Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Hei naised! Fantaseerime veits?
 
Meeta 21. september 2012, kl 11.50
Hei-hei!

Naised, kuulge, oleme siin Delfi erinevates foorumites näinud-lugenud aja jooksul nii mõndagi. Kunagi tekkisid siia meestest püsikad ja nüüd juba lausa registreeritud meeskasutajad. Osad meeshinged istuvad siin ainult "Teki all" teemas või "Koduabis" "Autoabis" "ARvutiabis" "Unetutes" jne. Osad neist on laiahaardelisemad ja kommivad pea igas alafoorumis.

Fantaseerime nüüd natuke. Millisena kujutate neid püsiasukaid (igasugused alud, karud, iff24-jad, lemid, mees 40-ed, maaksid, shadowd jne) või siis poolpüsikaid endale ette tegelikus tavaelus? Vanad-noored? Poissmehed-abielumehed? Paksud-kõhnad? Mandunud-sportlikud? Kiibitsejad-tõsiselt võetavad? jne. Kindlasti on enamus meist loonud mingi kujutelma nendest :)) Ütleme selle keerutamata välja :DDDDDDDD

See võib olla päris koom, millisena erinevad siin siplevad mehed naistele tegelikult vaimusilmas tunduda võivad :D

Võibolla toob ka paljude arvamus mõne mehepoja pilvedest maale tagasi?

*
Ma kommenteeriks algatuseks:

Kasutaja: shadow25 (arvutiabi, halb kogemus jpt kohad)
nooremapoolne, vaba või vabaabielus, millegipärast tundub olevat prillidega poiss :)), pigem tagasihoidlik, asjalik ja tõsine, normaalkaalus :D , ei otsi siin Delfis midagi ega kedagi (viidab aega lihtsalt), kui tal pikki rasuseid juukseid ja patsi pole, siis ilmselt päris kompu :DD

Kasutaja: mees40 (peaasjalikult alafoorumis teki all)
nimi ütleb ise juba ära, et keskealine, abielus ja lapsed, meeldib õpetada teisi, natuke ülekaaluline, puudujäägid pereelus ning suhtlemises oma naisega ja otsib alateadlikult või sihilikult siin suhtluspartnereid võõraste naiste (nooremate kui enda naine :) ) hulgast. Pole krokodill ega ilueedi vaid "eesti keskmine" frukt :D

Kasutaja: luuletaja (peaasjalikult 50+ aga ka unetud ja saatmata kirjad)
70 ligidal. Üksik (lesk?) härra. Sportlik ja oma ea kohta heas vormis. Tunneb puudust suhtlemisest ja otsib Delfis paaniliselt tunnustust ning äramärkimist.

ee ühe siinse "põhitegija", alu kohta, ei taha praegu midagi ütelda, sest pinguta palju tahad - ei suuda midagi asjalikku omale ette kujutada praegu :))
Kindlasti keskealine ja mitte just kõige õnnelikumas abielus ma arvan :D
 
irw 21. september 2012, kl 11.52
Alu on vaal, seda on ta ise tunnistanud siin foorumis. Ette ma neid ei kujuta. Enda ajaga targemat teha, kui delfi imelikest meeskodanikest fantaseerida.
 
eee 21. september 2012, kl 11.57
nad on poolearulised
 
tere 21. september 2012, kl 12.08
agnes- 45a telhvivaal, löntis tisside ja suure suuga.
 
Agnes 21. september 2012, kl 12.30
Karl Kindermacher - ilmselt pikka kasvu, viisakas, tark, sõnaosav, sümpaatne, liiga hea, et olla siin, julgeksin pakkuda teda härraks.
 
jah 21. september 2012, kl 12.37
karl on vist ajaloolane või mingi arheoloog, kes vanu teemasid üles kaevab. ja oma nokust meeldib talle ka rääkida.
 
Agnese kommentaarid on silma jäänud 21. september 2012, kl 13.55
Agnes on minu arust pikemat kasvu ja kõhna nö nooremas keskeas naisterahvas (ehk oma vanuse kohta isegi juba veidi liiga kõhna ning piisavas suuruses tisside puudumise probleem on tal vist ka). Teab, et sringid on seksikad, aga kogu aeg nendes ringi sibada ei viitsi (arvuti taga istudes pole püksikud ju üldse olulised ka). Siiski väärt mehe pärast veaks ta nad jalga meelsasti ja teeks muidu nippe ka alates kõrgetel kontsadel tippimisest, seksikates riietest ja asjakohasest meigist. Paraku pole siukest meest juba ammu siinpool Peipsi järve nähtud, kes oleks Agnesele orbiidiks, mille ümber ta maailm tiirleks.
 
hihiii 21. september 2012, kl 14.05
Agnes on mees. Ära jama.
 
Anja-Nanja 21. september 2012, kl 14.11
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 18.32.
 
sellised mõtted siis 21. september 2012, kl 14.36
Iga kord, kui alu mõtteavaldusi loen, tulevad mulle silme ette 2 üsna tuntud meest. Üks neist on jäägripealik Asso Kommer, teine kirjamees Olavi Ruitlane. Mõlemad sellised kõrendlikud, mitte eriti meelde jäävad, pigem isegi eemaletõukava välimusega. Ruitlase "Naist" lugedes võis lausa paralleele alu mõtetega tõmmata, nagu oleks üks teise pealt maha kopeerinud.
 
Anja-Nanja 21. september 2012, kl 14.43
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 16.27.
 
alu 21. september 2012, kl 14.49
jalgratast pole mõtet leiutada-mind ei tahax ka kõige jõledam rammjalg delfi naistekast. rääkimata veatutest kaunitaridest.

edasi võite aga ise spekuleerida ja ärge unustage seda teha kogu leiduvas negatiivsuses.
 
Anja-Nanja 21. september 2012, kl 14.56
-



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 16.28.
 
alu 21. september 2012, kl 15.10
ikka tuline ja tige, kuidas siis muidu-erinevalt paljudest lohvmeestest, kellele aastatega paksu naise kõrval poputamisest on ette kasvanud pehme beebinägu.
 
Anja-Nanja 21. september 2012, kl 15.35
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 12.40.
 
oopium. 21. september 2012, kl 15.36
kole avalik klatš siin, aga mul liiga vähe staaži, et selles teemas suud-kirjutamist lahti teha tohin, aga mingi kujutlus siiski lonkab.

shadowist oli kunagi siin link-pilt, teda ma olen näinud.

Vana-Karu ilmselt penskar...

alu- kui nüüd tema muusikamaitset (ei ole veel kõiki lugusid läbi jõudnud lapata) ja üht-teist loetust arvata, siis mingi 35+, suht kena välimusega (endast heal arvamusel), hea kehaehitusega, pigem rohkem õrnem-naiselikum kui karune, töö rohkem kontorirotilik...
kuigi minevikus ka midagi raskemat (see raskem on suhteline) läbi tal elatud-nähtud ...
 
veel alust 21. september 2012, kl 15.36
Alu ei teeni kuigi palju. Ta on loomult sotsialist. On üle keskmise pikk, kuid ka kõrge KMIga, seega nagu mainitud- vaal. Naisi ta vihkab, seega naiste tähelepanu ta tõenäoliselt ei saa. Samuti esineb tal psüühilisi häireid nagu isiksuse kahestumine ning tundub, et vahepeal kahtleb ta ka oma soo tunnustus.
 
alu 21. september 2012, kl 15.44
minu meelest naine tahaks mehe kõrval ikka naiseks jääda. isegi siis, kui ta näeb välja nagu tank mänguauto kõrval. pigem tehakse oma mehest mingi kymne pöidlaga plönn, kel puudub nii väljanägemine kui ka otsustusvõime. saaks ainult veel mähet vahetada ja kui ta aint ei jookseks mõne teise mamma juurde seda tegema..

a mina ja minu kõrvulukustav personaalkysimus-eks ma ole nii kiitsakas kui kellegi tagumikku torkima pääseb:) kas on siis see suur või misiganes.
 
Anja-Nanja 21. september 2012, kl 15.48
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 16.28.
 
Agnes 21. september 2012, kl 15.49
Anjake, mu juuksed on blondid, pikad ja kohevad ja mida sina patsidega sitavares tead sportimisest.
Oo jaa ma sobin nii maasturi rooli, kui kõrvalistmele ;)

Aga, et no siis ikkagi alu. Tuline, terav, konkreetne, selgrooga, iga seeliku alla ei poe, hea, kui hoolib ja paha, kui vihkab. Päris kindlasti on temas jooni, mida ma ühes mehes näha tahan.
 
Meeta 21. september 2012, kl 15.53
:DDDDDDDD

Vaene alu tundub olevat siiski vaieldamatu täht siin :))
Vaene sellepärast, et saab nii karmilt nüüd naistelt võtta.

Ma muidu küll ei pidanud naisi silmas, aga las ta olla.
Rohkem sisu saab :)) Uutel tulijatel hea vaadata enne esimest postistust, et kes on kes ja mis on mis...
..või siis vähemalt kes on kes kommenteerijate endi arvates :))
 
Anja-Nanja 21. september 2012, kl 15.58
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 16.29.
 
n2 21. september 2012, kl 15.59
No ma eriti ei tea neist asjadest siin midagi, aga arvutiabis üks ülbitses küll minuga korduvalt (erinevates teemades), sest ma EI OLE IT INIMENE vaid liiga tavaline ja mõnes asjas tõesti rumal. Sellistest ma küll aru ei saa. Mis sa siis tuled siia naiste keskele kui nad su alati närvi ajavad.
 
alu 21. september 2012, kl 16.04
yks taoline ull, nagu nanja end kirjeldab põrutas mingi aeg rattaga tööl käia läbi tallinna. ei seda mõjutanud keskiga ega kuri ilm.
Karl Kindermacher 21. september 2012, kl 16.05
Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ... ning ratsutan tuhat miili tunnis

Kas põrutad obesest mööda või oled ise obene?
 
Anja-Nanja 21. september 2012, kl 16.06
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 16.29.
 
Anja-Nanja 21. september 2012, kl 16.14
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 16.30.
Karl Kindermacher 21. september 2012, kl 16.16
Päris käbe minek jah :)
 
anja-nanjale 21. september 2012, kl 16.18
Kahekümpine küll femnistlike kalduvustega pole. Pigem nagu mingi meessoost isiku (nohiku) fantaasia "seksikast teadlasest", kes öösiti nohikpoisi vajadusi täidab. :)
 
oopium. 21. september 2012, kl 16.20
Anja-Nanja, kas sa suitsetad?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!