Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Prostides käivad mehed
 
HS 03. august 2012, kl 01.43
to lol

Mehega väljas käies ma ju näen ise, et kui mehest natuke eemal olla, siis ujuvad päris kenad naised ise mehele külje alla ja hakkavad magusalt sebima. Osad on talle kohe varsti päris otse öelnud, et "lähme minu poole pidu jätkama" või veel otsemini "kas keppi saab?". Mõned naised on nii ülbed, et isegi kui mina kõrval olen, hakkavad mehega magusalt juttu ajama.

Kui mehega suhtesse astusin, siis oli mehel tükk tegu, et sellest tibikarjast lahti saada, kes talle helistasid. Endised fuckbuddyd.

Mees ütles, et püsisuhtesse astumise üheks põhjuseks oli see, et enam ei tundunud huvitav erinevaid naisi panna. On küll ilusad ja saledad, kuid kõik hakkas kordama ja muutus tüütuks. Enam lihtsalt ei viitsinud seda tiiru klubist läbi teha, et mõni tibi kaasa krabada voodis müramiseks või nende fuckbuddydega jamada.
 
tore 03. august 2012, kl 01.50
Siis sa oled ühe endise litsmehe omale saanud, vabandust väljenduse eest, väärt mees seegi.
 
alu 03. august 2012, kl 01.54
"Mees ütles, et püsisuhtesse astumise üheks põhjuseks oli see, et enam ei tundunud huvitav erinevaid naisi panna."

no oled tõesti amazing partner:)

rahune juba!
 
minnie 03. august 2012, kl 02.37
mida ja kellele sa teemaalgataja tõestada siin püüad? oled loll või mängid lolli?
igal juhul on parem prost kui mingi ööklubi libu kes igale vähegi "tegijamale" mehele (sinu sõnad) järgi jookseb ja igal õhtul erineva toika otsas ratsutab. prost teeb tööd aga libu jääb libuks. mõtle ise kummal rohkem väärikust on. püsipartnerita mehele on prost igal juhul parem valik, ei hakka ta sind hiljem telefonikõnedega ahistama, ei suru ennast mehe ellu, ei ilmu ühel heal päeval ukse taha teatega et uups! juhtus...olen rase. seda loetelu võiks lõputult jätkata.
kui minu mees peaks tahtma kõrvalt võtta siis ma eelistaks küll et ta pigem prosti külastab kui ööklubisse lantima läheb.
 
meesterahvas 03. august 2012, kl 03.06
minnie

"püsipartnerita mehele on prost igal juhul parem valik, ei hakka ta sind hiljem telefonikõnedega ahistama"

Kuidas saab üheöösuhte naine telefonikõnedega ahistada, kui mees talle nr ei anna? Üheöösuhe ongi üheöösuhe seetõttu, et on üheöösuhe.

"ei suru ennast mehe ellu"

Kuidas naine ennast mehe ellu surub, kui mees ei lase? Naine ei tea telefoninumbritki.

"ei ilmu ühel heal päeval ukse taha teatega et uups! juhtus...olen rase"

Seksima tuleb minna naise elamisse. :) Nii hull see asi ka nüüd pole, et ühe korra seksid mingi klubitsikiga ja ei anna tel numbritki, kuid see hakkab ukse taga passimas käima. Ja kuidas jäädakse kondoomi kasutades rasedaks?

Peaaegu kõikidel naistel on olnud üheöösuhteid, kellel rohkem, kellel vähem. Sinu ütlemise järgi peab siis järeldama, et prostituutidel on rohkem väärikust kui enamusel naissoost.
 
minnie 03. august 2012, kl 03.15
meesterahvas, sa ei saanud päris pointile pihta. ma ei viitsi rohkem sel teemal seletada ka:)
 
kle meesterahvas 03. august 2012, kl 04.38
Kui naine läheb mehega voodisse, seega mees meeldib talle ja loomulikult loodab uuesti ja uuesti kohtuda. Naisi tavaliselt EI HUVITA mingi üheöösuhe, naised loodavad enamat. Kui naine enamat ei looda, siis ta mehega voodisse ei ronigi, ühte korda ka mitte.

Naine võib ka meelitada meest kondoomi mitte kasutama või nippe kasutada.
Prostituut seda ei tee. Voodisse minek tavalise naise puhul tähendab alati suhte või uute kohtumiste lootust.
 
Agnes 03. august 2012, kl 10.34
Prostituutidega olemasoluga ja neid visteerivate meestega on mõistlikum leppida, kui nende vastu viha pidada.
Kui ikka mehel on hädasti vaja panna, siis parem pangu tuimalt mõnda prostituuti, kui armukest, kellega suhe võib venida pikemaks, kui 1 tund :)
Pealegi on see kõige odavamalt kätte saadud sex, muidugi ka kõige tuimem, samas siiski vb natuke parem, kui soolo :)
Üheöösuhte puhul võib see teine pool eeldada, et midagi areneb ja siis on jälle nuttu ja hala, kui palju, et mehed kasutavad neid ära, tahavad ainult panna.

Ja üldsegi, milline on maailma vanim elukutse?
Elektrik? Jumal ütles "Saagu valgus!" ja siis tuli elektrik ja ühendas jutmed ära.
Mesinik? Eeva ei oleks Aadamale saanud õuna anda, kui poleks mesilasi, kes õisi tolmendasid ning mesinikke, kes neid karjatasid."
 
jahm 03. august 2012, kl 10.56
Kas HS ootas oma meest koju, et nii hilja siin passis veel üleval ?
 
irw 03. august 2012, kl 11.04
Prostiga saad boonuseks ka suguhaiguse, mida hiljem jagad oma üheöösuhtega, armukese ja siis ka abikaasaga.
Ja kui sa nüüd hakkad rääkima, et kõigil prostidel pole, siis nn "kõrgseltskonna" prostid on ikka päris kallid, nii et kui regulaarselt külastada, siis saad elukaaslase odavamalt.
Ahjah, prosti kulude tuleb sul lisada veel koka teenus ja koristaja teenus. Seega on mehel väga odav pidada elukaaslast, aga minugi poolest "ostku" teenust sisse :)


Talib Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> sa HS oled asjadest ikka vääääääääga valesti aru s
> aanud. kokurentsitult odavaim seks on prostituudi
> kääst saadud seks, järgmisena tuleb ääräägitud sek
> s (baarid, peod jne), siis tuleb armuke ja siis tu
> leb tükk tühja maad ja alles seejärel püsisuhe. ku
> i ma peaksin arvutama rahasse ringi oma seksikorra
> d seadusliku abikaasaga, siis see korra hind võib
> olla ikka kümnetes tuhandete eurodes.
> seepärast
> kasutabki mõistlik mees prostituute, et vältida k
> ooselu sellistega nagu sina, HS, oled.
 
mul 03. august 2012, kl 11.38
käis mees prostis, sest tahtis õppida neilt seksinippe. Ta tegi selle mulle pulma-aastapäeva kingiks, et nüüd teab, kuidas paremini seksida, aga kaasa tõpi tripperi
 
ei 03. august 2012, kl 14.24
ma ei põlga prostides käivaid mehi. Naistele võiks ka selline teenus vabamalt kättesaadav olla. Siis ei peaks ke.inäljas naiste kapriise taluma.
 
alu 03. august 2012, kl 14.45
irw jah. prostilt saab koos teenusega haiguse ja mingilt äraräägitavalt, kodu mängida soovivalt tibinalt seda juba ei saa. irw tõesti.

kas peaks isiklikult ära proovima, et argumenteeritult vastu vaielda? no irw ikka kyll..
 
sass 03. august 2012, kl 15.53
Nii kurb kui see ka on aga minu väikemehe pea vajub kurvastuseks kohe longu kui rahakoti välja võtan.Muidu on alati krapsakas olnud kui vajadus.
 
Agnes 03. august 2012, kl 15.59
alu,
ära sa nüüd sellise asja peale küll raha kulutama hakka. Oleks veel, et kohe ise tahad või nii, aga ainult delfi pärast...maaitea. Kindlasti mõni tutvuse poolest annab niisama ka :)
 
alu 03. august 2012, kl 17.29
Agnes,

ei kindlasti ei hakka ja niisama, seksi enda pärast ikka on saanud. ja ilmselt saab ka edaspidi. aga. sama teema kostub ju umbes paksude naiste suust, et peenikesed on nii ja naa, kuidas sa mees yldse vaatad neid, nad on ju out. vaata meid! siin kilkab keegi, et mängime parem kodu, sest seks raha eest on vaid koos haigustega.
 
algatajale 03. august 2012, kl 21.30
Kas su mees kasutas alati nende naistega kondoomi? Vaevalt küll, sest kui naine on nõus mehega seksima, siis talle mees väga meeldib ja kondoom ei huvita.

Miks naised ikka veel pinda käivad? Ikka sellepärast, et nad lootsid või loodavad ikka veel midagi.

Tean ka meest, kes vabalt naisi sai. Tulemus naiste pidev luuramine, koridoris valvamine, armukadedussstseenid. Mees peab arvestama intriigide, stseenide ja armukadedusega sellisel puhul.

Seega võivad mõned naised hakata mehelt alimente nõudma.
Siis läheb see "tasuta" lõbu mehele ikka väga kalliks maksma.
 
irw 03. august 2012, kl 22.16
See veel puuduks, kui meestepõua tototaja võtab selle kondoomiteema üles ja hakkab nüüd siin ahhetama-ohhetama ja rääkima, kuidas naised ikka tahavad ilma teha ja oi kui palju haigusi ja seda muidugi ka, et ka PÜSISUHTES peab ALATI kummiga tegema.

Otsa tegi ta juba lahti (algatajale kl 21.30). Seda rääkigu ka, kuidas naised on salakavalad ussid ja tahavad üheöösuhtest last saada, seega tahavad, et mees ilma kummita teeks. Mees kasutab aga ALATI kummi. Teda ei tahtnud küll ükski mees ilma kummita panna.
 
kepijuku 03. august 2012, kl 22.33
HS, sulle ja sinu moodu mõtlejatele, pole nagu midagi lisada, oled loll või mängid lolli,
aga see tuleb sul väga tõetruult välja.

<<<Mees on mul 31, olen temaga sellel teemal rääkinud. Tema ütles, et tema ei saa aru, miks mehed prostide juurde raha veavad.
<<<Mees ütles, et püsisuhtesse astumise üheks põhjuseks oli see, et enam ei tundunud huvitav erinevaid naisi panna.

Näib et mõlemad olete natuke rohkem naljakad kui küla keskmine.
Või mees põgenes tibukarja eest, kaua ta juba sinuga on ja kas ta ka kõigile tibudele sama juttu räägib, küsi seda ka tema käest:)))

Ja see korrutamine, et muidu ei saa kui raha eest, see on üks lollimaid väiteid.
Prost on kordades odavam kui iga tibu, vast üheöö kepp on odavam.
Aga vot selle nautijaid on raske mõista, mis kvaliteet saab üheöö sexil olla, ei mingit.
Kes vastupidist väidab, ei tea veel sexist midagi.
 
see 03. august 2012, kl 23.08
et jeestis on noori mehi vähem kui noori naisi pole mingi argument sest enamik noori naisi on meil siin ikka väga lahke anniga.
 
see 03. august 2012, kl 23.09
st rohkem
 
to irw 04. august 2012, kl 05.33
Kuule tototaja, kas Eestis vähe naisi, kes juhusuhtes või üheöösuhtes lapse saanud ?

Kõik lapsed abielust sündinud või ?
 
irw 04. august 2012, kl 17.49
Vaata, meestepõua tototaja, siin foorumis nimetatakse kollektiivselt tototajaks ikka sind, mitte mind või kedagi teist. Seega ära nimeta teisi selle nimega, millega sind nimetatakse. :)
 
artur 04. august 2012, kl 19.04
aga miks see prostides käimine naisi NIIII palju küll häirib?

mis see teie asi on kust või kellega keegi sexi saab teha,kui mõlemad täiskasvanud tegelased, siis andku aga minna.
 
noja 04. august 2012, kl 20.37
Loogiliselt võttes naisele palju hullem, kui mehel on armuke, kes mehesse võib armuda, rasedaks jääda, pere lõhki lüüa.

Algataja on kohe uhke, et mehel nii palju tahtjaid. Kui kunagi mehel vastav tuju, siis on tal nii palju naisi, keda võtta. Seda suurem on võimalus, et ka mees võib kellessegi armuda.

Mees ei taha teisi seetõttu, et ükski naine ei ole nende seast mehe jaoks eriline. Aga kui mõni eriti kütkestav naine ettepaneku mehele teeb, kas ta ikka suudab ära öelda.
 
Olavi 05. august 2012, kl 00.10
Kui pikki aastaid põrutada ühte ja sedasama prosti, on lõpuks tunne, nagu omaenda naist paned :)
Aga kõik on palju lihtsam, kui naisega. Seks on alati vaid telefonikõne kaugusel, ei mingeid kohustusi, mitte midagi siduvat. Annad raha üle ja saad vaevast lahti.
Lihtsam ka kui armukesega, ei pea välja sööma viima, kapriise taluma, põhjendusi otsima.
Lähed külla, räägid natuke juttu nagu vana tuttavaga, teed asja ära ja selleks korraks kõik!
 
a 05. august 2012, kl 00.17
proste annab valida, annad raha kupeldajale üle ja saadki prostiga omaette ruumi minna, tunni oled ära ja ei mingeid väljasõite, ega väljaminekuid, shoppamisi ja üleliigseid kulutusi vaid kepp ja ei muud.
 
naine 05. august 2012, kl 00.17
Lihtne võta prost, aga ära seda oma kaaslasele maini.
 
on 05. august 2012, kl 00.19
jubedad mehed, mina meest rohkem enam ei tahaks.
 
Olavi 05. august 2012, kl 00.22
Sa on ära ela üle, elu on selline :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!