Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Defineerime daami
 
Anja-Nanja 02. september 2012, kl 17.38
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 17.44.
 
kahekümpine 02. september 2012, kl 19.18
Kas ma olen kunagi daami tiitlile üldse pretendeerinud? Kaua sa jõuad mingit soga siin ajada?
 
primadonna 02. september 2012, kl 23.48
kui räägitakse (padu)feministist, tekib miskipärast alati kujutluspilt just anja-nanja-taolisest alatasa räuskavast, tattipritsivast, ülekaalulisest siilisoenguga vanatädist. sellisest, kelle eest kõik mehed täiskiirusel pagevad ja kellesse naiselikud naised üleoleva kaastundega suhtuad.
naljakas, et üks taoline räigevõitu kreatuur võtab endale õiguse kuulutada, kes on daam ja kes mitte, kes on hoorad ja kes feministid.
 
khm 03. september 2012, kl 01.19
hääküll, anja võib ju irooniaga räusata, aga kahekümpine küll nüüd kahekümnese mõõte välja ei anna, kuidagi liiga piinlik on lugeda tema pubekalikke liivakasti stiilis mina mängin siin ja ise oled ...
vähemalt see kes selle kahekümpise taga on- mängib seda rolli väga kehvasti, liigselt rõhutades ilu, ägedust jms.
 
kahekümpine 03. september 2012, kl 07.36
Kaks kümpi annan vabalt välja ja kui sa vaid teaksid, kuidas asjalood tegelikult on, puristaksid terve ekraani täis vist :)
 
feminist 03. september 2012, kl 08.14
Küll nüüd leidis sõimusõna - feminist!
Aja kulgedes, inimesete võrdsete õiguste eest seistes, on feministlik liikumine läbinud erinevaid etappe. On selles olnud ka äärmuslikku ja eemalepeletavat, kuid põhiline pole kaduma läinud. Nüüdseks on selle võitluse tulemusel paljugi iseenesest mõistetavaks saanud - naiste õppimisvõimalused, valimisõigus jm kõigile teadaolev.
Naisi ei kohelda enam alaväärtuslikena puhtalt nende soo alusel. Asi sai alguse küll naisliikumisest, kuid alati on olnud toetavaid mehi. Väärikas mees ei vaja oma väärtuse esiletõstmiseks naistest üleolekutunnet. Väärikas ja intelligentne mees vajab enda kõrvale väärikat ja intelligentset naist. Vajab naist, kelles on naiselikud omadused, kes on sõber, (elu)kaaslane, kes on võrdväärne partner.
Naiivsed põhjendused - aga mehed ei saa ju sünnitada, aga naised pole füüsiliselt nii tugevad jm taoline jura on vaid pealiskaudne, vormile osutav nägemus. Märksa olulisem on sisu. On väga sisukaid mehi ja neid on palju. On ka sisukaid naisi ja neidki on palju. On aga ka sisutuid nii mehi kui ka naisi. Vaat need sisutud kipuvadki räuskama, võrdseid õigusi maha tegema, feministe halvustama. Neis endis on väärtuslikku nii vähe, et selle natukese väjanäitamiseks tahavad nad kunstlikult teiste oma madaldada. Oma soovunelmates jätaksid nad naised ilma haridusest ning karjäärivõimalustest, sest siis oleks harimatuid koduperenaisi palju ning nad sulanduksid sellesse massi. Samuti mõtlevad sisutud mehed saaksid oma suvalise töökohaga hoobelda. Aga nüüd peavad nad naisülemuse juhtimist kannatama, peavad oma musta pesu ise masinasse panema, mõnd nuppu seal vajutama.
Feministidest meestel ja naistel selliseid probleeme pole, nad ei pea oma väärtust tõestama. Nad näevad inimeses inimest ning naudivad kooseksisteerimist.
 
primadonna 03. september 2012, kl 09.31
tuleb sinuga nõustuda. vähemalt on see loogiline seletus anja-nanja pidevale räuskamisvajadusele. kui ise pole tark, ilus, andekas, jõukas, õnnelikus suhtes, siis ilmselt pakuvad katsed endast edukamaid solgiga pritsida teatavat perversset rahuldust. eriti mõnusalt turvaline on anja-nanjadel oma roppustest koosnevat seosetut teksti produtseerida anonüümses keskkonnas, kus justkui ei pea verbaalse pasanteeria eest mingit vastutust kandma...

feminist Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Vaat need sisutud k
> ipuvadki räuskama, võrdseid õigusi maha tegema, fe
> ministe halvustama. Neis endis on väärtuslikku nii
> vähe, et selle natukese väjanäitamiseks tahavad n
> ad kunstlikult teiste oma madaldada. Oma soovunelm
> ates jätaksid nad naised ilma haridusest ning karj
> äärivõimalustest, sest siis oleks harimatuid kodup
> erenaisi palju ning nad sulanduksid sellesse massi.
>
 
khm 03. september 2012, kl 09.44
"kahekümpine",
kui ma vaid teaksin...
nii põnev, aga ma ei tea- ma loen ja see mida ma loen- ei ole põnev.
ennetades sind, et ära siis loe, aga seda reostust on igas teemas ja tüütult palju. minu pubekast tütrel on ka palju arukam mõtlemine.
 
kahekümpine 03. september 2012, kl 13.22
Ma poleks öelnud, et ära loe - ise tead, mis teed. Selle arukuse koha pealt on mul ennatlikke järeldusi tegevate inimeste kohta oma arvamus, aga eks sa isegi aimad, mis alatooniga see arvamus on.

Sina ei tea minu mõtlemisest mitte midagi, kullakene. Sa näed vaid kaduvväikest osa sellest. Arukuse koha pealt ei saa sa samuti minu kohta midagi öelda, näed jällegi ainult ühte tahku minu suhtlemisviisist.
 
kahekümpine 03. september 2012, kl 13.30
Ja pealegi, defineeri mulle "arukas mõtlemine". Kas mõtlemine ise on arukas või on inimene, kes mõtleb, arukas? See arukas mõtlemine kõlab nagu kaubanduskeskuste automaatselt avanevad uksed, nad lihtsalt eksisteerivad, ilma igasuguse hingeta.
 
mida mina näen ... 03. september 2012, kl 13.31
... on üks ennastõigustav, oskamatu, rumal ja samas hirmasti keegi olla tahtev naisinimene, kes lõmitab vanade ees, eriti kui need on mehed.
 
kahekümpine 03. september 2012, kl 13.37
Ma pole ükski neist, nuta või naera. Ja sulle jääb alati sinu arvamus, minu elu sellest ei muutu? Mis sellise "ärapanemise" eesmärk on üldse? Saad end välja elada? Võid teadmiseks võtta, et ma olen keegi, me kõik oleme. Või võin ma sinu kohta täpselt sama öelda, mida sina mulle ütlesid?
 
13:31 03. september 2012, kl 13.40
No kes sa siis oled? Ah, ära hüppa na palju.
 
kahekümpine 03. september 2012, kl 13.44
Hüppan täpselt nii palju kui tahan ja millal tahan, kes mulle seda keelata saab? Teatud kohas väga mõnus tegevus, batuudil näiteks. Aga mis selle hüppamisega on? Keksu mängivatele tüdrukutele ütled ka, et ärge hüpake?

Sa ütlesid, et ma üritan ennast mingitmoodi õigustada või lömitada kellegi ees, kust selle lause jaoks eeskuju võtsid, ega ometi mitte enda käitumisest? :)

Oskamatu ja rumal võin ma olla paljudes asjades, ei näe ausalt öeldes teist võimalust. Vaevalt sellist inimest olemaski on, kes kõike oskaks ja kõigest aru saaks.
 
... 03. september 2012, kl 13.54
Sinust paistab oskamatus ja totaalne rumalus rohkem välja kui mõnest teisest. saa täiskasvanuks lõpuks ometi, ära ole selline lõputu pubekas.
 
kahekümpine 03. september 2012, kl 13.57
Huvitav nähtus, kogemuslik ja reaalne tagasiside lükatakse ühe lausega ümber... Kas tõesti peaks hoopis sind uskuma?

Äkki saadad oma aruka mõtlemisega pubekast tütre arvuti taha, suudab ehk mulle ära seletada, mis alustel selliseid diagnoose pritsitakse :D
 
... 03. september 2012, kl 14.02
minul ei ole pubekast tütart. sa ajad mind kellegi teisega segamini, aga pubekaks muudab sind oskamatus olukordadega toime tulla, oled nagu üleskeeratud kell, kes laseb end häirida igast süütumastki sinule suunatud sõnast.
 
kahekümpine 03. september 2012, kl 14.05
Kas just häirida nii väga lasen, mind on alati huvitanud inimesed, kes kellestki mitte midagi teadmata on suutelised kogu tema iseloomu kokku panema. Uskumatu võime!
 
khm 03. september 2012, kl 15.32
ooo siin on vahepeal päris pikaks diskussiooniks läinud.

nii palju sa peaks ikka mu jutust mõistma, et mul ükskõik kes sa tegelikult oled, aga siin paistab sinu selline areng välja, palun loe vahest oma postitusi! koolilapse foorum asub teises kohas. ära võta seda rünnakuna, mõtle väheke ja vaata vahest mõni teema kus sa kirjutad üle. lugemine peaks ka aitama siinoleku asemel, võid ju algatuseks aja pooleks jagada, kui muidu ei suuda klaviatuuri rahule jätta!
 
kahekümpine 03. september 2012, kl 17.53
Mina suudan kõike seda ja enamgi veel, aga mis mõte sellel on? Ma pole mingi iseteadmatu jõmpsikas, kes valimatult kõik välja purtsatab. Kui sind minu postitused häirivad, siis on see sinu enda probleem. Olen sinu jaoks häiriv siis olen, milles küsimus?
 
appi küll 03. september 2012, kl 18.43
lasteaed, ma-ei-või!!!
 
selgituseks khm-le 04. september 2012, kl 09.33
Koolilapse foorum ei ole siin teismeliste jututuba, vaid ikka täiskasvanute oma, kes soovivad arutleda teismeliste probleemide üle. Kahekümbisele soobib rohkem Noortekas.
 
khm 04. september 2012, kl 10.32
täiesti nõus, minu viga. mul on ka vaja rohkem mõtlema hakata ;)
 
kahekümpine 04. september 2012, kl 15.20
Kahju, et kibestunud muttidele kohta pole... Oh wait :D
 
ja jah 04. september 2012, kl 15.29
Kahju, et keegi nii viletsalt seda kahte kympi mängib :(
 
kahekümpine 04. september 2012, kl 15.43
Ei mängi keegi siin kahte kümpi, mutid pole konstruktiivsest kriitikast mitte midagi kuulnud. Sellistele ei peagi normaalselt vastama ;)
 
ja jah 04. september 2012, kl 15.52
Ma olen ka inglismaa president! irw Ma võin siin ka keda iganes mängida, aga seda võiks paremini teha, sa mängid seda kahte kympi väga üle!
 
kahekümpine 04. september 2012, kl 15.54
Kullakene, Inglismaal ei ole presidenti... Kui üle siis üle, mis teha.
 
kahekümpine 04. september 2012, kl 15.59
Mis su jutu point on üldse? Arvad, et mind peaks selline pläma kõigutama? Sa võid endal siin naba paigast keerutada ja möliseda, lolliks jääd ikkagi sina. Kui keegi minu poole pöördub, siis ma ikka vastan nii kuis oskan, aga ausalt öeldes ma ei näe sellisel kemplemisel mitte mingit mõtet. Ma võiks siin nüüd oma IQ, saavutused või tarkused letti lüüa ja rusikaga vastu rinda taguda, kuid ma ei näe ka sellel mõtet. Ma ei näe sellel foorumil varsti enam üldse mõtet, kui siin ainult mingid totutajad ja omast arust kõvad ärapanijad ennast rahuldamas käivad. KUS ON HEADUS?
 
kahekümpine 04. september 2012, kl 16.02
Ja vana hea HUUMOR?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!