Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Miks osad naised valivad omale mehe, kellel juba naine olemas?
 
samuti to üliõpilane 02. november 2013, kl 13.50
üliõpilane Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> samuti to üliõpilane Kirjutas:
> ----------------
> ---------------------------------------
> > Loe n
> üüd ise ka oma jutt üle, eksole :)
> >
> > üli
>
> > õpilane
> > 01. november 2013, kl 10.16
> >
> Siin arv
> > amusi seinast seina, palju teil ka
> reaalseid kogem
> > usi on? Minul on hulganisti k
> ogemusi abielus ja/võ
> > i kooselus meestega, ni
> i lastega kui lastetutega.
> > Ma võin teile kin
> nitada, et mitte ÜKSKI neist ei m
> > aininud mul
> le oma "staatust".
> >
> > Algab sõnaga
> > '
> mulle' ja siis läheb jutt sujuvalt ennast õigusta
>
> > valt üle sõbrannadele, irww
>
>
> Milles
> t sa nüüd aru ei saa? Minul on jah kogemusi, sest
> nad tulevad minuga juttu ajama, välja tegema ja ku
> tsuma siia ja sinna. Samuti näen ma seda ka oma sõ
> branande pealt. Seega, MINUL on kogemusi nii enda
> kui ka sõbrannade näol sellega, et suhtes ja abiel
> us mehed tulevad end võõrastele (nii minule ku ka
> sõbrannadele) külje alla hõõrutama.

üliõpilane
02. november 2013, kl 10.26
Ega minul probleemi ei ole :) Minu sõbrannadega on nii juhtunud, mina olen lihtsalt kõrvalvaataja sellele abielu- ja suhtemeeste indlemismängule.

:DDD :-DDD kumb siis? :)))
 
irw 02. november 2013, kl 14.14
Aa, et peamine teema on siis ikkagi see, et mees minema ei läheks? Käigu seal prostides, vahet pole, peamine et kodus püsib? Aga selle üliõpilase või mõne muu juurde võib jalga lasta, ja see on see peamine mure? Sest ringikeppimises ei paista probleem olevat, no kui prost sobib küll.
Aaaa.... ok.
Mulle tundub küll, et selle järgi, kui oinaks siin mõni mehi peab, võiks küll karta, et mees võib ka prosti juurde minema põrutada, no kui paha prost peaks näppu viibutama.
 
to üliõpilane 02. november 2013, kl 17.29
Olen sinust küll vanem, aga ka noorem olles väljas suheldes mehed alati ütlesid, et neil naine olemas. Tõesti ei mäleta kedagi, kes oleks varjanud.

Ligi lüüa saavad ikkagi need mehed, kes naistele meeldivad. Seega naistele meeldivad ühed ja samad mehed.

On küll vallalisi mehi, kel naistele külge löömine ei õnnestu, naised ei võta vedu.
 
bo to targutav punapea 03. november 2013, kl 00.47
Mulle meeldivad su kommentaarid:D
 
murri 03. november 2013, kl 00.52
ma nimelt suudan mõelda
suure armastuse juures ka kainelt, kuigi see on krdima raske, peab tunnistama.

ON raske jah! Olen kogenud aga hiljem tagasi vaadates on hea meel enda üle,et suutsin ohjata end.



targutav punapea Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> "iga normaalne inimene teeb armastuse pärast mida
> iganes. kui ikka armastus peale tuleb, siis ei huv
> ita ühtegi naist, et mehel on naine olemas või üht
> egi meest, et tal on kodus mingi krõhva olemas. ke
> egi pole kellegi omand ja on vaba liikuma sinna ja
> selle juurde, kelle juurde iganes tahab."
> ----
> -------------------------------------------------
>
>
> mind küll huvitab. ma nimelt suudan mõelda
> suure armastuse juures ka kainelt, kuigi see on kr
> dima raske, peb tunnistama. mingi üldsõnalise "arm
> astuse" pärast ei hakka ma ei enda, mehe ja tema l
> aste ega ka tema kodus oleva "krõhva" elu ära rikk
> uma. ma parem valin vaba mehe ja küll see armastus
> jälle pea segi ajab, ilma et ma peaksin oma suure
> s "armastuses" kellelegi liiga tegema.
> ja mis
> puutub omanditundesse, siis see tunne võib tekkida
> ainult sellel, kes arvab, et "suur armastus" kuul
> ubki ainult talle:D
 
ahta 03. november 2013, kl 22.11
Ikkagi, kui naine meest ei soovi hakkab ta seda meest igroneerima ja mehel pole mingitki võimalust naist "kätte saada", niisiis, miks lasevad osad naised hõivatud mehel ennast kätte saada?

Nimetasin juba põhjuseid.. aga neile probleemidele saab teistpidi ka lahendusi leida. Selleks ei pea hõivatud meest võtma.
 
hm 03. november 2013, kl 22.32
Ikkagi, kui tahetakse, aetakse süü just sinna, kuhu tahetakse ja mitte mingi valemiga ei võeta teistsugust infot omaks..
 
ahta to üliõpilane 03. november 2013, kl 22.47
Järelikult ei ole suhtes kõik korras ja mehed ronivad koopast välja paremat naist otsima, kes nad paremini ära oskaksid kodustada, niiet neil ei oleks enam põhjust koopast välja ronida.
 
to ahta 22.11 04. november 2013, kl 01.30
Väga õige.
Üliõpilase jutust tuleb välja, et ta sõbrannad ei suuda " ei " öelda. Ei pea ju kohe iga meeldiva mehega vedu võtma, kuhu nii kiire on. Enne võiks meest tundma õppida ja selgeks teha, kellega tegu.

Aga kui mõnel naisel nii kiire, siis saab süüdistada küll ainult iseennast.
Mittemeeldivatele vallalistele meestele ütlevad needsamad naised küll kiiruga " ei ".
 
oehh 04. november 2013, kl 09.54
Kuulge, mutid, saage juba aru, et mitte keegi ei pea teie suhte eest seisma peale teie enda. Mitte keegi ei pea muretsema, et teie mehed minema ei jalutaks, ikka teie ise ja teie mehed. Panna mingisugust müstilist sundi ja kohustust võõrastele inimestele on lapsik, maailmas ei ole kõik inimesed ei head ega toredad, lisaks on headus suhteline mõiste, mis sinu seisukohast halb, see mõnest teisest jällegi hea. Oma elu eest hoolitseb igaüks ikka ise. Arvata, et mingid võõrad naised vastutavad teie mehe eest, on lihtsalt ajuvaba, mees vastutab, ka teie ise vastutate, olete ju suhtes, suvaliste võõraste inimesete asi see ei ole.
 
to oehh 05. november 2013, kl 17.28
Antud juhul tekitas probleemi hooips KÕRVALINE naine, kel oli häda, et tema ja ta sõbrannad abielumeestesse armuvad.
Hurjutama peaksid hoopis naisi, kes armuvad suhtes meestesse ja siis KURDAVAD, et oh häda, mees on suhtes.


On aga vallalisi mehi, kes jällegi nendel naistele ei meeldi.
 
üliõpilane 05. november 2013, kl 22.42
Ma pole küll ühtegi abielumehesse armunud olnud ja minu sõbrannadest on ainult 2 sellist olnud, kellel on tekkinud keemia ja tugev tõmme ehk ka midagi armumise sarnast.

"Hurjutama peaksid hoopis naisi, kes armuvad suhtes meestesse ja siis KURDAVAD, et oh häda, mees on suhtes." - kuidas sa aru ei saa, et probleem selles ongi, et need suhtes mehed ei pasunda vallalistele naistele klubis-pubis, et neil on suhe? Kui mees oleks suhtes ja ka ütleks seda, siis poleks probleemi. Aga nad ju ei ütle seda, kui neil pole endal kodus kõik korras, otsivad uut ja leiavad uue silmarõõmu. Milline loll ütleks, et ta on suhtes kui ta ilmselgelt seda suhet ei väärtusta? Kui mees on suhet väärtustab, siis ta üleüldse ei käigi iga nädalavahetus klubis-pubis ja ammugi mitte ei lähene võõrastele naistele ega valeta neile suhte olemasolu kohta.
 
kuidas siis? 07. november 2013, kl 10.01
üliõpilane
01. november 2013, kl 10.16
Siin arvamusi seinast seina, palju teil ka reaalseid kogemusi on? Minul on hulganisti kogemusi abielus ja/või kooselus meestega, nii lastega kui lastetutega. Ma võin teile kinnitada, et mitte ÜKSKI neist ei maininud mulle oma "staatust".
---------------------------------------------------------

Kuidas üliõpilase jutt muutub? irw

Selles suhtes on üliõpilasel õigus, et paljud suhtes olevad mehed on liiderlikud. Nende meeste ellu suhtumine on juba vastutustundetu, sest lihtne on sellistel meestel naiivikuid lollitada.
 
Katri 07. november 2013, kl 13.41
mul sõbrannal üüriline hakkas tema mehele külge ajama ja sõnumeid saatma. lootis üüri maksta voodi kaudu ! ise linnavalituses jurist. nii, et .... eks igaüks mõtleb ise.
Miks: eks põhjus raha ja lodev püksikumm
 
katri 24. november 2013, kl 02.33
no minu sõbranna hakkasin oma korteri üürileandaga sebima. saingi tasuta lõpuks. kommud maksis ka mees kinni.mees abielus ja väga ei tüüta ka.
 
stella roland 21. november 2019, kl 18.17
minu nimi on Stella Roland pärit seattle WA-st. pärast abiellumist 3 aastat olen olnud 2 kuud lahutus. mu mees jättis mu maha ja läks tagasi oma endise naise juurde, kes ta tegelikult tema endise abikaasa hooleks jättis. ta lahkus oma mehe juurest ja tuli siis minu abielu hävitama, mina ja meie 4 last oleme kurvad ja masenduses, vaadates iga päev uksele ja aknale ning arvame, et mu mees tuleks talle meelde ... aga ta ei teinud seda kunagi. mida? mu Californias elav õde rääkis mulle selgeltnägijast nimega +2348153044210 või emil agadagaspiritualhome@gmail.com, see õigekirja rull tegi minu jaoks õigekirja, mis töötas 24 tunniga. mu abikaasa tuli järgmisel päeval tagasi ja keeldus koos lahkumast, kuni ma talle andeks andsin. Ma helistasin talle politseisse ja ta hakkas nutma, et tahab mind tagasi, et tal on kahju oma perekonna hooletussejätmise pärast naise pärast, kes jättis ta mujale meheks. nüüd on juba 4 päeva möödas ja ta tahab mind ikka tagasi või ei sööks ta üldse. ta ütles, et ta nälgib ja sureb, kui ma teda tagasi ei võta. see õigekirjaoskus on fantastiline, ma olen nii õnnelik, et mu mees tahab kõigi vahenditega tagasi tulla. Ma armastan seda õigekirja ratturit minu perekonna aitamise eest.
Agne Tamm 24. november 2019, kl 08.28
Kui on väga atraktiivne mees, siis ma ei usu, et ta mind tahab! Enamasti palju naisi ümber! Vahin lihtsalt! Blondid mehed vihastavad! Niisama lollitada võib kõigiga!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!