Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks türklased ja egiptlased jms mehed sedasi käituvad?
 
isssaaand 14. juuni 2012, kl 20.01
ega siis normaalne valge naine liivaneegritega ei sebi, nad on kõik seksistlikud jõledad ilased tegelased, hoidke ennast ikka :O
 
oinas 17. juuni 2012, kl 14.09
kuulge jätke oma tobe jutt stiilis - paljud eesti naised on türgist/egiptusest leidnud eluarmastuse! ei leia ja punkt! ärge olge lambad
 
K 17. juuni 2012, kl 14.13
Kuidas on võimalik türklasega elada, arusaamatu.
Oleme juba nii erinevad, et ei sobi kokku.
Ja türklane " armastab " peaaegu kõiki Euroopa naisi, enne abielu muidugi...
 
ei saa ka aru 17. juuni 2012, kl 21.03
Mis imevägi eesti naisi nende türklaste/egiptlaste poole tõmbab? Teemaalgataja jutt on nii rumal, et raske kommenteerida säärast jama. Ah et miks nad sedasi käituvad või? Siililegi selge ju. Manipuleerivad odavaid valgeid naisi, et neilt keppi saada. Ja mida muud nad ikka saavad manipuleerimiseks kasutada kui mitte armastust.
 
K 18. juuni 2012, kl 01.18
Ei kujuta türklase ja Eesti naise kooselu juba sellepärast ette, et türklane on valmis kooselu alustama peaaegu iga Euroopa noorema naisega, peaaegu kõik noored naised sobivad. Mis abielu see on, kui mees oleks vabalt ükskõik millise teise Euroopa naisega abiellunud.
 
just just, eesti naine see midagi paremat.... 18. juuni 2012, kl 14.35
Üldiselt see näitab ka inimese enda taset internetist teatud kohtadest meest otsides, nii et kallid eesti naised, teie enda madalat taset. Tunnen kan moslemeid / löunamaalasi, keegi neist ei hängi netis lantimas a la i lav juu.
 
Lootus 19. juuni 2012, kl 17.23
Milleks paanika? Mis selles siis on, kui teine tahab veebikaamera ees suhelda? Mina olen suhelnud ja suhtlen edaspidigi. Mina oma keha ei häbene ja suhtlen Türgi meestega meelsasti. Väike netiseks on nendega igatahes mõnusam kui kohalike uimastega.
Muidugi siis, kui oma mees Soomes tööl on. :-)
 
ykskaks 19. juuni 2012, kl 18.57
Aga kui neilt endilt vastu kysida, kas nad koorivad siis ennast paljaks või?
Ma usun, et palju neist kysijaist lihtsalt salvestaksid lollikesi, kes end alasti koorivad ja myyvad siis materjali mõnele porrisaidile.
 
mamma freud 19. juuni 2012, kl 21.51
Moslem näeb alasti naist muidu alles pulmaööl, kui pruudiluna makstud ja abieluleping alla kirjutatud. Senikaua kuni abiellumist endale lubada ei saa, ongi nende ainus võimalus mõni naiivne eurooplanna ära rääkida. Mahasurutud sugutung on uskumatult võimas jõud.
 
to mamma freud 20. juuni 2012, kl 01.09
Türgis küll ei ole see värk nii range, seal see seks ikka vabam kui mujal moslemimaades.
 
jh 22. juuni 2012, kl 00.50
Moslem näeb, eks sellised kes neti vahendusel naisi seksiks otsivad on juba sellsiel tasemel, et need paljaid naisi ( euroopa litse) näinud küll ja küll, muidu nad seal ei hängiks, tösiusku moslem kes pulmaööl naist näeb, ei otsi internetis seksi.
 
ka kogenud 27. september 2012, kl 12.03
uskumatu,et isegi kõrgharidusega ja keskealised mehed ka selliselt meelestatud on! et ise on nii 45-50-aastased juba,ametilt arst või õpetaja,kuid vaatamata sellele on ka nemadsellised,kes tahavad veebika kaudu näha naist alasti! :( arvasin,et sellises soliidsemas eas ja kõrgharidusega mehed pole sellised,kuid kahjuks nad on ka sellised...
 
ZXZ 27. september 2012, kl 12.17
Egiptlased on usklikumad, konservatiivsemast keskkonnast pärit ning nendega on tõesti probleem. Aga türklaste kohta üldistusi teha ei tasu. Olen ise Türgis mitu korda käinud, mul on palju sõpru türklasi ning arvan, et ma ikka Türgist midagi tean ka. Türgi on väga mitmekesine, lääne Türgis asuvad euroopalikud linnad, seal elab palju mitteusklike türklasi, pole nad mingid moslemid, ei palveta, ei ela islami reeglite järgi, inimesed on euroopalikud, kohalikud tüdrukud käivad miniseelikutes ringi jne. Ida pool, eriti kagu Türgis on suured kurdide asustatud alad, muidugi elab seal ka türklasi, aga tegemist on konservatiivsete kohtadega. Vot seal on tõesti nii, et mees naisega enne abiellumist kokku ei puutu ning noormehed kõik kiimased nagu araablased.
Nende kahe erineva Türgi inimesed on ikka väga erinevalt meelestatud. Minumeelest need euroopalikud türklased on väga toredad inimesed ning mulle ei meeldi, kui inimesed tervet Türgi rahvast maha teevad.
 
nõus viimasega 27. september 2012, kl 13.34
aga ega need, kes seal lääne pool elavad, ka msnis ei kummita. Nende ingliskeel ka parem, mitte nagu nendel, kes webcame tagaajavad.
 
ehh 27. september 2012, kl 13.50
normaalsed mehed sealt sinuga suhtlema ei hakkagi. need ongi sellised pervod ja muud neid ei huvitagi.
Enamik türklasi ja araablasi ikka ei ole sellised, aga nagu juba ütlesi, nad isegi ei alusta suga vestlust, sest üldiselt suhtutakse euroopa naistesse põlastavalt.
 
to ehh 27. september 2012, kl 13.52
Ei suhtu nad midagi. Haritud ma mõtlen. Aga just need msni omad võtavad mitte moselmi naisi, kui erilisi hoorasid. Nad on muidugi naisest teinud tõelise seksobjekti ka. Keegi kuskil kommenteeris väga tabavalt, et riikides, kus naised kannavad burkasid, läheb kiimas mehepojal käevarre nägemisest ka kõvaks.
 
ehh 27. september 2012, kl 14.14
ma nüüd haridusega seda küll ei seoks, pigem ikka kultuuri ja usuga.
 
sarnane lugu 27. september 2012, kl 16.24
mul oli selline juhus egiptuses..käisime mehega turul ja siis üks vennike meelitas meid lõhnapoodi..no läksime siis uudistama..küsib,et kust tuleme, meie vastame,et eestist..siis hakkab rääkima, kuidas ta eestit ja eestlasi armastab jne jne..lõpuks jõudis jutt juba sinna, kuidas tema mind juba armastab ja et mina meeldivat talle väga, kuigi mul mees ju istus kõrval eksole..ok see selleks..läks siis teema lõhnaõlide juurde..nuusutasime sealt igasugu erinevaid lõhnu, mida müüja muidugi taevani kiitis..lõpuks küsisime hinda ja pidime pikali kukkuma, kui hinda kuulsime, sest hind oli nii sama summa, mida olime plaaninud turul üldse kokku kulutuda ja nüüd siis oleks selle raha eest vaid ühe lõhnakese saanud..otsustasime muidugi keelduda ja kus siis läks sõda lahti..üritasime siis hinda veel vahepeal alla kaubelda, et hinge rahule jätaks,aga ei..ja siis hakkas pihta see vihastamise momonet..poe uks keerati lukku mingi teise vennikese poolt ja see oli lihtsalt õudne, kuidas ta karjus ja röökis seal ja ütles vihaselt,et te peate selle lõhna ostma..minul oli juba selline hirm nahavahel,et ütlesin mehele,et ostku see kuradi lõhn siis ära..lõpuks ladusime selle raha siis lauale ja uks avati ning saime minema..vat selline lugu oli meil egiptlastega, kes oma tahtmist mitte saades vihastavad..
 
viimasele 27. september 2012, kl 16.36
see ju puhas röövimine.
 
hehh 27. september 2012, kl 18.42
Kõik mehed on ühesugused. Ei pole need egiptlased ega türklased teistmoodi või hullemad. Vahivad kõik maailma mehed netist naisi. Siin põhjapool on lihtsalt suhtlemisraskustega ja arad mehed, kes pigem nohistavad omaette, kaamera ette ei julge ilmuda. A vahiks nad seda kaamerat täpselt sama hea meelega.
 
reisija 28. september 2012, kl 01.32
Türklased on tõsised kiimakotid ja vastikult pealetükkivad tüübid. Olen seal ringi reisinud ja omal nahal kogenud. Varsti tuleb mul uuesti türki sõita ja ma ei kaifi seda. Ma loodan, et saan nad paika panna. Kui ütlen, et olen homoseksuaal ja mehed võivad põrgu käia, huvitav, kuidas nad sellele reageerivad?
 
to reisija 28. september 2012, kl 02.42
no krt küll, pane omale siis sall pähe, kui välja lähed ja ei tüüta sind keegi. ära silmsidet loo ja kui keegi jutustama tuleb, ära pööra tähelepanu. käitu samuti, kui kohalikut naised käituksid ja ei ole sul vaja kedagi "paika panna". käidud, tehtud.
 
reisijale 28. september 2012, kl 03.00
Miks sa siis sinna Türki sõidad, kui ei taha ? Mis põhjusel ? Kas keegi sunnib ?
 
Amal 28. september 2012, kl 13.40
reisija Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Türklased on tõsised kiimakotid ja vastikult peale
> tükkivad tüübid. Olen seal ringi reisinud ja omal
> nahal kogenud. Varsti tuleb mul uuesti türki sõita
> ja ma ei kaifi seda. Ma loodan, et saan nad paika
> panna. Kui ütlen, et olen homoseksuaal ja mehed v
> õivad põrgu käia, huvitav, kuidas nad sellele reag
> eerivad?

Jah, nagu siin juba mainiti, et tarvitseb ennast vaid vastavalt maa kombestikule viisakalt riietada ja üleval pidada ja siis ka ei torgi sind keegi.
Kui aga mingi välismaalane läheb sinna, nende koju, neid paika panema..., no ma üldse ei imesta kui neisse hästi halvasti suhtutakse.
Sa lähed sinna, sind võõrustatakse ja sina oled üleolev ja halvustav.
 
üks 28. september 2012, kl 20.11
No mul on lõunapool reisimiseks lausa omaette riided, pole mul seda mustade meeste tähelepanu vaja. Silmad hoian ka allapoole, sest siniste silmade peale lähevad nad hulluks niikuinii. Oli mul ka üks haritud ja jõukas sõber selatkandist, aga läksime lõplikult tülli kuna keeldusin veebikaamera suhtlusest. Nad seda üle ei ela, et naine nende soovidele ei kuuletu.
 
hmhm 05. oktoober 2012, kl 02.38
Miks nad euroopa naisi netis hängivad ei seisne selles, et naine seksobjekt on, vaid selles et euroopa naised on seal odavad. Väga paljud magavad sörmenipsutuse ja ripsmevälgutuse peale. Tösiusku moslem vöib ka liberaalne olla, siiski mitte nii langeda,et msnis odavaid naisi otsib.
 
käigep 05. oktoober 2012, kl 17.50
Naiste lollusel ei ole piire. Nii loll ei saa ometi olla!
 
JB 05. oktoober 2012, kl 19.27
Uskumatu lugemine see teema siin.
Mina vana paranoiikuna ei suhtleks veebikaamera vahendusel kasvõi selle tõttu, et ma ei saaks iial kindel olla, et mõni kiimakott meie "vestlusi" ei lindista.
Teiseks, ei ole vaja meile neid siis, no ei ole. Ausalt, ma pole rassist, aga vat sealtkandist pärit mehi ma kardaks nagu tuld. Neile on kõik muu tähtsam, kui oma naine.
 
Saima 05. oktoober 2012, kl 22.12
Miks Eesti naised seda pläma usuvad?
 
naiivitarid 06. oktoober 2012, kl 03.51
...lootuses kuuma ja vastupandamatut meest leida? Weebiseksi seasilma kaudu?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!