Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Hüvasti… selleks korraks
 
lilleke 12. juuni 2013, kl 13.16
Mina küll aru ei saanud, et ta solvunud oleks. Võib olla lihtsalt targem annab järele.
 
jah muidugi 12. juuni 2013, kl 14.43
oma teema tegemine, et nüüd lahkun, on küll ehtne solvumise näitaja. Enam hullemat reaktsiooni ei saagi olla. Mõned ta mõtted olid huvitavad, aga ausalt öeldes hakkas ta kõigepealt ise trollima, eemaldudes võrdõiguslikkusest (või siis meeste õigustest), nimetades naisi tibukesteks ja rääkides, et mehed on paremad mõtlejad, kui naised, kes kehakuju alusel millekski enamaks kui seksiks võimelised pole, kui sai tagasilöögi, solvus ja läks ära. Kui feminist läheks meeste foorumisse rääkima, et mehed on lollid (st trollima), siis tuleks selline trollide vasturünnak, et vähe pole. Ei solvuta ega keerutata draamat üles, kui tahetakse trollina edukas olla.
 
kadri kasuema 12. juuni 2013, kl 15.45
ta ikka tegi teema selgeks, et oleks kõigil arusaadav, et tema enam selle profi nime taga ei ole. lihtne ju!
ja muidugi ta võitis - kõik ta teemad on ammu kõigile kohale jõudnud ja eesmärgi täitnud. igati asjalik mees. ja isegi hea et ta nime ei registreerinud - väidetavalt ei pidavat siit enam oma kontot ära kustutada saama. igas mõttes võidumees, see provokatoros:D
 
arvamus 12. juuni 2013, kl 16.08
Trollida saab väärikalt ja mitteväärikalt. προβοκάτορας tegi nalja väärikalt. Oma nime all ja laskus ka mõtestatud diskussiooni. Ma arvan, et mees lihtsalt väsis:

"Inimene sünnib. Noorena omandab teadmisi. Pisut vanemana, noore täiskasvanuna, realiseerib ennast, on täis energiat ja tegutsemistahet. Mööduvad aastad, energia kaob. Kaob nooruslik entusiasm ja tegutsemistahe. Inimene väsib. Võiks, aga enam ei viitsi. Igal asjal on aeg alguseks, aeg eluks, aeg lõpuks. Nagu budismis väljendab seda samsara eluratas."

"Esiteks on mul energia otsas. Siia foorumisse on kulunud väga palju aega ja energiat."

Minu arvates oli ta geenius. Väga lai silmaring koos peene huumorisoonega ja ülimalt hea eneseväljendusoskusega.
 
omg 12. juuni 2013, kl 16.25
Mõnedele tõelistele dumdum-peadele pole kahjuks siiani kohale jõudnud, mida sisuliselt kujutab endast provokatsioon ja milleks see hea on. Puust ja punaseks tehtud aga ikka ei mõika. Vist ongi palju tahetud, kui teemaalgataja nimest suudetakse mingi "probo" välja lugeda või jõuda järelduseni "äää, ta on nii loll ja vihkab naisi". Oo ja muidugi võivad sellised nüüd õnnelikud olla, kui enam ei saa oma masendavat nürimeelsust demonstreerida. Selle mehe mõtteavalduste peale ärritujatel on põhjust ainult ja ainult omaenda ajupuudulikkust vihata. Naiste võit ja vastulöök? Irw!

ps. Trollimisel ja trollimisel on vahe aga niisama madal nõmetsemine kuulub veel mingisse muusse kategooriasse ja ongi lihtsalt nõme.

pps. Ei taha norida aga naljakas on temast rääkida minevikus "ta oli geenius". See mees on endiselt elus ja mitte ainult kellegi õudusunenäos.:)
 
vanur 12. juuni 2013, kl 18.05
Jumal tänatud, Alu ei kavatse veel endale mulda peale kraapida. Ma läksin korraks juba murelikuks... :)
 
hmh 12. juuni 2013, kl 18.15
laia silmaringiga - seda küll, aga geenius?! Parim nali üle tüki aja. Ja kes keda võitis? No kuulge!! Kasvage suureks! Mida te põete. Selliseid kodukootud filosoofe kohtab kõikjal, ainult enamusel on targematki teha, kui delfi naistekas oma kõrget lendu demonstreerida. Järeldused tehke ise, mis tüüpi mees ta siis on
 
aaa 12. juuni 2013, kl 19.15
troll, mis troll. Lugege ta teemad läbi, seal polnud ainult ratsionaalsed argumendid. Emotsionaalne reageerimine näitas aga trolli nõrkust, õige troll ei reageeri kunagi. Vihkas naisi ja rääkis, et tema küll perekonda mängima ei hakka. Solvub. Ilmselt polegi muud elu, kui siin triaade pidada.
 
ehh 12. juuni 2013, kl 19.39
oligi tavaline rumal ja nõrk troll, emotsionaalne ja ilma ratsionaalsete argumentideta. vandenõuteoreetik. kui keegi tema sisutus mulas mingi mõtte leiab, siis on ise samasugune topski. kahju lausa sellistest. väga nõrk mees, sai naistelt pähe.
 
to hmh 12. juuni 2013, kl 20.52
Eriti palju targeamat ei ole sinulgi teha nagu näha:)
 
hmh 12. juuni 2013, kl 21.17
ei ole jah, muude asjade vahepeal, aga mina olengi ainult tavaline kodanik - mitte globaalse silmaringiga geenius
 
hahaa 13. juuni 2013, kl 13.15
it all makes sense, he is a virgin:
http://www.youtube.com/watch?v=Vn3IRHhPXMo
 
masendav 26. juuni 2013, kl 18.41
Naistevastased seksistlikud meeste ees lipitsevad naised näevadki meest geeniusena, sest ta on Mees ja muidugi teab naistest rohkem. Kui provokaator oleks olnud naine, siis oleks teda lihtsalt lolliks sõimatud ja keegi poleks üritanudki ta mõtteid mõista. Ei ütle, et tal poleks olnud huvitavaid mõtteid, aga Delfis ja teistes meelelahutusfoorumites käib enamasti üsna pealiskaudne või kesktasemel seltskond, mitte geeniused. Muidugi leidis ta siit pealiskaudseid naisi, kes ta mõtteist aru ei saanud ja keda kasutas näitena naiste lollideks nimetamisel, aga mõelge, kui palju oli teie koolis või klassis rumalaid poisse ja tüdrukuid? Arvatavasti jäävadki nad kohe rasedaks, teevad lapsed ja loevad naisteka uudiseid, poisid postitavad "peded ahju" kommentaare ja loevad, millise jalgpalluri naine endale uued tissid panna lasi. Kuna see on ainus registreerimiseta foorum, siis siin käib igasuguseid ja ei peagi tark olema, et arutleda mehe petmise või ebaõnnestunud saate üle.
Peaasi on aga see, kui provokaator oleks olnud naine ehk naissoost meesõiguslane, poleks keegi talle reageerinud, ainult need paar kõike suhete puudumisega õiugstavat keskpärast inimest. Naised püüavad teda mõista, sest ta on mees ja kahjuks arvavad Eestis paljud naised kasvõi alateadlikult, et mees teab rohkem, kui välja näitab, naine seevastu vähem. Meestest otsitakse müsteeriumit, tema ees lipitsetakse, et vastanduda teistele, nn lollidele naistele ja tibidele. See ongi pesuehtne seksism, kui naine hakkab teistele naistele küüsi näkku ajama, ehtne klišee kuskilt Hollywoodi filmist ja kahjuks argipäev Eestis. Kui tahate tõesti väita, et ta rääkis arukalt, tooge näiteid ja põhjendage, miks olete nõus, hoolimata tema soost. Pole vaja meeste ees lipitsemist, see on lihtsalt rõve, mis Eestis toimub.

omg Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mõnedele tõelistele dumdum-peadele pole kahjuks si
> iani kohale jõudnud, mida sisuliselt kujutab endas
> t provokatsioon ja milleks see hea on. Puust ja pu
> naseks tehtud aga ikka ei mõika. Vist ongi palju t
> ahetud, kui teemaalgataja nimest suudetakse mingi
> "probo" välja lugeda või jõuda järelduseni "äää, t
> a on nii loll ja vihkab naisi". Oo ja muidugi võiv
> ad sellised nüüd õnnelikud olla, kui enam ei saa o
> ma masendavat nürimeelsust demonstreerida. Selle m
> ehe mõtteavalduste peale ärritujatel on põhjust ai
> nult ja ainult omaenda ajupuudulikkust vihata. Nai
> ste võit ja vastulöök? Irw!
>
> ps. Trollimisel
> ja trollimisel on vahe aga niisama madal nõmetsem
> ine kuulub veel mingisse muusse kategooriasse ja o
> ngi lihtsalt nõme.
>
> pps. Ei taha norida aga
> naljakas on temast rääkida minevikus "ta oli geeni
> us". See mees on endiselt elus ja mitte ainult kel
> legi õudusunenäos.:)
 
provokaatrollist 25. juuli 2013, kl 01.18
kohutavalt masendav troll see provokatoras, ärge unustage siis, et sellised mehed naistekas sõna võtavadki:
"Mis võimaldab serial killeritel vahelejäämata oma tegusid teha? Sest nad mõtlevad peaga, mitte m.nniga või jumal teab millega veel. Serial killeritel on peas kindel tegutsemisplaan ja selle reegleid austatakse ning EI rikuta. Reeglite rikkumine toob jama."
wannabe serial killer, hahahahaaaa
 
mnjah 25. juuli 2013, kl 05.49
Ma kommenteeriks, aga ma ei saa, sest siis hakkab provokatoras mind jälle süüdistama, et ma olen see üks feminist, kes teda jälitab ja tema aadressi IP järgi välja üritab nuhkida ning põhjuseks olevat tohutu armastus ja kirg tema suhtes.

Nii et ma ei ütle rohkem midagi.
 
tõesti masendav 25. juuli 2013, kl 07.02
Hakkas teema huvitama.

"kohutavalt masendav troll see provokatoras, ärge unustage siis, et sellised mehed naistekas sõna võtavadki."
...
"wannabe serial killer, hahahahaaaa"

Nimetatakse provokatorast masendavaks trolliks ja wannabe serial killeriks. Hakkas huvitama ja kiire otsing internetis tõi välja tsitaadi algupärase esinemise. Tegemist pole üldse siinse foorumiga, vaid ühe kommentaariga artiklile, mis on tehtud kasutajanimega "staažikas", kes räägib, milliselt peaks mehed oma suguelu korraldama, et üheöösuhte naised ei saaks pinda käia. Seega võetakse suvaliste inimeste kommentaare kuskilt internetist ja omistatakse need oletades või tahtlikult valetades provokatorasele.

Muidugi peab olema vastav ajuehitus, et lugeda sellest tekstist välja wannabe serial killeriks olemist. Aga ju siis mustamiseks, trollimiseks-läbustamiseks, "hahahahaaaa" kirjutamiseks ning seeläbi enda rahuldamiseks kõlbab. Nagu läheb selle alla ka mingite kuu aega surnud olnud teemade üles kaevamine, et saaks provokatorase kohta trolliläbu lasta. Ju siis mõnel naisel oli eriline valu selle provokatorasega, et siiani kripeldab.
 
kadri kasuema 25. juuli 2013, kl 09.12
miks sa küll reageerid nendele delfi debiilidele? nad on saanud tugeva ajutrauma, sest nii aruka inimese tekst teeb nende sodiajus sellise laastamistöö, et terve elu annab seal seda korrastada:D
feminist või feministirakuke ehk rosin on jäädavalt kahjustunud, ma mõtlen see, kes siin provokatorast trollib.
võta rahulikult jä saada pikalt need lollid trollijad-feministid!:D
sõbralik soovitus:)
 
mnjah 25. juuli 2013, kl 13.42
Aga provokatoras ei suuda jätta feministi nurgakest - teda tõmbab magnetiga siia östrogeenist pakatavasse naiste maailma. Ja mina ei suuda teda jätta, sest armastan, armastan, armastan...meeletult, ma kordan, kes veel aru ei saanud - ma armastan provokatorast. Ta on unelmate mees, Mees suure algustähega.

Millist intelligentsust, peent huumorit, samas mehelikku kindlameelsust ja rangust õhkub tema mahukatest, sisutihedatest, kõikvõimalike viidete ja tsitaatidega rikastatud kirjutistest. Miks raiskab ta oma annet, lausa geniaalsust siin Delfi poris püherdades, kui ta võiks, oleks lausa moraalselt kohustatud avaldama oma tarkust kogu inimkonnale mahukates Briti Entsüklopeedia paksustes teostes.

Õnneks on armuline saatus mulle halastanud nii palju, et saan öösiti armsama maja ees seistes silmitseda provokatorase aknaid ja näha tema elegantset mehelikku kuju arvutivalguse taustal läbi aknakardinate ähmaselt kumamas ja midagi arvutisse toksimas, toksimas, toksimas - küllap surematuid, kõrglennulisi mõtteid.

Mulle pole Jumalat vaja, sest provokatoras on minu Jumal.
 
arvan 25. juuli 2013, kl 15.27
staažikas = provokaatroll, sest kasutas samal ajal kommentaarides ja foorumis lauset " Mehed, mõelge peaga, mitte m.nniga! "
Süütuks nimetamise peale räägib ka, et tema olevat ikka klubides naisi saanud.
Eriline tase on end SARIMÕRVARIGA võrrelda. Ei tohigi naistel meelest minna sellised tegelased, sest südametunnistust pole ollagi, lihtsalt õudne naistevihkaja, kes kasutab naisi ära, wannabe sarimõrvar, vassib, valetab, vigu ei tee. Peksa kodus p.hku, kui sind naised nagunii ei huvita, saad samamoodi nokusurvestamise kätte. Lapsi saad ise tehes ka ainult pühast vaimust.

Mina tema IP-d leida ei ürita, sest serial killerid oskab seda kindlasti peita ja tema urgast näha küll ei tahaks.
 
hahaahaaa 25. juuli 2013, kl 23.59
http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?63,12383975
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!