Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Feministid
 
kahekümpine 09. oktoober 2012, kl 11.07
Kle moraalijünger hmm, su jutt ei toida.
 
hmm 09. oktoober 2012, kl 11.11
kahekümpine, sa olid küll nüüd väga tark, kohe ülitark!
 
kahekümpine 09. oktoober 2012, kl 11.15
Kuulen seda tihti jah, tänan!
 
Täpitriin 09. oktoober 2012, kl 11.22
Ei, primadonna, haiget saavad teha, kas oluliste inimeste sõnad või väga hästi valitud torked, siin pole mingit delfit ega päriselu. On sõnu, mis sinu öelduna põrkuvad kilbilt tagasi ja ma ainult muigan nende üle, ja siis ütleb neid näiteks mu ema, ja see jätab hinge kustumatu mõra, sest see on mu EMA. Nii on ka ühe alu mõttega igiammusest ajast, mis talle endale ilmselt tühine näis, miks see mulle haiget tegi, ma ei teagi, aga see oli süütu ja valus, seotud millegi sellisega, et prillid teevad iga naise inetumaks. Olin just värskelt arvuti jaoks prilid saanud, mulle endale tundusid nad imeliselt sobivad, olin saanud hulk komplimente täiesti erinevatelt inimestelt, aga alu öeldu tundus oma vaheduses nagu põrmu tallav.
 
kahekümpine 09. oktoober 2012, kl 11.31
Täpitriin, me kõik oleme inimesed. Paksu nahka on mõnes mõttes halb omada, kui sellega lineaarselt või lausa eksponentsaalselt kasvab ka teiste salvamise vajadus. Raske on olla inimene :)
 
Agnes 09. oktoober 2012, kl 11.37
Peab vist portselanist olema, et mingit prillijuttu nutuvõruga suuümber meenutada :))

Kui moodi tulid suured päikeseprillid siis mul oli neid kohe mitu paari, mille peale üks arvas, et näen nagu kilpkonn nendega välja :) Ausalt, jumala suva :))
 
Täpitriin 09. oktoober 2012, kl 11.50
Ei, Agnes, asi pole delfis, asi pole isegi alus, ammugi mitte selles, et ma kõike lõputult hinge võtaks, vahel on asi kõigest vales ajahetkes. Kas ma alu peale sellepärast elu lõpuni vihane oleks. Ei, jumal küll, lihtsalt see lugu meenus.
 
Agnes 09. oktoober 2012, kl 11.59
Jajah, Täpitriin, sama usukumatu, kui mõne jaoks minu rahulolu eluga :)
Hakake parem blogi pidama - alu ja Täpitriinu kohvik :))

Inetuid inimesi prillidega ja ilma kohtab tihti, ainult rumal võtab voli kritiseerida ja sellised seigad pole meenutamist väärt.
Mul prille pole, ju sellepärast ma siukesi ei näe ka :)
 
närija 09. oktoober 2012, kl 12.02
kahekümpine näiks targem, kui ei kasutaks olematuid võõrsõnu.
 
primadonna 09. oktoober 2012, kl 12.06
hmm,
anja mulin saaks ehk ainult lasteaialapsele haiget teha- kuna see on niivõrd lapsik ju:D aga nii mina, alu kui paljud teised on huvi tundnud, mis eriskummaline põhjus sunnib anjat nii labaselt räiget teksti produtseerima. sinul ei ole kunagi sellist küsimust tekkinud? või pead loomulikuks, et üks naine(?) suure osa oma ajast kulutab võhivõõraste inimeste suvalise sõnaporiga ülevalamisele? kuldsed hetked:D


täpitriin,
alu on siis sulle väga oluline isik?:p
madala enesehinnagu puhul võetakse igat väikest süütut torgetki tohutu solvanguna. tegelikult lisavad prillid Ilusale naisele isegi väikest vürtsi, aga mutiliku masajalgse mammi teevad veelgi mutilikumaks...
eks sa ise tead kõige paremini, kas alu jutt inetutest prillimammadest sinu kohta käis.
 
hmm 09. oktoober 2012, kl 12.12
Asi pole praegu anja mulinas, vaid mis eriskummaline põhjus sunnib sind nii labaselt räiget teksti produtseerima? :D
 
hmm 09. oktoober 2012, kl 12.13
Ma ei pea loomulikuks, et üks naine (primadonna) suure osa oma ajast kulutab võhivõõraste inimeste suvalise sõnaporiga ülevalamisele? kuldsed hetked:D
 
hmmile 09. oktoober 2012, kl 12.24
Kas sul enda peas ühtki mõtet pole, et igas kommentaaris teiste sõnu kopeerid?
 
Täpitriin 09. oktoober 2012, kl 12.26
:D
ps. Sinu halb enesetunne on sind ebaloomulikult pehmeks muutnud. Võta nüüd end kokku.
 
primadonna 09. oktoober 2012, kl 12.38
hmm,
milline sõna minu postitustest sinu meelest on labaselt räige? paluks konkreetsemalt.
täiesti tavaline naiselik uudishimu (nagu alul ja teistelgi;)) sunnib otsima põhjendusi anja räuskamistele.
ligi 3000 sõimu ja vihkamist täis postitust. tegelikult pole see vihkamine suunatud ainult feministidele, kuigi anja iga talle vähemmeeldiva persooni automaatselt feministiks tembeldab. see on tunduvalt laiem ja tõenäoliselt sisaldabki ka enesevihkamist nagu keegi eespool mainis. seega psühholoogiliselt huvitav juhtum, kas pole.
anja ise tunnistas, et tema kuldsed hetked sisaldavad netis sõimlemist. ülejäänud publikul siin on siiski ka elus teisi eesmärke ja naudinguid, vähemalt tahaks loota:p
 
primadonnale 09. oktoober 2012, kl 12.47
Sa usud kõike, mida anja endast räägib? Naiivik oled või see sobib sulle, et anja endast arvab nii?
 
to primadonnale 09. oktoober 2012, kl 13.59
Sa usud kõike, mida primadonna räägib? Naiivik oled või puudub sul oma mõtlemisvõime täiesti?
 
viimasele 09. oktoober 2012, kl 14.07
väga vaimukas.
 
kahekümpine 09. oktoober 2012, kl 18.02
närija
09. oktoober 2012, kl 12.02
kahekümpine näiks targem, kui ei kasutaks olematuid võõrsõnu.

Palun tõesti andestust, et jätsin ühe "i" trükkimata, kas annad mulle kunagi andeks? See sõna on eksponentsiaalselt. Ja kui see sinu arvates olematu sõna on, siis kahjuks ei saa sind aidata, ehk mõni arvutamisega rohkem kursis olev inimene saab ehk aru, tuleb sellele lootma jääda.
 
ang 09. oktoober 2012, kl 18.12
Foorum vajab uut nurgakest nimega Sõimla. :)
 
närija 09. oktoober 2012, kl 18.58
Paraku eesti keele seletav sõnaraamat ei tea sest sõnast endiselt midagi.
 
alu 09. oktoober 2012, kl 19.11
sõimla oleks liiga laialivalguv mõiste-kõik ehmataks ära ja oleks viisakad. eriti mina.

aga vaja oleks kõrinärilat. ja muidugi antud teema autorit. ylejäänu võiks kokku tõmmata niisama halva kogemuse alla.
 
kahekümpine 09. oktoober 2012, kl 22.17
närija, see ei tähenda, et seda sõna olemas pole. Eksponentsiaalne kasv tähendab, et muutuja suurenedes kasvab funktsioon järsult.
 
Anja-Nanja 10. oktoober 2012, kl 20.14
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 23.07.2014 16.20.
 
palatist nr.2 11. oktoober 2012, kl 23.41
meil haiglas käisid jutud, et Anja-Nanja oli mõned päevad ohtlike hullude osakonnas. sellepärast ei pääsenud ka netti räuskama. nüüd juba vagur nagu lambuke, aga hinges endiselt esifeminist nagu ise oli raviarstile tunnistanud :)
 
raviarst 12. oktoober 2012, kl 13.05
feministid on normaalsed, sellepärast anja, nagu ebanormaalne meesterahvas kunagi, neid ei salligi:)
 
Anja-Nanja 12. oktoober 2012, kl 21.42
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 29.10.2012 13.25.
 
mohammed 13. oktoober 2012, kl 09.51
siis aitab islam ka anja-nanja vastu? kott pähe ja mehi ümmardama, jääb vähem aega netis plärisemiseks :D
 
Rahune, anja! 13. oktoober 2012, kl 14.35
Inimsugu on jaotunud kaheks sugupooleks- meheks ja naiseks.
Mehe ja naise mõttemaailm ei ole vastnduv, see on lihtsalt e r i n e v ja ilmselt on loodusekohaselt selline erinevus vajalik.

Sõda kahe sugupoole vahel lõpeb siis, kui mõlemad sugupooled mõistavad, et mõlema e r i n e v u s e g a tuleb arvestada ja erinevus mitte ei kahjusta, vaid rikastab ja viib edasi elu.
 
Agnes 13. oktoober 2012, kl 20.20
Kahtlustan, et Anja ei mõnita mitte feministe, vaid "feministe".
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!