Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
vanad ja uued kasutajad
 
vanake 03. oktoober 2010, kl 15.12
Ei saa oma vana nimega liituda, miks? Alu ilmselt ka ei saa, vaatasin, et see juba on. Mis selle asja mõte siin on? See on kiska vist, kes on samuti uue nime pidanud võtma, kahju kui mõnda vanakest ära ei tunne.
 
soovitaja 03. oktoober 2010, kl 15.45
Mõelge oma peaga ka natuke, leidke oma senisele nimele mingi lisaelement, mis samas ei segune põhinimega. Näiteks pange kriips ette või taha, punkt vahele, number ette või taha, pange kasvõi .eesti või .naistekas oma nime lõppu (vanake.naistekas).
 
gwendolyn 03. oktoober 2010, kl 15.46
Olin, jah, kiska kunagi (kuigi ega see nimi haruldane olnud, seda kasutasid teised ka).

Mõistan muret ja kui vanake vastu ei ole, siis teeksin ettepaneku nt siiasamasse kirja panna, kes olid enne ja kes oled nüüd (eeldusel, et on püsinimega kasutaja). Saaks vähemalt teada, kes on kes :)
 
vanake 03. oktoober 2010, kl 15.51
Ei ole vastu :), ainult nime peab mõtlema ja väga vähesed registreeruvad vist.
 
k 03. oktoober 2010, kl 16.02
mulle isiklikult on number nime taga alati totter tundunud. kasvõi need tutvumiskuulutused - piux22, ats80, endel45, sexigööl30 jne. no jube ju!
a mis selle registreerumise päris-päris mõte on? et saada linke panna? ma ei kannata kohti, kuhu ma pean lugemiseks-tarvitamiseks registreeruma. nagunii ei mäleta ma kunagi oma andmeid ja kui tahan lehte lugeda, siis pean saama lugeda, mitte, et mind enne kuskile arvele võetakse.
 
dunja 03. oktoober 2010, kl 16.34
See registreerumine on ju vaba voli, kuid ilmselge on ka see, et siin Delfi naistekas, käivad suures osas anonüümsed tatipritsid ja muidu mulisejad, kes vahetavad nime iga rubriigi juures.
Kes on vana olija ? Kas mina, dunja (hetkel dunja), olen vana olija? Mis teeb vanast olijast vana olija?
Kui aga registreeruda tahad, siis ma katsetasin naljaviluks ka…. absoluutselt kõik nimed (katsetasin ikka kümneid ja kümneid) on kasutusel või siis valed , ehk siis laenake sõnu hiina keelest ja proovige need Eesti tähtedega siia sisse trükkida!
Mina ilmselt mulisen siin anonüümsena edasi senikaua, kui naistekas ja mõni muu foorum lõpuks ei ühendata ja enam anonüümseid sisse ei lasta!
 
Täpitriin 03. oktoober 2010, kl 16.53
Saaresinine tundus ikka saaresinine olevat.
Mulle ka mingi numbrikombinatsioon lõpus ei meeldi, aga Täpi.triin varianti võib parema puudumisel täitsa kaaluda.
Ma pika toimega.
 
mitmeline 03. oktoober 2010, kl 17.01
Sa Täpitriin oled tõesti pika pika (irwww) toimega!
 
viimasele 03. oktoober 2010, kl 17.06
Said aru, millest jutt käis. Täpitriin ei saagi end selle nime all registeerida, sest täpitähed pole lubatud
 
triibuträän 03. oktoober 2010, kl 17.09
Täpitriin, mine parem uuendustega kaasa, ära klammerdu vanade iganenud nimede külge. Täitriin ja Täpipiin peaksid veel vabad nimed olema. need sobivad sulle palju paremini ;)
 
tule taevas appi! 03. oktoober 2010, kl 17.13
Kordan siis viimasele kirjatanule veelkord, sest mõni on suurest sapist pime ja mõistmatu. Kui Täpitriin tahab end registeerida, peab valima nime, kus poleks täpitähti.
 
oopium 03. oktoober 2010, kl 17.17
Pilti on siin "lahe" lisada ;), täielik jhuumor. Kiska-gwendolyn, vaatasin luubiga, näed kena välja. Vahest hakkame siin teisi ka nägema.
 
taevas ei tule appi 03. oktoober 2010, kl 17.21
On ju ilma täpitähtedeta ka nimesid, nagu Tupetriin!
 
triibuträän 03. oktoober 2010, kl 17.23
jepp, see pilt on siin nagu kirbukaka. täielik mõttetus.

Täpitriin võiks siis kaaluda nimesid nagu Tupekraan, Takukoon, Tutiliim. valikut ju on, mis siin viriseda.
 
taevas ei tule appi 03. oktoober 2010, kl 17.31
kontrollisin, need nimed täiesti vabad!
 
abiks täpilisele 03. oktoober 2010, kl 17.31
t2pitriin

(tundub olema vaba veel)
 
irw 03. oktoober 2010, kl 17.33
Kõike võib proovida :D
 
kuidas keegi 03. oktoober 2010, kl 17.44
Ma ka olin juba eilsest saati ootel, et millal siis ligi lastakse ja tukastasin vahepeal, samas ühe silmaga jälgisin tegevust, et kohe varakult omale kontonimi kirja saada, oma endist kasutajanime ei õnnestunudki saada ja nüüd uhkem ja huvitavam.
 
make-someone-happy 03. oktoober 2010, kl 17.46
Tore! Lihtsalt tore.
 
mhm 03. oktoober 2010, kl 17.50
See kuidas keegi on siis uhkem ja huvitavam? Nojah.
 
hmm 03. oktoober 2010, kl 17.50
mida siin keegi vingub, endal kasutaja juba tehtud, cocci ja coccinella on juba kasutusel.
 
põrunu 03. oktoober 2010, kl 17.58
Cocci ja coccinella on ta vanad nimed ja kuna neid on kunagi kasutatud, siis ei saa ka neid võtta, alu ei saa enda alu tagasi võtta jne.
 
Täpitriin 03. oktoober 2010, kl 18.01
Mitte ei mõista, miks kõik mu tuleviku üle nii hääles on. Kas see pole mitte ükskõik registeerun ma siia homme või kahe nädala pärast ja kui täpitähtedega olla ei saa ja vana nime kasutada ka mitte, no siis võtan uue.
 
mõistmatu 03. oktoober 2010, kl 18.01
Miks ei saa enda kunagist kasutatud nime, seda ei registreeritud ju siis, seletage lollile?
 
järjekindel 03. oktoober 2010, kl 18.03
registeerun ma siia homme või kahe nädala pärast ja kui täpitähtedega olla ei saa ja vana nime kasutada ka mitte, siis igal juhul ja iga ilmaga ning igavesti ma siia ennast ikka pressin, tahate te või ei taha.
 
Aike 03. oktoober 2010, kl 18.26
Ehk on vaja pisut rahu ja kannatlikust. Mina ka ei saanud oma nime tagasi aga väike mööndus ei tee kah vist paha.
Muidu täitsa rahul, harjumist tahab tõesti ja kannatlikust
 
kah teema 03. oktoober 2010, kl 18.42
Nii palju elevust, nagu lelupoes ole kohe, kes mida sai või saamata jäi. Ega polegi suurt vahet, kas täna, homme või hoopis ülehomme. Ma sain enda vana nimega registreerida ja seda täna, ei mingeid probleeme. Nii mõnigi vanem olija tuleb ehk end registreerima ja uutset keskkonda proovima.
 
? 03. oktoober 2010, kl 18.46
mõistmatu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Miks ei saa enda kunagist kasutatud nime, seda ei
> registreeritud ju siis, seletage lollile?

Ei tea ühtegi muud põhjust, miks ei saa oma endist kasutajanime võtta, kui vaid see, et enne olid selle X nimega ainult siin, kuid see X nimi võis ka juba olemas olla kontona, kuna nüüd saad varem oleva kontoga ka sisse logida, mis võis sul olla juba pildis ja teistes pakutavates kohtades (need on ka üles toodud kus) kui nüüd tahad oma X nimega kontot luua ja tulebki välja, et varasemalt on selline konto juba olemas, kuid mitte küll siin.
 
mõistmatu 03. oktoober 2010, kl 18.58
Mul ei ole varem olnud kusagil kontot.
 
? 03. oktoober 2010, kl 19.02
mõistmatu kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Mul ei ole varem olnud kusagil kontot.


Sinul vb ei ole, aga sellise nimega juba on olemas. Seepärast ei saagi enam uut teha.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!