Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
kust leida üheöösuhteid?
 
tydruk 30. november 2012, kl 23.45
Mida teemat :DD Kõik ju magavad niisama. Enivei, mina olen 24h jooksul 3 erineva mehega olnud ja vahele pole jäänud või probleeme sellest tekkinud. Aga see on paar korda olnud nii. Soovitan naistele, see tunne on imeline, parem kui ükskõik mis narkootikum.
 
tydruk 30. november 2012, kl 23.50
Tsiteerin: "Kiimaorjad elavad õnnetut elu, püüdes sisendada kõigile teistele, et just selliselt hulkudes on nad tõeliselt vabad ja õnnelikud."

Pole tõsi minu puhul, erinevate meestega kohustustevabalt seksides tunnnen ma ennast tõeliselt vabana ja tunnen ennast õnnelikuna. See on sinu arvamus, kõik ei arva nii nagu sina. Ma ei tea aga selline hulkumine on lahe ja tekitab hea meeleolu, pole kohustusi ja kõik võid kus iganes saata, ei hooli kellestki peale iseenda. Aga kõik ei oskagi ju elada.
 
irww 01. detsember 2012, kl 13.45
mis siin ikka pikalt mõelda, siin kari hoorasid koos ju. kas teil omal mingit häbi üldse ei ole või, et sellised moraalitud madratsid olete? fui!
 
@tydruk 01. detsember 2012, kl 14.00
vaatame mis laulu sa 10a pärast laulad;)
 
Vana Karu 01. detsember 2012, kl 14.11
"Moraalitud madratsid"? Irw & moraalne? Mis ajast?
 
Kinokaks 01. detsember 2012, kl 15.32
Naistel on lihtsalt vaja väike näpuviibutus (sest riski rasestuda maandavad tabletid ja preservatiivid) ja saab oma ühe või kaheöösuhte kiirelt kätte.

Faktiliselt on selge, et naistel keskmiselt on üheöösuhteid ühikuliselt rohkem ühe nii õelda pandava kuti kohta, sest üks skooriv mees võib kiidelda a`la 300 üheöösuhtega ja samas terve kari mehi peab leppima kokkuvõttes 1-2 või 3-4 üheöösuhtega, mis on paratamatus.

Varasematel aegadel (a`la 20-30 aastat tagasi ja enam), kui rasestumine oli suhteliselt raskem ära hoida just vastavate võimaluste tõttu ning masside moraal oli natuke teisene, siis naistel oli ka vähem üheöösuhteid ning skoorivaid mehi oli tunduvalt vähem, sest kiidelda võis ehk mõni alfa-isasem ehk 6-20 suhtega.
 
tydruk 01. detsember 2012, kl 15.43
Moraal? Miks peaks endale seksimist keelama? Ei saa küll aru, mis on seksis mehega, kes seda teha tahab, ebamoraalset. Kas see põhjustab kellelegi valu, kannatusi, piinu? On see Eesti seadustes keelatud? Ei ole, nii, et kui tahad seksida, siis anna tuld. Nii mõtleb normaalne naine. Milleks ennast piirata? Ma ei ole ori ja ühelgi mehel pole õigust mult pärida kellega ja kus ma seksin ja mulle mingeid nõudmisi esitada. Kepin siis, kui ise tahan ja mõlemad osapooled on huvitatud. Orjapidamise ajad on läbi. Imelik, et nii palju naisi vagatsedes endale vabatahtlikke köidikuid loovad.
 
Mis siin ikka 01. detsember 2012, kl 15.50
tydruk Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Moraal? Miks peaks endale seksimist keelama? Ei sa
> a küll aru, mis on seksis mehega, kes seda teha ta
> hab, ebamoraalset. Kas see põhjustab kellelegi val
> u, kannatusi, piinu? On see Eesti seadustes keelat
> ud? Ei ole, nii, et kui tahad seksida, siis anna t
> uld. Nii mõtleb normaalne naine. Milleks ennast pi
> irata? Ma ei ole ori ja ühelgi mehel pole õigust m
> ult pärida kellega ja kus ma seksin ja mulle minge
> id nõudmisi esitada. Kepin siis, kui ise tahan ja
> mõlemad osapooled on huvitatud. Orjapidamise ajad
> on läbi. Imelik, et nii palju naisi vagatsedes end
> ale vabatahtlikke köidikuid loovad.

------------
Jutu kokkuvõtteks on see ülalkirjutatu ühemõtteliselt HOOR, mis HOOR ja ka nende meeste vastu pole ka mingit respekti, kes sellisele üheöö suhtele alla kirjutavad - võiks olla mingi haigus, mis ainult üheöö suhete korral ränki tagajärgi tervisele toovad, siis hakatakse alles mõtlema. See tahan ja teen on selline poe valdkonda kuuluv teema - ostan - võtan - tahan - maksan - viskan ühte teisega
 
tydruk 01. detsember 2012, kl 16.23
Kas kadeduseuss närib seest või? Tahaks seksida kellegi teisega peale ühe, aga mingid lollid reeglid keelavad. Võid nimetada mind kuidas iganes tahad, see on sinu suhteline hinnang ja kui mind hooraks sõimates natukenegi oma kadedust rahuldad, siis lase minna. Ma ei ole kunagi meestelt raha seksi eest küsinud ega teenust pakkunud, s.t teinud voodis seda, mida ma EI TAHA teha ja ma ei ole seksinud iial mittepandva pekise kutiga. Kuid reegel peab olema see, et isegi pandav kutt jutule võtta, peab ta naisele joogi/kohvi välja tegema ja ise vajalikud kjulutused tegema (nt kondoom, sekslelud või mõne motelli maksumuse, kus saaks rahulikult panna). Nt üks kord juhtusin oma üheöösuhtega juhuslikult kokku, siis sain rahalise kingituse (maksis 200 eurot) selle eest, et teist korda nõus temaga k.eppima oleksin (tahtsin temaga niisamagi k.eppida, aga alati tuleb rahaliselt pigistada meest nii palju kui võimalik). Nii, et mina saan lisaks seksile, mida ma ise tahan, tasuta jooke ja vahest mõne kingituse, aga sina ei saa kepi eest midagi. Vaevalt, et püsisuhtes naistele mees iga vahekorra eest maksaks kas joogi välja tegemisega või kingitustega. irw. Muidugi igava eluga naine, keda üks mees armukadetsedes piirab ja oma võimu all hoiab, peabki olema tige ja kuri.
 
Vana Karu 01. detsember 2012, kl 16.24
Lõpetage moraalitsemise sildi all seoseta ja mõtteta lausete kokkuluuletamine ja rääkige parem asjast, mis teid vaba seksi juures tegelikult häirib!
 
kah lugeja 01. detsember 2012, kl 16.33
Moraalitsejatel on õigus siis targutada, kui nad elus ühelgi peol ei käi, on elus vaid oma abikaasaga olnud ja iga pühapäev kirikus käivad, riietuvad tagasihoidlikult ja peavad seksi patuks, pärast mida iga kord andeks paluvad. Kui see on teie maailmavaade, siis on õigus kedagi litsiks sõimata. Muud olgu päris kuss.
 
korralik 02. detsember 2012, kl 01.22
ma ei saa üldse aru, kelle asi see on, mida üks vaba inimene endaga peale hakkab, või ei hakka? jubedalt kohe torgib inimesi?
 
kopranahk 02. detsember 2012, kl 03.08
... võib leida bussipeatusest.
 
tüdrukule 02. detsember 2012, kl 03.09
Sul on siis vedanud, saad vaginaalseid orgasme, aga kõik naised anatoomiliselt ei saa.
 
3x 02. detsember 2012, kl 06.14
küsiks nõu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Olen iseendaga hakkmasaav alla 25 aastane naine. P
> aluks nõu ja soovitusi selles osas, kus leida Tall
> innas ajutisi sekssuhteid. Töökaaslased, ülikoolit
> uttavad selleks enesestmõistetavalt ei sobi. Tahak
> s ikka anonüümselt tutvuda, st oma nime ei avalda
> ja teaksime üksteisest nii vähe kui võimalik. Kell
> egagi ennast siduda ei taha ja ka pikemad sekssuhe
> ted kui paar nädalat sama mehega on mulle tüütavad
> , ahistavad ja vastumeelsed. Aga ilma seksita ei t
> aha ka olla. Kui teil on soovitusi, kust leida häi
> d üheöösuhteid, siis on ettepanekud teretulnud.
asmerts@aol.com
 
to tydruk lausa imestan 03. detsember 2012, kl 13.29
vastik on lugeda sinu allakäinud maailmavaatega kommentaare, sul peab olema tõsiseid vaimseid probleeme, et nii käitud ja teisalt vaadates ilmselt pole su vanemad osanud sind kasvatada, kui sul üldse ongi vasnemaid.. paneb kahtlema. tavaliselt need , kellel lapsepõlves olnud mingid traumad või üleelamised, need ka hiljem seda teed lähevad, kahjuks. ja siis me pärast imestame, et miks meie ühiskond on nii allakäinud. aga palun, siin ehtne näide olemas neist odavatest naistest. ma tavaliselt küll selliseid sõnu ei kasuta, aga lugedes sinu kommentaare tydruk ja mõnda teist ning teemaalgatajat, siis mul lihtdsalt ei ole muid sõnu teie kohta kui ''l.ts''.
üks korralik ja normaalne naine on ikka ühe mehega, mitte ei tõmba niimoodi ringi ja isegi kui ei juhtu hetkel oma meest olema, siis ootab kuni leiab selle õige mehe. kahju lausa, kuidas mõned ennast lörtsivad ja kohtlevad. kas te olete veel selle üle ukhed ka või?
 
-'' 03. detsember 2012, kl 13.30
sry sõna läks lausa valesti: mõeldud oli ''uhked''
 
Lilltoomas771@gmail.com 23. veebruar 2020, kl 16.38
 
Poisu 24. jaanuar 2021, kl 16.33
Tinder, abielu naisi täis , üheöösuhteks
 
Sala1 30. november 2021, kl 16.20
Tere kas sa mulle leiaks kelegi olen
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!