Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Punane poisipea
 
zz 02. november 2012, kl 18.21
Midagi koledamat on mul raske välja mõelda. Kas kellelegi tõesti meeldib see soeng või keeravad naised need punased potid endale pähe omaarust mingi statemendi tegemiseks?
 
Johanna 02. november 2012, kl 18.58
Mina enda juukseid küll punaseks ei värviks, aga teised tehku oma juustega, mida tahavad. Aga tean ühte meest, kes ütles, et talle meeldivad punased juuksed.
 
alu 02. november 2012, kl 19.05
punapead on ägedad pikkade juustega.

aga mingid nuiaks lõigatud pead ei ole yheski toonis vaadeldavad. yhed estrid kõik.
 
a 02. november 2012, kl 19.11
aluga nõus, naisel peavad olema pikad juuksed. Muidu on nagu kesksoost. Ja need pikad juuksed võivad olla kasvõi sinised.
Karl Kindermacher 02. november 2012, kl 20.03
Just-just, meenuvad sellised ülekaalulised vene babad, kes värvisid juuksed punaseks või siis templivärviga siniseks ja tegid kõrge krunni kuklasse.

Aga ka minul on pisuke tõrge selliste punapäiste poisipeade vastu. Põhjused jätan enda teada ;)
 
alu 02. november 2012, kl 20.24
samas-mõnele võib ka sobida selline ära nuditud pea. vbla siis, kui vähe ymaram nägu on. jutt on siis noortest naistest-vanad kandku mida ja kuidas tahavad, estriteks jäävad ikka.
 
Talib 02. november 2012, kl 20.47
.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Talib 29.04.2013 10.05.
 
alu 02. november 2012, kl 20.54
estrite all on mõeldud meie kõigi lemmikut-ester tuiksood.

no onju hää nuipea!
 
Uku 02. november 2012, kl 22.53
Mulle küll meeldivad poisipead noorematel naistel. Metsik ja nunnu, kohe näha, et julge naine. Pikad juuksed võivad ka seksikad olla, aga lühikesed lähevad rohkem peale.
 
yup 02. november 2012, kl 23.47
Mulle ka meeldib.
 
nuipea 03. november 2012, kl 00.51
tumelillad juuksed väga cool
 
ei tea 03. november 2012, kl 08.38
Kas on üldse midagi siin ilmas, mida alu naiste juures ei vihka?

Mida su vanemad sinuga lapsepõlves tegid, alu? Siin saab põhjuseks ainult väga ränk väärkohtlemise olla ja kuna alu vihkamise obsessioon on naistele suunatud, siis on põhjuseks ema. Hea, et on vähemalt delfi naistekas, kus alu saab oma hingevalu välja elada. Psühhoteraapia oleks muidugi parem võimalus, aga selleks peab palju raha olema.
 
piuks 03. november 2012, kl 13.20
punane võib väga lahe olla, aga see nõuab kõigist värvidest kõige rohkem vaeva.
 
zz 03. november 2012, kl 17.27
Pikkade juuste juures meeldib mulle ka punane. Isegi potipea soeng võib olla süsimustade juustega mõnel hiinlasel täitsa ilus, naiselik, jne. Isegi nudipea võib olla ilus näiteks plaatinablondil noorel kiisul. Aga pott või nudi PLUSS punane - öäkkk. Tahaks tõesti teada, mida need naised ise arvavad endast?
 
psühhopaat 03. november 2012, kl 17.34
Kui ma olen peast soe, ei oma värv mingit tähtsust.
 
Eks-punapoisipea 04. november 2012, kl 21.30
Aus küsimus -- aus vastus: punase poisipeaga naised arvavad, et see on täiesti, savi, kama, suva ja sügavalt mõttetu, mida mingi zz kusagil foorumis nende peade kohta kirjutab.
Mina loobusin poisipeast, sest ei viitsinud nii tihti juuksuris seda pügamas käia ja juuksureid, kes ilusa, näokujuga sobiva poisipea lõikavad on vähe. Ja siis loobusin ka punapeast, sest pikki juukseid on jälle kuradima tülikas värvida, eriti väljakasvu.
Sa zz mina lõika endale parem uus soeng ja ära aura pead teiste üle nii kangesti.
 
Paula 05. november 2012, kl 16.52
Mul on ilus pikk kael ja korrapärased näojooned ning ma kannan välja iga juuksevärvi. Lühikesed on nad sellepärast et meditsiinilistel põhjustel ei kasva mu juuksed oluliselt pikemaks ja ei näe lihtsalt õlgadest allapoole pikkuses enam ilusad välja, ent hea lõikus ja viimistlus teeb minu soengu alati väga efektseks.
 
Nneka 05. november 2012, kl 18.09
Ma olen seni üldse hästi sobivaid poisipäid naistel ainult filmides või mõnel kuulsusel näinud. Poisipea lõikus on väga nõudlik ja selles suhtes kogenud juuksureid on kindlasti vähe ning nõuab ka sagedamat juuksuri juures käimist.
Punane värv on samuti nõudlik, mõni muutub ikka tõesti inetuks fuuriaks või siis jätab endast lihtsalt liiga pretensioonika mulje.
Seega kaks asja kokku nõuavad veelgi suuremat maitsemeelt, et sobivale näole saaks sobiv värv ja lõikus.
Selles suhtes on pikad plaatinablondid juuksed kindlasti lihtsam valik, teeb iga nõia näojooned veidi pehmemaks ning peidab iluvead.
 
karikirar 05. november 2012, kl 19.23
sobib:
http://hairstylestrendy.net/wp-content/uploads/2010/10/Short-Hair-Styles-hairstyle2.jpg


EI sobi:
http://dailyvenusdiva.com/wp-content/gallery/short-hair-inspiration/beth-ditto-with-new-short-red-hair-3386.jpg
 
alu 05. november 2012, kl 20.44
viimane vaal on päris hea. soeng nagu ferarri peas!
 
Agnes 08. november 2012, kl 21.02
Punased pikad - nagu kretiin pipi.
Punased lühikesed - karlsson.
No mismoodi kompunnida see lõke riietega? Õõõhhh...
 
patsidega 09. november 2012, kl 14.30
Agnes, su küsimusele on ju kohe vastus su enda kirjatükis.
Pikad punased juuksed saab ju ikka mõne kollase minikleidi ja lontis sukkadega koos kõlama panna. Paljude arvates väga nooruslik.
Traksidega pükse (ka ilma propellerita)ikka liigub.

Väga vähesed punapead on kenad vaadata. See igavlevate koduperenaiste Bree vist ainus, kes praegu meenub. Ülejäänute puhul hakkab esmalt silma pigem sinakas nahk ja tedretäpid
 
Nneka 09. november 2012, kl 15.04
Mulle on meeldinud ka enamik Mylene Farmeri soengustiile
 
linnur 09. november 2012, kl 20.23
linnapildis naisi vaadates on üle poolte naiste juustevärv punane ja minu arvates on see rõve ei saa küll aru, miks naised nii tihti oma kupli punaseks värvivad vist närvihaigete tunnusmärk.
 
kihulane 09. november 2012, kl 21.12
pea peaks, seda võib värvida kasvõi 2x päevas aga kui leiaks kuskilt naise kellel tutt on nat. punane, armuks kohemaid
 
sweet dreams 10. november 2012, kl 22.00
Mul tuli esimesena meelde kohe video: Eurythmics - Sweet Dreams. Minu arvates on sel lauljal seal lahe soeng, kuigi väga lühike. Aga samas selline soeng nõuab tugevat isiksust, et hästi seda välja kanda.
 
kihulasele 11. november 2012, kl 10.41
Aga millega värvida tutti punaseks või kasvõi siniseks? Huvitab juba ammu.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!