22.44
Lükkan kindlalt sinu väite ümber. On naisi, kes loovad suhte vähem teeniva mehega. Kui naine hindab kõigepealt meest, kui inimest, mitte tema rahakotti, siis see suhe ka toimib.
Olen ise suhtes, kus mu partner teenib vähem, kui mina, kuid ma olen rahul. Sest inimesena on ta kordades üle neist, kes teenivad rohkem. Ja meil ei ole kordagi see tekkinud probleemiks, kes kui palju teenib.
 
alu 27. detsember 2011, kl 23.41
on naisi, kes hindavad meest kui inimest, vajalikku kaaslast enda kõrval ja neid, kes hindavad meest kui abivahendit raha hankimiseks. esimestest pole yldiselt suurt midagi kuulda, sest nad on rohkem pere kesksed ja hoiavad madalt profiili. tegijad omas klassis lihtsalt.

teistest ja ebaõiglusest nende vastu kuuleme me igalpool:)
 
K 28. detsember 2011, kl 02.55
Mis kodutöid need naised tänapäeval teevad ??
Pesu peseb pesumasin , süüa teeb tihti mees .

Olen küll kuulnud, et naised ei viitsi koristada, ei viitsi ja ei oska süüa teha.
Aga ainult nõuda oskavad.
 
to vähe 28. detsember 2011, kl 03.01
Uskumatu naine.
Sa ei hooli oma mehest ju üldse.
Kuidas mees sellist naist üldse talub?
 
to alu 28. detsember 2011, kl 10.20
lisaks on naistel vaja ju abivahendit ka laste hankimisel, kes siis peale projekti lõppu rakendatakse tööle abivahendiks rahahankimisel, jne
 
lepingupartner 28. detsember 2011, kl 10.49
to vähe,
aga mis saab siis kui mees kaotab ajutiselt sissetuleku, et siis pöördud advokaadi poole, kes esitab seejärel mehele nõude teha täiendavaid kodutöid, jne

vaata vähe sihuke süsteem ei toimi, mul kodus on üks sinusugune eksemplar, kui saabus masu ja minu sissetulekud vähenesid, siis lõpes ka minuga manipuleerimine, polnud mõtet. Nüüd tädil vesi ahjus pole ju 15 aastat tööl käinud, süüa teha ei oska, koristada ei viitsi, jne. Ei aita siin leping.

ja teistpidi, on mul naisel sõbranna kellel mees kõik kinni maksab ning rohkem kui naine soovida jõuab, kas sa arvad, et ta sellega rahul on? mitte üks raas ja peamine, mis teda häirib on see, et ennast viimase tallana tunneb, kõik mehe soovid täidetakse hambad ristis
 
alu 28. detsember 2011, kl 13.57
samas on vähe taolised naised omaette nähtused-on ju mehi, kes kõik kinni taovad nende nimel, uskudes, et naine on talle andunud, armastab teda sydamest ja jäägitult. teatud mõttes on ju taolised mehed yhe looduses esineva liigi-parasiitluse ja lolluse segu-ainsad sponsorid. seda pole sugugi vähe, et säilitada yha haruldasemaks muutuva liigi säilumist!
 
kont 28. detsember 2011, kl 14.10
Vähe et, lapsi planeerida. Piisav et, ta ise toime tuleks.
Erivanuses inimestel on ju erisoovid ja vajadused.
Oleks ju hullumeelsus kui 20 suudaks või oskaks vajada samu tingimusi kui 40 aastane.
Küsimus on tegelikult valesti esitatud.
Kui sa annad töötule 550 palga on ta õnnelik ja ehk isegi tänulik kui aega saab. Anna aga sama palk 1000 euri. teenivale inimesele saab ta rabanduse.
Kõik on siin maailmas suhteline.
 
vähe 28. detsember 2011, kl 19.24
Miskipärast muutuvad naised kohe tundetuteks koletisteks, kui eesti mehele kooselus tingimusi hakkavad esitama. Naised aga peavad tingimusteta meestega võrdset palka teenima ja laste kasvatamine ja kodutööd polegi tööd. See on meie "tublide" nõukaaegsete kangelasemade kasvatus.

Muuseas, neid lahutusi masuajal, kus mees töö kaotanud naise lastega maha jättis, oli ikka hulgi. Kus need teie meeste seljas parasiteerivad naised on? Ainult te märgades unenägudes. Mina näen enda ümber ainult topeltkoormusega tööd rassivaid naisi. Ma sellist elu elada ei kavatse.
 
Mürkam 28. detsember 2011, kl 21.36
MARI Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma pole kullakaevaja aga sellise mehega peret ei l
> ooks. sellise rahaga ei saa lapsi kasvatada, isegi
> söögirahaks ei jätkuks, muus rääkimata.

Oled ikka kullakaevaja ju. Loe oma tekst umbes 5x läbi ja mõtle iga kord- mille lisamata jätmisega sa end sisse rääkisid.
 
Agnes 28. detsember 2011, kl 22.16
Segaseks läheb asi...
pere loomise, suhte, üleüldse elu ja armastuse juures, kui hetero naine loodab mehele ja ootab turvatunnet, siis kas see on ulme??!!
Kas see on midagi ilmvõimatut ja napakat, mida polegi olemas...viimastest kommentaaridest jääb selline mulje küll.
 
karm delfimutt tõdeb 28. detsember 2011, kl 22.54
üldiselt, mida rohkem siin Delfit lugeda kasvõi ainult suhete ja pereteemal (abielumees otsib armukest, naine pole nõus roti mehega, mees ei ole nõus paksu naisega, abielumees otsib armukest, kuidas saada toetusraha, kuidas mitte maksta toetusraha, abielumees otsib armukest jne jne), siis tundub, et seda rohkem me ihaldatud Läänele ikkagi järgi oleme jõudmas.
siinloetu põhjal igatahes tundub, et iga teine pere või suhe on umbes nagu "Tuvikestes" Al Bundy, Peg ja muud loomad.
 
alu 28. detsember 2011, kl 23.15
"pere loomise, suhte, üleüldse elu ja armastuse juures, kui hetero naine loodab mehele ja ootab turvatunnet, siis kas see on ulme??!!"

ei ole ulme, ajalugu on..turvatunnet pakub teatud naistele ainult mehe raha ja 550 eest seda talle ju ei osta.
 
antifem 29. detsember 2011, kl 00.42
väike resümee siinloetust oleks järgmine:
siia on kogunenud erinevad inimesed, kes kõik kommenteerivad lähtuvalt oma isiklikest kogemustest. mehed, sh. ka alu:D on elus ilmselgelt üle maksnud, lastes ennast pimestada millestki, mis on mõttetult kallis ja mis peamine, pole taskukohane.asjaolu, mis tekitab alati pettumust ja ei mõju hästi egole. see omakorda varjutab ka lugemisoskust ja loetust arusaamist.
enamik naisi on suhteliselt leplikud, nagu naised tavaliselt ongi, suurem enamus lepib ilusasti sellega mis neil on, sest nad saavad aru, et ega paremaid pole ka kuskilt võtta. see on hoopis teine sort naisi, kellest siinkommivad egopekstud mehed on ilmselt elu jooksul kaugelt mööda käinud. erandiks on "vähe",kes ilmselt nagu minagi, ei tunne ühtegi mehe kukil, meest lüpsvat naist, seevastu tunneb hulgaliselt naisi, kes leplikult rügavad mitmel rindel, ainsaks tunnustuseks, et nende ludrist mees, pole veel viitsinud vehkat teha.

mul sai õnneks ind otsa...:D ma lähen magama
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!