Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks osad naised valivad omale mehe, kellel juba naine olemas?
 
rõve 01. november 2013, kl 13.46
Rõve lihtsalt lugeda, millised litsid meie eesti naised, tulevased emad on.
Ja sellepärast paljud mehed ongi naiste vastu usalduse kaotanud ja korralikel naistel nagu mina on selllepärast palju raskem kellegagi koos hakata olema. Räme!
 
samad sõnad 01. november 2013, kl 14.21
to üliõpilane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks sa selliste kahtlaste meestega korduvalt vood
> isse ronid? Natukene eeltööd teha ja saad tema pe
> rekonnaseisu teada. Sul ikka päris lõtv püksikumm
> peaks ütlema ja näib nagu oleks ise veel uhke sell
> e üle.
> Tundub, et sa käidki klubides neid kibe
> stunud abielumehi või lahutatud mehi jahtimas, et
> saaks enda kibestumust omakorda välja elada?
>
>
> Haige värk, mõtle natukene, enne kui midagi te
> gema hakkad. Mis sa võidad tuimalt kedagi keppides
> ?

tahtsin just kirjutada, et mis rõõm on l.tsmehi nillida!
 
üliõpilane 01. november 2013, kl 14.40
Huvitav, kust kohast sa välja lugesid, et ma nendega voodisse olen roninud? Kui ise nii käitud või sul nii vasakule mõtlemine on, siis ära arva, et kõik sinusugused on. Ma käin lihtsalt lahtiste silmadega ringi ja ütlen pimestatud kodukanadele seda, et teie mehed hõõrutavad end ise võõraste naise külge valetades oma suhte olemasolu kohta. Mina teie rämpsmehi küll endale ei taha, hoidke aga heaga endale. Oletegi nad täiega ära teeninud :)
 
to üliõpilane 01. november 2013, kl 15.34
Sa kirjutasid,et sul on palju reaalseid kogemusi abielus kui ka kooselus olevate meestega.
Mitte ükski neist ei maininud oma staatust, ENNE MIDA? äkki täpsutad. Jutust jäi kyll mulje nagu oleksid väga lõdva püksikummiga naine ja selle kõik ise läbi kogenud.
Või oled pealtvaataja sellitele sündmustele olnud?

No siis on juba teine lugu.
 
üliõpilane 01. november 2013, kl 16.05
Nagu tüüpilisele eesti naisele kohane, tuleb ennem igaks juhuks ikka inimene risti lüüa, mis siis, et ise ei tea kogu loost poolt tõdegi :) Aga see selleks.

Reaalseid kogemusi jah. Nimelt sõbrannadega väljas käies: klubis, üritustel, pubides, isegi kohvikutes. Nii palju kui ma seal olen mehi kohanud, pole mitte ükski ausalt öelnud, et tal keegi on. See on alles hiljem välja tulnud või end ise sisse rääkides purjus peaga. Kui ma olen mõnes kohas mitu korda käinud, olen näinud ühte ja sama meest seal erinevate naistega, ise on mees suhtes. Mõned üksikud on normaalsed ka, aga nende suhtestaatust ma ei tea, nad on tagaplaanil. Aga need, kes ise jutule tulevad, välja tahavad teha ja mesijuttu ajavad, on valdavalt ise kõik suhtes ja abielus. Ja mitme minu sõbrannaga ongi nii juhtunud, et tüüp valetab suud ja silmad täis ja pärast saab teada, et tüübil naine ja lapsed kodus. 2 sõbrannat omale nii mehe leidsidki, kuna tunne oli vastastikune, kuid ühte lihtsalt lollitati abielumehe poolt. Mina mingit suhet omale ei otsigi, sest see asi on mu silmad avanud ja tõestanud, et suur osa mehi petabki oma naist ja peret. Normaalsed suhtes olevad mehed sellistes kohtades ei käigi või kui käivad, siis ei poe võõraste naiste rindade vahele :) Kahjuks aga kõigile naistele ei jätku normaalseid ja truusid mehi. Selles ei tasu süüdistada võõrast naist, kes pole mehe teisest elust teadlikki, vaid ikka meest iseennast või siis ennast, et sai vale mees valitud, kellel veri kipub teiste naiste juuresolekul püksi vajuma
 
ang to to üliõpilane 01. november 2013, kl 16.06
Sa oled küll veidi rikutud mõttemaailmaga. inimene võib kusagil klubis ka meesterahvaga juttu ajada ja too talle seletada, kui kangesti vaba ja vallaline ta on, endal sõrmusest päevitusvõru külgen.

Üliõpilane ütles, et tal on kogemusi. Kas sinu silmis on iga kogemus tingimata sekskogemus? Kurb siis küll ju.

Ja muide, kui üliõpilane ongi hordide kaupa abielumeestega maganud, siis kuidaspidi on see sinu asi talle silte külge kleepida?
 
samuti to üliõpilane 01. november 2013, kl 16.25
Selle tekstiga kl 16.05, olekski võinud alustada, oleks arusaamatused olemata!
 
to üliõpilane 01. november 2013, kl 16.49
Need on ikka väga väärt mehed, kui nii paljud naised kohe armuvad, suhet tahavad ja voodisse kohe ronivad.
Naised valivad siiski PARIMAD mehed välja, seega igati väärt mehed on.

Mõtle, kui palju on mehi, kes lähevad välja, aga ükski naine neid ei taha, ka sina mitte.

Mis siis, et korralikud, vallalised mehed.
Muide mulle ei ole ükski mees oma suhet salanud.
 
mmm 01. november 2013, kl 16.59
Nonoh olgem siis ausad. et kui mehele naine meeldib ja naine on väga atraktiivne, siis mehed jah valetavadki oma suhte kohta. oma suhet ei salata neile kes ei ole naisena atraktiivsed. see on nagu eemalepeletamistaktika. meestele meeldivad ilusad ja noored naised- leppige sellega ja loomulikult tõmbavad kenad naised ka abielumeeste tähelepanu.mehed lihtsat on sellised,me ei ole kellegi omand. Mees tahab jahtida ja kui uus silmarõõm osutub vanast naisest paremaks ja targemaks, siis jäetaksegi vana suhe sinnapaika. paljud mehed lõbutsevad aga ka niisama.Kas tõesti on veel naisi kes seda ei tea ja usuvad tõsimeeli,et nende mees võrgutatakse pahaaimamatult ära?ärge meid nii mõjutatavateks ka pidage.see on tõsi, et kui suhtes on kõik korras ja oma naine on parim, ei paneks ükski mees kõrvalt.naised on aga kõik omaarust väga ilusad ja toredad ja moraaliteadlikud nagu teiegi siin ega suuda uskuda et mees neid petta võiks
 
vaata aga vaata 01. november 2013, kl 17.10
Pole siis ime, et meil meessoost ollused nii hullusti käituvad, kui mehi sellise "väärt" tiitliga hinnatakse. Moraalita ja eneseväärikuseta naiste süü. Väärt mehed, et igaühega nagistavad nagu nugised ning oma lastele sellist lapsepõlve pakuvad.
Õnneks on minu jaoks väärt mehe omadused hoopis teised, aga noh, ma pole ka naine, kellel igaühe peale püksid jalast kukuvad.
 
nujah 01. november 2013, kl 17.26
Ja, ikka kombekalt pimedas ja teki all vastavalt iidsetele moraalinormidele. :D
 
to vaata aga vaata 01. november 2013, kl 17.37
On ju nii, et naised valivad parimad mehed välja.
Enamus meestega kohe voodisse ei ronita, ei armuta. Osade meeste poole naised ei vaatagi.

Olen ise ka naine, aga ikkagi ei mõista, miks naised nii väga ihaldavad neid mehi, keda nad ise samas kiruvad.

Naine on otsustaja, kellele annab end kätte, kellele mitte, pean silmas noori naisi alla 40.
 
to üliõpilane 01. november 2013, kl 17.38
Miks sa annad siis ennast nii kiiresti kätte?
Enne ikka õpi inimest tundma.
 
vaata aga vaata 01. november 2013, kl 18.02
Millised need naised on kes hindavad ja "rebivad" mehi, millise tasemega, kui väärt need naised isegi on?

to nujah, sa olid küll nüüd eriti tark!
 
loll oled 01. november 2013, kl 18.08
nujah Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ja, ikka kombekalt pimedas ja teki all vastavalt i
> idsetele moraalinormidele. :D

Sinu arust saab suhtes olles teha pimedas ja teki all, aga kõrvalt panemise puhul avalikult ja söögilaua peal! irw
 
üliõpilane 01. november 2013, kl 19.14
Huvitav küll, ma pole sõnagi seksist rääkinud, aga ometigi leidub siin vasakule mõtlevaid "ontlikke" tüüpe, kes kohe esimese asjana SEDA silmas peavad. :))) Kui inimesel puudul elementaarne lugemisoskus ja teksist arusaamise oskus, siis pole ka ime, kui mehed endale mujalt paremaid jutukaaslasi otsivad!
 
ahta viimasele 01. november 2013, kl 19.49
Issakene.
 
vanatüdrukule 01. november 2013, kl 19.59
rõve Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Rõve lihtsalt lugeda, millised litsid meie eesti n
> aised, tulevased emad on.
> Ja sellepärast palju
> d mehed ongi naiste vastu usalduse kaotanud ja kor
> ralikel naistel nagu mina on selllepärast palju ra
> skem kellegagi koos hakata olema. Räme!

kui sa korralik naine oleksid, siis sa ei mõtleks võõrast inimesest nii nagu sina. Aga inimesed pididki mõtlema teistest vastavalt oma rikutuse tasemele ehk sa oled ise järjelikult räme. Süüdista jah kõiki teisi selles, et sa normaalset meest ei leia. Ükski norm mees ei taha sellist labase suuga hüsteerilist eite omale, kes teistesse inimestesse halvasti suhtub, va õeluskott
 
to üliõpilane 02. november 2013, kl 03.20
Milles siis probleem, ei taipa ?
Armusid abielumeestesse ära ja pärast olid pahane, et kohe ei teadnud, et abielus?

Ise küll ei ole kohanud mehi, kes varjavad oma suhet. Olen mõnega rääkinud, ikka öeldakse, et on pruut või naine.
 
üliõpilane 02. november 2013, kl 10.26
Ega minul probleemi ei ole :) Minu sõbrannadega on nii juhtunud, mina olen lihtsalt kõrvalvaataja sellele abielu- ja suhtemeeste indlemismängule. Kuna ma käin palju väljas ja suhtlen paljude inimestega, siis näen ma lihtsalt kahjuks palju suhtes-abielus mehi, kes ajavad ise võõraste naistega liini. Ma pole vähemalt näinud, et mõni piltilus seksikas naine neid relvaähvardusel seda tegema sunniks. Ma räägin seda lihtsalt sellepärast, et on lihtsameelseid naisi, kes arvavad, et nende mees on süütu, kes pahaaimatatult ära lohistatakse ja needsamad kurjad naised tõmbavad mehelt abielusõrmuse sõrmest ja lohistavad klubidesse-baaridesse kaasa. Mehel vaesekesel pole üldse aimu, kus ta on ja kellega ta on ja miks ta on. Tema ei tea asjast midagi, süüdlane on ikka see vallaline naine, mitte mees, kes ise sinna ronib ja valetab oma suhtestaatuse kohta.
 
vastus 02. november 2013, kl 10.41
Sest mehel pole ju tegelikult naist. Ainult abielumehel on naine või abielunaisel on tema abikaasa mees, ülejäänud, kes niisama elavad koos või suhtes, nemad ei ole kumbki kummalegi ei mees ega naine, seega vabad.
 
irw 02. november 2013, kl 11.28
Siin põrkuvad maailmavaated- iseseisev, enesekindel naine, vahet pole kas abielus või vaba, selline kes enda eest vastutab ja kes ka mehelt sama ootab vs ebakindel, suhteid läbi kõverpeegli nägev naine. See viimane on pidevas hirmus, et keegi tema mehe üle lööb, räägib midagi omandist ja kasutatud või mittekasutatud inimestest. Esimene naine ei mõista teist ja vastupidi, ellusuhtumine on lihtsalt nii erinev.
Võite ju litsitada, silte kleepida, süüdistada, ohkida, lgp teise klassi naised, nõrgaks ja ebakindlaks jääte ikkagi. Tegelikult avaldub selliste inimeste naljakas ellusuhtumine ka mujal, sellised leiavad ka muidu, kuidas kõik neile liiga teevad, riik ei hooli, keegi peaks neile kindlasti andma midagi, elu on ikka ebaaus, kui asjad ei suju on ikka keegi teine süüdi, kui mees ära läheb, siis pole süüdi mees+ naine oma logiseva suhtega, vaid keegi võõras mõrd jne.
Oh te vaesekesed...
Abielus, ema, mitte enam noor.
 
samuti to üliõpilane 02. november 2013, kl 11.52
Loe nüüd ise ka oma jutt üle, eksole :)

üliõpilane
01. november 2013, kl 10.16
Siin arvamusi seinast seina, palju teil ka reaalseid kogemusi on? Minul on hulganisti kogemusi abielus ja/või kooselus meestega, nii lastega kui lastetutega. Ma võin teile kinnitada, et mitte ÜKSKI neist ei maininud mulle oma "staatust".

Algab sõnaga 'mulle' ja siis läheb jutt sujuvalt ennast õigustavalt üle sõbrannadele, irww
 
targutav punapea 02. november 2013, kl 12.10
/lugedes üliõpilase heietusi/
muidugi on ju petiseid alati olnud ja on ka edaspidi. mis küll sellise jobuga peale hakata, kes varjab oma abielu või suhet? loomulikult pikalt saata. mis krdi armumine ja siis mehe pärast võitlemine?! peab ikka eriliselt meeleheitel või odav naine olema, kes petise pärast võitlema hakkab:D pikalt tuleb saata selline lontrus, ja kohe, kui pettus ilmneb.
 
irw 02. november 2013, kl 12.28
Miks see üliõpilase personaalküsimuse peaks kellelegi korda minema? Ta võiks ka vabalt näiteks prostituut olla, kas siis ka jätkuvalt oleks süüdi just tema, kui kellegi omand tema juures käib? Või ikka äkki see mees ise?
 
irw vol2 02. november 2013, kl 12.45
Miks see üliõpilasele korda läheb, keda asjaosalised süüdlaseks peavad. Ta võib ka vabalt suhtes olevaid mehi mitte sõeluda.
 
targutav punapea 02. november 2013, kl 12.55
irw, siis on jälle see jama, et pere raha kasutatakse. eelarve läheb sassi:D kui naine nõus on, et mees maksab prostituut-tudengile, siis peaks kõik korras olema. tark naine, kes laseb oma mehel selliselt toimida. abielunaine tihti ei saa või ei taha oma mehega seksida ja siis oleks loomulik, kui mees seda mujalt ostab mingi aeg. aga seda peab teadma naine, siis oskab ta paremini pere eelarvet kokku panna:D
 
üliõpilasele 02. november 2013, kl 13.03
õpi kullake, õpi! muidu oled aastate pärast samuti siin, ainult pisaratega! ;)oma kogemus on ikka kõige magusam.
 
üliõpilane 02. november 2013, kl 13.18
samuti to üliõpilane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Loe nüüd ise ka oma jutt üle, eksole :)
>
> üli
> õpilane
> 01. november 2013, kl 10.16
> Siin arv
> amusi seinast seina, palju teil ka reaalseid kogem
> usi on? Minul on hulganisti kogemusi abielus ja/võ
> i kooselus meestega, nii lastega kui lastetutega.
> Ma võin teile kinnitada, et mitte ÜKSKI neist ei m
> aininud mulle oma "staatust".
>
> Algab sõnaga
> 'mulle' ja siis läheb jutt sujuvalt ennast õigusta
> valt üle sõbrannadele, irww


Millest sa nüüd aru ei saa? Minul on jah kogemusi, sest nad tulevad minuga juttu ajama, välja tegema ja kutsuma siia ja sinna. Samuti näen ma seda ka oma sõbranande pealt. Seega, MINUL on kogemusi nii enda kui ka sõbrannade näol sellega, et suhtes ja abielus mehed tulevad end võõrastele (nii minule ku ka sõbrannadele) külje alla hõõrutama.
 
üliõpilane 02. november 2013, kl 13.21
üliõpilasele Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> õpi kullake, õpi! muidu oled aastate pärast samuti
> siin, ainult pisaratega! ;)oma kogemus on ikka kõ
> ige magusam.


Sama sullegi, kullake! :)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!