Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Hei naised! Fantaseerime veits?
 
Anja-Nanja 27. september 2012, kl 19.02
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 18.22.
 
primadonna 27. september 2012, kl 19.05
üldiselt tunneb maniakaalse feministi juba kaugelt ära räuskavast kõneviisist, vajadusest kõike ja kõiki enda ümber paika panna ja mehelikest maneeridest, isegi kui need eideliku pläramisehullusega maskeeritud.
ega sa ei tundnud juhuslikult iseennast ära, anja?;)
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.07
Ma siiski lasen su kujutlusvõime põhja, kuidas annab küll nii mööda panna... Doktoritöö kirjutasid ka nii võssa?

Juuksed on mul kirgast värvi ja loomulikud, siledad. Silmad pole kõõrdis ja on erilist värvi ja ilusa kujuga, hammastes pole ühtegi auku. Jalad on saledad ja üpris sirged. Ema pole teema, keegi ei vali endale vanemaid. Käsivarred loomulikult jumekad ja siledad, vitamiine küllalt. Enamus õppejõude arvas, et mul on mõistust. Kõigega panid mööda, MUSIKE.
 
Anja-Nanja 27. september 2012, kl 19.08
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 16.36.
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.11
Njah, eks ta oma eesmärgi on saavutanud, paljud ilmselt lähevad sellise teksti peale leili ja hakkavad vastu plärisema. Mulle aga meeldib sellisele tühikargajast fanta armastajale täpseid detaile oma kaunist välimusest laduda, et tal ikka enda käpardluse pärast veel sitem hakkaks.
 
primadonna 27. september 2012, kl 19.14
anja-nanja.....arusaadav, et sinu noorusaeg oli raske ja ega välimuski missivõistlustel poleks laineid löönud. aga usu, ajad on muutunud. tänapäeva kahekümpised enam sellisele kaastunnetäratavale kirjeldusele ei vasta nagu sa endast andsid- oma vanade fotodega nostalgitsedes, ilmselt.

Anja-Nanja Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ma siiski arvan, et
> kahekümpine võib olla küll lõvi, kuid siiski väga
> vigane lõvi..tal on kartulikoore värvi juuksed, mi
> s pidevalt takustuvad..silmad on suht köördis ja t
> uhmid ja hambad lagunenud..hais on meeletu ta suus
> ..jalad on küll peenikesed aga kõverad..rahhiit il
> mselt..ema oli tal nooruses ilmselt talutüdruk, va
> evatud tööga ja pidevas unepuuduses..käsivarred se
> llised valged ja kobrutavad kärnased, sest tal on
> mingi vitamiinipuudus..mõistusest mairäägigi..see
> on puhas butafooria, kui mõni õppejõud arvab selle
> l kahekümpisel mõistust olevat..ilmselt aastaga la
> ngeb ta ülikoolist välja ja saab sarisünnitajaks..
> lapsetoetused ju tõusid..:DDD
 
Anja-Nanja 27. september 2012, kl 19.15
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 18.23.
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.20
Sa tead, et sind võidakse selliste asjade eest kohtulikult karistada? Ma ise sellega ei tegeleks, aga tean paljusid, kes on sellega tegelenud. Ja muide, ma salvestan juba pikemat aega kõik Anja-Nanja räiged postitused prntscrn-ga, ei aita su toimetamine ka, niiet kui kellelgi on vaja, siis andke teada! ;)
 
Anja-Nanja 27. september 2012, kl 19.23
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 18.24.
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.28
Ma oskaks suurepäraselt, aga ma ei taha. See pole ju kohustuslik, niimoodi teisi räigelt sõimata? Kusjuures ma naeraks end puruks, kui ma peaks kuskilt meediast oma prntscrn-e koos kaasuse kirjeldusega lugema :D HAHA, klge tehke ära keegi, selline karistamatuse tunne vajab karistamist. Internetivabadus my ass :)

Kunagi oli ju mingi naistearsti teema, kus sõimata saanu läks lausa ukse taha ja arsti nimi avaldati ja puha. Kas poleks mitte tore vaheldus näha seda plärisejat irl? :D
 
primadonna 27. september 2012, kl 19.34
kahekümpine,
ma ei imestaks kui anja-nanja oleks kohtus juba ammu süüdimatuks tunnistatud ja viibiks praegugi kuskil pehmete seinte ja valgete kitlite keskel.
ei mingit vastutust ja piiramatult aega, et kokku mäkerdada need 2 ja pool tuhat postitust-oksepommi.
üsna loogiline seletus:)
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.35
Irw :D Kusjuures kõige loogilisem seletus!
 
alu 27. september 2012, kl 19.36
kus see probleem siin on..et kirjutab siia midagi või? las kirjutab, saab edasi kerida ega pea lugema. saati kui see veel on nii segane jutt.
 
Anja-Nanja 27. september 2012, kl 19.38
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 18.26.
 
Anja-Nanja 27. september 2012, kl 19.40
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 28.09.2012 12.48.
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.40
Ja sina oled tõeline naine, iga mehe unistus :D
 
primadonna 27. september 2012, kl 19.41
täitsa huvitav mõte. juhuslikult mul töötab üks hea sõber politseis, nii et ip ja sarisõimuri postituste kokkuviimine peaks olema suht kergesti teostatav.
päris hea uudispommi saaks sellest DELFIsse, koos fotomaterjaliga anjakesest. kuulsust rohkem kui 10-neks minutiks:p


kahekümpine Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Kas poleks mitte t
> ore vaheldus näha seda plärisejat irl? :D
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.42
Kuidas nüüd miss pasarahele selgeks tehagi - enne veaks oma vutti 10 kilomeetrit mööda kruusateed kui sinusuguse lirva sõnavaraga hulluks hakkaks :)
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.43
Ei ole see nii lihtne muide midagi, siin on teatud piirid. Aga täiesti teostatav!
 
primadonna 27. september 2012, kl 19.55
ka sõimlemisel ja foorumi risustamisel peaks teatud piirid olema.
tegelikult alul vist õigus, et anja oma suure feminismihirmuga on üsnagi meessoost. ilmselt mäekõrguste kompleksidega ja ilma eraeluta haisvanoksiline nohik:D
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 19.57
Ma pigem ei eeldaks midagi, tead. Ma olen ikka IGASUGUSEID näinud ja väga palju üllatunud kedagi irl nähes ;)
 
alu 27. september 2012, kl 19.58
päris naljakas. võimalik, et peale paljastusi tuleb siin ropendamise, mõnitamise ja räuskamise eest nii mõnelgi kongi jagada:)
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 20.00
Noh, kuidas see oligi... Kuidas koer külale... Tihti sellistega muudmoodi ei saagi suhelda.
 
alu 27. september 2012, kl 20.02
nojah..kui just on tarvis käpakile laskuda.
 
Agnes 27. september 2012, kl 21.21
Võta üks ja viska teist :))
 
Talib 27. september 2012, kl 21.41
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.21.
 
Agnes 27. september 2012, kl 21.52
Talib,
sul on veider huumorimeel :)
 
kahekümpine 27. september 2012, kl 21.55
Ei olnud Talibi postituses palju huumorit. Täitsa tõene ja asjakohane jutt.
 
alu 27. september 2012, kl 23.23
:D hää päeva nimel lugeda seda värki? lust? katrin lust?

pigem nagu et situks pihku ja vahet pole kummast otsast nuusutada..
 
Anja-Nanja 01. oktoober 2012, kl 21.28
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 18.27.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!