Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Feministid
 
Doktor 06. oktoober 2012, kl 22.30
Anjakene, võta oma rohud nüüd sisse, muidu näed lõpuks endas ka feministi ja tapad end veel ära :( sellest juba piisab et sulle kõigis teistes femmid viirastuvad. Muideks, selle primadonna noor mees on samuti feminist, ära teda taha üle lüüa!
 
kahekümpine 06. oktoober 2012, kl 22.44
Anja-Nanja, kui sa nii femmide vastane oleksid, siis näitaksid sa eeskuju teistele, oleksid malbe, viisakas, alati kaunikesti sätitud ja piinlikult puhta koduga armastav naine. Feministid saidki alguse sellest, et nad ei viitsinud enam korralikud olla ja oma mehi ümmardada ja muudkui lapsi sünnitada. Kas mitte Scarlett pole hea näide? Kui sa tõesti ise ka poleks feminist, siis käituksid sa nagu Melly, mitte ei pasandaks mehelikult kõik oma roppused välja. Kas sul ka tuli alles nüüd välja, et su mees on tegelikult tolvan ja sa oleksid hoopis Rhettiga õnnelik, keda sa oled pikka aega tõrjunud?
 
Anja-Nanja 06. oktoober 2012, kl 22.51
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.05.
 
kahekümpine 06. oktoober 2012, kl 23.01
Ise sa tropp passid ka siin pidevalt. Tihemini kui mina. Ja tuled mölisema, et mina raiskan siin feministide nurgas õhtuid? Sa ise oled loner, ma käin max 15 minutit kokku arvuti taga iga päev, liigun palju värskes õhus ja teen trenni. Sa pasandad siin, fuck you.
 
Anja-Nanja 06. oktoober 2012, kl 23.12
:DDD



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.05.
 
Hahah! 06. oktoober 2012, kl 23.22
Ära püüagi väita nagu sa Anja-Nanja poleks feminist- sa ju veedad juba tükil ajal pikad õhtud FEMINISTI NURGAKEses ning teema tegid sa siia ju kah ISE! Üks valelik femmilita oled lihtsalt, tunnista seda endale! Su sõnavara on kah femmide oma. Oled see peafeminist, kes sõimleb siin sellepärast, et mehed sind ei taha ning teised naised on sinu kõrval liiga naiselikud.
 
Anja-Nanja 06. oktoober 2012, kl 23.33
..:D



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.06.
 
alu 06. oktoober 2012, kl 23.46
...mulje jääb, nagu oleks mingi hull arstide toa arvti oma valdusse saanud.
 
Anja-Nanja 07. oktoober 2012, kl 00.24
-



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.07.
 
alu 07. oktoober 2012, kl 01.29
oot, mida sa rabeled nyyd-ega ma sind mõelnud!

a tegelt..miks ka mitte?
 
sulle 07. oktoober 2012, kl 08.23
Vaata mõnitajatel on endal suured porobleemid ja nad on nurka surutud loomad. Nii et tegele oma isikliku probleemiga. Täiskasvanud inimeste suust väga rumal jutt sul.
 
Anja-Nanja 07. oktoober 2012, kl 18.25
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 16.50.
 
alu 07. oktoober 2012, kl 20.42
azoo. umbes et said feminismilt ise kusagil ränga kolaka, siis tegid teema ja nyyd tymitad oma kujutelmis loodud feministe, irwitad nende yle. koht ei saa ju vale olla-delfi naisteka feministide nurgake-ka umbjoobes jõuab siia kohale, et kätte maksta. siin nad kõik on, kus mujal.
no jõudu:)

ei tea, kas keegi siin end tunneb yldse feministina?
 
huvitav, 07. oktoober 2012, kl 23.53
mis selle anja-nanjaga juhtus, kas sai marianne mikkolt kotid taha või zoovolinikult või mõnelt sotsiaalministeeriumi kantslerilt, seal neid lesbisid ja feministe jagub. mingi valus kogemus nendega peab sul olema et nii üle vahutad. saan aru et nood elukad ei pea kellegile meeldima ning nt mikko pole mulle kunagi meeldinud, rumal eit on, ajab ka mingeid kinnisideid taga nagu sinagi, ainult et sinult olen vahel ka häid sõnavõtte foorumis kohanud.
mõtle nüüd ise kah selle üle mida siin juba paar tüüpi vihjasid: kui sa pole feminist, siis peaksid selle teemaga mujal foorumijaotises üles astuma, kasvõi shovinisti nurgas. feministi nurgas pesitsevad püsivamalt vaid feministid ise, teised käivad neid seal vaid põgusalt vaatamas nagu ahve loomaaiapuuris:)
 
oopium. 08. oktoober 2012, kl 08.22
viimasele
... ja meeleheitel koduperenaised, kes kadedalt õhkavad- oleks mul ka natukenegi seda feminismust :D
 
Iiris 08. oktoober 2012, kl 09.28
VS:"Feminism - pol naiste ja meeste võrdseid õigusi taotlev naisliikumine, med naiselike tunnuste esinemine mehel. Feminist- pol feminismi pooldaja, naisliikumisest osavõtja."
Naisliikumisest osavõtjaid, feministlike ideede eest aktiivseid võitlejaid meie maal on vähe. Poliitilisi põhjusi võitluseks õieti polegi. Haridus on kõigile kättesaadav (sõltub inimese võimetest ja võimalustest, mitte soost). Üldiselt on naistel vastavate eelduste olemasolul kättesaadavad ka kõikvõimalikud töökohad. Need ametid, mis meditsiinilistel põhjustel naistele sobimatuiks loetakse, moodustavad väikse osa ja ega nende nimel võitlejaid polegi (mõni üksik erand ehk).
Tähelepanu väärib sama töö ja panuse eest kohatine erinev tasustamine. Aga eks siin ole ebavõrdsust ka meeste seas. See sõltub pigem enda "müümise" oskustest.

Enamik feministe Eestis liigitub feministlike ideede pooldajaiks ja see ei tähenda aktiivset tegevust, rääkimata võitlusest. Poliitikast on asi kaugenenud ning seostub rohkem pere ja koduga. Kui mees pole võimeline peret ülal pidama (seda mitte halvustavas või luuserlikus tähenduses, vaid üldist reaalset majanduslikku olukorda silmas pidades), on igati loogiline, et mõlemad rahateenijad osalevad ka kodustes toimetustes. Kuidas nad oma toimetusi jagavad, on nende isiklik asi. Ometi on tänapäevalgi mehi/naisi, kelle arusaamades on tooniandev minevikukaja, mil kodused naised kodus enamiku ära tegid ja meeste osaks jäid (kui jäid) füüsilist jõudu enam nõudvad tegevused (puude lõhkumine nt). Elades korteris, kus niiöelda meestetöid õieti polegi, leiab osa mehi, et tööst vabal ajal võivad nad õlut juues telekat vahtida, sõpradega aega viita ning kodu korrashoiu, puhaste riiete, söögi, lastekasvatuse ja muu eest peab naine vastutama. Tõele au andes tuleb siiski tunnistada, et enamus mehi on teistsugused. On suur vahe, kui mees laiskusest osaleb koduses töödes vähe, võrreldes mehega, kelle meelest see ongi naise kohus, mis siis, et naiselgi pikk tööpäev seljataga ning vb isegi teenib rohkem kui tema. Laiskus pole kiiduväärt omadus, kuid igal juhul on see etem kui kindel veendumus mehe õigustest kodus kõik naise teha jätta. Just sellised ja muud taolised arusaamad on feministlikke ideid pooldavate naiste ja meeste jaoks probleemid, mis ei lase feminismil ajalukku jääda.

Kummaline, kui erinevalt feminismist aru saadakse ning millistena feministe endale ette kujutatakse. Mõne jaoks on see räige sõimusõna, millega lajatades saab erilist sadistlikku rahulolu tunda. Mõni kardab selle tiitli kandjaks saamist. Üldiselt näib, et väga paljude jaoks on sel sõnal halvustav külg. Aga miks? Millised isiklikud kogemused, läbielamised on pannud nii tundma?

Olles tavaline inimene, kelles feminist pead tõstab vaid mõne vanema generatsiooni esindajaga suheldes või foorumist kivistunud seisukohti lugedes, ei karda ma end feministiks pidada, sest pooldan igasuguseid inimõigusi ning ei salli kellegi üleolevat võimutsemist kelle tahes suhtes.
 
primadonna 08. oktoober 2012, kl 15.05
anja-nanja kuldsed tipphetked mööduvad just siinsamas foorumis sõimeldes nagu ta ise tunnistas.
see on ainus koht, kus ta saab kuulutada kui ilus ja äge mutt ta ikka on. koht, kus ta pälvib kellegi tähelepanu, mis siis, et negatiivset. unustada hetkeks üksildase reaalsuse ja koleda lõusta, mis igal hommikul painajalikult peeglist vastu jõllitab.

feministide solgiga ülekallamine on puhtalt juhuslik valik, peaasi et saaks kogu oma saastasesse hinge kogunenud pasa lendu lasta. kuna anja teeb seda, vähimatki taipamata feminismi tõelisest olemusest, jätab kogu see feminismivastane ristisõda üsna naeruväärse mulje.
mida rohkem ta räuskab, seda enam meenutab eriti räiget ja labast ekstremist-feministi, kellest viimased naiselikkuse jäänused kadunud. järelikult- mõnitab ja vihkab iseennast. ilmselgelt meditsiini valdkonda kuuluv juhtum...
 
hmm to primadonna 08. oktoober 2012, kl 15.11
Sa ise ka aru saad, et su jutt ei erine anja omast mitte vähematki. Tal on vähemalt mingi mõte, aga sul?
 
? 08. oktoober 2012, kl 15.14
Primadonna, kust king sinu konnasilmu rõhub?
 
primadonna 08. oktoober 2012, kl 17.04
hmm,
ilmselt ei taibanud sa midagi ka eelnevate kommenteerijate jutust, kes samuti üritasid erapooletult analüüsida, milline drastiline sündmus on ajendanud anjat tuhandeid labaselt räuskavaid sõnavõtte kirja panema. lausa spetsiaalseid teemasid (iseenda?) vihkamisest tegema.
võimalik, et mõni kena kanniga feminist on kunagi anja nina alt mehekandidaadi ära napsanud. seega on kõik feministid harimatud hoorad ja väärt vaid surmavat põlgust, kuna ilmselt nende tõttu anja siiani uhkelt vanatüdrukupõlve peab ja oma ainsad kuldsed hetked vihatud vaenlaste anonüümsest foorumist leiab.
või on sul mõni parem teooria välja pakkuda?
 
alu 08. oktoober 2012, kl 19.22
aga. ehk aitab nyyd sellest tymitamisest ja jamast siin. fuck off. pandud diagnooside ees kahvatub nii mõnegi perearstikeskuse kogu ajalugu ja maakonna haigla kartoteek. ylejäänutel on poogen, sest enesehinnag ei puuduta ammu enam maad.

Anja-Nanja, milles on kyssa? mis Sulle on tehtud? meil pole nimesid aga on tegelaskujud, rollid, päevanäod. lolliklubi õppesklass. mina enda syyd ei näe enamal, kui 4kymbise naise nõrkade kylgede valgustamises. nii palju, kui yks mees neile pihta saab. läbi naiste endi enda õeluse. mille mõistmist on mulle kusagilt antud. ja proovile pandud.

Anja-what's the point?

ilmselt on nii mõnigi meist oma eluga korralikult käpuli olnud, olen minagi ja ilmselge on, et ma pole ainus..

kui oled Juta, kes siia kunagi igasugust lugemist pystitas, siis peaks Sul krdil ka oskust seda teemat ja tema eesmärki selgitada olema läbi enama, kui yhe selle tahu.

hetkel ei saa ei mina ega nii mõnigi teine sellele pihta.

ok, kui feminist, siis see, aga...selgita natuke

*kysib taadeldud värdjas
 
hmm to primadonna 08. oktoober 2012, kl 22.22
Ilmselt ei taibanud sa midagi, et su jutt on inimest halvasti kommenteeriv, mitte tema teksti!
 
primadonna 08. oktoober 2012, kl 23.39
hmm
vahel tuleb laskuda "inimesega" samale tasandile, et talle üldse midagi kohale jõuaks:p
ja iga teksti taga on ju inimene. või arvad, et siin tegutseb anja-nimeline sõimule programmeeritud robot?
 
Belle 09. oktoober 2012, kl 00.23
Kui mehed mölisemist ei lõpeta, lähevad naised eestist minema ja teie jäätegi siia igaveseks pihku lööma
 
Täpitriin alule 09. oktoober 2012, kl 09.13
"mina enda syyd ei näe enamal, kui 4kymbise naise nõrkade kylgede valgustamises"
Võib-olla tõesti on torkivalt terav loomus sulle nii igiomane, et sa oled ammu minetanud arusaama, kui haiget võivad su enda arvates süütud sõnad teha. Ja ära alusta paksu naha kasvatamise vajalikkuse õppetundi, minu oma on siin väga paksuks parkunud, aga sinu viis mõnd asja serveerida võtab tihti sõnatuks.
 
hmm to primadonna 09. oktoober 2012, kl 09.19
Ma küll ei taha sinu tasandile laskuda, et sa millestki aru saama hakkaks, see oleks kõrge kukkumine. Loe oma tekstid üle, anjast pole sa parem millegagi. Sulle nagunii ei jõua kohale, sellega ma lõpetan.
 
täiendan hmm 09. oktoober 2012, kl 09.21
seda mitte ainult siin teemas, vaid kõiges. teemasse juttu vähe, põhiline on kellegi paika panemine.
 
hmm 09. oktoober 2012, kl 09.41
See torkab väga silma ja kuidas ta Täpitriinu mõnitab, lausa paha hakkab.
 
primadonna 09. oktoober 2012, kl 10.42
kuule hmm, ära nüüd nii pöördesse ka mine oma silmakirjaliku viginaga. kas nn. paikapanemise patent on sinu arust ainsana anjale siin omistatud? igaühel on õigus oma arvamust avaldada ja "fantaseerida" (kui anja moodi väljenduda:p).
anja kuldse suu läbi on siin paljud teada saanud oma kõveratest jalgadest, kärnastest käsivartest, kusepidamatusest ja muidu värdjalikkusest jne.jne. mitte et ta suudaks sel moel kedagi paika panna. aga kummaline, et mõne meelest on taoline lapsik kontrollimatu sõimulaviin justkui aktsepteeritavam kui loomulik huvi, mis kohutavad põhjused peituvad ikkagi anja verbaalse kusepidamatuse taga.
nii mõnedki on üritanud analüüsida anja ilmse psüühilise nikastuse tagamaid, siiani küll tagajärjetult.

täpitriin, sinul soovitaks rohkem reaalsele elule tähelepanu pöörata. haiget saavad anonüümsed sõnad teha ainult siis kui päriselu rõõmud ja suhted on nullilähedased...
 
hmm 09. oktoober 2012, kl 10.55
"...mis kohutavad põhjused peituvad ikkagi anja verbaalse kusepidamatuse taga."

Ole esimene kes ennast muudab, mis sa siin teistelt nõuad! Kui sa siin Täpitriinule viitad, siis miks sulle endale anja sõnad ette jäävad. Haiget saavad anonüümsed sõnad teha ainult siis kui päriselu rõõmud ja suhted on nullilähedased...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!