Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Kõik eestlased on kuidagi seotud,
 
mimm 17. september 2012, kl 12.43
Genis tuleb vähe vastuseid"sugulus puudub"
Enamasti"sa oled seotud"
Kas mõnel ka nii?
 
Vana Karu 17. september 2012, kl 14.01
Ma tahaks siiski loota et mu gen-seos hr. ja pr.Ilvesega on null.
 
Kahjuks 17. september 2012, kl 14.03
on Ilvesed väga levinud ja nende järeltulijaid palju,nii et asjatu lootus.
 
Rebane 17. september 2012, kl 14.10
Mis teil on Ilveste vastu? Minu meelest kannab see maapinnas palju suuremaid aferiste, mittemidagi tegemise eest raha kühveldajaid ja eluvõõraste mõtete omanikke, kelle pärast häbenema peaks.
 
Scarp 17. september 2012, kl 14.43
Kadedus, mis muud?

Aga tõesti, kui 300 aastat tagasi oli vaid 25 000 eestlast, siis ongi nii, et seotud enamasti ollakse, kui mitte sugulased.
Saaksime me panna sugupuud kokku 300 aasta asemel 1000 aastat, siis oleksid kõik eestlased sugulased, lisaks veel suurel hulgal lätlasi, soomlasi ja venelasi.
 
... 17. september 2012, kl 14.48
Minul on üsna haruldane perekonnanimi. Tädi, kes meie sugupuud on uurinud, ütleb küll, et mitte kõik sama nime kandjad pole otsapidi meie sugulased.
Karl Kindermacher 17. september 2012, kl 20.15
Scarp Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kadedus, mis muud?
>
> Aga tõesti, kui 300 aast
> at tagasi oli vaid 25 000 eestlast, siis ongi nii,
> et seotud enamasti ollakse, kui mitte sugulased.

See oli küll väga üllatav number. Tavalisel räägitakse Põhjasõja ja suure katuku järgest ajast, et 120-150 000
 
alu 17. september 2012, kl 21.17
nagu vana naine loodab oma nooremale väljanägemisele, loodan mina nyyd, et poleks sugulust mõnega siin..
 
niisama 17. september 2012, kl 22.37
ei tea kuidas teistel, a sellise kehkenpüksiga nagu alu, ei tahaks isegi tuttav olla.
Karl Kindermacher 17. september 2012, kl 23.01
Sugulasi ei saa valida, sõpru saab. Tuttavatega on nagu on. Virtuaalselt oled ju temaga tuttav.
 
suured silmad 17. september 2012, kl 23.11
ei Karl, päris nii see ei ole.
 
haruldan 17. september 2012, kl 23.16
Olen ka haruldase perenimega, ainult lähisugulastel see nimi ja meid on vähem kui 10.
 
alu 17. september 2012, kl 23.28
õudne, eksole. arvad, et oled parem kui kehkenpyks ja seesama lykatakse juba foorumiski ymber..mis siin sugulusest veel rääkida.
 
Anja-Nanja 18. september 2012, kl 19.46
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.09.2012 09.31.
Karl Kindermacher 18. september 2012, kl 21.24
Anja, ära vandenõusid unusta: kõik need juudid, vabamüürlased, sisalikud, ämblikud ja kes iganes.
 
Anja-Nanja 18. september 2012, kl 21.33
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.09.2012 09.31.
Karl Kindermacher 18. september 2012, kl 21.44
Noh, lollidest puudust ei tule - vähemalt selle pärast ei pea muretsema. Tõeliselt ammendamatu ressurss. Aga sarkasmi põhjustas Su kategooriline väide sotside ja homode kohta. Kardetavasti ei saa seda nii lihtsalt ära seletada. Ja veel vähem õnnestuks Su väiteid tõestada ;)
 
Anja-Nanja 18. september 2012, kl 21.50
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.09.2012 09.32.
 
Doktor 18. september 2012, kl 22.14
Anja-Nanja! Miks su tänased tabletid lillevaasis on???
 
Anja-Nanja 18. september 2012, kl 22.45
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 26.09.2012 09.32.
Karl Kindermacher 19. september 2012, kl 05.19
Teema autor märkas,et geni.com leiab suguluse kellega iganes. Anja väitis: "See seotus, et kõik elanikud ühes riigis on seotud, on homode ja sotsialistide iba..."

Anna andeks, kuid see väide homode ja sotside pihta pole minu jaoks veenev. Ja seda sõltumata poliitilistest vaadetest. Just samamoodi, kui pole veenev jürilinalik tatipritsimine.
 
mõistmatu 19. september 2012, kl 07.23
Vahel Anja-Nanja tekste lugedes (enamasti jätan vahele) tekib küsimus, mida ta öelda või saavutada tahab. On neis ka mingi sõnum või on tegu tühja räuskamisega. Piskune uudishimu on ka, et milline sellist sõnavara ja väändunud loogikat kasutav tegelinski reaalis välja võiks näha. Välimus ei huvita, kuid ta olemusele, käitumisele, inimestega lävimisoskusele heidaks põgusa pilgu. Juhul kui ta enam-vähem normaalse mulje jätaks, ei mõista siiski ta foorumis ülesastumiste mõtet. Tõenäoliselt aga ongi tegu üksiku "hundiga", kes suhelda saab vaid virtuaalselt ning siin ka oma kibestumisele voli annab ning suvalisi mistahes vaadetega inimesi paika üritab panna. Ainult et, mis paigaga on tegu?
Karl Kindermacher 19. september 2012, kl 07.42
mõistmatu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ainult et, mis paigaga on tegu?


Tõenäoliselt ei oma see tema jaoks mingit tähtust. Rahulolutunne saabub paikapanemise protsessist kui seesugusest. Kahtlane, kas ta isegi neid paiku eriti hästi tunneb ... peaks talle äkki anatoomiaõpiku kinkima, et ta saaks mõned soojemad kohad välja valida.

Aga kui ta saab sellest rahuldustunde, siis miks ka mitte. Las olla inimene õnnelik.
 
Seotus 19. september 2012, kl 08.53
et tähenda sugulust,lihtsalt ammuste esivanemate kaudu või siis lastelaste elukaaslaste kaudu,
kuna genis arvestatakse kooselu abieluna.
 
ehh 19. september 2012, kl 10.06
genis ei arvestata kooselu abieluna, see kooselu vorm tuleb seal ise valida ja rumal on üldse sinna kooselu lisada kui lapsi pole. kooselu ei puutu kuidagi genealoogiasse.
kui aga on ammused esivanemad teada, siis on ka sugulus olemas ja tõestatav.
 
Kui näiteks 19. september 2012, kl 10.10
Minu esivanema vend õde on suhtes kellegiga,on tema (sugulase elukaaslase)sugulased (enne lastesaamist minu sugulasega) seotud minuga,mitte sugulased.
 
möh 19. september 2012, kl 10.14
Kui näiteks ei peksaks segast!
 
Agnes 19. september 2012, kl 10.47
Hallooo, mõelge nüüd korraks, vabalt võib Anja olla üks teie oma sugulastest ja veri on paksem, kui vesi :)
Ega, kui mina olen selline leebe ja malbe, siis ei tähenda, et kogu mu suguvõsa on selline - ilm on hulle täis ;)
 
mnjah 19. september 2012, kl 11.37
Igas suguvõsas on mõni must lammas ja ega see oinas pea tingimata hull olema, millepoolest paadunud joodik või narkar, mõrvar või pedofiil üht suguvõsa paremini kaunistavad.
 
alu 19. september 2012, kl 12.11
just. ilm on hulle täis. ja neist hullemad on veel näiliselt leebed/malbed/täpilised. anjaga kannataks veel kuidagi olla suguluses-nagu paha õhk, mille annab toast välja tuulutada.
aga salakavalatega on lugu keerulisem. neid võiks võrrelda juba korterinurgas oleva hallitusega.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!