Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tegelik põhjus, miks mehed on vanapoisid ja ei leia naist
 
22a mees 13. november 2016, kl 18.00
see mis toimub siin, on see, miks ma enam naistega ei viitsi jamada... mõtetu. ei saa aru mis siin ühiskonnas toimub...
 
maniila 14. november 2016, kl 11.45
kle 22-a. mees! kas sa tõesti mujal tutvuda ei suuda, kui siin? see ju huumorinurgake! no on ikka probleemid.
 
hehee 14. november 2016, kl 14.13
toimub see, et 22-aastased "mehed" käivad naistelehes vingumas, kui mõTTetud mehed nad on. selle asemel, et emakeele grammatika põhialused selgeks teha ja reaalis naisi murda.
 
22a mees 15. november 2016, kl 07.33
ma ei käi siin naisi sebimas, kellega, millal ma siin ültse tuttavaks sain?. käin siin lugemas, et naiste mõttemaailmaga kursis olla. nagu ma ütlesin, mind ei huvita enam naistega suhted.
 
Viljakas eas naisi 16. november 2016, kl 05.18
on lihtsalt palju vähem kui mehi (ca kuni 40a vanusegrupis).

Lisaks valivad väga palju eesti naised endale välismaa mehe.

Nt Venemaal pidi jällegi meestepõud olema (lausa miljonites). Eks paljuski süüdi kindlasti alkoholism.
 
Esopus Spitzenburg 16. november 2016, kl 08.32
Absoluutselt on see ühiskonna viga, et üks 22-aastane ei viitsi enam naistega suhelda.... imelik, et veel valitsust selles ei süüdistata:D
 
22a mees 17. november 2016, kl 09.21
kindlasti ei ole ma ainuke. sinu subjektiivne arvamus ei ütle midagi. ilmselgelt on sul probleeme lugemisega ja asjade arusaamisega, miks asjad nii on. nagu ma ütlesin juba kaks korda enne, et...
 
aa 17. november 2016, kl 17.55
Kas sa päris elus ka naistega suhtled? On naistest sõpru, kolleege, õdesid vms? Kui arvad, et roosamannalises trollifoorumis võib end naiste mõttemaailmaga kurssi viia, siis tõenäoliselt pole sul päris naistega peale viisakuse mingit kontakti olnud. Ja ma ei mõtle su ema või vanaema, vaid ikka omavanuseid naisi.

Sama lugu oleks, kui mõni naine läheks 4chani /b/sse, et meeste mõttemaailmaga end kurssi viia. Või Eestisse kolinud välismaalane loeks kooseluseaduse artiklite kommentaare, et end tüüpilise eestlasega kurssi viia. Internetis kirjutataksegi igasugust jama, vihaselt, enamik teeb üldse nalja, vaatab, kuidas reageeritakse. Pealegi naistelehed teenindavad vaid üht tüüpi naisi, neid, kelle jaoks on naine olemine hobi ja harrastus, omaette eesmärk. Nad on eelkõige naised, seejärel ehk emad, ning alles siis isiksused, kui üldse. Huvidega naine loeb erialakirjandust, kultuurilehti, teadus- või loodusajakirju, autofoorumit, käsitööfoorumit või mida iganes. Niisama lollitamiseks otsib ehk ka naisteka kõige idiootsemaid teemasid ja trollib siin. Aga seda teevad ka mehed, sest see on ainus registreerimata foorum Eestis.

22a mees Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei käi siin naisi sebimas, kellega, millal ma s
> iin ültse tuttavaks sain?. käin siin lugemas, et n
> aiste mõttemaailmaga kursis olla. nagu ma ütlesin,
> mind ei huvita enam naistega suhted.
 
22a mees 18. november 2016, kl 18.10
kokkupuude naistega on arvestatav. kuulanud, rääkinud, lugenud, kaasa mõtlenud, analüüsinud ja omad järeldused teinud.ja kuna olen ka välismaal elanud, siis on mul ka võrdlusmoment teatud laadi kultuuridest pärit naistega. asi ei ole päris nii ka, et loen foorumis ühe teema läbi ja siis kohe panen mingi stambi külge, see mida ma siit saan, on ainult üks osa suurest pildist (siin piisab enamusel 1 lausest ja sind sildistatakse kohe "mõttetuks meheks, kes käib naistelehes vingumas", minu esimene teema, kus ma ültse kirjutan midagi). ei ole mul naiste vastu mitte midagi, pigem vastupidi.
 
aa 18. november 2016, kl 19.36
Asi võib olla ka selles, et 22aastased naised ega mehed ei ole üldjuhul kuigi sisukad. Ise olen üle 30ne ja ei kujuta ette, et ka suvalise 25aastasega midagi rääkida oleks. Seda enam, et tänapäeval jäädaksegi puberteeti kinni, ei mõtle siin hilisemat lastesaamist, vaid läbutsemist, riigi raha peal elamist, töökogemuse puudumist jms. 22aastaselt polnud tegelikult ka omavanustega midagi rääkida, sest arvasin, et selleks vanuseks on avalik sebimine ja kellegi välimusest rääkimine ammu läbi. Tänapäeva 22 on enamjaolt, nagu kunagine 15. Nooremad naised ja mehed on ka pealiskaudsemad, valivad kaaslasi puhtalt välimuse alusel, Kõik on ju nii uus ja huvitav. Aga selles vanuses on täiesti mõttetu käega lüüa, nii mõnigi ei vaata veel eriti vastassugupoolt.
Naisefoorumi kohta mõtlesin seda, et see ei ole naistele, vaid spetsiifilisele alagrupile naistest. Nagu näiteks ilusad naised või ropud naljad meestekas. Valdav osa mehi ei külasta selliseid portaale ja suurem osa külastajatest teeb seda nalja pärast. Nagu ka naistelehe puhul. Naljakas on ju mõttetust teemast lugeda ja kommentaare kirjutada. Ei taha eriti klikkida, aga ei suuda ka vastu panna.
 
22a mees 28. november 2016, kl 21.22
ma ei räägi mingitest sotsiaalsete standardite muutumisest või väärastumisest. 3 - laine feminism ei ole mõtetu teema.
 
aa 29. november 2016, kl 21.08
Räägin lihtsalt, et oled liiga noor, et mingeid järeldusi teha. Naistele tunduvad pisut vanemad mehed atraktiivsemad, enamik pubekaealisi ei lähe aga üldse peale. Paljud naised pole 20ndaks eluaastaks isegi sealmaal, et tõsiselt mehi vaataks ja seksi tahaks. Kõik see vähendab statistiliselt sinu võimalusi noorena seksi saada.
Maris Kurm 03. detsember 2016, kl 20.27
Üldiselt ka väga paljud ennast meesteks pidavad isendid on rullnokkadest klubijörrid, keda mõistusega naised ei vaatagi. Beibedele jah kõlbavad, aga normaalne naine hoiab sellistest tolgustest eemale ja niimoodi nad üksindusse lõpuks surevadki. Millest üldsegi on rääkida alko- või narkouimas tümakast poolkurdi tüübiga, kel pole keskharidustki?
 
Kuris Marm 03. detsember 2016, kl 20.35
Maris Kurm Kirjutas:
-------------------------------------------------------
Mille
> st üldsegi on rääkida alko- või narkouimas tümakas
> t poolkurdi tüübiga, kel pole keskharidustki?

jääb mõistatuseks, kus selliseid mehi üldse kohatakse? minu tutvusringkonnas pole küll ühtki sellist...
Maris Kurm 04. detsember 2016, kl 19.03
Mu kodust veits eemal asus kunagine Club Tallinn ja möödudes ikka näed, mis seal toimub. Sisse ma loogisch, et sellisesse kohta ei lähe. See 2stiil" pole minujaoks.
 
Alu 04. detsember 2016, kl 19.14
Kuidas vahet teha mõistusega ja ilma selleta naistel, kyynte järgi või?
 
Watson99 04. detsember 2016, kl 19.19
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kuidas vahet teha mõistusega ja ilma selleta naist
> el, kyynte järgi või?

ära tabasid, alukas. kui naine on edukalt su rahavarudele küüned taha ajanud, järelikult on mõistusega. irw.
 
Alu 04. detsember 2016, kl 20.26
No aga pole ju ajanud. Nii mööda panemiseks peab watson olema või?
 
Watson99 04. detsember 2016, kl 21.52
Alu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> No aga pole ju ajanud. Nii mööda panemiseks peab w
> atson olema või?

järelikult pole ükski ajudega indiviid sinu vastu huvi tundnud. kõik mingid pakkjalgadega orbikud- m.o.t.t.
elementaarne;)
 
Alu 04. detsember 2016, kl 23.03
Ka see ei pea paika. Elementaarne
 
Tjunsu 29. november 2021, kl 20.25
Eks ta ole abimajandit on ikka vanemate näol vaja. Naistel on muidugi lihtsam aga mees peab ikka Kasanovalik nikumees olema.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!