Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Feministi nurgake
Tuleb välja, et armusin abielumehesse
 
appi 01. juuni 2014, kl 01.29
Vahetasin töökohta ja oskasin ülepeakaela ära armuda uude kolleegi. Iga päev me ei kohtu aga kui kohtume siis ei suuda kumbki pilku kõrvale pöörata. Ta muudkui naeratab ja vaatab OTSE silma, ise koperdab kasvõi trepil :)
Ja nüüd ma sain teada, et ta on ABIELUS. Ma ei taha olla armunud inimesesse, kes on andnud vande armastada teist naist elu lõpuni :(

Miks ma ei saa sundida oma südant? Miks ma valin alati valed mehed, kellesse armuda. :(
 
Tere tulemast klubisse! 01. juuni 2014, kl 01.43
Nagu me kõik oleme olnud armunud abieluinimesse või abielus olles kellessegi kolmandasse.
 
absoluutselt 01. juuni 2014, kl 07.17
on võimalik tunnetega hakkama saada. kui sa raevu tunned siis ju püüad seda vaigistada, sest kogukond ei pruugi taluda ja iseendale ka mitte just kõige meeldivam tunne. armumise puhul aint see magusus ei lase. mõtleks! korraks silma vaadata ja tüdruk läinud!ja nii järjest. sa pole tõesti enda suhtes aus!

ok. tunne tundeks, aga käitumist ju ikka oskad ohjata? - ise ju ütled, et ei taha.
 
hee 01. juuni 2014, kl 08.12
tunded võivad vägagi olla, aga sa ei pea nende ajel midagi tegema. need ükskord lähevad üle, jahtud maha või leiad uue armumise. seni lihtsalt praed ja kannatad. tema võib vahtida, sa ei võlgne talle midagi.
 
Agnes 01. juuni 2014, kl 10.13
Õudne lugu tõesti! Mis nüüd küll saab, sest ega abielumees ei olegi nagu mees..selline mõttetu..või noh nagu surnud või nii..olematu :)

Igaljuhul on autori lugu lugu parem, kui osade suguõdede oma, kes teevad pika lohiseva teema sellest, kuidas nad täiesti enda teadmata sattusid suhtesse ja armastavad jäägitult teise naise meest. Nokuidagi kogemta juhtus nii :)

Autorile - sa pole maailmas ainus naine, kel tuleb vahest langetada kaine otsus! Kui sulle mingil põhjusel olukord (mees) ei sobi, siis muuda seda!
 
ingrid 01. juuni 2014, kl 10.16
Ära nuta nüüd. Abielumees on hea valik ju! Ja kui isu täis saab, lõpetad asja ära või sebid uue.
 
Agnes 01. juuni 2014, kl 10.24
Kusjuures suhe, kus naine on vallaline ja mees hõivatud..see olukord pole pingeline mitte vallalisele poolele, vaid abielus olevale, kel aeg tiksub nagu taksomeeter, sest vallaline võib alati ilma pikema põhjenduseta suhte lõpetada, kui silmapiirile ilmub vallaline mehekandidaat.
 
appi 01. juuni 2014, kl 10.44
Kui ma teda esimest korda nägin, olin kui jalust niidetud. Piisas ainult ühest pilgust. Süda tahab rinnust välja hüpata, kui teda näen, käed värisevad, tahaks teda lihtsalt vaadata, sest see mida ma näen.. mulle nii meeldib. Meeldib ta välimus, meeldib ta huumor, meeldib ta isiksus ja see mis tema ümber on. Ühesõnaga silmini sees olen.

Aga see, et ta abielus on, ma ei teadnud, sõrmust sõrmes ei ole. Nüüd proovin oma tunnetega ise hakkama saada. Nagu keegi ütles - praen ja kannatan. Abielumehega ei taha kohe kindlasti tegemist teha.
 
ehhh 01. juuni 2014, kl 11.13
Ise krutid ennast üles sellise mõtlemisega, parem leia muud tegemist ja viska ta peast välja.
Südame süüdistamine on lapsik.
Inimesed armuvad kogu aeg elu jooksul, kas siis peaks iga kord peast segi minema, pered lõhkuma jne.
Mõtle parem sellele, kas tahad sellel töökohal jätkata või on parem teine koht leida.
 
aga abielumehed ongi ju 01. juuni 2014, kl 11.37
need kõige paremad-väljakoolitatud ja viisakad;)
 
oo jah 01. juuni 2014, kl 13.12
neil "abielu meestel" jn ikka mitu sellist silmarõõmu ja oma naine on ikka tähtsam.Aga ega sellepärast neid liblikaid tõrjuma pea,küll lendavad varsti ise ära.
 
A 01. juuni 2014, kl 14.54
anna ta naisele ka teada millega "mees" tööl tegeleb?
 
abielus naine 01. juuni 2014, kl 20.28
vist ongi minu mees)neil võeti just keegi uus tööle) millegipärast mu mees meeldib tõesti enamus naistele, aga ma ei tee sellest probleemi)Lasen teisel elada ja elan ise)
 
oo jah 02. juuni 2014, kl 08.05
See mees on seal vist kõik naised ära võlunud,nii uued,kui vanad.Kas nüüd sõbralikkus ja abivalmidus alati külgelöömist tähenab,see oleneb naise rikutusest.Ajage aga jah kõik uute kaela,vanad lehtsabad.Mina ka ausalt öeldes olin sellest mehest rabatud ,kui veel muhvi ei taibanud.
 
abielus naisele 02. juuni 2014, kl 08.21
Mõni mees tahab,et ei oleks ikka igal oma elu.Pärast ei maksa süüdistada armukest,kui ei viitsi piisavalt kõvasti kinni hoida.Elu liiga lühike,et niimoodi meest pooles rihmas jooksutada.Võta ikka suhtest maksimumi.
 
Siber 02. juuni 2014, kl 08.56
Vahel juhtub nii, aga parem on üle olla ja juba eos summutada need tunded. Kas sa ise tahaksid, et keegi naine su meest soovib endale tõmmata?
Või suudad seda meest jagada teise naisega? Ma arvan, et mehel muidugi poleks jagamise vastu midagi...
 
abielus naine 02. juuni 2014, kl 13.25
ei hoia kedagi rihma otsas, eeldan et mees teab, mis teeb.
 
Tegelt 04. juuni 2014, kl 08.53
on mees ,kes teeb,mis tahab , täiega pähe istund.Tuleb talle tema enda tegudega kätte näidata,kui magus on olla petetud.Mina näiteks muutun väikese pettuse märgi peale täiesti külmaks ja ei suuda sellisega voodielu küll nautida.Mulle meeldivad kullast südamega ausad ja sirgjoonelised mehed,kes on seda ka tegudes,mitte ainult sõnades.
 
eelmisele 04. juuni 2014, kl 11.00
Kui aus ininene ise oled? Lihtsalt uudishimust küsin. Tavaliselt on sinusugused ärplejad suurimad võltsvagatsejad, kes on sisimas kõige valelikumad ja kahepalgelisemad inimesed, samas ootavad kõikidelt teistelt enda suhtes ülimat ausust. Petavad, vassivad ja valetavad, avalikkise ees taovad rusikaga vastu rinda ja kuulutavad aususe tõde. Jõledad silmakirjalikud sellised.
 
fff 04. juuni 2014, kl 12.16
http://Youthweeklypay.com/?invite=118960

Proovi sinagi teenib ilusti
 
eelmisele on 04. juuni 2014, kl 19.53
haige loom. ei tea mis torkis talle p..sse, et ärritus ja lambist silmakirjalikuks hakkas inimest sõimama. ei saanudki aru, millise kaikaga see pihta sai.irv
 
Tegelt jälle 05. juuni 2014, kl 08.26
Vot ei meeldigi need,kes on enda meelest ausammast väärt.Petmine teeb oma naisele ka siis haiget,kui see ainult südames toimub.Sest ega karismaatilisele mehele ei suudaks keegi ei öelda,ta peab tõesti ise teadma,mida teeb,selles on abielunaisel õigus.Kui on võimukas mees on raske midagi ette võtta.
Mul oli kunagi suhe sellise mehega ,kes naiselt nõudis täit andumust ja ausust aga ise viskas igale vähegi kenale tibile silma.Ja kusjuures oli lausa füüsiliselt vägivaldne,kui püüdsid kas maha jätta või tagasi teha.
 
Kullakalli 05. juuni 2014, kl 09.45
MIksa peaks selle tunde maha salgama??? Oled vaba, sina ju ei peta kedagi, naudi!!!! Läheb asi intiimseks, no las läheb. Kui mees ikka oma naist petab, ju siis pole asjad neil korras...aga ole teadlik sellest, et suure tõenosusega see kõik lõpeb mingi hetk, kuid samas, mine sa ka tea, vbl tekib teil suhe ja naine jäetakse maha.....ka sellisel juhul pole vaja end halvasti tunda. Endale peab ka mõtlema!!!! Nii, et vlase minna nagu läheb ja naudi seda tunnet, kuid ära hellita väga lootusi, kuigi-.....iial ei tea :D
 
Arvan 05. juuni 2014, kl 11.52
et teemaalgataja on juba endale tervisele kasulikumat tegevust selle abielu mehega leidnud ja teema võib vist lukku panna.No mõni on tõesti kuum mees aga minul on millegipärast väga piinlik,kui seotud mees mulle tähelepanu pöörab ja püüan kõlakate vältimiseks jama ajada,vahel läheb aga see veel kallimaks maksma,kui kollektiivne litsiks sõimamine.
 
ehee 05. juuni 2014, kl 15.26
Mul läheks kohe armumine üle, kui abielumees vedu võtaks, sest ma ei salli petjaid. Mees, kes on valmis oma naist petma, on suure puudega minu silmis.
 
to Kullakalli 05. juuni 2014, kl 16.07
Kuidas nii? Vallaline armuke petab ju samamoodi, kui ta on teadlik, et teine pool on abielus. Iseasi, kui ta ei tea, et teine on abielus v niisama püsisuhtes. Ja ei ole asjad nii lihtsad, et mees petab ainult siis, kui tal oma naisega n-ö kõik korras pole. Ja oleks küll põhjust ennast halvasti tunda, kui mees oma naise sinu pärast maha jätab. Ei maksa levitada täiskasvanud inimeste hulgas sellist kummaliselt süüdimatut suhtumist.
 
Kullakalli 05. juuni 2014, kl 18.03
No tänud arvamust avaldamast...sina viimane jah!...kuid minua rvamust ei muuda......ma ei tunne mitte ühegi keharakuge endiselt ja ka edaspidi et ma kedagi petaks...ei peta!!!! Sinu mure kui sina nii arvad. Olen piisavalt vana, piisavalt suheltes olnud, piisavalt elu näinud ja tean, et kui mehel on kodus ikka väärt naine, kes on naine suure algustähega ja ka suurepärane sekspartner, siis ei roni see mees teiste naiste kaissu, nii, et.......halas just mu enda sõbranna, et mees vist petab....küsin siis et millal mehega seksisi? Oh, ei mäleta, pool aastat tagasi vist....Küsin uuesti, et kas mees ei üritagi siis või? Oh, üritas varem ikka, aga mul on töö, lapsed ja muud mured, oh millal mul seksiks aega on....kodus riides käib kah dressides....No mida see vaene mees siis tegema peab?????? :D
 
to Kullakalli 05. juuni 2014, kl 19.29
Kuidas soovid, jäägu sulle sinu arvamus.:)
 
kullakallil 05. juuni 2014, kl 20.09
on must-valge maailmanägemine. Ei ole nii, et abielunaised, kelle mees petab, ei seksi ja ei hoolitse enda ja mehe eest. Tean palju näiteid, kui armuke on palju viletsam naine, aga mees tahtis lihtsalt vaheldust. Vaheldus tähendas taoliste meeste sõnul teistsugust naist lihtsalt. Vahet polnud, kas oma naisest ilusam või koledam, toredam või mitte, aga teistsugust taheti panna. Oksele ajavad sellised mehed.
 
JL 06. juuni 2014, kl 07.19
Kõik armukesed arvavad, et nemad on naised suure algustähega :D Meestele meeldib sellist jura ajada ja need lollikesed kohe usuvad ja mõtlevad endast eiteamida... Ja mehed ronivad ikka ja jälle selliste kaissu, olgu neil mistahes tähega algav naine kodus.
Ja veel...kuidas saab üks naine, kes teab, et mehel on kodus naine ja lapsed öelda, et tema ei peta kedagi? See on lihtsalt armukeste eneseõigustus ja võltsmoraal. Simple. Oksele ajavad sellised armukesed ja nende panijad.Vot nii.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!