Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Hüvasti… selleks korraks
 
hea 11. juuni 2013, kl 12.07
Thanks God for waterproof mascara :) Ja aitäh Sulle, armas προβοκάτορας, nii tore oli! Minu meelest elus suuri juhuseid pole, nagu ka see, et just mõned kuud tagasi kuidagi siia sattusin ja nüüd… aga ma pole hetkel valmis väga tõsisteks otsusteks :)
 
misasja??? 11. juuni 2013, kl 14.20
mõni naine on nii loll, et tal on lausa kahju kui see mölakas läinud on??? ta on tõeline kõnts, iga normaalse naise õudusunenägu!! rumal mees, lisaks kasutab naisi ära. ma ei kujuta ette kui loll peab naine olema, et sellist meest saab positiivselt vaadata. lisaks ta vihkab ju naisi. mees kelle sees pole hinge ja oskust emotsioone tunda.

lugege! kui mõni rumal naine veel arvab, et provokaatoris on midagi head ja normaalset!

..........................

Sama keelekasutusega mees jäi mulle ühes artikli kommentaariumis silma:

http://naistekas.delfi.ee/meestekas/uudised/kuidas-uheoosuhete-naistest-lahti-saada.d?id=66036860&com=1&s=1&no=0

staažikas
"
No tegelikult pole just konkreetsele juhtumile mingit nõua anda. Annan siis meestele, kes veel pole ennast sellistesse jamadesse seganud.

Minu reeglid ööklubides seksi jahtides:

a) Kaks telefoni. Üks nn "päristelefon", teises on kõnekaart. Teine telefon on tavaliselt väljalülitatud olekus.

b) Naist oma korterisse/majja EI TOODA. Punkt!

Üldiselt üritan ma aga oma elu elada nii, et isegi teise telefoni kõnekaardi numbrit ei jaga. Ei ütle naisele oma nime (nime ütlemisest on võimalik mööda hiilida, ega see ei sega seksimast).



Seega mitte jagada infot enda kohta. Jätta seks lihtsalt seksiks, panemiseks üheks ööks. Kui ikka on suur isu oma nime öelda, siis öelge ainult eesnimi. Perekonnanime küll ärge paljastage. Kõige parem on ikkagi, kui suudate seksi kõigest muust eraldada nii palju, et isegi oma eesnime ei käi välja, rääkimata siis telefoninumbritest või jumal hoidku selle eest, et naise oma elamisse veate.

Seksima tuleb minna ikka naise poole või hotellituba võtta.

Nii elades ei teki naistel ka mingeid mõtteid, nagu sa oleks neile midagi võlgu ja millekski kohustatud. Nad ei tea su nimegi, millest me räägime? :)

Sellisel taktikal on omad miinused. Kui on kena ja voodis asjalik naine, siis võib tekkida hea plaan "kontakti hoida". Et tulevikus nagu lihtsam ja kena naine võtta. Mehed, mõelge peaga, mitte m.nniga! Kui tahate murevabat elu kindlustada, siis tuleb valida raskem variant ja alati loivata ennast seksi jahtima (ning arvestada ka võimalusega, et ehk seekord jääb üldse saamata). Kui tahate südamerahu, siis peab enda "kontaktihoidmise" soovid maha suruma.

Mis võimaldab serial killeritel vahelejäämata oma tegusid teha? Sest nad mõtlevad peaga, mitte m.nniga või jumal teab millega veel. Serial killeritel on peas kindel tegutsemisplaan ja selle reegleid austatakse ning EI rikuta. Reeglite rikkumine toob jama.

Kui austate minu väljatoodud reegleid, siis olete endale loonud suhteliselt lollikindla mängumaa, kus võite igal hetkel vanale elule kriipsu peale tõmmata, ära unustada. Või siis lihtsalt pausi pidada. Kes see tuleb ukse taha, kuna ta arvab, et on midagi tõsisemat? Millise ukse taha? Ta ei tea nimegi, uksest rääkimata. :)

Nagu nägite, reeglid on iseenesest lihtsad ja neid pole palju. Kõigest 2-3 tükki. Ainult peab omama iseloomu ja reegleid mitte rikkuma"

staažikas
27.04.2013 03:48
"irww" kirjutas:

"Niimoodi pettes ja vusserdades leiadki endale palju vaenlasi"

Palun seleta, keda ma petan? Kui mees on vaba, siis pole tal kellegi ees mingeid kohustusi truu olla. Võib seksida kellega tahab, vahet pole, kas vaba või abielunaisega. Ega mina pole mingile võõrale paarile lubanud truu olla. Truudus on ikka nende asi, kes paaris on, mitte mingite suvaliste võõraste. Samuti pole mina lubanud naistele, et kui voodisse läheme, siis saab alguse mingi suur romaan.

Mis asi on petmine? Et naist enda koju ei vea? Et ei laula ette oma ees- ja perekonnanime, töökohta, ametit ja palju ma teenin? Milleks seda seksi jaoks naisel vaja teada on? Et kas olen Mati või Jüri? Siiani olen naistega voodisse jõudnud ilusasti ka nii, et ma pole neile oma eesnimegi öelnud. Pane tähele, mitte pole oma nime valetanud, vaid pole lihtsalt öelnud.

Kui olen oma nime öelnud ja edaspidi kontakti pidanud, siis kasutades kõnekaardiga teist telefoni. See on mingi petmine vä? Et naine PEAB teadma minu tavaelu telefoninumbrit? Miks peab?

Seega, keda ma petan?

"ei no" kirjutas:

"Sa oled ju 100% psühhopaat."

Jajah, tibuke. Kui mees võtab naistelt käest ära kõik relvad ja mees kindlustab endale probleemivaba elu, siis on ta muidugi psühhopaat.

Ma kirjeldasin meestele reegleid, millest nad peavad kinni pidama, kui ei taha oma elu raskeks elada. Mehed mõistavad, et väga mõistlikud reeglid ja ainult irvitavad naiste kääksumise "sa oled ju 100% psühhopaat" peale.

Ei, see on tervemõistusliku mehe lähenemine, kes käitub nii, et naised ei saa tema elu ära rikkuda, munasid pihku võtta, närvidele käia.

Veel annan meestele sellise soovituse, et kui ikka meeldib erinevaid naisi panna, siis pole mõtet püsisuhtesse astuda ja oma naise kõrvalt sebima hakata. Mõttetu närvikulu. Olgem parem vabad mehed. Vabandust, 100% psühhopaadid. :D

Kooselu on ülehinnatud, aga eks see on iga mehe enda otsus. Minu reeglite järgi seksi jahtides te vähemalt teete enda poolt kõik, et teil oleks vähe probleeme. Loomulikult prostituutide kasutamine on ka väga mõistlik otsus.

Ning täiesti arusaadav, miks minu jutt naised vihaseks ajab. Ajab seetõttu, sest see vähendab naiste võimalusi mehele käpp peale panna, mehi manipuleerida, šantažeerida, närvidele käia. See põhjustabki käuksatusi stiilis "sa oled ju 100% psühhopaat".
staažikas
27.04.2013 15:47
Nii lugemisvõimetu tola ei saa ju olla. Too palun minu tekstidest välja koht, kus ma annan mõista, et ma naistele midagi luban. Mina ei luba neile mitte midagi. Ühe sõnaga ka ei vihja, et võiks midagi pikemat tulla, kui üks öö. Lugemisvõimetu harimatu naine võiks endale selgeks teha sõna "valetama" tähenduse. Sõnaraamat selgitab seda nii: "sihilikult valet rääkima, rääkides teadlikult tõsiasju moonutama". Ma kahtlustan, et sa oled liiga loll, et isegi nüüd aru saada mõttest, miks sinu minu valetajaks nimetamine on ajuvaba.

Kui naisel on mõistus peas, siis ta eeldab juba isegi, et ööklubist panema suundumine = lihtsalt seks üheks ööks, mitte mingi pikaajaline romaan.

Kui mõni naine arvab teisiti, siis tõesti oma süü.

Kas naised juba ööklubis olles ütlevad mehele ilusasti oma ees- ja perekonnanime ja ka kindlasti seda, et "ma tahan ainult üheöösuhet, ära rohkem ette kujuta". Noh, naised, kas ikka alati lausute selle juba klubis olles rutiinselt mehele ette, kui üheöösuhet tahate. Või olete ja "valetajad"? Nii petate veel mõne mehe lootusi. Olete siis alatud valetajad? Või veel parem, keerame naiste loogika nende enda vastu. Kas te juba ööklubis olles ütlete mehele, et "kui me seksime, siis mina ootan midagi pikemat/tõsisemat kui lihtsalt seks"? Naiste mind süüdistavat loogikat ja sõnavara kasutades võib öelda, et kui naine seda kohe mehele ette ei kanna, siis on ta alatu valetaja, meestele võltsmulje looja, meeste ärakasutaja.

Lähenegem siiski võrdõiguslikult. Mees ei pea toimuvas seksis kandma kuidagi rohkem vastutust kui naine. Naine on mehega võrdväärne isik. Kui ronib voodisse mehega, kelle nimegi ta ei tea ja kellele mees pole mitte midagi lubanud... siis on see naise oma otsus.

Otsus võtta risk, et 99,99% tõenäosusega mees pärast paneb riista püksi, ütleb "head aega" ja ongi kõik.
 
προβοκάτορας 11. juuni 2013, kl 15.10
Läksin maale kuuri taha pihku peksma!
 
hmh 11. juuni 2013, kl 15.45
Noh, nii palju tuleb talle au anda, et ta vähemalt üritas- kuigi tulutult. Ma ei usu, et ta kellegi maailmavaadet muutis ja loomulikult oli provokaatorist naiivne ja lapselik uskuda, et tema nägemus asjadest kellelegi korda läks. Aga,kui inimesel on palju vaba aega ja sisutühi elu, miks mitte proovida provotseerimist! Good luck!
 
feminist irwww 11. juuni 2013, kl 16.06
Kahju, et nii läks, mõtlesin, et oled tugevam.
♥ I will miss you
http://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ
 
hmh 11. juuni 2013, kl 16.19
provokaatoril muide on huvitav taktika end nö. märtrina kujutleda, kelle "erudeeritud" arutlusi, kellegi solkimine on risustanud. Ja tänu risustajale on ka tema sügavmõttelised jutud vett vedama läinud. Naljakas, kusagilt teemast on meelde jäänud provokaatori fraas - naised on kaup. See on tema õigus nii mõtelda või tunda, aga samas väljendab see puhast vihkamist . Kui aga keegi julgeb ehk liigagi ägedalt reageerida sellisele provokatsioonile, mis juhtub?! Kommentaarid kustutakse tänu solkijale. irw Tänu solkijale?!
 
heh 11. juuni 2013, kl 16.39
arusaadav ju. ma pole nii rumalat meest veel varem kohanud. loomulikult ei oska ta naistele midagi vastu vaielda, seega laskiski jalga. see on naiste võit. nüüd on foorum edaspidi normaalsem ilma sellise rumala meheta ja tema sisutühja sogata. õnneks mina ei tunne ühtegi nii rumalat meest. tänud sellele feministile, kes ta nurka ajas ja minema kihutas. sai nüüd ise ka aru, et naised on temast targemad, seega läkski. kõigile parem, mingi lolli mehe iba ei viitsi ju keegi lugeda. mitte keegi ei tunne temast puudust. kõik on õnnelikud hoopis. hea et nii palju mõistust oli, ise sellest aru sai ja läks.
 
seda et 11. juuni 2013, kl 16.53
ega peabki ikka eriliselt loll mees olema, kui feminism ei meeldi. mingites vanaaegsetes eelarvamustes kinni ja rumal mees, kes kardab oma meheks olemise privileegi kaotada. foorumi tase kohe kõvasti tõusis nüüd kui sellist tobu enam pole kes näeb mingit feministide vandenõud, nagu feministid ei suhtuks meessoosse õiglaselt. mingi hullumeelne vandenõuteoreetik. kloun.

keegi ei tunne puudust. kõik on hoopis rõõmsad. üks loll vähem foorumis. mingu arenegu!
 
hmh 11. juuni 2013, kl 16.58
to seda et

enough is enough. Pole just eriti õnnestunud iroonia
 
õnnelik 11. juuni 2013, kl 17.01
enam ei reostagi keegi foorumit ülipikkade sisutute vaimuhaige tekstidega. väga hea! ta on ju vaimuhaige, vandenõuteoreetik, kes arvab, et feministid on pahad ja kuidagi meessoo vastu. et eelistavad naisi meestele. või et vahet pole, et mehed on võimu juures, et ikka need mehed eelistavad naissugu ning teevad teiste meeste elu raskeks. täiesti vaimuhaige jutt. loodan, et enam tagasi ei tule! mingu hullarisse ravima oma vandenõuteooriat! naisi vihkav rumal mees. jumal tänatud, et lahti saime.
 
selge see 11. juuni 2013, kl 17.10
et ta naist oma koju ei kutsu, mehel on piinlik ema keldris elada, mobiili ka endal pole, võtab vanaema mobiili klubisse kaasa ja paneb ajutise kaardi sisse
 
lilleke 11. juuni 2013, kl 18.46
Kas te ise ka aru saate, et sellised "järelehüüded" ongi vesi tema veskile. Ise räägite, et ta siin mingeid laineid ei löönud. Aga mulle tundub küll vastupidi.
 
dokumendid 11. juuni 2013, kl 18.59
http://rus.delfi.ee/forum/read.php?3,1664834,1667894#msg-1667894
 
mnjah 11. juuni 2013, kl 19.06
Tundub küll sama tüüp olevat, kes seal naisteka tookordses artiklis oma "elutarkust" jagas, kuidas naistega suhelda. Kus oli alles konspiratsioon välja mõeldud - ühekordsed telefonikaardid ja ma ei mäleta enam, nagu FSB salaoperatsioon sellise tüübi jaoks naistega suhtlemine. Ilmselt ikkagi põhjuseks mingi hülgamine või väärkohtlemine ema poolt varases lapsepõlves, aga ma pole psühhiaater, puudub päedevus diagnooside jagamiseks.

Las olla vesi tema veskile, olgu see talle siis rahuldustpakkuv lugeda, ma pole kade, igal lollil oma lõbu.
 
a. 11. juuni 2013, kl 20.34
Sa püüdsid rääkida nende femmidega, nagu olenditega, kellel on mõistus. Tunnista nüüd lõpuks, et oled eksinud ja lüüa saanud.
 
mnjah 11. juuni 2013, kl 20.49
Eksid, a. Teemaalgataja püüdis naisi provotseerida ja solvata ning sai selle eest väärilise vastulöögi. Nüüd on endale taaskord ära tõestanud, et naised on halvad ja sörgib siit saba jalgevahel minema. Head teed!
 
προβοκάτορας 11. juuni 2013, kl 20.57
Mulle meeldivad seksikad musklis mehed!
 
a. 11. juuni 2013, kl 21.05
Ma ei lugenud kaugeltki kõiki ta teemasid ja neid, mida lugesin, ei viitsinud ka alati lõpuni lugeda. Aga see hakkas küll silma, et προβοκάτορας tsiteeris naisi endid ja tõi välja vastuolud nende jutus. Nii et kui keegi on προβοκάτορας'i peale solvunud, siis vaadaku esmalt peeglisse.
 
nojah 11. juuni 2013, kl 21.29
tema enda jutus oli ka parajalt vastuolusid, kõigepealt, et mehed pole pahad, sest ei peta naisi rohkem, kuna petmiseks läheb vaja kahte inimest. Siis jõudis omadega sinna, et kõik naised petavad, mehed ei peta ja naised on ühiskonna jaoks prostituudid. Toob välja, kui keegi tema vastu ad hominemi kasutab, aga ise muud ei teegi. Toob näiteks vanad filosoofid, kelle mõtteviis naistest oli pehmelt öeldes tagurlik - jällegi loogikaviga, et kui inimese mõni mõte on hea, siis peavad seda olema kõik, a'la Hitler hoolib kodututest koertest, järelikult hea mees. Teiseks, võrdsustab kuulsuse ja väärtuse - paljud head mõtlejadei kirjutanud kunagi raamatuid, sest tuntus polnud neile eesmärk, naistele oli haridus keelatud. Arvab, et kõik naised tahavad perekonda just temalt, loob vandenõuteooriaid ja mõtleb endale mobiili nr välja jne jne
 
nojah 11. juuni 2013, kl 21.31
arvestagu, et trollimine tõmbab trolle ligi, kõik naised pole korralikud keskealised lastevanemad
 
oli jobu 11. juuni 2013, kl 22.19
aga see litsitaja oli Promokaator, mitte προβοκάτορας. loodame, et mõlemad on minema tõmmanud.
 
loll naine 11. juuni 2013, kl 22.44
ise mängite siin naisi
 
kai 11. juuni 2013, kl 23.47
igatahes t6i elevust ja sebimist!
mulle isegi meeldis ja huvitav oli ka.
aitah!
 
alu 12. juuni 2013, kl 00.17
"arusaadav ju. ma pole nii rumalat meest veel varem kohanud. loomulikult ei oska ta naistele midagi vastu vaielda, seega laskiski jalga. see on naiste võit. nüüd on foorum edaspidi normaalsem ilma sellise rumala meheta ja tema sisutühja sogata."

võit? mille yle huvitav? see foorum on ju nagu mahajäetud saar, kus kondavad ringi salkus ja kyyrus naised, kes on kõik mehed juba ammu ära söönud ja ootavad oma väljasuremist. saar, kuhu on heidetud kõik õiguslased, keda keegi ei kuula ega tähele pane. ja nyyd mingi tola arvab, et kui sõnumitooja maha lyya, siis on võit vaenlase yle. irw
 
Niina 12. juuni 2013, kl 00.24
Haige inimese üle pole ilus nalja teha.Las ta olla või las tal minna.
 
to alu 12. juuni 2013, kl 00.49
ja siis tuleb saarele alu, kelle jaoks masendav naiste saar on ainus võimalus suhelda. või naistega suhelda
 
tegelikult 12. juuni 2013, kl 00.51
Provokaator oli Villu Parvet, delfi mode või Indrek Mandre Eurostripist, sest need 3 on eelneva teema kustutamise põhjuseks. Ehk oli Villul raamat tulemas, delfi mode peab foorumis tööalaselt olema ja Mandre on nagunii töö ja koolituse foorumi hõivanud.
 
alu 12. juuni 2013, kl 00.56
ka mina olen siin sõnumitooja. korduvalt maha löödud. ära söödud ja välja oksendatud. aga mulda ma endale ise peale kraapima kyll ei hakka:)
 
lilleke 12. juuni 2013, kl 08.29
Ikkagi ma arvan, et tegelikult võitis προβοκάτορας, kes siiski tekitas siin laineid, pani tavapärase foorumi vihast nõretama ja koondas tavalised igavusest vaidlevad kommijad üheks:)
 
jah muidugi 12. juuni 2013, kl 12.48
ei võitnud. Trollimise reegel nr 1: ära kunagi solvu. Tema tegi selle kohta isegi teema. Ta oli troll, kes kaotas trollimise.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!