Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Küsimus meestele
 
uudishimu 06. oktoober 2012, kl 09.23
Kui mees kingib nelke, kas ta siis ei armasta? Kui tähtis on teie jaoks, milliseid lilli oma armastatud naisele kingite?
 
dzentelmen 06. oktoober 2012, kl 09.30
Roosid ja kihlasõrmus:)
alla selle ei tasu naistele läheneda
 
uudishimu 06. oktoober 2012, kl 09.37
Noh, ma mõtlesin seda, kui ollakse juba natuke kauem tuttavad, mitte suhte alguses. Varem on ka roose kinkinud.
 
dzentelmen 06. oktoober 2012, kl 09.44
meie jutt viitab kokkusaamisele kui oled naine:)
 
uudishimu 06. oktoober 2012, kl 10.02
Olen naine, aga ma ei soovi Sinuga kokku saada, kui seda silmas pidasid. Või sain ma valesti aru?
 
d 06. oktoober 2012, kl 10.05
vahet pole,peaasi et kingib!!!kusjuures nelgid seisavad paljun kauem kui roosid
 
Sysy69 06. oktoober 2012, kl 10.06
Ma imestan alati naiste üle kes kilkavad õnnest kui neile lillelaipu kingitakse ja tunnevad ennast seitsmendas taevas kui mingi luud leile tuuakse ja seda uhkusega kimbuks või buketiks nimetatakse.
Muidugi kui vaadata asja teisest küljest siis on vähemalt mees midagigi Sinusse investeerinud. Vähemalt pingutas, tuues kas või nelgid.
 
uudishimu 06. oktoober 2012, kl 10.15
Oh, ma pole üldse õnnetu nende nelkide üle. Muidugi seisavad nelgid palju kauem ja mul on hea meel, et üldse midagi kinkis. Mul täitsa ükskõik, milliseid lilli kingitakse. Kõik on ilusad. Tahtsin lihtsalt teada, kas mehed mõtlevad selle peale, mida kingivad.
 
?? 06. oktoober 2012, kl 10.17
nelgid on odavamad kui roosid. äkki sai mehel raha otsa?:)
 
uudishimu 06. oktoober 2012, kl 10.21
Kindlasti mitte.
 
lõvikas 06. oktoober 2012, kl 10.26
Minu mees valib lilli hoolekalt, et oleksid värsked ja kauem seisaksid, on kinkinud igasugu lilli alates roosist lõpetades gladioolidega. Muidugi on mul endal hea tunne kui kingib suure kimbu punaseid roose aga vahel toob ka roosasid või hoopis tulpe. Tähtis on mõte ise :)
 
n35 06. oktoober 2012, kl 21.59
kõik on hästi seni, kuni kaktust ei kingi:)
 
mõmm 06. oktoober 2012, kl 22.13
Teinekord sisened lillepoodi ja ei taha midagi sealt osta, sest kogu valik tundub selline räsitud ja justkui second hand kaup kusagilt surnuaialt. Siis nuputad, et mida üldse võtta. Kui siis nelgid tunduvad kõige värskemad olema, siis võtangi nelgid.
 
domina 06. oktoober 2012, kl 22.15
Välja arvatud juhul kui naisele kaktused meeldivad ;) Väga lahedad taimed minu meelest - vajavad vähe hoolt ja elavad kaua.
 
läku eedi 07. oktoober 2012, kl 13.51
ole rahul sellega mida mees sulle toob ja ära virise moor.
 
uudishimu 07. oktoober 2012, kl 14.39
Olengi rahul ja ei virise ja moor on rootsi keeles ema.
 
Tartust 09. oktoober 2012, kl 18.29
Andke andeks kallid daami aga mina sellest lillefenomenist aru ei saa. Tegeltkaa mees toob teile maltsa ja teie kohe sulate. mismõttes. Ma saaks aru kui mees kingib valgest kullast kaelakee ja briljantidega ehitud juukseklambri vot oleks tase. Mida üldse lilled tähistavad- kiiret surma nende närtsimise näol.
Mina ei kingi põhimõtteliselt oma naisele lilli.
Naise sõbrannad muidugi mõrvavad mind pilkudega. Siit tuli praegu teine teemaaretus. Miks peaks mees teid kingituste ja lilledega üle külvama kui tei meestele muud peale virina ja kiunu ei kingi. Kus siis nüüd võrdõigluslikus on mida te nii usinasti taga ajate?
 
uudishimu 09. oktoober 2012, kl 19.03
No miks Sa arvad, et kõik naised virisevad ja kiunuvad? Ega ei peagi midagi kinkima. See tema vabatahtlik soov. Üldiselt arvan ka, et lilled võiksid ikka peenral kasvada ja ise küll ei kipu neid sealt murdma.
 
Talib 09. oktoober 2012, kl 20.08
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.15.
 
Agnes 09. oktoober 2012, kl 21.38
On mehi, kellele meedib lilli kinkida, nad valivad neid hoolega, kingivad südamest. On mehi, kellele on see vastuvõetamatu. On naisi, kellele meeldib lilli saada ja neid, kes peab seda taime mõrvaks.
Ideaalis peaksid õied minema õigetest kätest õigetesse kätesse.
Ükski naine ei tahagi lilli saada mehelt, kes on käinud ennast lillepoes vägistamas.
Kas mõne mehe jaoks hommikukohv voodisse on armas ja hooliv? Aga, kui mina ei viitsi ja see tundub nõme?!
Tegelikult on ikka nii, et kui hoolid, siis teed suurima rõõmuga kogu südamest žeste, mis teisele meeldivad.
 
alu 09. oktoober 2012, kl 22.32
"Tegelikult on ikka nii, et kui hoolid, siis teed suurima rõõmuga kogu südamest žeste, mis teisele meeldivad."

vaat kus yllus ja ylim pyye on välja roninud..asenda see sõna hoolimine viitsimisega ja hulga loogilisem juba. hoolida võib ka siis, kui hästi ei viici nagu enam. a seda alahinnatakse tunduvalt.
 
goldvina 09. oktoober 2012, kl 23.45
Tartust
aga see on ju SINU probleem, kui viriseva ja kiunuva naisega elad.
miks sa elad taga siis koos? ei julge lahutada, kuna jääd elamispinnast ja rahast ilma või?

minu jaoks küll lilled surma ei sümboliseeri. surm ja totrad vabandused oma ükskõiksuseks lähedase vastu, need ideed elavad vaid sinu peas.
 
väää 10. oktoober 2012, kl 00.04
Minu meelest on nelgid kallima poolt igal juhul loovam kingitus kui roosid, see nii ära nämmutatud teema, eriti punased. Aga ma kunagi küsisin oma mehe käest, mille järgi tema lilli valib mulle (vahel toob) ja tema ütles, et otsib huvitava välimusega lilli, selliseid ebatavalisi või mis mingi omaduse poolest silma paistavad, valmistehtud kimpe eriti ei vaata.
 
vaharagatše 10. oktoober 2012, kl 08.37
Ma viin ainult siis lilli, kui kuskil hainamaal miskit ilosat silma paistap. Ei ma hakka mingit tapetud väljamaa lille naisele viima.
 
Lilled, lilled, lilled 10. oktoober 2012, kl 10.55
keegi rääkis kunagi, et roos sümboliseerib naise suguelundit, nelk on matuselill ja liilia litsakuse märk.
Nüüdsest kingin ainult võililli või karuohakaid!
 
Agnes 10. oktoober 2012, kl 10.56
Jah alu, võib ka lillegi liigutamata lapiti voodis lamada ja siiralt kutsikasilmadega kinnitada - kallis, ma armastan sind ikka veel.
Kui sina tahad, et sinu pärast viiiicitakse, siis tõenäoliselt eeldatakse seda sama ka sinult ja siin ei mõtle ma igaöist schampuse joomist, nurruvaid jutuajamisi, ämbritega tuppa tassitud lillekuhilaid :)
 
alu 10. oktoober 2012, kl 13.07
et vorst vorsti ja lill omleti vastu-c'on, kuhu jääb romantika, ennastunustav armumine ja sygavad tunded?
 
Agnes 10. oktoober 2012, kl 16.14
Hommikukohv vorsti vastu, tasuta lõunaid pole olemas! :)
Mina ka ei tea, kuhu need muud asjad kõik jäävad :)
Karl Kindermacher 10. oktoober 2012, kl 17.00
Agnes Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kas mõne mehe jaoks hommikukohv voodisse
> on armas ja hooliv?

Tänan, pigem siiski tassi kui voodisse. Kui tohiks palun.
 
Agnes 10. oktoober 2012, kl 17.06
Aga muidugi, nii on parem tõesti :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!